|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
7.10.2014 23:14:50   
17 joka
ja imam problem , kada sam htela da potvrdim odgovor u nekoj temi slucajno sam nesto pritisnula i sad mi nema ispod avatara ono PP mejl, albumi , blokiraj , kako to da vratim?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
7.10.2014 23:32:37   
dunja RR
Jokče, jel to nemaš samo ispod svog avatara? Ispod tuđih imaš?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
7.10.2014 23:53:24   
17 joka
Dunjice samo ispod svoguser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
7.10.2014 23:56:57   
dunja RR
Jokče tako i treba da bude, niko nema ispod svog, ne brini user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
8.10.2014 0:04:55   
17 joka
meni je uvek bilo te oznake

e-mail PP album blokiraj
ja sam jedino ovo pored potpisa pritisnula putem e poste me obavesti o odgovoru na temu i to mi tad nestalouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
8.10.2014 0:10:06   
dunja RR
Jokče, čini ti se, nema toga ispod ličnog avatara samo ispod avatara drugih korisnika, kažem ti, ne brini user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
8.10.2014 0:20:19   
17 joka
Dobro draga mojauser posted image
Vidis li ti sve to ispod mog avarata kad pisem i drugi vide li?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
8.10.2014 0:27:06   
dunja RR
Vidim, vidim, jao što mi ne veruješ user posted image , sve je ok kada ti kažem user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 7:25:25   
serpica
Da pitam,zasto mi se treci tiker ne pomera sa 1 god? bebac ima 14 meseci a tiker i dalje stoji.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 10:37:32   
nata11

IZVORNA PORUKA: bubulence

e pa neka udju na moj, mislim nije tacno da ne postoji mogucnost jer je kod mene postojala, opet ponavljam mozda sam trudna i zaboravna ali luda nisam...
e sada, od kada sam izbrisala gmail iz telefona vise nema obavestenja. ulazila sam na adresu preko kompa nema ni jedno novo vec 2 sata. ne znam kakva moze da bude povezanost i nema veze, bitno je da obavestenja vise ne stizu...


Bubulence mozda ti je bila losa konekcija pa nije do kraja sacuvala a ti si brzinski izasla. Meni nije upalilo prvi put (ako ti je za utehu nisi jedina) a evo sad mi je sacuvano i dalje proverih. Pokusaj na racunaru ako trenutno koristis tel.

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 10:38:40   
Modessty

IZVORNA PORUKA: serpica

Da pitam,zasto mi se treci tiker ne pomera sa 1 god? bebac ima 14 meseci a tiker i dalje stoji.


Zato što treba da napraviš novi, za brojanje do drugog rođendana.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 10:42:03   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Lu

Gledam c recepte i vidim da tortu koju sam ja postavila "Rokova čokoladna torta" potpisuje kuhar "lilihip" user posted image

Neki biser je pokupio tvoju tortu sa sve tvojom slikom. E sad koji je to korisnik ne znam. Znam da smo napljuvale, da je barem mogao/la da napravi i proba tortu ako je već stavljana


IZVORNA PORUKA: serpica

Da pitam,zasto mi se treci tiker ne pomera sa 1 god? bebac ima 14 meseci a tiker i dalje stoji.


To nema veze sa RR već sa tikerom koji si izabrala, neki broje samo do prvog rođendana, neki broje u nedogled. Verovtno si greškom izabrala taj prvi

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 10:47:48   
bubulence
nato ja sam resila problem kada sam izbrisala gmail sa tel, sada sam ga ponovo instalirala ali mi ne stizu obavestenja...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 10:50:27   
jabudic
Meni se RR izloguje na svakih 10 min otprilike. Da li je to normalno?
Pošto pišem sa posla, ne klikam konstantno, kada se vratim na prozorčić RR, moram opet da se prijavim?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 10:53:17   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: serpica

Da pitam,zasto mi se treci tiker ne pomera sa 1 god? bebac ima 14 meseci a tiker i dalje stoji.


Zato što treba da napraviš novi, za brojanje do drugog rođendana.




user posted image hmmm jedva uspeh i ovo da uradim a sad ponovo joooooj nista,da sacekam ponedeljak pa da postavim onda jos jedan user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
9.10.2014 10:54:35   
Modessty
jabudic nije normalno, tj ne bi trebalo da je tako. Probaj da pobrišeš kolaččiće ipa da ponovo startuješ browser i ne zabppravi da štikliraš kvadratić ispod onih kućica sa username-om i pasvordom da bi te zapamtio.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
13.10.2014 13:42:21   
Peace*
Ne mogu da prihvatim prijateljstvo od mama krave, koristim Mozillu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
13.10.2014 13:47:43   
mama krava
user posted image user posted image user posted image user posted image

I ja koristim mozillu! Ne brini draga! Kao da jesi!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
13.10.2014 13:56:28   
Peace*
Ide mi sad na nerve. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
13.10.2014 13:57:04   
Peace*
Uspela sam iz mail-a. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 21:45:22   
Merimic

IZVORNA PORUKA: Anoniman


vec neko vreme na RR dolazim po navici, zbog "stare slave" ovog portala, ali ne vidim vise poente. a ako mi ostane otvoren nalog, nastavicu da dolazim i to ce biti cisto gubljenje vremena.


