|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
25.7.2014 22:31:26   
Torbica
user posted image user posted image user posted image Cestitaaaaam!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
25.7.2014 22:39:18   
mamica3
Pozdrav za sve valjda me niste zaboravile...nista novo sem sto sam danas uradila 3d uz i kaze dr ima pregrada u materici i da je to razlog sto nema trudnoce...naravno predlaze oper. To mi nije problem uraditi ako je to uzrok sto nema T ....
Kakvo je vase misljenje ima li neko iskutstva s tim

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 3:34:44   
Lejjan
Jovicaaaaaaaaaaaaaaaaa,ČESTITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM !

Ti kao ja, prošla mi user posted image kasnila 2 dana i uzmem test, nisam mogla cekat jutro, i uradim..Ma jedva se i ona prva vidi, o drugoj da ne govorim..user posted image Biće aBd.
A ona user posted image odma sutra dođe, ne dozvoli mi ni da se makar malo ponadam.. :/

Mnogo sam srećna zbog tebe, eto kao da su se meni desile user posted image ...

Weee, samo jedino user posted image ode ti nama u temu "Trudnoća"..Ne zaboravi nas ovde :P

Pusicaa..

Lijepi sliku brzićko. :)

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 3:36:38   
Lejjan
mamice, ako znaš da ti neče ništa naštetit a imaš želju za user posted image majenim stvolenjem.
Šta gubiš, vrijedi pokušati :)

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 8:15:42   
branki*
mamice,to je verovatno septum.moze biti uzrok sto nema trudnoce,mada ne mora da je samo to u pitanju.u svakom slucaju to odstrani,odradi ujedno laparoskopiju i histeroskopiju.i ja sam imala septum u materici i otklonili su ga.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 8:17:39   
branki*
zaboravih malopre ..
cekalice drage user posted image da sto krace budete cekalice i da sto brze vidite svoje crticeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 8:19:06   
Anoniman
Mamice,histeroskopija je jednostavan zahvat.Vidi ja sam ostala trudna poslije laparo i histero.Sretnouser posted image

(odgovor članu Lejjan)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 10:52:08   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image
cestitam jovicaa!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 12:01:02   
Enalen
Jovice, diiiiiiiivnoooo user posted image uzivaj u toj sreci!

zenske, hvala na podrsci! jos 6 dana do bete, odbrojavam... danas me bas bole grudi, ranije nisam to primecivala u pms-u, mada nisam se ni obazirala na to. inace mi je 26. dc, a obicno dobijam oko 30. nikad mi nije bilo na tacne vremenskeperiode nego od 28. do 32. sad ne mogu da iscekam da vidim hocu li se pozdraviti sa user posted image bar na neko vreme.

mamice, mi zene svasta prodjemo u cilju user posted image , tako da ne brini za zid, skidaj to i juris ka bebironu!user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 12:35:36   
jovicaa
hvalauser posted image
enalen navijamouser posted image
ja sam radila 27 dan od pocetka ciklusa test i bio je blago pozitivan....

vucem vas sve da sto pre ugledate dve crticeuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 13:10:52   
Lymha
Evo da se i ja upišem u čekalice. Nova sam na forumu, željno očekujem user posted image ili user posted image , ali eto već duže vreme ih nema. Nadam se pozivnom testu što pre. Pozdrav user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 13:41:41   
bubulence
dobrodosal draga, i ja se nadam da ces uskoro ugledati svoje user posted image . navijamo

(odgovor članu Lymha)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 14:24:47   
eca89
Cestitam, joviceuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 18:37:12   
Jole84

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ne znam... mislim da cu ipak test opet za koji dan, pa cu i kod ginekologa kad malo okasni menstruacija, ako bude uopste, jos uvek sam nepoverljiva.
kako se pravi taj lek od luka i vina? znam da alkohol pojacava kandidu..
non stop mi se piski, a nedavno sam radila urin i bio je ok, ne znam da li je to ok... bas imam osecaj iritacije u besici.


