|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:07:27   
vocicana
E t to bebilule, slazem se, bas tako. Ali kada se izbeci neka salterusa a pritom ti ne oobjasni sta sve to znaci I zasto dolazis bas tu, kakav pregled te ceja, a to govorim sa aspekta pacijenta, ne med sestre sto I jesam, pa msm nisam dosla da tebe vidim, trazim ostvarivanje zdravstvene zastite, a ti mi reci malo blize cime cete me pregledati I zasto!
Zato I ja zbog loseg tretmana pokazujem zube, jer imam mnogo zasluga kod kolega na gin, pa ne dozvoljavam da se ponasaju ruzno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2726
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:10:03   
vocicana
Popkice pa proci ce draga, dosao je takav dan, nemoj se nervirati. Mogubda zamislim kakav koliko si umorna ali izdrzace se. Ovo vreme je nekako bzv pa I to utice na nase psih stanje

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 2727
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:19:23   
Anoniman
Jana ja prosli put nisam, ali sada sam ga kupila i imam zelju, makar dok lezi u krevetcu, kada pocne da cupa stavrcice skidam gauser posted image

Joj mene od pola devet muce neke lazne kontrakcije, valjda ce uskoro prestati, i dok lezim tu suuser posted image

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 2728
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:24:56   
Jole84
Um uzmi ako imas mg direkt malo da te opusti.
Popkice tacno znam kako se osecas. Meni mm pomaze, ali dzaba kad nije tu. Kad dodje za vikend upregnem ga ko konja. Ovih dana dok mi je M bila bolesna, bas sam se osecala bespomocno. Lom na sve strane, obaveze preko glave a ona place ko kisa. Ali prodju i ti trenuci, pa onda uslede i oni neodoljivi mali osmesi koji daju novu snagu. user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2729
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:26:56   
Anoniman
Jole sada cu da uzmem, bili smo kod moje babe i dede, nisam bila kod kuce, sada cu da uzmem, i da stvarno legnem...

Popkiceuser posted image

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 2730
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:41:42   
sonyasha
Marincice, verujem da ti nije prijala namračena šalteruša! Ali u odbranu Gradske, oni sve analize rade sami, takva im je procedura, uvek ide uz pre dabla pa zakažu dabl! Takođe, kada uđeš kod njih u proceduru dalje zakazuješ ili aminosintezu ili tripl ili ekspertski. U drugim bolnicama se sve ovo zakazuje mesecima unapred i mnogo je teško da se upadne, naročito za Amino, a ovde te uzmu pod svoje i ubace te u njihov tok i ima mesta za tebe! Takođe pratiš kada dežura na uz doktor koji ti odgovara pa kod njega i zakazuješ!
Izvinjavam se što mašim temu, ali stvarno postoji druga strana te priče, mnogo više dobiješ od njih nego što te smaraju!
Lepo mi spavkajte trudničice!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2731
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:45:31   
alex88
Popkice procice,i meni je tesko sto nesmem skoro nista od kucnih poslova da radim i sve cekam mm i pricam sta da radi al to nije to,onako kako bi ja htela.Naidju mi te zute minute,a kad prodju pomislim ma bas me briga,cisticu ima vremena vazno da je moj bekan dobro user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2732
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 21:47:15   
janabons
Um, lezi, i mene su danas u par navrata iscimale kontrakcije...Odmaraj
Jole, u opticaju su jos Mina i MAjauser posted image Znate sta mi je smesno i sta mi pada na pamet, da dam detetu ime Mila, a ono bude neki mali vandal, upoznali smo jednu takvu, sve je, samo mila nijeuser posted image
Popkice, danas je fuj dan, al ako je sve na tebi, potpuno te razumem. Ja JAnu izbegavam da dizem od kad sam trudna, sem kad je bolesna, tad pravila ne vaze, a kupa je mm, to mi stvarno puno znaciuser posted image Sasvim mi je dovoljno kucnih poslova i jos nekih, kad si privatnik, pa moras uvek da budes prisutan. Cudo smo mi zeneuser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 29.9.2015 21:57:55 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2733
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:25:24   
MAMAMAJ
Dobro veče drage moje.
Bibilib i Mlada mama, dobrodošlica.
Bibilib, tebi isto treće i mala razlika, meni K imao 7m kad sam ostala trudna. user posted image
Maraj, srećnooo
Jole, nadam se da je Mila to izbacila, i ovi moji još krkljaju, a davala im Fluimucil 2 dana, ne znam da li da dam još 2 dana... user posted image
UM, je li ti bolje, jesi se prehladila?
Bebi, bravo za ctg i uz.
Jess je još tu... user posted image
Voci user posted image
Jekiki...? I ti si tu... user posted image
Marinchice, ja sam od moje dr iz dz dobila prvo uput za uz na Institutu za m i d i posle tog uz-a se na licu mesta zakaže double. Moj dz je u Zemunu i oni šalju uglavnom na Institut. I radio mi je takođe dr sa licencom na onom sajtu, dr Puzigaća.
Di, kako si ti, zašto ti je muka? Piješ li nešto za bakteriju?
user posted image za sve...

