|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2014 19:09:08   
choopa choops
Iskreno ja bih voljela nešto od garderobee ili cipele user posted image I saznam neki dan da je MM htio da mi uzme nekakav kaput, a ja već naručila nešto preko ebay-a. Pih kako sam se zeznula user posted image

Ja ću njemu parfem imam neke bonuse da iskoristim za 15% pa da se ne baci user posted image

Ćerki naručila periku od Else, a za sinka ne znam još šta ću. On mi je uvijek najveći problem user posted image Nađoh neki kostim iz crtaća koji gleda, ali ima samo u Americi, ali trae za poštarinu 50$user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2014 19:34:28   
milicicak
Familija mm ima obicaj kupivanja gomile poklona za Ng, i mene vec pocetkom novembra krene da hvata nervoza oko toga sta kome kupiti... Em ih ima puno, em se kupuju po barem 2 poklona, em su svi strasno specificni... Tako da za Ng potrosim oko 500 e i gomilu zivaca...
A za svu blisku decu ove godine pravim novogodisnje papirne torte u kojima ce biti slatkisi, gingerbread, autic/lutkica, klikeri/lak za nokte i jos nesto sitno od igracaka...
Mini buba ce dobiti mapu sa zivotinjama, jedna kuma onu polozenu teglu sa omiljenim cimet keksicima, druga kuma istu teglu ali punu raznih zacina...
Mm je dobio nov stampac a ja zelim da se naspavam user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
4.12.2014 9:16:05   
Peace*
Meni treba crna torba! user posted image

Mužu planiram da kupim košulju ili džemper, i da mu ostavim račun, jer šansa da mu potrefim ukus je nikakva.

Luka želi one zvezdice za plafon što sijaju u mraku, a nigde ih nema.
Marko želi Jugijo karte.
Obojica sigurno žele Gormite.
Luki ću kupiti sigurno jednu od knjiga iz serijala Akademija Dejvida Bekama.

I tako... nemam pojma šta ću kupiti mami, tati, svekru, svekrvi, mojim baki i deki, mm-ovoj baki, njegovoj braći i mom bratu, jetrvama... user posted image a još manje znam od kojih para ću sve to da kupim! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 10:53:15   
Buba Mira
Sutra idem na family reunion, spremila sam svima poklončiće.
Kupila sam tri čarape, one crvene, za poklone, i u svaki čarapu stavila poklone za po jedan par ljudi (tetke i teče, brat i devojka): neseser + lak za nokte, čarape za muške, rafaelo kuglice, uramljenu fotografiju porodice i Ninin crtež. user posted image
Dakle, svaka čarapa je za dvoje.
Sestra mi se nedavno udala, pa sam njima kupila onaj Dolce gusto aparat, a mimo toga sam napravila sama aranžman: kupila korpu, crvenu veštačku mahovinu i još drangulija za dekoraciju, pa u korpu ubacila šampanjac i dve čaše. Taman i za Božić - NG, i za srećan brak. user posted image
Postaviću sliku da vidite kako izgleda.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 10:53:55   
Buba Mira
user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 11:02:25   
pipi_coco
Superiška Bubo, baš si kreativna, ja se ne bi toga dosjetila ni za milon godina, vjerovatno.

Ja sam bacila oko na jednu fotelju za ljuljanje u yjisk_u, eh sad pocinjem da nabacujem tu ideju mm da mi kupi za NG ili ako se bude previše opirao i vadio mi živce, onda cu da je kupim sama sebi i rješen problem user posted image

Nego nemam ideje šta da kupim sestricni, ima 11 godina pa niti je djete niti djevojka user posted image
Ako neko ima kakav prijedlog?


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 11:05:39   
Buba Mira
Kupi joj dnevnik user posted image Onaj sa ključićem ali kvalitetan, da zapisuje i zaključava svoje prve tajne. user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 11:10:54   
Didy
IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Nego nemam ideje šta da kupim sestricni, ima 11 godina pa niti je djete niti djevojka user posted image
Ako neko ima kakav prijedlog?



Meni je Knjiga za svaku devojčicu KLIK odličan poklon za taj uzrast. Ako se ne varam, imaju i neki dnevnik uz to, pa možeš nekom drugom prilikom kupiti i njega.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 12:28:35   
isidora88
ima li neko ideju sta da kupim bratu (nije rodjeni) za 18.rodjendan?

