|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.7.2015 16:44:44   
emicaa
Mm je plakao od smijeha a pošteno su se i smijali i naši ljudi koji su bili tu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.7.2015 16:47:35   
Bibilib
Emice razumem te i moji su tako par puta druge ljude nazivali tatom,a ja u zemlju da propadnem...ali sta ces ipak su to samo deca...user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.7.2015 16:56:25   
amdn
ma oni su super, mene skoro u maxiju curica od tri god. uhvatila za ruku i prica mi nesto kaze mama i objasnjava,
meni bilo mnogo slatko

< Poruku je uredio amdn -- 14.7.2015 17:08:49 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.7.2015 17:57:12   
mila83
Joooj Emice,bas me nasmeja user posted image meni su par puta znale devojcice prici tako u supermarketuuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.7.2015 18:51:59   
aleksandrici
I meni se to desilo samo jednom da me tudje dete uhvati za rukicu,misleci da sam mu mama.Osecaj je divan.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 0:16:40   
Kata90
Pre koji dan iz komsiluka mali deckic,pa tu ima oko 3-4godine.....igra se na ulici i kaze mi Dobar dan,kako ste?reko cao,dobro a ti?i ja sam dobro,i pogleda zabrinuto na nebo i kaze neznam kad ce padati sneg.....user posted image skoro sam se odvalila od smeha u momentu,al sam se suzdrzala,ja odg tek je pocelo leto daleko zima,on kaze ja bi da pada sneguser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 8:29:02   
vikiveki
Jao Kato user posted image zato su deca tako smešna,što misle da se sve vrti oko njih i da sve u okruženju zavisi od njihove voljeuser posted image komšija ti je orginalan

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 10:17:20   
mila83
Verovatno mu vrucina,pa se dete setilo snega ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 11:45:21   
Anarunika
Kada se već govori o komunikativnosti dece i tome kako vam se obraćaju kao starmali, ovi moji su glavni u ulici. kako ko dođe i parkira se oni su već tu,pogotovo Ika,i kreću sa pitanjima. A gde si bio? A što si došao? A gde ideš? Mene bude malo sramota pošto sve čujem kroz prozor. Pre neki dan prolazim ja ulicom sa Arčijem kad on maše i javlja se nekoj ženi koja sedi na svojoj terasi u zgradi.Viče:"Ćao Marijana!" Sinoć i ja slučajno upoznah tu ženu pa mi nahvali obojcu. A isto tako pre nekog vremena vidim ja Aki malo dalje u ulici priča sa nekim čovekom i nekom ženom. Vraća se, ja ga pitam. "Ko su ti ljudi Aki?A on : "Ma muž i žena, doselili su se pre nekih mesec dana." Reče mi on i njihova imena koja nisam zapamtila.
Malo su mi smešni i drago mi je što su komunikativni, ali brate kao dve glavne tračare su!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 12:20:20   
vikiveki
Anaurika user posted image bolje i to nego da samo ćute,ja baš volim decu koja su komunikativna...takav je i moj najmlađi,iako ima 3 pune godine priča sa odraslima kao da sve zna.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 12:31:35   
mila83
Anarunika,bas me nasmeja,vec vas zamisljam !
Joj i mene to nervira,i M iD vole da pricaju,pogotovo M,ne smem ni u prodavnicu da je posaljem,prica i sta treba i ne treba.
Jutros je posaljem da mi kupi nesto za tortu,posle odem i ja a prodavacica mi sve isprica sta je ona njoj napricala, i kakvu tortu i kako cu da ukrasim i kako mi se seka mala mota oko nogu itd...
a o pozdravljanju komsija i ispitivanju ne smem da pocnem. Mima sve zna.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 12:42:34   
Anarunika
user posted image I meni moja mama kaže da moram da pazim šta pričam pred njima pošto sve izdeklamuju. Sva sreća pa ponekad ne znaju baš najbolje da objasne šta su čuli user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2015 12:45:04   
mila83
user posted image a nekad ispadne jos gore,kada oni objasnjavaju! user posted image e nekad mi dodje u crnu zemlju da propadnem...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 11:08:52   
Anarunika
Hahahha ,ja kad se izlanem pred njima nešto, odmah smišljam kako ću da objasnim kada budu istračarili babi i dedi user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 13:49:03   
Mariya
Jao žene, a ja muku mučim sa L jer ona ne da neće ni sa kim da priča, već neće ni da ih pozdravi. Sad je u fazi da ne priča ni sa mojom sestrom, a obožavala ju je.

Ali zato ima svoje izjave, sreća pa samnom pričauser posted image . Prekjuče mi viče iz sobe:
-Mama, Lena se probudila!!!
Ja pitam - Jesi li je ti probudila?
-Ne, mama, ti si je probudila, sigurno si lupala tanjirima pa si je probudilauser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 13:55:05   
vikiveki
Mariya user posted image moraš manje lupati tanjirimauser posted image opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 13:58:29   
mila83
Mariya user posted image i kod nas je toga bilo i kao da uzivaju kad mi nesto "skrivimo " user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 14:00:51   
Mariya

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mariya user posted image moraš manje lupati tanjirimauser posted image opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve


Baš tako!!! Šta god da je pitam, ona UVEK ima objašnjenje i odgovor, zna da se izvuče iz svake situacijeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 14:16:30   
mila83
Kao moja Milicauser posted image ta nikad ne cuti,bez preterivanja.Nekad me izludjuje pricom.i uvek ona mora dodatno da objasni...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 14:20:20   
Bibilib
Takav je i moj Marko Mila,sve on mora da potvrdi i da objasni na njegov nacin....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 14:24:25   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mariya user posted image moraš manje lupati tanjirimauser posted image opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve


Baš tako!!! Šta god da je pitam, ona UVEK ima objašnjenje i odgovor, zna da se izvuče iz svake situacijeuser posted image

Neka je ,treba se naučiti preživeti u današnjem svetu...nek se snalazi.
Takav je ovaj moj najmlađi,kakvu god glupost da napravi,uvek će znati da se izvuče

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 14:29:33   
Bibilib
Moj Maki gleda iz bilo koje situacije da se izvuce samo da ne bude kriv....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2015 14:37:48   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Moj Maki gleda iz bilo koje situacije da se izvuce samo da ne bude kriv....user posted image

user posted image ma oni kada su za nešto krivi najbolje znaju da se izvuku,moj odmah počne da se izvinjava i da treperi očima,bude presladak i onda moram negde da se sakrijem da bih se ismejala,da on ne vidi da više nisam ljuta,pred njim glumim da sam i dalje ljutauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 11:15:39   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mariya user posted image moraš manje lupati tanjirimauser posted image opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve


Baš tako!!! Šta god da je pitam, ona UVEK ima objašnjenje i odgovor, zna da se izvuče iz svake situacijeuser posted image



Uf, mene je moja majka zbog toga zvala DRVENI ADVOKAT. Imam jedan takav slučaj a polako stasava i drugi user posted image Iver ne pada daleko od klade user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 11:27:23   
vikiveki
Pre neko veče kada smo bili kod prijatelja S. je imao svoj nastup svi smo mu se smejali.Jedna od ćerki tog prijatelja koja je 8 razred spremala se da izađe u grad i došla joj drugarica.S. je bilo zanimljivo da ih gleda koko se spremaju i šminkaju,i one su ga valjda zadirkivale i on došao da nam se žali:"Mama one devojčice su mi se plazile" i pokazuje kako..prujatelj ga pita,pa koja od njih,a S. pošto im ne zna imena pokazuje dva prsta i na jedan od njih ponišani i kaže "E vidiš ova!"dugo smo se smejali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here