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2734
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:37:07   
marinchica
Srecko, nista od toga nije problem, problem je u stavu, nastupu, ne davanju informacija, drskoscu. Ja slabe zivce imam za te nadrndane sluzbanice. Neces da radis-idi kuci, uprazni mesto nekom mladom detetu koje ce ga raditi bolje od tebe. Mnogo se trudim da zadrzim osmeh, kulturu i dostojanstvo, ali onda bivas otkacen ekspresno. Besne su i bezobrazne a mi smo trudnice. Ima da me gledas ko coveka ili cu da te zalepim pa ces da me pamtis dok si ziva. Meni je svekrva med sestra u penziji iz Gradske.....mozda joj je ova salt_erusa svojevremeno bila na obuci... Mislim........mnogo volim svog muza, to je cesto spase. user posted image i cinjenica da zivi daleko i retko dolazi.user posted image
Mamamaj cula sam za dr. Puzigacu. Ja cu otici privatno kod mog andjela Stankovica, spec embriologije, koji mi je i spasao ovu trudnocu, videcu s njim u cije ruke da se stavim kad dodje vreme da otvaram porodiljsko. Volela bih DM, ali o tom potom.


< Poruku je uredio marinchica -- 29.9.2015 22:43:43 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 2735
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:38:41   
janabons
MAlopre me mm gleda i pocne da se smeje, ja pitam sta je bilo, a on mi kaze kako mi se opet rasirio nos, usta ko silikoni, podbradak, sve je tu....kad sam ga pojurila po kuciuser posted image ...da vam ne pricam sta je posle bilouser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2736
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:43:04   
Anoniman
mamaj gde si ti ceo danuser posted image jeste li kupili namestaj?

jaoj jos boli, umine, pa se jave, i to bas na dnu stomaka, valjda ce prestati, nisam se prehladilauser posted image lazne su, tvrd mi je stomak, rano su poceleuser posted image

jana ahahah...

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 2737
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:46:47   
marinchica
Janabons i mm isto. Onda sam mu pustila simulator porodjaja koji su isprobali neki muskarci. Ima na Youtube-u. Nije me vise dirao. Od tad vice kako sam mu lepauser posted image user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2738
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:47:22   
alex88
Steta sto oni ne nose bebe :) ;)

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2739
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:47:38   
madre
cao, drugari!
maraj, dobro je smestila si se, sad samo malo strpljenja i eto ga laza...
jess, ti ne planiras a ides odvle?
UM, ladno baba ispunila obecanje i ostvarila ti zeljicuuser posted image ja razmisljam, morala bih debelo da pripazim na ishranu, bas preterujem!!!
jole, nema te cesto ovde?
marincice, bas sam se ismejala tvom n astupu kod te druge salterske radniceuser posted image
mamamaj, bas mala razlika, svaka ti castuser posted image
bibilib, dobro nam dosla!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2740
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 22:55:45   
MAMAMAJ
UM, tu sam, danas mi je sveki bila ovde, sredila mi sve tamo u kući, izribala, očistila, pa sam je gostila ovde i malo joj ugađala. user posted image Onda sam je poslala njenoj kući tamo u tvoje krajeve, znači dovoljno daleko. user posted image
Šalim se, hvala joj stvarno, meni samo da stigne novi nameštaj, ubaci se postojeći i garderoba i da još jednom prebrišem i ćao.
Posle sam išla u dz po doznake i zakazala uz, ali tek za 29.10.
Jana, preslatki ste... user posted image


