|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 12:53:40   
superm
Dobar dan i od mene! Evo pijem kafu user posted image user posted image Ako neko hoce da mi pravi drustvo...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 12:57:09   
Klarita
eeeeeeeee, Superm, evo pijem ja user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 12:58:22   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mame, jel ste imale sexa poslednjih mesec dana? Hahahaaaa user posted image


Ja ne znam ni kada napravismo dugog bebca user posted image

Nisam u toku, da li je Torbi promenila radno mesto ili sta?

Klarita i moja J je redovno otkrivena a u vrecu sam se kasno setila da je stavim, pa nije bilo sanse da je prihvati.

Ajd i ja da napisem kako smo spavali user posted image legli oko 23h, pa se probudila oko 03h da ispratim mm za Bosnu, onda se J probudila oko 05h, samo je kao zaplakala i to je bilo to, onda se malac probudio i nas dvoje bili budni do 07h... cokaooo, kakiooo, cokaooo user posted image

Nego, on mnogo stenje.... pa sam stalno u grcu da se J ne probudi od njega. Mislim, stenje kada je budan, posebno kada se tegli...


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 13:03:00   
mali_mis
IvaMark poznato mi je to stenjanje kod teglenja, i A. je jako stenjao i to bas glasno user posted image I to je trajalo do otprilike treceg meseca i onda je prestao.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 13:04:27   
Sanjica26 RR
Klarita mozda da ga ubacis u vrecu. Sofija se uopste ne otkriva za razliku od T. Izgleda da treba pre T da uzmem vrecu. To dete legne poprecno na jastuk. Ustajem nekoliko puta da je pokrijem.
Ivo ode ti mm. Nas dve cemo da se vidimo na prolece.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 13:15:28   
superm
Kako lep dan a ja bas nikakva, dosla user posted image , bole me i stomak i glava a veceras imamo goste user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 13:22:03   
Klarita
Superm, krkni se lekic neki i opustencija user posted image

Sanjice, ivamark, ne znam, ja sam idiot koji je imao samo jednu pravu vrecu za spavanje i nju sam odnela na poklonuser posted image jer tako nosim "dalje" kad mi nesto ne odgovara ili poklanjam i sad nemam za Nuser posted image a sumnjam da bi prihvatio. Bas sam pre neko vece gledala ovde temu za vrece, ima svakojakih. Imam negde onu skroz kao cebence tanano od Cartersa, ali mi nista ne znaci, jer je tankao. A, na poklon sam odnela onu jorganastu, znate...Ne verujem da ce on prihvatiti to. Koliko god se cvrsto uspava na mojim rukama, cim ga spustim i pokrijem on digne noge u vis u mlati, mlati mlati dok se ne oslobodi cebeta, a ako se uspavljuje sam, pa to nema sanse da bude pokriven. Sve cekam da cvrsto zaspi pa ga onda pokrijem i budim se po par puta nocu da ga pokrivamuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 13:27:22   
superm
Klarita, popicu 'koju' sa gostima i bicu ko nova!user posted image
Btw, ako nekad navratis do Bg-a, bilo bi lepo da popijemo user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 14:21:43   
mati
Zdravo mame... Mita se uspavao napokon. Od 10 je budan, a spavace celih pola sata mozda i manje i mozda oko sest jos pola sata. Meni se cini da je to malo...
Kako spavaju vasi bebci?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 14:25:36   
Klarita
Superm, ja dolazim u proseku jednom mesecno, trebalo bi do NG bar jos 3 puta da dodjem...ali, cujemo se kad budem dolazila pa se vidimo obaveznouser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 14:29:03   
mali_mis
Mati, A. odspava nocu od 22 do 8-9 ujutru, ali se budi po 2-3 puta, i posle zaspi oko 13h i spava citavih sat i po, nekad dva. E onda ne spava sve do 22h, tako da nam je bas veselo, umori nas samo tako.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 14:33:12   
mirkam

