|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:02:52   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: jabudic

Didy, fino se provedeite, i da vas posluži fino vrijeme!user posted image



Hvala, nadam se da hoce. Kakvo je kod vas dole vreme? Je l za kupanje?



Pa i ne baš ovih zadnjih nedelju dana.
Nije hladno, ali je onako nešto šućmurasto, oblačno, pa onda nas sprži sunce, i sve tako redom.
Mi smo se samo jednom kupali u moru ove godine. user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:03:05   
cockic
mi i ove godine u cg,idemo avionom jer nam auto nije sredjen trebali smo dosta uloziti pa smo odustali od takvog letovanja.jer mi vec dve godine popravljamo auto i nikako za bg je ok.ali dalje nema sanse dok se nesredi ili ne kupi drugi.tako da je i grcka zato odmah bila eliminisana,a avion do grcke je dosta skuplji za nas cetvoro.e sad sto se mesta tice ono sto je lepse je skuplje,tako da verujem da cu i ove godine u susanj.tamo sam najvise zapela zbog onih borova,ali i cene svuda je dan oko 35eura,ovamo 24.tako da ta razlika taman na taxi do susnja.jer je i taj taksi jako skup.ovo je bila brzinska organizacija letovanja,idemo na 9 dana.
mada smestaj jos nije definitivno u susnju.ja i dalje trazim,karete za avion kupljene,a smestaj jos trazimouser posted image ,mozda iskrsne nesto bolje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:08:32   
Figaro88
I mi cemo najverovatnije u CG kad Andrea izvadi krajnike.Gledali smo ponudu za Igalo,ali jos se nismo odlucili.Meni se bas i ne ide,a mm i andrea hoce...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:12:35   
adulence
ne draga u Kumbor tamo vec trecu godinu za redom letujemo...
IZVORNA PORUKA: jabudic

Didy, fino se provedeite, i da vas posluži fino vrijeme!user posted image

Ado, gdje ono vi bješe dolazite? Krašići?
Daću ti broj, pa se javni, ako se ne porodim u medjuvremenu? user posted image



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:30:26   
jess021

IZVORNA PORUKA: Didy

Mi veceras krecemo. user posted image Nadam se da cemo imati lepo vreme.
Idemo u Sonia village hotel kod Gerakinia izmedju Kasandre i Sitonije, planiramo malo i Sitoniju da istrazimo posto idemo autom, a do sad je nismo obisli.

Didy, divno. Mi smo prosle godine obisli Sitoniju, ima prelepih plaza.
Ako koristite navigaciju, obavezno iskljucite neasfaltirane puteve. Mi smo prosle godine imali avnaturu kad smo od Neos Marmarasa, preko nekih brda, kozjom stazom, isli na drugu stranu do Ormos Panagiasa. Ne bi verovali kakve su im staze ucrtane na navigaciji.
user posted image
Ovako je to izgledalouser posted image , mislim mm tad nije uopste bilo smesno.
Dakle, iskljucivo asfaltirani putevi.
Lepo se provedite.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:37:01   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Klari, kad idete na more?
Mi smo u Polihronom od 6 jula.

Ivancice, mi 09.08. Boze zdravlje. Na resenju mi napisali odmor do 20.08. , a sve se bojim da pre 24.nece da me vide na posluuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:40:06   
amdn
mamike mi kao idemo 15, 16. 7. al jos se sa kumovima ne dogovorismo gde, sve sto je valjalo otislo, nema mesta, gde ima preskupo,
kako stoje stvari kupacemo se na Adiuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 13:41:07   
Klarita
amdn, samo dobra volja i eto vas na moruuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 15:23:38   
Ana RR
Jao Jess user posted image užas!

