|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crtani fimovi za decu
13.11.2014 18:53:01   
Sosa Mena
Sledece crtace Manja obozava: Masa i medved , Fiksizi i Mia i ja.
Gledai ove ali ne sa takvim zarom: Nodi, Pingvini sa Madagaskara ...

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Crtani fimovi za decu
13.11.2014 23:51:16   
bubulence
kod nas postoji vreme za gledanje crtaca. znaci ujutro dok obavlja nosu, pije mleko i dolazi sebi od spavanja i uvece posle kupanja opet uz mleko i jos malo posle toga. dan pocinje sa Oktonautima, to nam je opsesija vec godinu dana. pa dvoristance, pcelica Maja i Pepa prase ali ne sve od toga, nego svaki dan po nesto.
sada voli da gleda Pepeljugu, Snezanu i 7 patuljaka itd ali joj to dozvolim jedino kada je lose vreme pa ima vanredno gledanje crtaca... inace sam vise za varijantu citanja bajki

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Crtani fimovi za decu
14.11.2014 7:13:53   
Misha i Ljisha
ovde se slazem sa bubulence i kod nas isto ujutru dok dolazi k sebi i uvece pred spavanje ili pred kupanje a posle kupanja nema, sad to zavisi od dana do dana. Isto kad je vreme bas bas lose onda dobije ekstra vreme za crtane ali tad ona ipak nadje sebi neku zanimaciju po kuci tako da tv uglavnom bude samo bezveze upaljen i vuce strujuuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Crtani fimovi za decu
17.11.2014 13:42:46   
mila83

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

ovde se slazem sa bubulence i kod nas isto ujutru dok dolazi k sebi i uvece pred spavanje ili pred kupanje a posle kupanja nema, sad to zavisi od dana do dana. Isto kad je vreme bas bas lose onda dobije ekstra vreme za crtane ali tad ona ipak nadje sebi neku zanimaciju po kuci tako da tv uglavnom bude samo bezveze upaljen i vuce strujuuser posted image


tako i kod nasu,jutro pred vrtic malo i uvece pred spavanje gledaju crtace, pre kupanja, malo se smire, vec budu umorni.A preko dana uglavnom svira muzika sa dvd ili sa kompjutera. od crtaca vole da gledu Simsala Grim bajke i sve Disney. ponekad Pepa na engleskom.Imaju 6 i 4 godine.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Crtani fimovi za decu
17.11.2014 13:46:24   
vikiveki
Moji uglavnom sada vole da gledaju nickelodeon i sve crtane i serije na njemu,retko kad pogledaju neki dugometražni crtani na HBO

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Crtani fimovi za decu
17.11.2014 14:40:49   
Modessty
mm skinuo one stare crtaće - Sofronije, patak Dača, Brzi Gonzales.... Danilo gleda i ne trepće i smeje se ko lud na brašno! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Crtani fimovi za decu
17.11.2014 14:57:06   
Buba Mira
Mi smo sada u fazi dugometražnih crtaća. Odgledala je oduševljeno Kralja lavova, Frozen, naravno (više puta), Up, Wall-e ja (obožava Volija i Ivu), Snežanu, Pokahontas. I Mister Bina user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Crtani fimovi za decu
17.11.2014 15:01:38   
milicicak
Masa, Pepa i Tutitu su neprevazidjeni :)
Od dugometraznih ima strpljenja samo za Damba i Kralja lavova, to gleda i ne trepce user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Crtani fimovi za decu
17.11.2014 22:22:21   
Misha i Ljisha
tuzila tvorce Pepe Prasetauser posted image

Nego jeste li primetili da Suzi ovca nema tatu? Da je Deni pas uvek sa dedom, da Fredi lisac nema mamu i td.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 0:13:34   
mati

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Mi smo sada u fazi dugometražnih crtaća. Odgledala je oduševljeno Kralja lavova, Frozen, naravno (više puta), Up, Wall-e ja (obožava Volija i Ivu), Snežanu, Pokahontas. I Mister Bina user posted image

I Mata voli Mr Bina.
Planiramo da gledamo i Spasavanje deda mraza, valjda je poceo da se daje u bioskop.
A Mita voli Bumbu, Roli Moa, U nocnoj basti i Drustvance za dvoristance. Nacrta se ispred TV-a i igra li igra...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 0:23:39   
Buba Mira
Žene, da li sam ja jedina koja misli da je taj "u noćnoj bašti" najretardiraniji crtać ili šta već na planeti?? I Nina to gleda, a meni mrak na oči padne koliko je debilan i besmislen. Sa sve onim "mašite hahujima", pa onda mašu i debilišu se. Smisla nigde. Pouke takođe. Samo nebuloze. Evo sad sam se iznervirala na sam pomen te emisije.
Roli Moa volim i ja, ima smisla, i sve drugo na ultra tv, ali noćnu baštu organski ne mogu da podnesem.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 0:37:36   
mati
Bubo, mene on podseca na one Teletabise. Jos gore.
Ali Mita ima godinu dana, tako da ne razmisljam o tome, njemu je bitno da je sareno i da ima uz sta da igra. A Matija taj crtani ne voli. Tako da nemam razloga za brigu.
A hahuji, na njih rze. Krrr, khhh. To radi dok gleda dinosauruse i kuce.
I da. Obojica vole dinosauruse da gledaju.