IZVORNA PORUKA: emicaa

Elena i ja se nadam...
Mirkam zašto magnetnu nisam baš upućena user posted image


Ma nisam vam ni pricala..
Ne znam imamo li negdje temu o tome?
Ukratko zato sto je glavat, mislim ima malo veci obim glave nego sto bi trebalo za svoj uzrast. Nemu glava iz mjeseca u mjesec srazmjerno raste kako i treba, i UZ mozga je ok bio vise puta, al eto kaze neonatolog da bi skroz bili mirni treba da uradimo magnetnu glave.
Ne sumnjam ja ni u jednom trenutku da je sve ok, al nije mi sve jedno da to radi.
Ma nisu dr vidjeli sliku njegovog tate kad je bio beba , inace nam ne bi dali da radimo magnetnu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 14:33:28   
Klarita
Je l'' ima tema koliko bebe spavaju danju? Ja sad nasla OVO inspirisana pitanjem od mati, pa se uslogira, kukuuuuuuuuu moje dete ic'' ne spava kako trebauser posted image

Mirkam, K i dalje ima vecu glavu od svojih vrsnjaka, bas primetno vecu,ali ako je UZ pokazao da je sve OK, nema brige ni za magnetnu, barem ja tako mislimuser posted image jer dete se razvija kako treba, valjda da je neki problem bilo bi znakova motorickog razvoja, sta znam da ne lupam previse. Ali mene nisu ni slusali kad sam im govorila kad je bila beba, ostala je samo mamina Fionauser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 27.9.2014 14:41:16 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 14:38:46   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mati

Zdravo mame... Mita se uspavao napokon. Od 10 je budan, a spavace celih pola sata mozda i manje i mozda oko sest jos pola sata. Meni se cini da je to malo...
Kako spavaju vasi bebci?



Mati, E nije spavala od jutros, ustala je u 8...spremali se da krenemo u goste , ona pocela da besni. ..ja je uzmem, ona mi zaspe u rukama. Spavala je citavih 10 minuta pa smo morale sici do auta. Onda smo imali problem sa autom pa evo sada tek spava mukica u nosiljci .
Nemoj da brines , desava se to. Popodne ili predvece mi uglavnom zaspi ali na kratko.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 14:45:28   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mati

Zdravo mame... Mita se uspavao napokon. Od 10 je budan, a spavace celih pola sata mozda i manje i mozda oko sest jos pola sata. Meni se cini da je to malo...
Kako spavaju vasi bebci?

to je malo nije ni cudo zeno sto nista ne stizes pretpostavljam i da ti nervozira u toku dana. Moras nesto da promenis i stvoris mu rutinu od dve dnevne dremke od po sat i po barem. cini mi se LO i Peace da su pisale da su svakog dana isle u isto doba u setnju da zaspi bebac pa kad su se navikli bebci spavali su i u kuci normalno, ja sam lezala sa njom jedno dve nedelje jer je duze spavala pored mene i kad se navilka da duze spava vise nije bilo potrebe da lezim pored nje. Znaci kazes muzu da zivot staje dok se dete ne nauci da spava malo viseuser posted image , nema rucka nema niceg ahahah nek se snalazi. Prvo to je potrebno i tebi radi organizacije dana kad i sta ces i kako ces da radis a i detetu da bi bilo veselo i odmorno.

Mi imamo goste ja sam unutra jer D spava. Muci je kasalj zaspala je u svoje redovno vreme u 11 ali se brzo probudila zbog kasljanja i onda sam je opet stavila da spava sad u 14h jer vidim da joj fali i da cemo svi komplet nadrljati od njene nervoze. Gostima nije dozvoljeno da udjuuser posted image . Ja pijem kaficu.

I tako lep dan danas definitivno, jes da duva vetar ali je fino napolju izigrala se moja D.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 15:00:39   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mirkam, K i dalje ima vecu glavu od svojih vrsnjaka, bas primetno vecu,ali ako je UZ pokazao da je sve OK, nema brige ni za magnetnu, barem ja tako mislimuser posted image jer dete se razvija kako treba, valjda da je neki problem bilo bi znakova motorickog razvoja, sta znam da ne lupam previse. Ali mene nisu ni slusali kad sam im govorila kad je bila beba, ostala je samo mamina Fionauser posted image


Klari, i ja razmisljam u tom pravcu. Da nesto, ne daj Boze nije u radu, pa valjda bih ja kao majka primijetila to za ovih 9 mjeseci .Ovaj novi izabrani nas je prekjuce na kotroli, kad smo trazili uput za magnet, pitao zasto to radimio, ja mu objasnim, a on prevrne ocima, nasmije se i kaze, vi radite al vidi se da je to zdravo dijete.
Kazem ti , nesumnjam ni najmanje u rezultate, al nekako mi nje sve jedno, ne znam da objasnim..