< Poruku je uredio isidora88 -- 6.12.2014 12:35:05 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 14:57:09   
Klarita
Satuser posted image
Mada zavisi koliki ti je budzetuser posted image koliko si planirala da odvojisuser posted image mozda kais ili novcanik. Ja sam prosle godine imala 18.rodjendan i uzela sam Monin kais jer Manuel nema kod nas...oni su oko 2500din, novcanici su dosta skuplji, duplo i vise neki...

< Poruku je uredio Klarita -- 6.12.2014 15:00:50 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 15:06:45   
isidora88
i ja sam mislila sat, ali ne znam koji, tj.kakav model? user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 15:09:14   
bubulence
slazem se sa Klaritom, i ja uglavnom uzimam sat ili kais, zavisi koliko mi je neko drag. samo za sat ti treba daleko vise novca, kada sam poslednji uzimala kostao je oko 18000din, onako prosecan...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 15:12:48   
superm
A sta pokloniti deci? Nikako da smislim

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 15:16:36   
bubulence

IZVORNA PORUKA: superm

A sta pokloniti deci? Nikako da smislim


svojoj ili tudjoj? uglavnom igracke i knjige da se oni obraduju...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 15:23:11   
superm
I svojoj i tudjojuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 15:26:39   
superm
Bubi, draga, kako te slušaju Ema i Mari Mari?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 15:57:39   
bubulence
sve cuju i ne reaguju user posted image , ali ziveo vikend (samo kada je muz kod kuce)...
nego, za poklone, pa meni trebaju dve mm plate da sve ispostujem... bas bzvz... ranije nisam toliko paketica morala da spremam ali posto Ema od svakog dobije i uvek budu lepi, moram da vratim...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 16:03:01   
superm
Kod nas isto... i kod dece i sto se poklona ticeuser posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
6.12.2014 17:00:03   
Mala Elena
Bas se priblizilo... vise i ne znam na kom drvetu da uberem koliko mi treba novca user posted image
Imamo obaveznih 5 paketica i dva potencijalna , ako racunam za svaki oko 1500 din ( skuplje igracke ne ulaze u budzet , nazalost)
gde kupiti jeftinije a da nisu Kinezi?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2014 9:44:14   
Peace*
Mami i baki sam naručila po džepni manikir:

user posted image


Jednoj jetrvi sam uzela dva NG ukrasa (jelkicu i sneška) na štapićima, ono što se nabode u saksiju. (slikaće mi dadilja i poslati, pa ću vam postaviti)

Drugoj jetrvi sam naručila sunđer za kupanje:

user posted image

Svekrvi ću poručiti neki karmin.

Znači, to su sve pokloni u rasponu od 150-500din, čisto simbolično.

Problem je muški deo porodice. Šta simbolično kupiti muškarcima??? user posted image Imam: tatu, brata, dedu, svekra i mm dva brata.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2014 10:05:25   
Peace*
Jednoj jetrvi sam uzela dva NG ukrasa (jelkicu i sneška) na štapićima, ono što se nabode u saksiju. (slikaće mi dadilja i poslati, pa ću vam postaviti)


user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2014 10:13:35   
Peace*
Sve planiram da pakujem u providni celofan. Ne znam zašto, ali sam sada u tom tripu, i baš mi se sviđa takva ideja. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2014 10:36:31   
nata11
Ja kupila osnovne poklone za deverove klince ostaje mi jos paketici. Jetrvi kupujem komplet lepih bozicnih carapa. Deveru cu neki kozm. set. Svekrvi vunicu za pletenje jer to obozava, bratu sal, sestri narukvicu lepu sakupila sam poene na eko pumpi. Ostaje jos da detaljnije razradim poklon za mm. Znam da ce biti neko ulje za masazu ali moram da dodam jos nesto.

Peace mozes sal, kapu, rukavice, koz.set, pakovanje omiljenog piva, ako voli vino neki otvarac, neki zanimljiv usb.

_____________________________





(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2014 10:36:44   
Modessty
ja naručila od UM mašne za drugaricine ćerke i za moju sestričinu. Jedva čekam da stignu user posted image

Za mm nemam ideju, verovatno ću da smislim nešto u poslednji čas. Bratanici sam uplatila RR paketić. Za ostale drugare tj njihovu decu ću naknadno, zavisno od toga s kim se budemo viđali za praznike. Uglavnom preraspodelim slatkiše i grickalice koje dobiju moja deca a koje ne jedu i dodam po neku sitnicu.

Moji mama i tatu su već problem. Moram nečim da ih iznenadim a nemam ideju čime.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
12.12.2014 10:38:09   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

user posted image


ovo je diiivnooo! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here