|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:36:11   
amelia
konacno ce docepa internetauser posted image drage moje samo da vam mahnem i da cetitam svima sto su napokon dosle u ovu temu maraj jess valerie i ostale jako mije drago cestitamuser posted image ja sam lom po ceo dan mi je muka povracam bar 3-4 puta obavezno moram da primam nedeljno 2x infuzije da ne dehidriram a da ne napomenem da nista ne mogu da jedem od svega mi je muka vec sam -4 kg. Od svega mi je najteze sto jos uvek nisam otisla na uz-user posted image pregled mije zakazan tek 9 februara a danas sam 11+3 niko nece da me primi pre 12 nedelje jedino sam mogla otici privatno ali odrali bi me ovde tako da konacno za nedelju dana idem na pregled. pijem vitaminske tablete i mineralne naravno dala mi dr. krvna slika i urin su ok tako da muce me samo ove mucnine koje nikako ne prestaju i nista mi ne pomaze... udavih vas svojim problemima ne zamerite sve vas puno grlimuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:41:42   
jess021
Ameli, bas sam se pitala gde si i da li je sve ok. Joj bas bzvz za uz u 12-toj nedelji, ali izdrzi jos malo, navijam da sve bude dobrouser posted image
Boko, sve ja to znam, donekle. Ali posto je meni ovo trudnoca nakon trece vto, a nakon prve sam imala kiretazu u 7. nedelji jer je bio prazan mesak. Ne mislim da je ikome lako i svi strepe, ali kad imas lose iskustvo onda je to jos gore.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:42:52   
eca89
Eh, Amelia draga ti taman dodje, kad se ja trebam seliti odavdeuser posted image . Sta cu kada sam Georgina, pa me se nikako rijesiti ove ženiceuser posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:49:16   
*boka*
Amelia user posted image Izdrzi jos malkice, brzo ce 9.
A za mucnine... moras izdrzati, druge ti nema, jedino da ti pozelim da ti sto krace traju. Ja sam ih imala i u prvoj i sad i znam kako ti je. U prvoj sam 8kg oslabila jer sam povracala cak i vodu kad popijem. Imala sam 56kg kad sam ostala trudna, a na kraju 4. meseca 48kg. Toliko nisam imala nikad, osim u nekom periodu dok sam rasla. Sad u ovoj sam isto krenula sa 56kg, dosla do 52 i sad vec napredujem jer su mucnine trajale krace i bile su bez povracanja. Juce sam se bas merila, imam 53,5.
E da, meni je Dr. isto prepisala vitamine za trudnice, ali mi je rekla ako imam mucnine da ih ne pijem nikako, jer vitaminske tablete pojacavaju mucnine. E sad da li je to tacno ne znam, ja sam pocela da ih pijem kad je proslo.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:49:33   
jabudic
Samo da vam mahnem, danas puno posla, parneri iz Francuske, vrtić jedan, vrtić drugi, prodavnica u povratku, i preumorna sam user posted image
Taman sjedoh kući da dušu povratim, zovu s posla da pogledam neki hitan program. I evo to završih, i da vam se javnem.

Koja će noćas, dogovoriste li se Bubi i Eco? user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:51:26   
jabudic

IZVORNA PORUKA: *boka*

A Sad u ovoj sam isto krenula sa 56kg, dosla do 52 i sad vec napredujem jer su mucnine trajale krace i bile su bez povracanja. Juce sam se bas merila, imam 53,5.


Ja ove cifre nisam vidjela od osnovne škole user posted image user posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:51:54   
*boka*
Jess onda duple cestitke za tebe user posted image user posted image
I razumem, naravno da nije lako. Bolje onda i da odes, nego da budes pod stresom. Pa ako te uhvati frka, a zakazu ti tek za 2 nedelje, mozes otici i privatno ranije.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:54:04   
eca89

IZVORNA PORUKA: jabudic

Koja će noćas, dogovoriste li se Bubi i Eco? user posted image


Ja, dajem laganu prednost Bubi, ipak je ona starija, iskusnijauser posted image , salim se i ja bih rado, ali nista nema, ne znam sta može biti u toku nociuser posted image !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:54:18   
*boka*

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: *boka*

A Sad u ovoj sam isto krenula sa 56kg, dosla do 52 i sad vec napredujem jer su mucnine trajale krace i bile su bez povracanja. Juce sam se bas merila, imam 53,5.


Ja ove cifre nisam vidjela od osnovne škole user posted image user posted image

Jabude ove su mi sad OK, evo polako se vracam na svoje, ali one u prethodnoj trudnoci su strasno! Nikad u svom zivotu nisam bila mrsavija nego tad. Ali to je bilo samo na pocetku srecom.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:55:19   
jabudic

IZVORNA PORUKA: *boka*


IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: *boka*

A Sad u ovoj sam isto krenula sa 56kg, dosla do 52 i sad vec napredujem jer su mucnine trajale krace i bile su bez povracanja. Juce sam se bas merila, imam 53,5.


Ja ove cifre nisam vidjela od osnovne škole user posted image user posted image

Jabude ove su mi sad OK, evo polako se vracam na svoje, ali one u prethodnoj trudnoci su strasno! Nikad u svom zivotu nisam bila mrsavija nego tad. Ali to je bilo samo na pocetku srecom.



