|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 0:48:52   
milicicak
I ja sam tu user posted image
Ne spava mi se, puna mi glava brojeva user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 0:50:47   
Žapkić
Pa, mislim, teta-Lili!user posted image Ja sam uvek za to da se stvari zovu pravim imenom!!!user posted image

Ma, teta-Lili je uspavala Tinu, pa je malo spavnula, išla je da piškne (kad si već radoznala! A ina to tako kaže kad piški!user posted image ) Sad ne mogu da zaspim, godine-šta liuser posted image , pa dođoh u kafanu!!! Doduše, bila sam pozvana u odistinsku kafanu, ali, večeras nema ko da mi čuva dete, a baš toliko izlapela nisam da ga vodim po kaVanama!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 0:54:13   
Klarita
user posted image dobra si dobra, drzis vidim cim ne pikSas u krevet.
Milicicak, svaka tebi cast, ali nece se mnogo opustis ovde, i ovde su samo brojke, samo se broje postoviuser posted image

Jao ziva nisam kad ce 1.oktoMbar

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 0:57:29   
milicicak
Tako sam raspolozena da bih mogla da proverim da li postoji korelacija izmedju broja postova i vrednosti informacija sadrzanih u njima user posted image
Salim se, odlepila sam od statistike user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 0:58:06   
Žapkić
user posted image user posted image user posted image
Šta je, Klarita, "oćeš suknju? Ili trenerku? Eeee, neće da može!!!user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 1:09:21   
Klarita
Ma, sta ce mi? I'am si. 'ocu staru dobru kafanicu user posted image i nagradne igre gde si lobiramo privatnim porukama i necu da se banuju clanovi i necu da nas bicuju user posted image

Milicicak, pazi sta govoris, mozes da dovedes do opasne zabuneuser posted image vreme teorija zavera i slicno, jer ko ne zna o cemu pricas, moze opasno da te izbicuju user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 1:11:06   
Žapkić
Klarita, ja juče nisam bila na RR, danas sam samo malo svratila, upala u najveću frku, nije mi đavo dao mira i morala sam da napišem ono-znaš već šta. Aj mi, molim te, ukratko reci-ko je banovan i zašto?

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 1:17:34   
milicicak
Zene, laku noc user posted image
Peku me oci od buljenja u ekran... Lepo spavajte i nemojte da sanjate brojeve user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 1:19:54   
Klarita
Danas i ovih dana nije niko, ali ako se nastavi ova napeta atmosfera ko prvi popusti sa zivcima bice banovan sigurno, a ja to ne zelim. Ionako su otisle neke osobe cije sam postove mnogo volela da citam i prepricavam, citiram i belezim...ahhhh

Lili, prvi mi dan ciklusa pa sam jos pod PMhormonima, sutra ce mi biti bolje user posted image user posted image

Da drmnemo mi po koju, pa da legamo, sad ce petlovi da zakukuricu i hop, opet mora da pikSamo user posted image

Milicicak, laku noc user posted image

I, odoh da pripalim jos jednu pred spavanje, sto bi reko mm, trujes se pred san, ali sta cuuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 20.9.2014 1:21:35 >

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 1:20:43   
Žapkić
Milicicak, aj good night!!!
Ma, ja ni ne mogu da stignem da sanjam-toliko kasno ležem , a toliko se rano budim da ne stignem ništa ni da odsanjam!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 1:22:22   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Klarita

Danas i ovih dana nije niko, ali ako se nastavi ova napeta atmosfera ko prvi popusti sa zivcima bice banovan sigurno, a ja to ne zelim. Ionako su otisle neke osobe cije sam postove mnogo volela da citam i prepricavam, citiram i belezim...ahhhh

Lili, prvi mi dan ciklusa pa sam jos pod PMhormonima, sutra ce mi biti bolje user posted image user posted image

Da drmnemo mi po koju, pa da legamo, sad ce petlovi da zakukuricu i hop, opet mora da pikSamo user posted image


Grešiš u izgovoru! Kaze se da PIŠKNEMO!!!user posted image user posted image user posted image

DakleM, ja da skratim jezik, jel?user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 1:27:48   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: milicicak

Tako sam raspolozena da bih mogla da proverim da li postoji korelacija izmedju broja postova i vrednosti informacija sadrzanih u njima user posted image
Salim se, odlepila sam od statistike user posted image


Ocigledno ne postoji jer se caska na sve strane.. user posted image a po pravilima foruma imate za to teme obelezene sa "chat" ili pp pa ko to voli nek' izvoli. user posted image
Joku17 nisam htela da uvredim, samo sam htela da uporedim odgovaranja na moje i njene postove, ne volim kad neko nesto napise samo da bi napisao. Volim da citam savete i duze postove a ne "bravo! , bice sve u redu..."-pa nece nekome biti od te reci lakse, reci mu nesto za utehu, daj mu savet, tvoje iskustvo. Eto to je moje misljenje. Sto se mene tice ne smeta mi devojka /zena, imam pravo na svoj stav.user posted image

