|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:34:17   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

PE, ja sve prskam asepsolom. U mašini operem sve što mogu, plastične igračke operem toplom vodom i deterdžentom pa ih onda naprskam asepsolom i prebrišem vatom. 


Sta je asepsol?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:34:52   
mala_koala
E Vuko sad si me bacia u dilemu...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:35:58   
vukosava

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Kako ste sterilisali gimnastiku? Prostirku mogu na 30 stepeni u ves masinu da stavim a sta sa oni m lukovima i igrackama?


Ja to nisam "sterilisala". Perem na hladno u ves masini kao sve napravljeno od ovih vestackih materijala. I igracke kad se zgovnaju...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:37:13   
vukosava
IZVORNA PORUKA: mala_koala

E Vuko sad si me bacia u dilemu...

asepsol


Sredstvo za dezinfekciju,dezodoraciju vazduha u domaćinstvu, bolnicama i domovima zdravlja, prehrambenoj industriji, živinarstvu, pčelarstvu, ugostiteljstvu, hotelijerstvu, brijačko – frizerskim radnjama, salonima za negu lepote, teretanama, unutrašnjosti sredstava javnog prevoza, taksi vozila, vozova, aviona i porodičnih automobila.
Dezinfekcija i dezodoracija krzna domaćih životinja i sl.

user posted image

A jel ovo nije sigurno kancerogeno? Sta su ove stvari?

100 grama otopine sadržava:
4,5g didecildimetilamonijevog klorida
1,8g izopropilnog alkohola

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:54:16   
ishler
Ja sve prebrisem alkoholom.
Asepsol koristim u kupatiluuser posted image
Inace puzle su superuser posted image ,mada ih mi ne koristimo jer smo beki preuredili jednu sobu samo za igranje,pa se igra na tepihu.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 17:01:20   
branki*
i ja sve brisem alkoholom.koristim i asepsol,pa menjamuser posted image .prostirku nemam,boza je puzao po citavom stanu.probala sam da mu stavim cebe,ali klizi po parketu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 17:09:37   
ishler
Kad krenu da puze tu nema ogranicavanja,ali cebe je dobro jer na tvrdoj podlozi mogu zeznuti zglobove,ali sta je tu je.user posted image
Ja asepsolom ne brisem igracke,nekako mi je previse jek,a mozda sam i navikla na alkohol.
I jedno i drugo dezinfikuje,pa sta se kome svidja.user posted image
Bitno je da je cisto,pa moze i vodauser posted image

< Poruku je uredio ishler -- 19.3.2012 17:10:10 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 17:13:39   
lesica
Nemojte mi zameriti,mislim i ja brisem (ranije cesce,sada mnooogo manje) igracke,i podloge ali dzaba sve to jer mi ne mozemo da prebrisemo dovoljno sve te njihove zeze koliko oni mogu da sve to isprljaju. Inace,ja ovu gumenu podlogu nekad brisem rastvorom alkohola i vode,nekad rastvorom sirceta i vode.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 17:17:16   
branki*
pa,dobro ima i tu istine,ali ja uvek prebrisem koliko mogu i kad mogu,a sad,naravno da ne mogu sveuser posted image i ja sam kad je bio manji mnogo vise vodila racuna,sad sam se malo opustilauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 17:17:25   
Anoniman
Plišane igračke i baby gim perem u mašini na 30 stepeni, gumene i plastične perem vodom i šemponom, asepsolom prskam ono što ne mogu da perem kao što je kuca sveznalica.

Tepihe ne držim u kući tako da dok ne krenu vrućine trudim se da kad sedi duže na jednom mestu i igra se to bude na prostirci a kad puzi puzi po parketu bez ograničenja.

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 17:20:32   
ishler
Ni ja ne preterujem,povremeno operem sve ali i kada joj igracke padnu na pod ja joj dam bez brisanja.
Ne treba ni u cemu preterivati.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 17:24:26   
lesica

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Plišane igračke i baby gim perem u mašini na 30 stepeni, gumene i plastične perem vodom i šemponom, asepsolom prskam ono što ne mogu da perem kao što je kuca sveznalica. Sada sve ovo radim s vremena na vreme,ali bez asepsola vec alkohol ili sirce.

