|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 13:40:09   
Anoniman
nema vasuser posted image
ja stavila rucak, una se igra, a vreme je takvo da bih zaspalauser posted image

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 2676
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 13:45:31   
bebilule
Maraj veliki bebac!
Bibilib, cestitam, srecno!
Ja se vratila, ctg uredan, uz isto. Nisam otvorena, pregled je danas bas bio uzas....bolilo me. Bebac ima oko 3200, kontrola za 7 dana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2677
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 13:46:49   
janabons
I ja cu sad da stavim rucak, bas mi se prispavalo, nocas mi mala nije dala mira do 4 ujutruuser posted image Bice susta suprotnost od sestre,mm se samo smeska i u fazonu je "ova ce da nam zabiberi corbu, naplatice za sve ono sto je Jana bila dobra."user posted image Videcemo
Definitivno jedva cekam novembar
Bebilule, super, sve je taman kako treba...ti pregledi u devetom su stvarnouser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 29.9.2015 13:48:14 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2678
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 13:57:19   
dijana1*
Bebilule drago mi je da je sve ok.
Ja se i dalje osecam cudnouser posted image
Da li je od vremena ili trudnoce nemam pojma. Ali prikovala sam se za krevet i ne mrdam.
Nemam apetit, imam.neku blagu mucninu ili kao gadjenje, cesto idem u vc, neki pritisak u glavi a oko 12 h me je stomak na par sekundi bas zaboleo. Samo da prodje i da bude sve uredu, bas sam se usfrkisalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2679
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 14:05:36   
jess021
I ja sam pristavila rucak, ledja bas bole.
Mene juce kad je dr pregledala bas je bila nezna, uopste me nije bolelo.
Bebilul, super za uz.user posted image
Janabons, sad gledam tvoj ticker, 32. nedeljauser posted image Tvoja trudnoca mi je bas nesto proletela. Ja nekad imam osecaj da u ovoj temi pisem vec 2 godineuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2680
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 14:38:18   
sonyasha
Danas smo baš lenje sa pričom, a ja sam lenja uopšte user posted image
Mene idalje bolucka ono mesto ali malo manje posle izležavanja na drugoj strani! Mali Buda izgleda zalegao tu pa ga baš briga da makne zeza danima!
Danas idem na roditeljski pa na kaficu sa kumom! Prijaće mi malo da švrljam, ovako samo tamanim Vojinove slatkiše user posted image
Di, a kako se to čudno osećaš?jel si proveravala pritisak, puls? Verovatno je do vremena, nekom prija a nekoga baš ljulja!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2681
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 14:44:52   
Anoniman
Joj i mene vec 15-tak minuta bas bolucka po dnu stomak, kao kada trebas da dobijes, moram malo da osdpavam ako budem mogla...

(odgovor članu sonyasha)
  Direktna veza do poruke: 2682
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 14:53:28   
dijana1*
Sonya donece mi mama aparat pa cu izmeriti pritisak. Toliko cudno da ceo dan ne mogu da ustanem iz kreveta. Sve mi se gadi, imam osecaj kada bi sada nesto pojela da bi se ispovracala.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2683
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 14:55:54   
wivern
Bibi sjajne vesti user posted image
gde ste stomacici user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2684
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:07:10   
mlada_mama993
Evo i mene. Nova sam na saitu ali trudnoca uveliko tece user posted image
Sada sam 22+3 i nosim malu nemirnu devojcicu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2685
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:10:56   
Anoniman
Mm dobrodosla!

mene popusti stomak, a user posted image se razigralauser posted image
Di nadam se da ce ti uskoro biti bolje.
Bebilulel super za uz , a pregled me ceka sledeceg petkauser posted image

(odgovor članu mlada_mama993)
  Direktna veza do poruke: 2686
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:15:23   
marinchica
Bibilib, cestitam!
Pitanje opet za moje drage zene....sta cu, jos sam sveza trudnica, prvorotka, nemam jos pojma. Dobila sam uput za Double test, pita me doktorka gde hocu, ja kazem Zvezdara jer mi je najbliza. Za porodjaj o tom potom, rekoh ajde tu mi je blizu. Mora da se ide da se zakaze,ne moze telefonom. Naravno, na stranu i sto je sve staro, sto oko 40 trudnica ceka na pregled, dodjem na salter, prvo cekam da pozeli da me registruje, jedno 15 minuta sam je gledala kako pise i pise i pise. lepo joj se obratim da treba da zakazem double.
Pogleda me kroz naocare i besno : "ne moze bez uputa!!!!!! "
"Imam uput."
" Dajte!!!!"
" Izvolite."
Gleda ona i kaze"dobro, a vi ste trudni?" (Ne nisam curko dosla sam oci da ti vidim.)
Rekoh jesam.
"Znate kod nas je obavezno da vas prvo pregleda nas lekar pa kad on ustanovi da moze onda se zakazuje double test. ne moze samo da se zakaze.Hocete da vam zakazem pregled?"
zakaza me. Izadjem i sutnem se u dupe, sto pristadoh. Sta ima mene ko da pregleda, ja imam uput. da sam htela da mi se tu vodi trudnoca, tu bih i dosla. Zovem DZ, pitam jel mogu negde drugde...kaze moram da idem u DZ da mi se promeni uput. Eto, htela sam da mi bude blizu, sad opet preko prece naokolo blize, ispocetka. Da li su nekog jos ucenjivali u bolnici da nece da radi Double test ako prvo ne urade oni pregled iako ja imam nalaz od svoje doktorke?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2687
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:16:15   
bebilule
Ma prosli put nisam ni osjetila a sad...katastrofa. Fuj!