Mi smo tako jednom pratili gps na putovanju kroz Srbiju i došli do kraja puta u sred ničega user posted image okreni se i aj nazad user posted image

Mi smo letovanje pomerili za 5.jul pa se nadam da će do tada već biti ok vreme.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 15:25:08   
amdn
kalrita ja ne posustajem gledam, gledam al ovi se neckaju, icicemo svakao pa makar platili i malo viseuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 16:08:47   
Klarita
Ana, je l' vi bese idete u Nea Skioni?

amdn, ako nemas dobre vibracije od strane prijatelja, odmah se predaj i bacaj na trazenje za svoju porodicuuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 19:32:23   
Ana RR
Aha, vi ste beše bili tamo?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 21:41:20   
Didy
Jao, Jess, ne verujem. Necemo koristiti GPS, do Grcke vec znamo, ne treba nam, a po Grckoj samo pratimo znakove, tako cemo i na Sitoniji.
Evo pozdravljamo vas sa auto-puta, tacnije iz Beograda, dotle smo stigli za sada. Sofija spava, Stefan igra igricu na telefonu, ja surfujem, mm vozi.
Javljam vam utiske za dve nedelje. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 21:43:49   
Anoniman
Didy srecan put, lepo se provedite, i okupaj se jednom za mene , plizzzuser posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 489
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 21:45:11   
amdn
Didy srecan put i uzivajte, uzivajte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 21:45:53   
Ana RR
Didy user posted image želim vam puuuno sunca user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 21:51:49   
vonavoj
Didy uzivajte! Nadam se da ce biti lepo vreme,ma mora! I cekamo utiske! Mi tek za 2meseca!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 21:59:59   
Kata90
Uzivajte user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 22:39:49   
jess021
Didy, srecan put!
Uzivajte i lepo se odmorite!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 22:43:01   
mama krava
Srecan put svima i lep provod! Mi krecemo u nedelju raaaano ujutru....put Tasosa! Jedva cekam...ubila me je ova, sad vec prosla, nedelja na poslu 😐

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 22:47:54   
dunja RR
Didy, MK, i ostale devojke, srećan puuuut i uživajte user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 22:48:34   
Klarita
Didy, da Bog da ne koristila nista od zimske odeceuser posted image Neka vas fino posluzi vreme, lepo odmorite i nauzivajte se. Srecan put!

Ana, da. Ja sam insistirala i ove godine ali bezuspesno, nadglasase meuser posted image Jako mi se dopada mestasce. Preporucujem vam da idete na plazu ispod Rahoni kafica. Nisam sigurna u kojoj vili ste. (daj link) ima dve Alkimini...jedna je pored Rahonija, druga malo dalje, ali je generalno sve blizu jer je mesto malo. Mnogo su im dobre pice u Iridi, na setalistu je, ne mozete da omasite, i palacinke su super u palacinkarnici na kraju setalista sa divnom basticom. Blizu, preko brda su vam urbanija mesta (9km) Hanioti gde na magistrali ima Masutis i Aramantidis(ispravite me ako gresim nazive) a, u samom mestu imas dva super opremljena marketa Smily i jos jedna veci. Girosi su isto dobri...ma, kazem, sve je superiska user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 22:56:20   
milicicak
Didi, milkice, srecan put i lep odmor user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 23:19:32   
Ana RR
Klari, evo link

Baš ti hvala na preporuci, mm nije oduševljen (pogotovo posle gledanja čitave Kasandre na google street view user posted image snimano negde u jesen ili zimu, izgleda kao da je snimano za vreme nekog rata user posted image )

Ne verujem da ćemo se kupati u Skioniju jer mislim da nema lepe plaže, ići ćemo dalje kolima. U Haniotiju smo bili 2007. godine, tako da smo taj deo obišli. Ma sve će biti super ako vreme bude kako treba user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.6.2015 23:22:46 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 23:30:16   
Klarita
Anci, divno je. Ali vam je prava lepa plaza kad sidjete do doka, pa skrooooooooooooooooooz levo ako gledate u pravcu morauser posted image sto umem da objasnimuser posted image Nam svima se jako dopalo, a bili smo smesteni u vili iza te plaze koju preporucujem. Tu na gradskoj plazi je paaaaaaaaa, onako, nikako za moj ukus. U svakom slucaju, sigurna sam da ce vam biti lepo. Mestasec je super. Zaboravih da kazem da spremaju i divne specijalitete od sveze ribe koja svakodnevno moze da se kupi inace tu blizu luke kod vase vile.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Haier je zvanični partner Rolan Garosa
Snaga, inteligencija i stil Haier aparata na terenu jednog od najvažnijih internacionalnih događaja u svetu tenisa.
BAOBABY - DEČIJE CIPELICE OD NAJNEŽNIJE PR...
photo
Brend koje su razvile četiri mame, idealne za prve dečije korake.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here