|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:05:51   
zeksi
To je trudnoca .... user posted image

(odgovor članu tanja1982)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:06:37   
17 joka
Tanja Cestitamuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:07:08   
tanja1982
hvala na odgovoru...nije bila planirana trudnoca :(,jer vec imam bebca od 7.5 meseci

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:07:13   
anita

IZVORNA : tanja1982

Pozdrav devojke,treba mi mala pomoc,radila sam test krvi i beta hcg mi je 1738 a pise da su referentne vrednosti od 0,50-6,46.da li to znaci da postoji trudnoca ? hvala na odgovoru

Draga Tanja,cestitamuser posted image



_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu tanja1982)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:22:13   
serpica
Tanja ne planirana ali dobrodosla user posted image cestitam ti,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Beta HCG
19.9.2014 22:28:11   
Sanjalica1980
Tanja cestitam ti user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Beta HCG
20.9.2014 9:34:30   
7marii

IZVORNA PORUKA: tanja1982

hvala na odgovoru...nije bila planirana trudnoca :(,jer vec imam bebca od 7.5 meseci


Tanja cestitam user posted image bas je lepo kad je mala razlika izmedju decice user posted image user posted image

(odgovor članu tanja1982)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Beta HCG
20.9.2014 9:41:50   
Anoniman
Cestitam Tanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 7marii)
  Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Beta HCG
20.9.2014 10:14:46   
nata11
Cestitam Tanja user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Beta HCG
20.9.2014 10:26:17   
vonavoj
Tanja,cestitam!! user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Beta HCG
26.9.2014 13:57:49   
Ivanicaaa
Devojke, moze li neka od vas da mi odgovori da li je sa mojom betom sve u redu. Naime kasnilo mi je 17 dana, uradila sam kucn test, pozitivan, isti dan, tacnije pre cetiri dana, uradim betu koja je iznosila 964. Prema mojim proracunima, ja bih ovog momenta bila 7 nedelja, jer sam poslednju m.imala 5 avgusta. Meni ciklusi nisu redovni, tj. variraju od 30 do 40 dana, pa je li moguce da sam ja krajem avgusta ostala u drugom stanju, pa da je beta bila tolika pre 4 dana ili sam se istripovala? Mozda sam sve ovo konfuzno napisala, ali razumecete me... user posted image

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Beta HCG
26.9.2014 14:06:59   
cetvrtko
ja mislim da beta moze biti tolika na pocetku 6nedelje i najvjerovantnije si user posted image ali ja nisam mnogo strucna tako da bi naj bilo da zvrcnes nekog ljekara ;)))) u svakom slucaju srecno ;)

(odgovor članu Ivanicaaa)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Beta HCG
26.9.2014 14:11:14   
Ivanicaaa
Ja mislim da je ona za ova cetiri dana, morala da se dva puta udupla, ako je sve u redu... Mada ja nemam nikakvih smetnji, nikakvo krvarenje, nista. Sutra najverovatnije idem ginekologu, pa cu sve znati, sva sam isprepadana... Hvala na odgovoru. :)

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Beta HCG
26.9.2014 14:19:28   
Modessty
Ivanice najbolje će dr ultrazvukom utvrditi veličinu bebe i samim tim nedelju trudnoće. Ovako na osnovu bete možemo samo da nagađamo.
Ja ti svakako čestitam i pozivam te da se upišeš u naše trudnice! KLIK

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanicaaa)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Beta HCG
26.9.2014 14:25:31   
Maslacak15
Ivana trudna si sigurno. To za pocetak user posted image Kao drugo beta jeste malo mala za sedmu nedelju ali s obzirom da i sama kazes da ti duzina ciklusa varira mozda jeovulacija bila jako kasno. Ja se nadam da ce to biti sve u najboljem redu ! Srecno i zelim ti laku trudnocu.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Beta HCG
26.9.2014 14:28:46   
Maslacak15
ne razumem sad. Da li si je radila dva puta i kakvi su rezultati bili?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Beta HCG
26.9.2014 14:48:44   
Ivanicaaa
Nisam radila betu drugi put... Ne znam nista vise, toliko sam zabrinuta, da ne znam sta cu. Ali najverovatnije idem kod ginekologa sutra, ako ne sutra onda sigurno u ponedeljak, pa cu sve znati, ja se nadam da je sve u redu... Hvala svima na odgovorima, i cestitkama... :))

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Beta HCG
26.9.2014 22:20:02   
megi85
Ivanice draga cestitam sve ce to biti ok sigurno je ovulacija bila malo kasnije zato je beta niza ali u svakom slucaju javljaj sta ti je rekao doktor i ponovi betu pocetkom sledece sedmice.Zelim ti svu srecuuser posted image

(odgovor članu Ivanicaaa)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Beta HCG
27.9.2014 1:31:42   
Sanjalica1980
Ivanice cestitam ti user posted image

Ako si u mogucnosti otidji sutra da izvadis betu pa da se ne stresiras dok ne odes kod lekara. Bice to sve super.
I ja i imam ovulacije kasno. Ne bi to ni znala da nisam radila vto.