Reci mi da si visoka 140cm, biće mi lakše user posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:56:13   
*boka*
Hahahaha... pa ja jesam mala zena, ali bas toliko nisam user posted image 167 sam

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:59:15   
jabudic
E pa ja sam višlja samo 2 cm od tebe, a imam jednu ženu viška na sebi u odnosu na tvoju kilažu user posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 17:59:22   
serpica

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: *boka*

A Sad u ovoj sam isto krenula sa 56kg, dosla do 52 i sad vec napredujem jer su mucnine trajale krace i bile su bez povracanja. Juce sam se bas merila, imam 53,5.


Ja ove cifre nisam vidjela od osnovne škole user posted image user posted image




Ja ih nikad videla nisam user posted image najmanje sto sam imala bilo je 58kg i tad su mislili da sam smrtno bolesna.
Kod nas kisa,danas bio lep dan a sad uzas,zato nisam otisla po rezultate urina,sutra cu.
Ja verujem da ce Bubi da se javi veceras user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:00:04   
*boka*
Naravno da imas... to je ona u stomaku user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:03:37   
amelia
jess nadam se da ce biti sve ok i sa mojom i sa tvojomuser posted image [sm=duda.gif
eco jeste nismo bas uspele da se druzimo ovde ali sledeci put nadam se user posted image
boko i ja sam bas izgubila na tezini sa 54kg sada skoro 49kg imam moja visina je 1.63 nisam bas visoka i ne izgledam mrsavo barem se ja tako ne vidimuser posted image u kojojj nedelji su vam prestale mucnine ja jos malo punim 12 pa se nadam da ce poceti bar da se smanjujuuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:11:10   
*boka*
Amelia nadoknadices, ne brini. Meni su u prvoj prestale oko 15.-16. nedelje, a sada su prestale oko 13. ali su mi bile drugacije u odnosu na prvi put.
Ali to ti je individualno, nekome prestanu ranije, nekom kasnije, a nekom kao Serpici uopste ne prestanu user posted image Nadam se da ces ti biti u ovoj prvoj grupi user posted image

< Poruku je uredio *boka* -- 2.2.2015 18:12:28 >


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:12:35   
serpica
ja necu da te utesim,ali ja sam inace baksuz,u prve dve prestale sa puna 4 meseca,u trecoj do samog kraja a kako mi se cini i sad ce tako da bude,ali sad su mi mucnine periodicno a povracam na 3,4 dana ujutru samo.user posted image
Boko user posted image ja vec naucila da zivim s tim

< Poruku je uredio serpica -- 2.2.2015 18:13:51 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:24:56   
amelia
joj drage moje da su samo mucnine barem a da ne povracam ja sve sto pojedem povratim a sa svakim jelom muku mucim dok ga pojedem moji obroci su sledeci ujutru samo neku kiflu voda rucak mogu reci da ga preskacem ili nekad jabuka krekers vecera kriska hleba sa nekim namazom sirom itd nekad bananu pojedem i narandzu i to je to i vecinom povratim nekad sve nekad samo malo druga jela ne mogu da jedem... barem da povracam samo ujutru bila bih presrecna ja ne mogu zene drage ni da udzem u kuhinju od svega mi dodze da povratim samo sedim lezim u svojoj sobi donosi mi svekrva da tamo pojedem i tako da prezivim user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:32:32   
Valerie

IZVORNA PORUKA: jess021

Ne mislim da je ikome lako i svi strepe, ali kad imas lose iskustvo onda je to jos gore.


jess, onda idi, al budi spremna da bude samo tackica, i da ces ici jos neki put u kratkom roku.
i meni je danas bio cilj samo da vidimo da je na pravom mestu.
uz nije stetan i idi koliko god puta zelis, ako te to smiruje. samo probaj da ne ocekujes da vidis ono za sta je jos prerano. grlim te i javljaj sta kazu! verujem da je sve superrr

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:39:26   
Trcosava
Dobro bre jel nema niko telefon od Bubi? Pozovite, pošaljite sms - ako je u autu može da odgovori

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:44:04   
*boka*
Imam ja. sad cu da je zovem.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:45:21   
jabudic
Ja sam joj slala sms, ali ne odgovara.
Mozda je u putu, rece da se vidja sa dr u 19h.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 18:53:56   
*boka*
Nije dostupna.
Mozda je sad kod Dr. pa je iskljucila tel.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 19:28:43   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Dobro bre jel nema niko telefon od Bubi? Pozovite, pošaljite sms - ako je u autu može da odgovori

juuhuuu, evo me. sve po starom user posted image . otvorena 3 prsta ali je beba skroz visoko i dr misli da cu izdrzati do petka. inace uopste nije krupna kao sto su mi rekli, on kaze da trenutno nema vise od 3300gr, mozda malo manje ali vise nema. ako sve bude ok javljam se u oetak ujutro i do podneva sam gotova. a ako ipak krene ranije da ga pozovem...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 19:29:29   
Valerie
auu, bice temica uskoro, da navijamooo :)

ups, jos malo cekanja :)

< Poruku je uredio Valerie -- 2.2.2015 19:30:40 >

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here