|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 0:04:15   
mati
Torbice, zmaju...user posted image
Sanjice, nemam komentar, dragi Bog je cuva...
Doco svi pisu o lozenju i grejanju. Mi jos nista, nije hladno...

< Poruku je uredio mati -- 28.9.2014 0:05:42 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 0:14:27   
Mala Elena
Ih sto bih pripalila jedan smederevac! Kakvi nije zima? Ruke mi bile kao led, dva sata nisam mogla da ih ugrejem ...
Doco , kakav je film? Vidim reklamiraju ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 1:27:56   
Klarita

IZVORNA PORUKA: mirkam


IZVORNA PORUKA: Klarita

Mirkam, K i dalje ima vecu glavu od svojih vrsnjaka, bas primetno vecu,ali ako je UZ pokazao da je sve OK, nema brige ni za magnetnu, barem ja tako mislimuser posted image jer dete se razvija kako treba, valjda da je neki problem bilo bi znakova motorickog razvoja, sta znam da ne lupam previse. Ali mene nisu ni slusali kad sam im govorila kad je bila beba, ostala je samo mamina Fionauser posted image


Klari, i ja razmisljam u tom pravcu. Da nesto, ne daj Boze nije u radu, pa valjda bih ja kao majka primijetila to za ovih 9 mjeseci .Ovaj novi izabrani nas je prekjuce na kotroli, kad smo trazili uput za magnet, pitao zasto to radimio, ja mu objasnim, a on prevrne ocima, nasmije se i kaze, vi radite al vidi se da je to zdravo dijete.
Kazem ti , nesumnjam ni najmanje u rezultate, al nekako mi nje sve jedno, ne znam da objasnim..

Mirkam, razumem te u potpunosti, uopste ne moras da mi objasnjavasuser posted image Pre dve godine smo radili K UZ abdomena i tacno poznajem tvoj osecaj i uporedjujem sa tim...Proci ce i to.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 1:33:29   
dijana1*
Doco vidim i ti si islauser posted image
ME meni je film super, smesan je. Ali na kranu su ostavili prostora za drugi deo.
Ssmo da K bude dobar do jutra da se bar malo naspavam.
Sanjice , sam Bog dragi je cuvao. Zao mi je sto su se uplasileuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 6:17:59   
serpica
Dobro jutro mame,moje dete ustalo u 4:30h i jos uvek je budan,mislim da cu kad se bude uspavao i ja da se vratim u krevet user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 6:22:10   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. se opet budio, ali samo oko 1, posle nije. Ili sam se ukomirala pa ne znam.
Juce smo se opet igrali po ormanima.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 6:24:19   
Misha i Ljisha
Joj serpice meni je smrt kad se vratim u krevet pa opet spavam, probudim se u jos gorem stanjuuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 7:15:44   
mirkam
Jutro i ovdje mamice.
Opet sam nikako spavala,imam i neku mučninu,povracala jutros,ma užas.
A M opet budan od 5h..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 9:24:16   
doktorkakristal
jutro mame,ja se jesam naspavala ali D nije tu da popijem kafu i idem po nju
MIRKAM nisam stigla sinoc da ti napisem za obim glave ne brini najcesce je nasledna stvar mislim da je magnet apsolutno nepotreban ali odradi kad ti vec dali uput
SANJICE tek sad sam procitala,ljubi kovrdzavu lepoticu
SERPI vrati se na spavanje ja tako radim kad D luduje jer nema sanse ja da izdrzim ceo dan
DIJO film ekstra svima za preporuciti

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 10:45:20   
emicaa
olla mame,T je sinoc dosta bolje spavala,malo podivljala oko 4,nije otvaralo oci ali se vrtila jedno sat vremena pa sam je na kraju stavila püored sebe i onda je nastavila.
Sinoc sam se posteno isplakala,nesto me bas uhvatilo to ako je stvarno alergicna na laktozu,cjeli zivot ce morat pazit,osjedicu do utorka mada vec sad vidim da jest to to jer od kad smo promjenili mlijeko sve bolje spava i manje prdi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 11:59:22   
Mala Elena
Draga Dijana, sad mi se bas gleda a nemam kome beku ostaviti. user posted image
Emice , super sto je bolje ali onda je verovatno osetljiva na laktozu .Mada sir i jogurt ce moci da jede jer su oni delimicno oslobodjeni od laktoze. ..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 14:02:08   
mati
Zdravo mamike.. Nikiforija bila u nasem gradu pa smo Mata i ja setali sa drugarima iz vrtica, a tata cuvao Mitu... U stvari jos ga cuva, u sobi su zajedno spavaju, a mi da odmorimo od setnje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 15:01:28   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa

