|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 10:56:04   
daca77
Drage, treba mi malo pojasnjenje...sestra mm je radila VTO u NS, ubacili su 4 smrznute blaste i danas, 11.dana od transfera beta 65. Ovo je ok brojka, jel da? I koliko bi embriona moglo biti?

(odgovor članu bumba)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 11:46:33   
Lisa Simpson
Daco definitivno nešto se zakačilo. ovo može biti i ok, ali samo ako je za 48h više od dva puta veća ako se ne duplira to je onda loš znak. Mora da ponovi za 48h. Ovo je generalno mala beta, kod tih vto malo je to komplikovanije reći "kad je došlo do začeća" ali ako se beta duplira ima lepe šanse. Broj embriona sa sigurnošću može se reći samo na UZ mada po maloj vrednosti verovatno jedan( opet ne mora da znači da sam u pravu)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 12:10:03   
daca77
Lisa, istog sam misljenja i ja...polazim od sebe gde su mi 1 embrion vratili 3.dana i dan ranije, tj.10 dana od transfera beta mi je bila 304. A kod nje su ipak vratili 4 blaste.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 12:19:36   
Maraj
Daco bas su joj dosta blasti vratili....bolje da su koju zamrznuli....kazu nevalja ni kad ih je mnogo unutra.
dr kazu da kada je beta preko 5 onda je pozitivna. Najbolje da proveri za 48h da vidi da li se duplirala
A na osnovu bete ne moze se utvrditi kolicina embriona. Kazu da kad je veca onda je devojcica. Meni je bila niza i nosim decaka

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 12:33:04   
wivern
Velicina bete ne znaci nista, ja sam imala cetvorocifrenu betu pa je decak u pitanju. Samo neka se duplira i da prodje prvi uz i to je to.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 12:38:00   
daca77
Pa da, dupliranje je najbitnije. Ona je imala 31jc i 11embriona...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 14:57:43   
jess021
Daco super za sestruuser posted image
Ja mislim da je to trudnoca, ali videce sigurno prekosutra kad ponovi. Koliko ima bebica moze samo uz da kaze, ali meni lici na jednu, ali vrednuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 16:21:10   
Lisa Simpson
31 jc pa čoveče kolko joj je godina? Prosto da se čovek zapita kako nije ostala trudna bez vto. To je baš puno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 16:32:56   
wivern
Zato sto verovatno ima PCOS, zato i ima toliko jc.
Sjajno, Daco bice to sve ok...

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 16:43:56   
Maraj
I bitan je kvalitet jc a ne brojnost....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 18:08:15   
daca77
Tako je Wiv, pametnice nasauser posted image
Sestra ima PCOS i mozda dobije user posted image 2-3x godisnje...sveki se odusevljavala koliko su dobili jc, dok nije shvatila da je u pitanju hiperstimulacija.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 18:14:35   
wivern
Ahahaha, Daco nisam pametnica nego je samnom u MB bila jedna nasa RR-ajka koja, moram da je kritikujem slabo pise ali redovno cita, ima PCOS i isto je imala preko 30 jc.
user posted image Tako da nista od moje pameti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 18:16:23   
daca77
Ona je inace moje godiste-77. i sveki se uvek pitala kako ona ima toliko jc i "toliku plodnost", a ja nista...drma me klimaksuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Beta HCG - 2 deo
21.7.2015 19:13:57   
wivern
Ajaoj, jezim se od takvih bisera user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.8.2015 19:08:12   
dzes
Pozdrav devojke, radila sam vto i vadila danas betu koja je mala, samo 25 a 12 dpt, a sad mi je nesto kao krenuo svetlo braon sekret i to bas jako malo. Inace 3 dan su mi vraceni embrioni.
Ima li nade, vadicu ponovo u ponedeljak ali verujem da ce pasti i da nema nista od ovoga. Inace prva mi je vto.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.8.2015 19:29:35   
wivern
Dzes nade uvek ima, ali je beta zaista mala.
Desavalo se da i sa tolikom betom se trudnoca odrzi. Sve zavisi od implantacije, tj mozda je bila kasnije pa je i beta manja. ja ti drzim fige da se dupla user posted image
Javi kakva je beta.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.8.2015 22:24:19   
serpica

IZVORNA PORUKA: dzes

Pozdrav devojke, radila sam vto i vadila danas betu koja je mala, samo 25 a 12 dpt, a sad mi je nesto kao krenuo svetlo braon sekret i to bas jako malo. Inace 3 dan su mi vraceni embrioni.
Ima li nade, vadicu ponovo u ponedeljak ali verujem da ce pasti i da nema nista od ovoga. Inace prva mi je vto.




Ne znam kako je kod vto ali meni je beta bila 27, 11dpo sve je ispalo ok moja mala betica sad ima 3 meseca,drzim fige da bude ok.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Beta HCG - 2 deo
1.9.2015 10:42:29   
dzes
Samo da mahnem i da kazem da je moja beta pala sa 25 na 12. Tako da idem u nove pobede. user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Beta HCG - 2 deo
1.9.2015 12:12:53   
branki*
zao mi je,dzesuser posted image
bice bolje user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Beta HCG - 2 deo
1.9.2015 12:22:31   
wivern
Dzes zao mi je. To je problematicna beta za vto, ali nema odustajanja. I ja sama sam prosla kroz dva vto postupka. Samo napred, i pridruzi nam se na forumu. Ovde ima dosta stvari koje mozes saznati, i dobiti veliku podrsku od zenica koje znaju kroz sta prolazis user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Beta HCG - 2 deo
3.9.2015 14:05:19   
dzes
Hvala svima, idemo dalje, ja ne odustajem tako lako.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Beta HCG - 2 deo
12.9.2015 9:27:34   
pozitivna
Posle ET.jel normalno da se zeni samo proteze i zeva ?

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Beta HCG - 2 deo
12.9.2015 11:48:53   
branaV
Devojke pozdrav! Treba mi pomoc!
Uradila sam bhcg u utorak 8.9 bila je 294, a 10.9.je bila 710, nocas me je probudio jak bol u stomaku pa sam i danas uradila i iznosi 1258. Nije se lepo duplirala pa se brinem,sta vi mislite a poslednji ciklus sam imala 13.8. Bas sam zabrinuta :-(

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Beta HCG - 2 deo
12.9.2015 13:12:15   
Maraj
Brano meni izgleda ok. Pa i prvi put kad si ponovila skocila je vise nego duplo a sad malo fali da se duplirala
Mozda nisi radila u isto doba dana. Izdrzi ti do uz ja verujem a je to sve ok

(odgovor članu branaV)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Beta HCG - 2 deo
12.9.2015 17:51:34   
jess021
Brano, i meni deluje ok. Taj drugi put je skoro pa duplo.
Kad ides kod dr?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here