Zaboravila sam staru sifru pa sam morala da otvorim novi nik a mozda je tako i bolje. Imala sam starsnu potrebu da napisem nesto jer citam ovaj forum punih sest godina a nekad sam aktivno ucestvovala na njemu. I boli me u sta se pretvorio.Kseno moja mila drugarice ovo sto si napisala je bolno tacno. i ti si otisla i sve dobro ce na kraju otici. Bilo bi lepo da ovaj forum lici na svoje pocetke. Tada su se zene pomagale i bile su normalne a pod tim mislim da su imale normalne probleme za koje su se ovde jadale. Svaki put kad udjem neka sprdnja. I teme su sprdnja i dosta clanica ovde ubija vreme i istresa svoj bezobrazluk. Dok je Tasha bila moderator nisu se desavale ovakve stvari a sad i moderatori ne umeju da prekinu ovakvo ludiranje cak se ludiraju zajedno sa clanicama. Da imam nameru da se ikada vise pojavim ovde zalila bi se administratoru na Olgu rr, jer zena cesto isprovocira kavgu i prepirku a posle se prenemaze. Vrlo je bitno da se na jednom forumu zna da su moderatori uzor i autoritet a ja kad citam postove od olge RR imam utisak kao da je pijana. Svi pozdravi za Anu, Dunju i Viking.A teme su kao da ovde neko hoce da se sprdaci pa ako ispadne i malo svadje i to je super. Ranije kad bi neko bio anoniman imao je veliki problem koji ga je mucio pa su se zenice trudile da dobronamerno posavetuju. Bilo je i tad svadjica ali je bilo i mnogo kvalitetnih ljudi ovde. Ja sam ovde provela prvu trudnocu i to mi je ostalo u najlepsem secanju i te zene kakve su bile predivne. Imala sam potrebu ovo da kazem i stvarno mi je zao sto forum vise nije kao neklad i sto nema skoro nijedne od onih divnih zena koje sam ja poznavala i sa kojima sam provodila vreme u tromesecjima. sa rr je nekad zivot bio lepsi a sad to ne mogu reci. I ja se konacno pridruzujem desetinama i stotinama onih koji ovde vise ne dolaze jer ko ni moja Ksena ne vidim poentu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 21:53:51   
wivern
Od kad sam otvorila nalog na ovom forumu muci me jedno pitanje na koje niko ne moze da mi da odgovor (jer su zene i dalje aktivne na forumu), pa te molim Merimic da mi odgovoris.
Sta vas stare clanice koje ste otisle i one koje su banovane navodi da i dalje citate ovaj forum i da otvarate lazne profile. Ako meni nesto vise ne odgovara ja tu vise ne zalazim, a tek ako me oteraju (sa razlogom ili bez) nemam nameru da se vracam.
Stvarno mi nije jasno, sve kukate kako ne valja, da je bilo ovako ili onako a sve se vracate i i dalje vas interesuje sta se desava.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Merimic)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:01:08   
dijana1*
Wivern bas takouser posted image
A da nema starih clanica to je laz. Ima ih i to dosta ali naravno da ima i novih clanica koje su uvek dobrodosle. Neke su otisle, neke su banovane a neke nemaju vremena za forum.
A ako ste vec stari clan bilo bi lepo da nam se predstaviteuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:01:20   
doktorkakristal
ne vidim poentu postavljanja tvog komentara,ja nisam dugo clanica ali ovaj forum je moja druga kuca,ovde su zene koje su mi toliko bliske da imam osecaj da ih poznajem ceo zivot,mnogo mi je sam forum pomogao vezano za trudnocu ,kasnije i za sve nedoumice vezano za podizanje moje bebe.Sto se tice tih skakljivih ili tema koje su po tebi sprdnja mislim da nisi ni ovde u pravu,vecina tih tema je davno otvorena znaci negde po osnivanju foruma,tako da se i tad u njima pisalo,Za clanove ne bih rekla da se sprdaju,u svakom zitu ima kukolja,bilo je i tad ima i sad.
Nije lepo sto si OLGU pomenula,zena je divna i jako pametna,veliki je saljivdzija ali nikog nikad nije uvredila,a taman posla da je potpaljivala vatru.
Posto si i moderatore pomenula samim tim se i ja nadjoh prozvana,mi obavljamo svoj posao onoliko koliko to mozemo u skladu sa svojim obavezama,smatram da vrlo odgovorno radimo to ,kada je bilo potrebe za reagovanjem tada se reagovalo,ako se i nekad nasalimo to je krajnje dobronamerno.
Ako ti se forum vise ne dopada ne moras ni dolaziti ok je da izneses svoje misljenje,ali je jako ruzno da prozivas nekog ili da spominjes nas kako ne radimo svoj posao kako treba.
S postovanjem moderator doktorkakristal

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Merimic)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
14.10.2014 22:09:26   
Leptiric123
Zale jer je ovo nekada bio lep forum,gde si mogao da kazes misljenje ili pitas za savet a da na tebe ne akoci rulja koja ceo san kuka kako nista ne stize a ceo dan visi ovde.Neko je pitao kako ne pisem na pametnim temama...ne pisem jer kad god sam napisala bila sam iskulirana od tih pametnih al kad napisem dal gutam il ne gutam svi miodgovore.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here