olla mame,T je sinoc dosta bolje spavala,malo podivljala oko 4,nije otvaralo oci ali se vrtila jedno sat vremena pa sam je na kraju stavila püored sebe i onda je nastavila.
Sinoc sam se posteno isplakala,nesto me bas uhvatilo to ako je stvarno alergicna na laktozu,cjeli zivot ce morat pazit,osjedicu do utorka mada vec sad vidim da jest to to jer od kad smo promjenili mlijeko sve bolje spava i manje prdi.


Nisam sigurna ali ce se javiti vec neko ko je strucan ili iskusan sa problemom netolerancije na laktozu. elem ja mislim da ako je dete netolerantno na laktozu sve i jedno mleko ce mu smetati pa i majcino, sva zivotinjska mleka imaju laktozu u sebi. Znaci trebali bi preci na sojino. To nije alergija na mlecne proteine vec prosto netolerancija. Da je to u pitanju ranije biste videli, mozda se nesto samo utrefilo iskreno cisto sumnjam da je to vas problem. Znaci svako mleko bi joj smetalo. Neka me ispradi kazem neko ko je strucniji ja to samo ovako iz perspektive i neke logike fizicara gledam.

Moji spavaju. I Heather spava. Svi su spavalice a meni ce se prispavati kad svi oni poustaju, tako to obicno bivauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 16:11:01   
Mala Elena
Ko je za koju ? user posted image

user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 16:26:58   
doktorkakristal
ja bih jednu vala nesto me opet boli glava
cekam da se D probudi pa idemo u stan

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 17:25:38   
emicaa
miso sve cemo znati u utorak,ovo za sad je samo sumnja,uglavnom od kad pije mlijeko bez laktoze ima velike promjene...necu jos da pisem tamo u temi jer nisam ni sigurna da li je to pa da ne smaram ljude bez veze,nadam se da nije.
mi imali goste,sad ih ispratili pa u 6 opet na posao.
vidim ovde sve manje sve se preselile u kafanu,u oktebru nek bude tema oktobarski centar za odvikavanje od alkohola user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 21:29:25   
mirkam
Dobro vece i laku noc.
Odoh da probam da spavam, ujutro moram da probudim M u 4h i drzim ga budnog do 13h da bi na magnetnoj odmah zaspao.
Uh, nervozna sam strasno.
Kuckamo se ujutro..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 21:32:50   
emicaa
Mirkam sve će to biti dobro,srećno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 21:50:27   
dijana1*
Mirkam srecno sutrauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 21:54:09   
doktorkakristal
MIRKAM srecno sutra
EMICE tvoja D nema bas tipicnu sliku za netoleranciju ali moze da bude i to,videces vremenom
D jedva zaspala izludela me samo se prevrce i okrece sad je sve zanimljivije od spavanja,bile smo i do parka bas je uzivala sa decom jos malo kad prohoda pa da moze lepo da se druzi

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 21:56:46   
Jole84
Mirkam biće sve ok, srećno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 22:03:19   
doktorkakristal
gde si JOLE ,kako ste ti i Mila ?

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 22:51:52   
branki*
mirka,vi sutra na tu magnetnu..ajde,pa da sve dobro prodjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 23:00:40   
mati
Zdravo mame...
Jao mirkam, dusica mala , sutra ce bas da se namuci... Jedan user posted image za vas.
Ja sam napokon uspavala Mitu, od 20h je kenjkav i bas ga muce zubici, vise ni mazanje ne pomaze.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
28.9.2014 23:06:52   
dijana1*
Mati , K je par dana strasno bio nervozan, samo sam ga nosala i odjednom super. Ubise ih ti zubici. Ljubi mi drugarauser posted image
Idem da spavam, kapci mi padaju ili da stavim cackalice pa da ostanem jos malouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here