Ja sam ljudi tek danas u bolnici skontala da cu se uskoro poradjati. Nemam pojma kako cu to izvesti user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 29.9.2015 15:21:54 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2688
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:26:03   
Anoniman
Marince ja se stvarno ne razumem u to, kod nas se dabl radi privatnouser posted image

Bebilule ahahah nasmeja me, ima vremena jos da potvrdis to shvatanjeuser posted image

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 2689
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:29:34   
bebilule
I kod nas se radi privatno tako da veze nemam. Sjecam se da je mene taj tzv kombinovani skrining dosao oko 150 evra

Um, poceo dr pricati o porodjaju i o tome da ce ga sestre zvati kada krene, da u ovoj bolnici poradja doktor koji te vodi. Dao mi vizitku da ga zovem ajlko bude nesto hitno....ja sve slusam i kontam kome prica, kakav porodjaj. Ni jedno pitanje nisam imala,btoliko sam se zbunila. user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 29.9.2015 15:33:10 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2690
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:33:43   
Maraj
Marinchice ja sam dabl radila privatno u konzilijumu. Oko 2000 din je bilo. Samo sam ponela nalaz sa uz koji sam obavila to jutro.

ja sad dosla sa ctg-a
Bas sam osetila jedno 3 kontrakcije u toku ctg-a , a ova sestra mi rece da nemam kontrakcija
Ko je sad ovde lud.... i do sad ih je bilo. Mora da im aparat ne radi....

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2691
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:37:15   
alex88
Mlada mama dobrodosla.Dijana mozda je vreme,al bolje izmeri pritisak za svaki slucaj.Bebi super za uz.Imene danas boluckaju stomak i ledja,racunam siri se materica pa zato.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2692
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:54:06   
vocicana
Marinchice, ja msm da se pregledi odnosu na uz, zbog merenja nuhalnog nabora, nije ginekokosku pregleda, uz se radi preko stomaka, nakon toga sa uputom od Dr koji te pregleda javljas se labotatoriji gde dajes krv. Ja sam to obavika prosle nedelje, sada cekam rezultat, stize u cetvrtak. U Krusevcu se radi o trosku drxavne laboratorije, nista ne kosta. Ako si zakazala, a ako ti je zgodno mozes I privatno, ja msm da se na to odnosu.
Lule, ti si super, oa ti ces se poradjati duso, produced svog bebironca user posted image . Bas minje drago da je sve dobro .
Mlada mama, dobrodosla na druzenje u klub trudnica. Bice ti mnogo lepo, sigurna sam.
Ja sam danas napravila dobar biznis I prodala malo kremica za lice, vas sam zadovoljna, malo sam dodala municije u novcanik.user posted image


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 2693
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:57:32   
vocicana
Di, mozda si se nesto prehladila pa ti nije nista od hrane prijatno. A mozda je samo dosao takav period, da ne mozes jesti.
Pokusajuser posted image ako mozes nesto tipa plazmice, caja nezasladjenog, neku vocku, bilo sta, sigurna sam da ce proci. Bas bzv.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2694
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 15:57:48   
Anoniman
Jaoj moja beba poludela u stomakuuser posted image cas je levo cas je desno.

Voci super za prodaju, i meni malopre leglo trudnicko za avgustuser posted image

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 2695
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 16:04:06   
vocicana
Eto, jos ce neko danas da se opari sigurna sam! Bravo za trudnicko! A za mrdalicu malu isto tako. Dusa jedna zenska! user posted image
Samo lepe stvari da citam danas!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2696
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 16:06:54   
janabons
Voci, Um bravo za prodaju i trudnickouser posted image
Marincice, ja sam double radila prvi put u Frontu, sada u Visegradskoj, nije bilo uslovljavanja da mora njihov dr da me pregleda, ali sam oba puta vodila trudnocu paralelno u dz i kod njih na klinici, tako da su me prakticno njihovi lekari i gledaliuser posted image
A sto ti je to problem?

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2697
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 16:09:04   
janabons
IZVORNA PORUKA: Unina mama

Joj i mene vec 15-tak minuta bas bolucka po dnu stomak, kao kada trebas da dobijes, moram malo da osdpavam ako budem mogla...

I mene, ali duze od 15 min, sad sam zavrsila rucak, pa cu malo da prilegnem
Mlada mama, dobrodoslauser posted image
Di, nadam se da je do vremena, da nije nista ozbiljnije
Jess, i meni je prvih 7 meseci proletelo, od tad se usporilo, sada mi novembar izgleda taaaako dalekouser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 29.9.2015 16:12:39 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2698
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 16:11:23   
marinchica
Imala sam bolove na pocetku trudnoce, bas jake, i kad sma pocela sa utrogestanom jer mi je progesteron bio ocajan, smirilo se. Ne vidim zasto bi me neko sad cackao tamo dole, s onim metalnim djavolom, mozda na uz ako je onda u redu. Taman mi se sve malo sredilo i smirilo. Nigde ne uslovljavaju, ona se nasla tu da mi besni. Nit mi je rekla kod koga me je zakazala. sad sam se obukla idem, rade do 19h ambulante tamo. ja sam dusa od coveka, ali ove stvari me izludjuju. Sad cu da odem, ima da im se..... da ne kazem sta. Bas sam se razbesnela. user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2699
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 16:14:30   
vocicana
Ali duso radi se uz, ne gin pregled.
Zene ispravite me ako gresim, mene bre nisu gledali gin, samo uz I da izvestajem na vadjenje krvi!
Marinchice nemoj se nervirati zeno, bice sve ok

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 2700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here