Opusti se user posted image

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Beta HCG
27.9.2014 12:28:40   
Ivanicaaa
Hvala svima puno, malo sam se smirila i bolje se osecam sto se psihe tice... user posted image Nalaz koji sam ja dobila bprije pet dana (beta nalaz), vrednost se broji od ovulacije, a sa obzirom da je od tada proslo 5 dana, vrednost je morala da poraste bar dva puta, sto bi bilo 3856 (mozda i vise) sto bi znacilo da sam neka 5 sedmica, odnosno 7 od poslednjeg ana m. I to bi prema papiru koji ja imam, bila sasvim ok.vrednost. U ponedeljak imam zakazano kod ginekologa, pa cu znati sve, ali ja mislim da sam jedina osoba koja je probdela noc, razmisljajuci o beti i njenoj vrednosti, i racunajuci kad mi je bila oculacija. Totalno sam opaljena, i verovatno sam sad smorila i vas i sebe sa mojim paranojama, zabrinutosci i racunicom. user posted image Ja se izvinjavam, ali mi lakse bude kad se ovako raspisem, i kazem ono sto me muci... Svim buducim majkama cestitam trudnocu... Hvala vam jos jednom... user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Beta HCG
27.9.2014 12:35:31   
cetvrtko
sto se mene tice nisi smorila nikoga ...... ovdje smo da bi pisali zar ne :D jako mi je drago ,cestitam od srca :* :) i uzivaj kod doce kada vidis pasuljcic ;))))

(odgovor članu Ivanicaaa)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Beta HCG
27.9.2014 12:43:52   
Sanjalica1980
Draga Ivana, nisi smorila nikoga.

Tu smo da jedna drugoj dajemo savete i da se podrzavamo.

Znas da ce biti sve ok. Javi nam se cim zavrsis kod ginekologa.

(odgovor članu Ivanicaaa)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Beta HCG
27.9.2014 12:46:28   
Ivanicaaa
Javljam, naravno... Hvala devojke... :)))))

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Beta HCG
27.9.2014 12:55:37   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ivanicaaa

Hvala svima puno, malo sam se smirila i bolje se osecam sto se psihe tice... user posted image Nalaz koji sam ja dobila bprije pet dana (beta nalaz), vrednost se broji od ovulacije, a sa obzirom da je od tada proslo 5 dana, vrednost je morala da poraste bar dva puta, sto bi bilo 3856 (mozda i vise) sto bi znacilo da sam neka 5 sedmica, odnosno 7 od poslednjeg ana m. I to bi prema papiru koji ja imam, bila sasvim ok.vrednost. U ponedeljak imam zakazano kod ginekologa, pa cu znati sve, ali ja mislim da sam jedina osoba koja je probdela noc, razmisljajuci o beti i njenoj vrednosti, i racunajuci kad mi je bila oculacija. Totalno sam opaljena, i verovatno sam sad smorila i vas i sebe sa mojim paranojama, zabrinutosci i racunicom. user posted image Ja se izvinjavam, ali mi lakse bude kad se ovako raspisem, i kazem ono sto me muci... Svim buducim majkama cestitam trudnocu... Hvala vam jos jednom... user posted image


Ivanice nisi jedina.

Žene, bez da se ljutite na mene, ja ne kapiram to trčaknje po betu svako malo. Zar vam nije dovoljno da uradite test i vidite 2 crtice? Mislim, ako se to pokaže, šta će vam i beta? Naravno mislim na trudnice koje su prvi put trudne i nemaju neku istoriju BO ili bilo kojih drugih problema. Svakako u Srbiji zakazuju dosta ranije preglede, pa samim tim i potvrđuju trudnoću. Ne znam, ja sam betu radila samo kada nisam bila sigurna da sam trudna (čitaj imam još do mece, a morala sam tipa da snimim zub - pa je beta u tom slučaju najsigurniji pokazatelj). Sve ostalo, kada kasni ohoho i uradiš test i on pokaže dve crtice, čemu dodatno stresiranje i nerviranje oko bete???user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanicaaa)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Beta HCG
27.9.2014 14:29:29   
serpica

IZVORNA PORUKA: Linaaaa

Moja beta je 29dc 43.4 sta mislite??? Ako mi je zadnji ciklus bio 18jula? Iz lab su rekli da je verovatno trudnoca. Inace user posted image nema, grudi me bole i temp je konstantno povisena 37.1 da li sam user posted image




Evo slucaj slican mom samo je kod mene 23dc,i kod linee se troduplala za 3 dana. Valjda ce biti ok.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here