|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
21.8.2014 14:50:35   
Linaaaa
Srculence sa koliko nedelja si otisla kod dr?user posted image

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Beta HCG
26.8.2014 10:46:44   
srculence25
Linaaa relativno rano sa 6 nedelja user posted image

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Beta HCG
9.9.2014 10:55:07   
Anoniman
Drage devojke,

Nova sam ovde, pa vas molim da me usmerite ako nisam na pravom mestu. Imala sam VTO.
Juce mi je bio 7. dan od ET i bila sam nestrpljiva, uradila sam kucni test i pojavila se druga crtica izuzetno svetle boje.
Nakon toga sam otisla u laboratoriju i uradila Betu koja je iznosila 87. Kada sam sva u euforiji nazvala svog ginekologa, rekao mi je da to jos ne mora nista da znaci i da sacekam 14. dan. user posted image Molim vasa iskustva.

(odgovor članu srculence25)
  Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Beta HCG
9.9.2014 10:57:01   
branki*
anonimna,na pravoj si temiuser posted image
ja mislim da 7.dana od et i ne moze biti veca,mislim da je sve ok i da si trudna,ali obavezno ponovi betu za par dana,mora da raste.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Beta HCG
9.9.2014 10:59:35   
anita
Anonimna, beta je pozitivna i to je ok. Ali ti ipak uradi betu ponovo. Ja sam radila 14 dan od et.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Beta HCG
9.9.2014 11:00:21   
wivern
Ne mora nista da znaci ali je i super znak. Nekada se desi biohemijska trudnoca, beta bude pozitivna ali u nekom trenutku prestane da raste. Zato je najbolje betu raditi 14 dana od et jer je najsigurnije. Ti pokusaj da se ne opterecujes, i da previse razmisljas, za sada sve ide kako treba jos samo da potvrdis betu za 7 dana i to je to. Navijam da bude veeeelika beta user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Beta HCG
9.9.2014 11:02:27   
Anoniman
Citala sam ovde na forumu da beta moze biti i pozitvna zbog odredjenih lekova koji se koriste u toku vto, zato je najbolje cekati 14 dan ciklusa, u svakom slucaju navijamo da za 7 dana bude trocifrena betauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 9.9.2014 11:03:04 >

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Beta HCG
9.9.2014 11:13:29   
dingo
Hvala vam puno na brzim odgovorima i podrsci.
Uradicu betu ponovo za 2-3 dana da vidim da li raste.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Beta HCG
10.9.2014 16:42:21   
dingo
Drage devojke,

Ponovila sam Betu danas i iznosi 247 user posted image user posted image
Znam da je jos rano za radovanje, ali prosto ne mogu da se ne radujem.

(odgovor članu dingo)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Beta HCG
10.9.2014 16:47:14   
branki*
odlicno,dingouser posted image ,ma to je touser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dingo)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Beta HCG
10.9.2014 16:47:49   
serpica
Bravo Dingo user posted image cestitam,beta je super,slobodno se raduj user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dingo)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Beta HCG
10.9.2014 17:23:40   
anita
Dingo user posted image user posted image user posted image Cestitam za betu.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Beta HCG
10.9.2014 19:07:13   
dingo
Hvala vam devojke.user posted image
Divne ste.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Beta HCG
10.9.2014 19:19:11   
wivern
E sad je to-TO...i treba da se radujes..cestitam user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dingo)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Beta HCG
10.9.2014 19:38:29   
Anoniman
Super Dingo cestitamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Beta HCG
10.9.2014 20:01:41   
nata11
Cestitam, super je beta user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Beta HCG
10.9.2014 20:04:53   
Sanjalica1980
Bravo Dingo user posted image

Volim da vidim lepe bete user posted image

Jel'' to Vto i koji ti je dan od transfera?
Ne mogu da povezem da li je ono tvoj post gde je beta bila 87.

Ako jeste to je lepa beta za 9det. Mozda tu ima i dve user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sanjalica1980 -- 10.9.2014 20:09:17 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Beta HCG
10.9.2014 21:08:13   
17 joka
Dingo user posted image super je to, bice i dalje dobro

Anonimna, samo da se dobro dupla betauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Beta HCG
17.9.2014 18:41:21   
Milicica....
Cao devojke! Nova sam ovde ali sam citala vas forum. Imam pitanje :) Kasni mi 7 dana, sto je neuobicajeno za mene, uvek mi je redovno 29-30 dan... Predhodna mens. je bila jako kratka i slaba... Odlucila sam da uradim Beta HCG i on je 0,1... To def znaci da nisam trudna, to mi je jasno, ali sta dalje raditi? Idem kod dr za 3 dana... Ko ce izdrzati :) Pa me zanima da li postoji mogucnost da rezultat Hcg nije tacan?!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Beta HCG
17.9.2014 18:47:27   
17 joka
Posle 7 dana kasnjenja beta bi pokazala bar neku pozitivnu vrednost

neznam pratis li kad su O. ako je uvek redovno onda nistauser posted image

odradi hormone i uz
neznam koliko dugo vec radite na bebi? jeste li sta radili od analiza?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Milicica....)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Beta HCG
17.9.2014 18:59:00   
Milicica....
Iskreno nisam planirala bebu, tako da ne pratim O. Muz mi je odsutan tako da jedina mogucnost kada bi beba bila napravljena je pre 6 nedelja... A posle toliko vremena bi hcg trebao da bude uzasno visok :) U koliko je nemoguca greska HCG-a onda je neki problem... Valjda ce dr resiti misteriju... Hvala u svakom slucaju...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Beta HCG
17.9.2014 19:00:50   
17 joka
Nista, bice sve okuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Milicica....)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Beta HCG
17.9.2014 19:25:24   
Trcosava
Možda si odreagovala tako na neki stres, malo se hormoni uzburkali. Svakako odeš kod lekara, a on će ti već reći šta i kako dalje. Nije to ništa strašno ukoliko se prvi put dešava.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:01:34   
tanja1982
Pozdrav devojke,treba mi mala pomoc,radila sam test krvi i beta hcg mi je 1738 a pise da su referentne vrednosti od 0,50-6,46.da li to znaci da postoji trudnoca ? hvala na odgovoru

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:03:42   
Maslacak15
da tanja znaci da si trudnauser posted image otprilike 5 nedelja ....cestitamoooooo

(odgovor članu tanja1982)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here