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 29.9.2015 22:59:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2741
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 23:12:04   
MAMAMAJ
UM, izvini, ne odgovorih. Kupili smo kuhinju koju sam htela, ali garnituru ne, jer sad nemamo dovoljno para za tu koju želim, a ne kupuje mi se samo da bih kupila, tako da smo uzeli neki trosed, koji će nam dopuniti priču u dnevnoj, pa će posle ići u momačku sobu, jer ću ja moju garnituru kupiti do NG, tamn dok stigne beba... user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2742
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 23:12:50   
alex88
Ma sto su dalje to je vece postovanje user posted image da ne preteram da kazem ljubavuser posted image
Um a jer vodis trudnocu u Raski ili Pazaru?

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2743
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 23:16:57   
Anoniman
Mamaj ma da bitno je da kupis ono sto ti se svidja, i kvalitetno, a ne samo da bi kupila.
Gde si poslala sveki sada si me zaintrigiralauser posted image
aahah moja je vec nedelju dana u VB ima goste, i nedostaje mi verovale ili neuser posted image

Alex trudnocu vodim privatno u Np kod dr kod koje sam vodila i sa Unom, ,mada svaki mesec idem i u dz kod nas, zbog bolovanja i komisije, sada zbog predstojeceg porodiljskog...

< Poruku je uredio Unina mama -- 29.9.2015 23:18:22 >

(odgovor članu alex88)
  Direktna veza do poruke: 2744
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
29.9.2015 23:33:50   
janabons

IZVORNA PORUKA: alex88

Ma sto su dalje to je vece postovanje user posted image da ne preteram da kazem ljubavuser posted image

Slazem se user posted image


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2745
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 7:33:14   
sonyasha
Dobro jutro user posted image ! Kako ste od jutros?
Maraj, kakva ti je ekipa u sobi?jel pristojna?
UM, jel su se smirile kontrakcije?
Mamaj, srećna ti bila nova kuhinjica, baš lepo osveži život novi nameštaj!
Di, kako si? Jel ti pritisak bio ok juče?
Jana, u prošloj trudnoći sam baš bila ona lepršava bezbrižna trudničica, a u ovoj se stalno pitam kako bi bilo da mm malo potegne, naročito kada bi mogao deveti da me odmeni u trudnovanju a ja da idem na posao user posted image nije nam baš lako, samo neki muški to shvataju a od nekih se odbija!
Jole, meni ništa nije gore nego kada moram Vojina da odbijem za igru ili neku akciju jer sam trudna i nekada me bolucka, nekada sam mrtvosana, ne mogu ni da zamislim kako je sa malim detetom koje je zahtevnije i nema hoćeš-nećeš nego moraš! Stvarno svaka vama čast ženice koje ste napravile manju razliku!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2746
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:34:07   
adulence
Dobro jutro stomacici...stanje redovno...
Maraj jel danas cekamo i navikamo za Lazara,drzim fige draga da sve bude kako treba...
Jess i jekiki jel ste tu,sitno,sitno brojite..mpozdrav za sve drage trudnice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 2747
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:43:09   
bebilule
Adulence, uspavale se trudnjace a tebi izgleda nema sna user posted image . Kako se snalaziš, je li bebać dobar? Inače Georgina, na tikeru ti piše da si 41. nedelja user posted image
Ja popila kafu sa mm, on ode danas na posao a ja se vraćam u krevet. Imam ručak, cijeli dan ću da džabalebarim.

< Poruku je uredio bebilule -- 30.9.2015 8:46:38 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2748
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:45:02   
bebilule
Ju, sad vidim da sam 37+2...neću u krevet, odoh da postavim posteljinu i ogradicu u krevetac user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2749
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:45:31   
vocicana
Dobri jutro stomacici, opet kafica na terasi, obozavam ostar svez vazduh od ranog jutra.
Ada, bas mi je drago da ste dobro vas cetvorouser posted image , on je med medeni! Cim otvorim face, sada mi izlaze vase slike oa uzivam, zato sto se I ovde druzimo, oa mi se cini kao da sam sa vama svaki dan I fizicki prisutna.
Mamaj user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  108 109 [110] 111 112   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here