Popicu vermut. Sama cu ga napraviti.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 2:05:01   
17 joka
ME, vidi bogu hvala svako ima svoje misljenje pa imas pravo misli sta ti je volja.
ja znam od kad sam i zasto sam na forumu,a ti me ni najmanje nepoznajes, neznas moju pricu i ostalo i sve ostalo.

mozes da sudis o meni i mojim postovima koliko zelis jer ja nepisem pametne stvari kao ti pa moj post preskoci ako te nerviram

ja ove devojke znam vec godinama, mnoge sam upoznala licno, one su tu bile kad su mi trebale da navijaju i da me tese i da se raduju, ja to isto radim.

i mogla bih sad u nedogled ali necu

ja nemam nista protiv bilo koga , ni protiv tebe naravno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 2:07:15   
Žapkić
Joko,user posted image
Ja te čekala i čekala!!!

Uzgred budi rečeno, ako neko nekome smeta i e zeli a čita njegove objave, ima ikonica "blokiraj", pa lepo blokneš i e čitaš! Eto!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 2:11:47   
17 joka
pa bas tako tema zatvorena.user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 6:25:27   
mali_mis
Jutro u kafanu user posted image
Odma da vam kazem, nije bilo keksa, A. je spavao izmedju nas user posted image
mm konacno doneo kutiju sa senkama koje sam narucila pa pre 3 meseca, ja zadovoljna.
Juce uspavljujem A. i zaspimo zajedno oko 22h, i negde oko 1 cujem neko legao na zvonce, i mislim se "koja ovo budala zvoni u po noci" (totalno sam zaboravila da je to mm, valjda od silnog umora, ma pukla ko kokica), kad ono mm. A dobro nisam bila daleko od istine user posted image Zvonio pola sata. Ko ceka doceka.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 6:57:27   
serpica
Dobro jutro ko kuva kafu user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 7:20:46   
Torbica
Jutro, drage moje! Evo, pijuckam 3 u 1. Izgleda cu se opet navuci na kafu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:01:34   
bubulence
dobat jutar i od mene! jos se izlezavam.
samjala sam dacsu joka i nata11 rodile devojcice a muzevi im zajedno na moru jer nisu znali da su im zene trudne pa sam ja morala da idem po mjih u porodilista. a decojcice, ne zna se koja je lepsa i rumenija user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:29:02   
Olga75
dobro jutro
grozno je oblacno i mrzovoljna sam i imam posla danas i sve me nervira
ako pokisnem danas vatru cu da bljujem user posted image
inace sam uspela da nateram matorog da izadje i pokosi travu , taman da probudimo komsiju koji je sinoc iz nepoznati razloga tj jutros u 03 pustao neku Semsu sta li je

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:33:40   
branki*

IZVORNA PORUKA: bubulence


samjala sam dacsu joka i nata11 rodile devojcice a muzevi im zajedno na moru jer nisu znali da su im zene trudne pa sam ja morala da idem po mjih u porodilista. a decojcice, ne zna se koja je lepsa i rumenija user posted image

kako lep sanuser posted image ,da se obistiniuser posted image
ja sam nikako...
dobro vam jutro,lepo pisanje danas zelimuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:36:25   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

taman da probudimo komsiju koji je sinoc iz nepoznati razloga tj jutros u 03 pustao neku Semsu sta li je


user posted image user posted image

Jutar i od ja!

I dalje sam kao da su me tukli mokrim čarapama. Prepone me bole kao da sam se celu noć sexala (eeee da barem jesam)

Još kafu pijem, pa da detetu dam da jede i posle do prodavnice. Uff i da smislim šta ću za ručakkkkkk

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:41:31   
vonavoj
jutro! dan nikakav,a posla puno,sto kaze Olga bljuvacu vatru ako ne uradi makar pola!user posted image
mali misu,sto si zobrazna,zaboravila si na muza,a on ti kupio senku!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:43:20   
doktorkakristal
jutar i u kafanu
MM znaci nista sinoc,nema veze veceraspopravni user posted image
TORBI ja to 3u 1 i ne smatram kafom,ja to nekad uvece popijem umesto caja
budite dobre u kafani da se ne zavadjamo user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Septembarski baRR
20.9.2014 8:44:55   
mali_mis
Von visa sila user posted image A. je trebao kod moje mame da spava, ali smo zaspali, a bezveze mi skroz da zaskacem muza dok je dete u sobi. Ne zna on jos nista, ali ne bih da me vidi dok... user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

vakcine
adulence

kako izabrati koju vakcinu dati detetu?

pentaxim (77%)

infranrix (23%)


Ukupan broj glasova: 107

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here