E pa recept za lek ti neće trebati user posted image Čestitam,nek ti je laka trudnoća pa da mališani dobiju jednu seku user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
26.7.2014 22:39:31   
jovicaa
user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
27.7.2014 16:33:27   
lelaigor
Moram i ovde da se poradujem! Jupi, jovice! user posted image user posted image
I čekalice, vučem vas i ja opet malo i malo vas prašim, pa da masovno pređete u trudničke teme! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
27.7.2014 20:05:37   
nata11
Jovice cestitam user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
27.7.2014 20:58:17   
jovicaa
hvala puno... da se sto pre druzimo sve zajedno u trudnickim temama!!!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
28.7.2014 8:47:57   
melika
Dobro jutro svima !
Meni je potrebno vase misljenje , mozda je neko bio u slicnoj situaciji .
Skoro 4 godina pokusavamo da zatrudnim . U novebru prosle godine smo otkrili da imam problema sa hormonima , TSH , PRL poviseni , insulinska rezistencija , heliko bakterija . Gojazna sam najveca tezina mi je bila 130 kg kada sam krenula na lecenje kod endorkinologa Dr.Edite Stokic u Novom Sadu u maju . Heliko bakteriju smo izlecili , pijem Eotirox 75 mg i jednom nedeljno 100 mg, pijem Glucophage 1000 mg 2x1 , i Bromokriptin 2,5 mg uvece pre spavanja . Smrsala sam 20 kg , sada imam 110 kg .
Uvek dobijam na vreme user posted image zadnji put sam dobila 22.06. znaci sada mi kasni . U petak sam oko 12 h uradila jedan test i pojavila se tek tek vidljiva druga crtica . Popodne oko 16 h sam odradila jos jedan isto tako jedva vidljiva crtica . Otisla sam jutros kod dr.uradila mi je i obican i vaginalni UZ , kaze nema nista . Rekla mi je da ne pijem nikakve lekove , osim ovu redovnu terapiju , i ako ne dobijem za 6 dana da opet odem . Ja sam u medjuvremenu otisla da izvadim beta HCG rezultati sutra . Uradila jos jedan test opet bleda druga crtica .
E sad mene brine ako je i mala trudnoca , da li je moguce da se ni vaginalnim UZ ne vidi nista ?
Sta ako i po beti ne pokaze da sam trudna , sta moze onda da je u pitanju ?
Uzela sam razlicite testove , u razlicitim apotekama , i eto svuda bleda druga crtica .
Sta moze da bude ako nije trudnoca ?
Pomagajte molim vas , dajte iskustva , misljenja .

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
28.7.2014 9:17:07   
vonavoj
melika,mislim da je rano da se vidi na uz..mogla je pregledom da zakljuci da li je materica uvecana..a beta ce ti resiti sve sumnje@ navijam da bude sve dobro!
i devojke,vucem vas i prasim!user posted image

(odgovor članu melika)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
28.7.2014 9:56:02   
jovicaa
u sustini druga crtica se ne pojavljuje ako nema trudnoce, ni svetla.. ali tebi vec dosta kasni. videces po beti sve... ali ja mislim da si trudna.
na uz se ide obicno tek kada zakasni od 10 do 14 dana, ne ranije....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
28.7.2014 10:14:25   
melika
Pa da i meni je to cudno da nije bar nesto rekla , da se vidi neka promena , nista ama bas nista , samo rekla ne vidi se nsita ako ne dobijes za 6 dana dodji opet a dotle nemoj piti nikakve lekove . I to je to . BAs sam zabrinuta . Nemam nikakve posebne simptome , bolucka me pomalo ponekad stomak kao da cu dobiti i ledja . Temperatura mi je 36.8-37,2 , i idem da piskim stalno . Plasim se da nije vanmatericna :(

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
28.7.2014 10:19:39   
melika
I da dodam mislim da mi je ovulacija bila nesto malo kasnije oko 16.17. dana ciklusa - po pracenju simptoma .

(odgovor članu melika)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
28.7.2014 10:26:44   
Štetica
Melika i ja se nadam da ce beta biti visoka.Sto se tice uz ovako rano nije mogla nista da vidi,posebno ako je ovulacija bila kasnije,jer endometrijum je zadebljan i pred ciklus i u ranoj trudnoci. Ako je test bio pozitivan popodne,onda je trudnoca u pitanju sigurno,jer popodne je koncentracija beta hcg-a najmanja u urinu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu melika)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
28.7.2014 10:30:10   
Trcosava
Primetila sam da kod nas lekari mnogo vole da cimaju žene, konkretno ginekolozi i to uglavnom kada je najmanje potrebno.

E sad, Melika - potoje lažno pozitivni testovi, ali to samo u retkim slučajevima odnosno uz određene lekove (mislim da piše na samom testu).
Drugo, previše je rano da bi išta videla.

Treće, lekari nemaju apsolutnu nikakvu obavezu da nama objašnjavaju debeo zid, tanak zid i slično. To što mi visimo po forumima i punimo same sebi glavu kojekavim informacijama je sasvim druga tema (uzeću samu sebe za primer gde mi je dr slučajno rekla debljinu zida, pa ja krenula da kopam po netu i kao vidim da je to ekstremno malo i da nema šanse da se sa tom debljinom ostane u drugom stanju pa evo).


Doktorka verovatno sumnja na trudnoću, čim je rekla da se ne uzimaju lekovi osim redovne terapije. Koliko mene sećanje služi, materica je skoro iste debljine i kad je trudnoća i pred menstruaciju, a nisu oni svemogući i da vide.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu melika)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here