< Poruku je uredio mati -- 18.11.2014 0:39:33 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 0:46:18   
Buba Mira
Ma da, znam, kad su mali njima je sve jedno.
Veruj mi da smo mm i ja čak guglali o tom crtaću, želeli smo da vidimo da li je možda namenjen deci sa posebnim potrebama, jer bih onda razumela (donekle). Ali tek sam se tu šokirala kada smo otkrili da je taj crtać - emisija jedan od najpopularnijih u Britaniji. Nastao je u Engleskoj, od istih tvoraca je kao i Teletabisi, i namenjen je (pazi sad) deci od 1-9 godina. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 0:53:21   
mati
E, a jesam ga ubola za Teletabise. user posted image
Meni se recimo ovi "danasnji " crtaci uopste ne svidjaju. Na znam da li si primetila da su ove nove Nindza kornjace nabildovane i "sa beli oci". Izgledaju bas strasno.
Pepa mi upropasti dete da sljapa gde god vidi baru i da svake god kupijem gumene cizme pored redovne obuce.
A najnoviji je Nodi.
Matija sve nesto nece, ne odgovara mu, a ja nista ne provaljujem, racunam faza. Kad on " mama , meni je danas DAN NAOPACKE, zato ja to tako pricam, jer znas kao Nodi".user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 0:55:43   
Buba Mira
Nodi mi je ok. Poučan je. I Pepa je ok, Nina je dosta korisnih stvari naučila iz Pepe, od onog "mogu li da ustanem od stola" kad završi sa jelom pa na dalje user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 1:04:53   
mati
Pa devojcie mozda vise obracaju paznju na te finije radnje.user posted image
Meni su poucni Braca Kret. Fantastican crtani.
Gledali mm i Mata neku emisiju o zivotinjama, i ovaj mali kaze "tata to je gila guster", sto je mm procitao tek posle par min.
A jednom me nesto kao pitao i ja mu kazem da je to foka. " Ne mama, to nije foka, to je morz, vidis oni su samo slicni"

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 7:05:41   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Žene, da li sam ja jedina koja misli da je taj "u noćnoj bašti" najretardiraniji crtać ili šta već na planeti?? I Nina to gleda, a meni mrak na oči padne koliko je debilan i besmislen. Sa sve onim "mašite hahujima", pa onda mašu i debilišu se. Smisla nigde. Pouke takođe. Samo nebuloze. Evo sad sam se iznervirala na sam pomen te emisije.
Roli Moa volim i ja, ima smisla, i sve drugo na ultra tv, ali noćnu baštu organski ne mogu da podnesem.

user posted image grozan grozan srecom mojoj D se ne svidja, mislim da joj je strasna muzika kad idu ona vozila (ninki nonk i pinki ponk) i nije joj uopste zanimljivo. Ali mogu i da vidim "zasto je koristan". Prali su zube npr u jednoj epizodi i tako znaci kao u fazonu uce decu necem.

Pepa je super da ne grokcu, da je dete pocelo da mi grokce ukinula bih joj pepuuser posted image . Pepa lepo i kulturno prica, svi su kulturni, bas je lep crtani. Roditelji su saljivi i brizni.

Nodi je odlican (moj bratanac ga bas voli) isto vrlo poucan, svi zajedno resavaju probleme kao zajednica, likovi nisu ruzni i td.

A bracu Kret gledam jauser posted image , moja je jos mala za bracu Kret ali zato igra kad pocnem da joj pevam "idemo u divljinu mi idemo u divljinu"user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 8:01:04   
mali_mis
Meni "U nocnoj basti" izgleda kao malo kvalitetniji teletabisi. A. to voli da gleda, kad cuje onu uvodnu pesmicu trci ko blesav do tv.
Pored gore spomenutog, dodao je i Noddy (ovaj crtani mi je bas simpatican).
I one od pre, oktonauti, pepa prase, voli i roli mo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 14:53:00   
Sanjica26 RR
I ja delim misljenje o nocnoj basti. Uopste mi se ne svidja. Hvala Bogu Teodoru to ne zanima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 14:57:17   
Peace*
Marko je dugo gledao Noćnu baštu, i onda samo prestao, sada ga se više ni ne seća, baš je Luka nešto spominjao pre neki dan Tonli bue, a ovaj ga gleda i kaže nema pojma o čemu priča. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 15:04:55   
soni
Kod nas Masa i Miska, Dora, Tom i Dzeri...to je trenutno aktulelno...Prevazisli smo Nodija, Pepu, Pokojo...mada moze i to :)


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 15:20:40   
petak
moja mala obozava Sundjer Boba,a gleda i miki mausa.nodija,pepu,oktonaute,princezu holi,strumfove i naravno pingvine sa madagskarauser posted image

_____________________________

JEDAN JE ZIVOT...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Crtani fimovi za decu
18.11.2014 16:48:34   
NadaR
Kod nas aktuelni Braca Kret , Pingvini sa Madagaskara , Sundjer Bob, Transformersi I Spadermen . user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu petak)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Crtani fimovi za decu
19.11.2014 13:53:03   
snezap
Moje dete voli strumpove, pepu, traktor toma, tomasa i drugare, cipelice, duska dugouska

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Crtani fimovi za decu
19.11.2014 18:11:12   
Didy
Upravo smo se vratili iz bioskopa, gledali smo Pčelicu Maju 3D. user posted image Divan crtani! Preporučujem.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here