|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
27.9.2014 14:31:50   
anita
Ivanice zelim ti da sve bude ok. Javi nam novosti kada zavrsis kod doktora. user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Beta HCG
27.9.2014 14:32:40   
17 joka
Ivanice, cekamo lepe vestiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Beta HCG
27.9.2014 16:03:02   
Ivanicaaa
Sto se tice bete, ja je ne bih ni radila, nego su me upravo forumi na kojima sam, tj.komentari na njima nagnali da odem i uradim nalaz i onda ti isti forumi, naveli da sumnjam da nesto nije u redu... Sledeci put kad budem trudna, nema bete i to je to... user posted image Hvala Anita, Joka i svima vama koji ste tu... user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:35:03   
serpica

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Linaaaa

Moja beta je 29dc 43.4 sta mislite??? Ako mi je zadnji ciklus bio 18jula? Iz lab su rekli da je verovatno trudnoca. Inace user posted image nema, grudi me bole i temp je konstantno povisena 37.1 da li sam user posted image




Evo slucaj slican mom samo je kod mene 23dc,i kod linee se utrostrucila za 3 dana. Valjda ce biti ok.



_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:37:03   
Sanjalica1980
Bice Serpi user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:37:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Linaaaa

Moja beta je 29dc 43.4 sta mislite??? Ako mi je zadnji ciklus bio 18jula? Iz lab su rekli da je verovatno trudnoca. Inace user posted image nema, grudi me bole i temp je konstantno povisena 37.1 da li sam user posted image




Evo slucaj slican mom samo je kod mene 23dc,i kod linee se utrostrucila za 3 dana. Valjda ce biti ok.





Lina nam je uveliko trudna, tako da Serpi opusti se, i uzivaj, za 2 dana ces samo potvrditi user posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:40:05   
madre
razmisljala sam, ako O ustvari nije bila 10 nego 11 ili 12dc, a betu si radila 13 a ne 14dpo, sve to menja pogled na rezultat. verovatno se zato beta i radi 14 dana posle ovulacije (sigurno utvrdjene)... kada si ti tacno ocekivala user posted image ?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:45:17   
17 joka
ona je samo bila nestrpljivauser posted image ma bice to dobro uduplana beta u ponedeljakuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:46:28   
serpica
Madre ocekivala sam user posted image tek 1,2 oktobra,a O sam utvrdila lh testom,ako su uopste tacni i pouzdani i ispada da je bila 10dc jer mi je tog dana bila najdeblja crta,9dc i 11dc malo svetlija pa sam zato racunala da je O bila 10dc.
uglavnom,poslednji odnos sam imala tog 10.dana i posle toga vise nisam.

< Poruku je uredio serpica -- 27.9.2014 19:47:50 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:49:44   
madre
deblja od kontrolne? jesi li uopste radila trakicu posle 11 dc? koliko ti inace traju ciklusi?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Beta HCG
27.9.2014 19:55:52   
serpica
Posle 11dc nisam radila tracicu vise,a tog 10dc je bila deblja od kontrolne,inace ciklusi su od nove godine u proseku na 27 dana. Bilo je i na 24 a i na 28 ali u proseku na 27 dana.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Beta HCG
27.9.2014 20:01:48   
madre
ako nisu bas redovni ciklusi, znaci da seta i ovulacija. pitam jer mi je cudno da u ciklusu od 27 dana, 10dc bude pozitivna trakica... a ja im verujem (trakicama). nista, pokusala sam nesto da zakljucim, ali mi ne ideuser posted image preosaje samo da sacekamo ponedeljak i nadamo se najboljem... ja bih stvarno zelela da tako i budeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Beta HCG
27.9.2014 20:46:18   
serpica
Madre ja sam pitala ovde kod nas na forumu dr za ovulaciju da mi objasni kako imam rane O a ciklusi na 27 dana. Znam da su rane jer sam tako sva tri puta ostala trudna.tj.ne znam tacan dan O ali znam kad sam imala odnose pa mi bude cudno,recimo sa drugim detetom sam poslednji odnos imala 7dc i ostala trudna.Eto,vidis,da je sve moguce,sa prvim i trecim poslednji odnos 9dc i opet trudnoca,mislim ako su mi O posle 11dc kako tako dugo plivaci mogu da opstanu?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Beta HCG
27.9.2014 20:51:45   
Sanjalica1980
Serpi i moja seja ima ovulacije na 28 dana a sa lepoticom Lanom je ostala u drugom stanju 8 dc. user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Beta HCG
28.9.2014 7:58:57   
serpica
A sta mislite da sutra kad radim betu,uradim i progesteron,mozda mi njegova vrednost pokaze kakva ce biti trudnoca? Sta mislite o tome?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Beta HCG
28.9.2014 8:51:32   
Maslacak15
dobro jutro. Ja mislim da ti progesteron ne treba, sta ce ti on? Nista ti ta vrednost nece reci sutra. Osim toga, sedi Serpi dobila si jedan zbog nepaznje na casovimauser posted image Ako je trakica ila pozitivna 10 og dana ciklusa ni pod tackom razno ne mozes taj dan racunati danom ovulacije zato sto je ovulacija najmanje 36 h posle LH surgea znaci ovulirala si 11, og ili 12 og dana. To je naravno odlicna vest jel znaci da juce nije bio 13 dpo nego pre 12 ili cak 11 dpo i time nije neobicno da je beta 27.
Sto se plivaca tice oni zive najmanje 2-3 dana a mogu i 5. Studije kazu da je sansa za trudnocu cak nesto visa od odnosa par dana pre ovulacije nego na dan same ovulacije jel je tad sekret najpovoljniji pa mogu dobro da isplivaju. Kad prodju grlic spermatozoidi mogu u tubama i do 7 dana da prezive .Puno te pozdravljam i jedva cekam sutraaaa.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 28.9.2014 8:52:03 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Beta HCG
28.9.2014 9:21:54   
serpica
Jaooo Maslacak ako sam dobila jedinicu,nadala sam se da si tu negde i da ces bar maloo da me ohrabris user posted image mnogo ti hvala nisam nikad pratila O sad prvi put,i ako mi je ko sto vec rekoh,kad trcim pred rudu....nadam se lepim vestima sutra user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Beta HCG
28.9.2014 9:32:51   
daca77
Serpice, Maslacak ti je sve lepo pojasnila, a ja dosla da te malo zaprasim user posted image
Vrsnjakinjo, stize decembar-spremi se za gnjavazu user posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 28.9.2014 9:35:34 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Beta HCG
28.9.2014 9:34:53   
serpica
Ajde Dacika prasi,ako ne uspe sad,imam jos do tvog porodjaja,jos ces ti mene da prasis user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Beta HCG
28.9.2014 10:16:29   
Maslacak15
Dacika uzbudjenje rasteeeuser posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Beta HCG
28.9.2014 10:19:01   
daca77
Da, da...user posted image
I dr mi rece pre par dana kako ce nam svima skociti pritisak decembra meseca, pa se zabrinuh-izgleda da sam ga smorila ovih meseciuser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Beta HCG
29.9.2014 9:17:12   
serpica
Maslacak beta je 75,52 molim te obraduj me user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Beta HCG
29.9.2014 9:49:59   
Maslacak15
Pa fino je porasla Serpi. Trebalo bi da bude sve ok user posted image .

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Beta HCG
29.9.2014 9:52:12   
daca77
Serpice, po mom skromnom misljenju, mislim da je ok. Prasim puno user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Beta HCG
29.9.2014 9:54:09   
serpica
Jel da ponovim za dva dana?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here