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 15:50:56   
superm

IZVORNA PORUKA: Klarita

Superm, ja dolazim u proseku jednom mesecno, trebalo bi do NG bar jos 3 puta da dodjem...ali, cujemo se kad budem dolazila pa se vidimo obaveznouser posted image

OK, Klarita cikita!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 20:26:48   
Torbica
Cao i od mene. Bilo mi je predivno na Modulu 2 pozitivne discipline, napisacu i u temi komentar, bili smo od 10- 16 i 30.
Mm je sve odradio kako treba, cerku vozio u Skolicu slikanja, malenog stavio na spavanje, srednjeg animirao u medjuvremenu, uredno dao sve obroke po redu, nema greske sa njim, zaista. user posted image
Spremam se da citam dok se ne ukomiram, svako vece zakunjam sa citanjem... Slaba vajda od mene, imam utisak. Ali dobro, ide kojom brzinom moze, to sto su meni planovi nerealni i sto ne mogu procitati 50 strana dnevno, nije ni realno, i tako...borba sa samom sobom, kao i obicno. Jesam, promenila sam posao.
Ljubim vas sve

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 21:19:28   
emicaa
Torbice fališ nam ovde,navikla sam da te vidjam češće user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 21:26:58   
Jole84
Ćao ženske, kako ste user posted image
Mila spavka, mm malo izašao s drugarima a ja konačno malo vremena da gluvarim na rr, pa mi baš fino. Još kad bih imala palačinke s kremom, nešto mi se prijedoše, bog da me vidi user posted image
Danas smo malo skitale, bile do kumice koja ima bebu od mesec dana, i kad jedna počne da plače, plače i druga ne znam zašto user posted image tako da je bilo plakanje u horu. Inače je kod nas baš zahladilo, morala sam da utoplim pre kupanja a razmišljam se i noćas da nam radi radijator u njenoj sobici.
Mirkam mislim da dr malo preteruju, al ajde ako ćeš da budeš mirna nakon toga...jedino mi nije jasno kako će bebi da rade magnet, jer tu treba da se strogo miruje i ne mrda, ja sam radila prošle godine (a bogami trebalo bi uskoro opet user posted image ) Jedino ako ima nešto posebno za bebe? U svakom slučaju verujem da je sve u redu kod vas ali kad te doktori tako naplaše..user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 21:30:45   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Mm je odveo malo goste u grad, a ja evo gluvarim na rruser posted image , supljam poene. Idem na brzaka da se istusiram, u slucaju da krene da kaslje moja dusa i da krene da se budi, moram biti brza. Danas je sva nekako u panici ova moja scer, valjda joj gosti pomutili razum sva je bila uspaljena i blesava ceo dan. Malo smo vremena provele zajedno, i bas mi je nedostajala, a i ja njoj. Dok smo se uspavljivale tako me je u polusnu poljubila bar jedno 20 putauser posted image . Idem da vidim sta ste piskarale danaske

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 21:39:06   
dijana1*
Dobro vece mame. Dwcu sam uspavala a mm i ja cemo veceras do bioskopa da gledamo malog Buduuser posted image
Jole nama sveki veceras pekla palacinke i to u mojoj kuhinji pa mi je usput i sudje oprala, zena ce da slogira , nije navikla na ovaj tempouser posted image
Mirkam i ja verujem da je sve uredu. Ne daj Boze da nesto nije kako treba do sada bi se videlo.
Torbi falis namuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 21:44:45   
Jole84
Diksi to ti je dobra ideja i ja ću moju sutra da aktiviram, nek peče, snajka nije dugme user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 21:53:08   
Sanjica26 RR
Dobro vece! Samo da mahnem i odoh da se tusnem. Posle moram da piskaram dimaci za posao.
Ako ne zadremam kao Torbicauser posted image

Veceras sam se toliko isprepadala u crkvi. Teodora je prosla pored drvenog velikog krsta. Klatio se krst i krenuo ka njoj. Da se nije pomerila razbio bi je. user posted image Isprepadala se jadna kako je lupio o pod. I S je za njom plakala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 21:59:46   
doktorkakristal
zdravo mame ja i muz isli da gledamo Malog budu user posted image vidim i DIJA otisla isto
Dora kod moje mame
napolju uzas hladno bas za zimsku jaknu nama radi klima non stop bice veselo kad stigne racun za struju user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here