Tepihe ne držim u kući tako da dok ne krenu vrućine trudim se da kad sedi duže na jednom mestu i igra se to bude na prostirci a kad puzi puzi po parketu bez ograničenja. Mi imamo podlogu u delu dnevne sobe ispod nekog tepiha koji ce da leti uskoro jer je svoju svrhu prohodavanja i valjanja po podu odradio,i u L cosku za igranje,jbg imamo laminat koji je laaaadan.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Prostirka za igru
11.4.2012 16:39:16   
mala_koala
Evo mene opet u ovoj temi. Ovaj put da podelim svoje iskustvo. Mi smo uzeli pertinijevu podlogu. I uopste nisam zadovoljna. Prvo ne uklapaju se elementi lepo. I velika je razlika od elementa do elementa u visini. I za cas mi je dete raskomada... Doduse pise da je za 3+ .... Sve u svemu cini mi se da cu da kupim deciji tepih i fino da ga cesto perem...
user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Prostirka za igru
15.4.2012 20:28:40   
slavica.
Stize nam i ova gimnastika user posted image
http://www.walmart.com/ip/Baby-Einstein-Caterpillar-Friends-Play-Gym/16939749

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Prostirka za igru
7.5.2012 12:24:31   
marica983
Slavice jel si je naručila sa Walmart sajta? Kako plaćaš, koliko je isporuka?

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Prostirka za igru
13.10.2012 7:42:44   
cockic
ja sam uzela podne puzle znaci kao velika kocka i ima ih cetri i nista se ne vadi mislim delovi se ne odvajaju.ali mi smo to kratko koristili posto ona brzo zbrisala sa tih puziuser posted image ali je super stvar mozda sam ih koristila mesec dana a cena je bila oko 1500 din koliko se secam pre par meseci sam ih uzle.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Prostirka za igru
22.10.2014 16:55:42   
pari
Šta je najbolje za bebe od 3+ meseci? Šta koristite? Baby gym, puzzle na podu ili samo ćebe ili...?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Prostirka za igru
22.10.2014 16:57:03   
Klarita
Veliki jorgan/step deku, jer vrlo brzo preraste sva ta skupa cudauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Prostirka za igru
22.10.2014 17:24:59   
big mum
Naravno,svojima nikad nisam kupovala te skupe prostirke,staviljala sam ih na štep deku poredam igračke ili

user posted image
i

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Prostirka za igru
22.10.2014 17:48:50   
Klarita
Ja sam se zanosila jedno vreme i imala zamisao da kupim, ali onda sam shvatila da zaista ali zaista nema potrebe.
BM user posted image Boze, kako su medeniuser posted image

K je imala nesto KLIK slicno, samo druge sare...eno ga skuplja prasinu na potkrovljuuser posted image N za dve sekunde presisa step deku dimenzija 220x240cmuser posted image ali i to je K dobila od mm tetke, koja nas nikad za nista nije pitala samo je donela sa sve stolicom za hranjenje koja je Bogu plakati. Ja sam sad u iscekivanju akcije za stolicu, jer mi ne pada na pamet da koristim Klarinu. Opasna je, nije bezbednauser posted image Uzas!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Prostirka za igru
22.10.2014 19:22:51   
Didy
IZVORNA PORUKA: pari

Šta je najbolje za bebe od 3+ meseci? Šta koristite? Baby gym, puzzle na podu ili samo ćebe ili...?


Ja sam baby gym držala na bračnom krevetu dok nisu naučili da se prevrću, posle sam ga stavljala na pod. Moji su oboje baš voleli. A imamo i puzle, još uvek su aktuelne, sad ih sklapaju i rasklapaju. Ćebe i jorgan mi nisu bili praktični, klizali su se po parketu. Kad već nauče da šmugnu, onda im ništa ni ne treba.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Prostirka za igru
22.10.2014 20:30:40   
Mala Elena
Ja imam onu prostirku od plisa i pamuka sa dzidzabidzama sto vise ...ali cekala sam grejanje.. bas ste me podsetile , sutra cu je staviti. ..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Prostirka za igru
23.10.2014 8:53:21   
degu
Pari mi smo stavili ćebe i neki glatki prekrivač preko i igramo se, mada mislim da baby gym nije loša stvar da stimuliše bebu da se diže i okreće. Moja lenčuga kad je stavim dole raširi ruke i kulira i uživa u ležanju user posted image al igramo se, uživamo, pokazuje interesovanje da se okrene al obično joj privuče pažnju nešto sasvim deseto a ne igračke, samo treba pohvatati šta će joj se svideti da krene za tim :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Prostirka za igru
5.3.2015 16:14:05   
moja ciklama
user posted image

Čega nema , bez njega se može i mora. ALI, Sve je korisno. Sve.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Prostirka za igru
24.3.2015 17:14:00   
dudunja
Evo nasa resenja za igranje na podu! Debeo i mekano cebe, postavljeno i toplo :)))
Moze da se kupi kod Kikebu-a: cebe za pod

user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here