|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 19:10:34   
Anoniman
Jess iz tvojih usta, bolje receno sna u Bozije usiuser posted image user posted image

Bolucka me nesto stomak, ali ne bih rekla da je to to ....

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 19:12:53   
marinchica
koje gluposti Sonyasha...cisto maltretiranje trudnica. Pa bar da mi je odmah rekla da sam isla drzavno. Cim sam dosla i danas od firme, nakljukala sam se vitaminima. Paranoja. Ja nemam problema ovako s disanjem, ali zbog astme kad se razbolim zna da mi se desi napad, ostanem bez vazduha, pa inhalacije. strah me za bebu zbog kiseonika...izbegavam guzve, a rekli su da je tamo u sv save haos, ja sto znam da fasujem te viruse...s 10 metara, zato nisam isla drzavno. A sta da radim...ako traze- ici cu. Ja nekako najvise naginjem ka Misovicu....ali videcu jos...nisam sigurna.

< Poruku je uredio marinchica -- 29.10.2015 19:14:42 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 19:39:22   
janabons
MArincice, u Frontu i Visegradskoj je svejedno, za ostale ne znam. STvarno glupost. U zivotu im ne bi vadila opet ako vec imamuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 19:45:22   
janabons
U MIsovic tesko da ces uci ako nemas svog dr i dogovor s njim, jedino da te bas potera luda sreca da tad ima slobodnog mesta, sto je stvarno retkost. U poslednje vreme sam cula mnogo trudnica da na kraju zavrse u Visegradskoj ili Frontu, jer Misovic bude pun, tako je bilo i sa Adulence.
Moj ti je savet da nadjes nekog dr na klinici, vezes se za njega i vec dalje kako to ide...

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 20:03:28   
marinchica
Pa mozgam....vidim pisale ste o nekom ekstra lekaru tamo gde vi idete...pa cu probati da odem da ekspertski zakazem kod njega.... A idem kod ovog privatno u ponedeljak na UZ pa cu njega pitati zna li nekoga....da mi preporuci, jer nemam vezu nigde...

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 20:34:48   
vocicana
Boze ne mogu da verujem kakav je haos u Bg- u, sa tim smestajem I vodjenjem trudnoca, sa doktorima I tom ludnicom, pa zena ce se poroditi dok se vozi od Misovica do ne znam gde, zato sto nema mesta! Verujte mi da bi odredjene ustanove zatvorila jer nisu normalne, drzavne I otvorene kako treba da budu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:01:27   
marinchica
Sve bi se to ocas promenilo kad bi mogli da biramo gde cemo da uplacujemo sami zdravstveno. I prva mobilna telefonija je drala s cenama minuta i poruka....a onda je dosla konkurencija-i svi su nasmejani, ljubazni, predusretljivi...."Dobar dan, jao pa izvolite"
Tako bi i u porodilistima...umesto "Sta se bre deres??" govorili "Zelite li mozda jastuk pod ledja duso....kafa, caj, soook?"user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:02:03   
Anoniman
Gde ste , nema vas?

Ja juce bila u nasem porodilistu, ono je rasulo, radovi svuda, jaoj samo da se porodim i da bezim iz njegauser posted image
Ja zamesila za pizzu, sada cekam da se ispece, Una zaspala, da jedem i ja cu sa njom, sutra ctg...

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:09:51   
alex88
user posted image dobra si marince,treba vremena i vremena da dobijemo takvu uslugu,kod nas se i cistacice izivljavaju i bezobrazno ponasaju

