|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nedostaje mi
28.8.2014 23:59:07   
17 joka
bratuser posted image moj dragi, znam da nas on sve čuva i gleda sa nebauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Nedostaje mi
29.8.2014 12:35:52   
branki*
jokouser posted image

meni nedostaje bezbriznost...nedostaje mi da odem u selo kod babe i da budem koliko hocu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Nedostaje mi
30.8.2014 0:37:18   
Azra_
Bezbrižno letovanje sa roditeljima i sestrom. Mama nas pakuje, tata nas vodi, naše je da jurcamo, pravimo pakosti i smejemo se...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Nedostaje mi
31.8.2014 21:43:41   
amelia
Meni nedostaje moj najbolji muz na svetu kojeg volim i srcem i dusom i telom ne mogu ziveti bez njega, otisao u svajcarsku radi posla a ja ostala u italiju da patim za njim nadam se da ce srediti stan ubrzo i da me uzme smesta kod njega[sm=smiley19.gif

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Nedostaje mi
31.8.2014 22:33:35   
serpica
Nedostaje mi mnogo toga ali u poslednje vreme,najvise mi nedostaje san..plasim se da jednog dana ne padnem na sred ulice...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Nedostaje mi
31.8.2014 22:38:49   
17 joka
Šerpi, čuvaj se, user posted image a kad dodje jos jedan beban, umor ce biti jos veci

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Nedostaje mi
31.8.2014 22:48:09   
serpica
Eee Joko ma bilo je i tezih dana,ali mi nekako sad bas tesko,ne znam zasto,sve postignem,nekad cak i previse,deca mi ne oduzimaju vremena ali nocima ne mogu da spavam,umorna sam i sva sam teska a nikako da zaspim... valjda je samo faza,procice.
a ako beban zaista dodje pisacu kako se snalazim.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Nedostaje mi
31.8.2014 22:59:11   
wivern

IZVORNA PORUKA: 17 joka

bratuser posted image moj dragi, znam da nas on sve čuva i gleda sa nebauser posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Nedostaje mi
9.9.2014 10:16:52   
Olga75
Tata , je l moguce da je proslo 14 godina ?
nedostajes mi i htela bih da ti cujem glas

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Nedostaje mi
9.9.2014 10:29:19   
Torbica
user posted image Pokojna tetka, proslo je 18 godina od kako je nema.. Nije proslo, proletelo... Neizmerno me volela i mislim da mi je ona usadila ljubav prema kuhinji. Dok je sestra studirala, tetka je stalno meni nesto pravila, muckala. Divna osoba je bila.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Nedostaje mi
9.9.2014 10:38:42   
Mala Elena
Nedostaje mi lencarenje i tisina ... i odlazak na putovanje, bilo gde, samo da promenim mesto i izadjem iz kolotecine ....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Nedostaje mi
9.9.2014 11:09:55   
anita
Nedostaje mi moj muzic user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Nedostaje mi
21.10.2014 7:38:21   
Misha i Ljisha
Nedostaje mi Sandra, moja drugarica iz osnovne skole. Pre dve godine, dok sam bila trudna otisla je u Irsku. Bila je par puta ovde ali evo vec skoro godinu dana nije bila. user posted image Cak je i fejs ugasila. A na skajpu nikako da se sretnemo. Sad sam joj poslala mail. Fali mi bas mi fali. Ona ponajvise. Nekako sam navikla da mi Heather nije tu, to je prosto tako od starta ali Sandra je tu od detinjstva i protekle dve godine su mi bas neobicne bez nje. Navikle smo sve da delimo, sto se kaze i u dobru i u zlu, kuvale zajedno, ispomagale se, kukale, trazile jedna drugoj posao, sredjivale jedna drugoj kucu, brinule se zajedno o nasim ljubimcima. Njen pas je nazalost uginuo prosle godine. njena majka ima leukemiju, kanim se da odem do nje, ali mi je sve to strasno sve ne mogu da poverujem pa valjda nikako da odem. U kontaktu sam sa njenima. I tako. Uhvatila me neka seta. Sve mislim kako bi mi ona ovde bila najveca pomoc samim svojim prisustvom.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Nedostaje mi
21.10.2014 8:05:43   
Buba Mira
Nedostaje mi volja da ustanem iz kreveta.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Nedostaje mi
30.11.2014 23:00:47   
Anoniman
Sa RR mi nedostaje Cakanauser posted image tako je unosila toplinu i pozitivnost gde god da se pojavi, tj u bilo kojoj temi, a sada je nemauser posted image !

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Nedostaje mi
30.11.2014 23:38:13   
Sanjica26 RR
Moji roditelji. Dugo ih nisam videla.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Nedostaje mi
30.11.2014 23:41:43   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Moji roditelji. Dugo ih nisam videla.user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Nedostaje mi
30.11.2014 23:53:46   
Ivanka 75
Domaće kiselo mleko iz Buradje

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Nedostaje mi
30.11.2014 23:56:52   
vikiveki
Ja sad mislim na hranu...pa mi nedostaje užička komplet lepinja ili ti lepinja sa sve

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Nedostaje mi
30.11.2014 23:58:32   
Ivanka 75
I kauboja i indijanaca ispod drvljanika user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Nedostaje mi
1.12.2014 7:50:18   
big mum
Meni nedostaju moji roditeljiuser posted image Nedostaje mi ona toplina koju samo majka može da stvoriuser posted image

Sa RR mi nedostaju Vukosava i Verolina osobe od kojih si mogao mnogo toga da naučiš

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Nedostaje mi
1.12.2014 8:08:53   
Lu
Nedostaje mi snježna zima, Bijeli Božićuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Nedostaje mi
1.12.2014 8:29:01   
branki*
nedostaje mi da nemam obaveza i da me niko ni za sta ne pita i ne gnjavi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Nedostaje mi
1.12.2014 9:13:09   
Lu
E Branki šanse su ti nikakve da ti se to ostvariuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Nedostaje mi
1.12.2014 9:14:27   
branki*
puste zelje,luuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here