|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
7.9.2014 11:44:10   
Mala Elena
Verovatno ima u apoteci , super, mozda bih i ja probala ...javi mi kakvi su utisci posle nekog vremena. ..user posted image
Baby love ulje sam imala, ono je na bazi ulja badema i masline i taj spoj mirisa mi je jako smetao u trudnoci. ..eno ga stoji u kupatilu na polici ..to je tako kad probas na svoju ruku a ne na preporuku.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Strije
7.9.2014 11:58:09   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Vanda

Ipak nema veze sa kremama i sa strijama. Od 8 jutros sam po bolnicama, tri sam promenila i na kraju zavrsila na poliklinici. Dijgnoza je ipak, da uprostim, trudnicki svrab.user posted image Dobila sam gomilu preparata za ljecenje .....nemam kada ni da mazem kreme za strije. To mi je, sto mi je.user posted image


Da li se trudnički svrab može javiti bilo gde user posted image Jer mene poslednjih mesec dana užasno svrbi glava,a nema nikakvih osipa ni crvenila . Mislila sam da nije od šampona ali i pre sam isti koristila i nije i smetao.

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Strije
30.9.2014 23:11:27   
QueenJ
Ja sam koristila Šaljićev striet i mazala stomak i nemam strija. Ali sam zaboravila da mažem butine i guzu i tu mi je koža malo pukla, ali nastavila sam da se mackam i čini mi se kao da su manje primetne. Sad mi pucaju i grudi po malo, zbog dojenja verovatno. Cela mirišem na melem, gora sam nego u trudnoći. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Strije
30.9.2014 23:39:11   
srculence25
E za ovaj Šaljićev striet sam i ja cula danas da je dobar.
Sutra cu kupiti pa videti za dalje delovanje doduse strije vec imam na butkicama i na grudima malo

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Strije
1.10.2014 10:40:33   
branki*
ja sad imam vazelin i neko niveino mleko masno,to kombinujem,nema ih ,bogu hvala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Strije
1.10.2014 15:42:46   
doktorkakristal
ja i dalje tvrdim da je Mustela neprevazidjena,jeste skupa ali i delotvorna,ja nemam ni jednu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Strije
3.10.2014 13:02:55   
Mariya
Ja uspela da iznesem 2 trudnoce i to bez ijedne jedine strijeuser posted image user posted image Iako ih sve zene u mojoj porodici imaju!!
U prvoj sam se mazala tamnoplavom niveom, a u drugoj belom SOS niveom.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Strije
3.10.2014 15:27:24   
Kata90
Ja imam strije na grudima,a mazem sa nivea kremom i dzabeuser posted image jos na stomaku nemam......ali nije iskljucivo da mi se nece i tamo pojaviti....izgleda da ne pomaze to mazanje svakomuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Strije
18.3.2015 11:54:48   
branki*
i ova trudnoca prosla bez strija,bas sam srecna zbog togauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Strije
18.3.2015 13:28:42   
Наташица
Шаљићев мелем користила у првој трудноћи и попуцала као стари храст. user posted image ништа ми није помогло. на све то ми ни мирис није одговрао, мука ми била од њега. сад се мажем бадемовим уљем и ове старе стрије су ми мање видљиве. надам се да ћу овај пут проћи макар мало боље.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Strije
18.3.2015 13:33:47   
eca89
Prodjoh bez strija, a nisam se nesto extra mazala, ponekad onim bebi uljem.

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Strije
22.3.2015 12:42:34   
jess021
Napokon juce kupih Striet melem. Sinoc sam pocela da se mackam, malo mi smeta miris, bas je jak i nimalo prijatan.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Strije
20.4.2015 7:23:37   
branki*

IZVORNA PORUKA: Nallee

Zene da li neko ima neku kremu koja zaista deluje da se dobije elasticnost na kozi ja sam sve skoro ptrobala i nista ne uspeva sa prvim detetom popucala ne normalno a sad nosim blizance i bas se plasim kako ce biti a nisam pametna sta da uzemem ??? ima neko savet



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Strije
22.4.2015 10:52:46   
nikiteki
ja sam za strije koristila biotenom

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Strije
28.4.2015 7:39:05   
Maraj
Ja za sad ne koristim nista konkretno za strije. Samo nakon tusiranja namazem stomak sa mlekom za telo. Mislim da je to ok za sad

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Strije
28.4.2015 9:38:46   
Anoniman
Maraj ja se u prvoj mazala nekom kremom iz Nemacke, u pocetku, i poceo bio da mi smeta nejn miris nisam se ni mazala uopste, imala sam samo 2-3 strije na levom boku, jedva primetne, od lezanja, e juce primetim da su izbledele skroz, sada se mazem posle svakog tusiranja mlekom za telo, nadam se da cu proci kao u prvojuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 966
   RE: Strije
28.4.2015 10:29:56   
Maraj
Pa to sam i ja planirala. Imam sad neko mleko iz dm-a pa nkega kad potrosim da uzmen dm-ov losion

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Strije
25.5.2015 10:20:12   
jess021
U subotu sam u Lilly-u kupila neku kremu protiv strija sto oni prave, nesto pise zdrava krema.
Meni je super, koza je divna posle nje, a sto je meni bitno nema n boju ni miris.
Cena je oko 400din.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Strije
25.5.2015 10:34:55   
Maraj
O super jess bas cu da pogledam. Ja za sad mazem stomak obicnim losionom iz dm-a . Lepo mi vlazi kozu za sad

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Strije
25.5.2015 23:47:25   
jekiki
Cula sam da je dobra kombinacija neka kremica Q10 + vitam C u ampulama i vitamin E da se pomsa, navodno je super za celulit, strije i zateze kozu. Nosim se mislju da sve to smuckam u kucnoj radinosti

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Strije
26.5.2015 6:33:35   
Maraj
Pa ne znam jer sme Q10 u trudnoci? Mislim, on je za zstezanje koze a tebi treba nesto da je "razmeksa"... mozda lupam, otkud znam....

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Strije
26.5.2015 9:13:55   
Anoniman
kreme potiv bora nisu dozvolne u trudnoci, negde sam citala da negativno uticu na plod....

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 972
   RE: Strije
26.5.2015 9:27:40   
jekiki
Ops znaci da ne muckam nista
Kupicu onda neki losion od ovih sto ste vi isprobale

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Strije
26.5.2015 9:30:17   
Anoniman
jekik izguglaj malo ja sam citala svasta i prestala da koristim nocnu kremu...
a prijavi se za paket za user posted image na rr, dobija se divna krema i jos svasta nesto,ja se samo njom sada mackam, glasacemouser posted image

(odgovor članu jekiki)
  Direktna veza do poruke: 974
   RE: Strije
26.5.2015 10:40:56   
jess021
Ne sme nista protiv celulita u trudnoci, ni brsljan, ni q10...bar sam ja tako cula, a mislim i da nema potrebe. Bilo cim da se mazete da koza bude elasticna, znam da zene koriste samo bademovo ulje i bude super.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here