|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete se zali da ga bole oci
19.4.2015 12:19:55   
sanjica1987
Vec tri jutra kad se probudimo dete mi se zali da ga bole oci ali samo ujutru,ima 4 godine.Kompjuter sam mu zabranila bas zbog toga,jako se brinem,da li je neko imao slican problem?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete se zali da ga bole oci
19.4.2015 13:23:03   
Azra_
Da nije konjuktivitis? Možda lupam, ali obično im tada smeta svetlo... Probaj da ispiraš kamilicom, a ako primetiš da je krmeljava više nego inače, potražite savet lekara. Usput, moj se žalio na oči 2 dana pre nego je dobio boginje. Posle mi dr objasnila i zašto... Naravno, ne mora da znači da je to kod vas, samo pišem kada se moje dete prvi put požalilo na oči.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu sanjica1987)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete se zali da ga bole oci
20.4.2015 21:32:22   
sanjica1987
Hvala Azra,nisu mu uopste krmeljive oci,skoro uvek ciste ujutru.Jutros se nije zalio ako ujutru bude vodicu ga kod dr.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



Anketa

Porodjaj
Barbarica

Sta mislite, kako je najbolje da se porodim s'obzirom da imam tahikardiju i da sam veliki panicar xD ??? Prvo mi je bebce...

Normalno (42%)

Epiduralnom (37%)

Carski rez (21%)


Ukupan broj glasova: 81

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here