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:12:11   
vocicana
E moja drrugarice, nekada ni jastuk ispod ledja ne vredi nista. Veruj mi da znam zasto to kazem. Bas mi ponekad ono ode sve preko glave, ali nisu oni krivi. Vazno je da budu zadovoljni I zdraviji, a sto se porodilja tice, tu nemam reci, jer sve sam rekla u prethodnom postu.
Um, malo nas je, ja sam skontala, cim odem na rr I napisem nesto, kao da se sve namerno razbeze, bas mi bude krivouser posted image , ali dobro, nije sve ni visiti non stop na netu. Ja ako se ne javim malo kasnije, znaci da sam zakucala, mm je vec oddremao jednu turu. Nadam se I ja da ti brisevi budu dobri, bas sam se sekirala kada su prethodni stigli, ali sada bi rekla da je sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:18:30   
alex88
Bice dobri Voci ne brini.Bas nas je malo ostalo,jos malo Um i Jana odose,javile su se nekoliko novih user posted image i ja se obradovala napunice se tema al slabo se javljaju.Ja dosta visim na netu,sta cu kad mi je dosadno i nista ne radim tj nesmem user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:28:22   
alex88
sinoc mi je postavljeno pitanje kako cu ja kad se porodim kad se ne krecem i nista ne radim,bas me zabolelo,ko da je meni lepo sto ovako moram,al takvi su pojedini "prijatelji" ,kao da neznaju kroz sta sam sve prosla,ali eto ne razume to svako user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:38:36   
vocicana
Boze Alex, nekada mi nije jasno kako iko moze da pomisli da postavi takvo kretensko pitanje, a ne da stvarno izusti takve gluposti?!?!
Naravno a ces ti to divno izneti, da ces biti divna majka I da nece biti bilo kakvih problema. Uopste ne sumnjam u tebe I za mene si jedna hrabra zena! Koliko trebas biti blesav da zeni sa potpuno izmenjenim emotivnim statusom tako zabodes noz u srce...CCC
Ma znam za net I ja sam u principu stalno prisutna, nisam mislila nista lose, vec mi se ucinilo da se zenskice manje javljaju, ja kao neki baksuz, cim napisem nesto ni jedne nema .....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:46:37   
sonyasha
Alex, ljudi su često baš neosetljivi, da se ne izrazim grublje!
Nemoj ništa da se brineš, znam primer iz druge ruke! Moja kuma je preležala celu trudnoću, serklaž, pa kasnije i tokolize, samo je smela do wc-a! Kada se porodila bilo je teško nedelju dana, otišla joj i krvna slika i bila je kao zombi, ali je dete najveća motivacija koja postoji i brzo je počela sa njim i da šparta i brže se nego mnoge vratila u formu! Pritom sa svim tim lepo izgurala i dojenje! Samo ti nemoj da se sekiraš, čitaj knjigice, ćaskaj sa prijateljima i gaji bepče u tibi a zle jezike bukvalno zaobiđi!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:47:36   
alex88
Odgovorila sam samo naci cu bebisiterku jer ja necu imati kondicije,ima svakakvih ljudi a mi user posted image smo previse osetljive na sve.Najmanje se brinem kako cu,znam da mi nece biti nista tesko sto se tice bebe,jedino me malo brine ako budem morala ubrzo nakon porodjaja na operaciju ali nadam se da necu i da cu uzivati u user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:50:53   
sonyasha
Voc, ostalo nas je baš malo koje se redovno javljamo! Ove naše nove trudničice su samo povremeno tu! I ja sam sve češće ovde, jednostavno se teže krećem i manje skitam, a vi ste mi uvek super društvance! user posted image
Laka vam noć drage moje user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 21:59:23   
marinchica
Voci ne razbeze se kad ti pises, nego kad ja pisemuser posted image user posted image
verovatno svaka ima ponekad takav utisak....
Ja sam jednu veliku stvar naucila od mog ocuha. Obozavam ga, on je takav kralj od coveka, da je to strasno.
Pocela sam to da primenjujem, i bolje mi je mnogo od tad. On kad ne zeli na nesto da odgovori, pitanje ili komentar...jednostavno uzvrati pitanjem...nikako na temu tog razgovora nego nesto sasvim deseto. Puno puta sam videla kako su neki ljudi probali da ga pecnu, i kad on jednostavno iskulira te budalastine nevezanim pitanjem, njima bude neprijtno. Ali nikako drskim tonom. Kao da nisi ni cuo komentar. Ako ga ponovi neko...on opet ponovi svoje pitanje...i onda taj neko shvati da jezapravo odj..n. Ili kaze uz osmeh "ne brini, bicu ja ok. Kad
ga sretnu kad dodje iz ino, cim krenu dublje da propituju, on okrene na vreme, kako su vasi, zurim, zdravo. Fenomenalan pristup s jednim odlicnim rezultatom=zivci kao kablovi.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:06:08   
alex88
Pametan covek user posted image
Sad smo se skupile i ne idemo dok Voci ne stavi sliuuser posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:07:53   
vocicana
Tacno!!!! Ma kakvi se razbeze, nego ja se javljam vecito u vreme rucka .....odmora....pa msm stvarno!
Rekla sam tinAlex, bas nije drago da je Sony uz mene inda se odlicno kapiramo. Pusti sve, pa naravno da ti nista tesko nece biti, nego ti zli jezici!!!!user posted image
Maki, kada bi svi mogli tako....jednostavno coveknse ne rodi vec se u zivotu nauci da kulira debile I jos debilnija pitanja. Svaka cast, ja jos uvek nisam! Nemam onako inspiracije da vam ispisem sta mi je juce pratioc zene koja je opustena sa odeljanja rekao zato sto je morao da platim 600 dinara za 10 bolnickih dana?! Ja nisam uspela da precutim, svasta sam mu rekla! Isto tako I koleginica sa kojom radim! Uzas jedan!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:09:47   
vocicana
Obecavam sutra istog treba kada se vratim s posla! Obecavam! Nije namerno, danas nisam stigla zaista! Ne ljutite http://yoursmiles.org/tsmile/heart/t4540.gif

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:10:10   
marinchica
Voci....mislim stvaaarno s tom slikom user posted image
Evo...ja sad pisem...ti se razbezala...user posted image user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:11:46   
vocicana
Tu sam ja, kakvi pobegla, ja bez http://yoursmiles.org/tsmile/heart/t4502.gif ne znam sta bi radila, od crtica na ovamo, kakvi razbezala!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:13:17   
vocicana
Jos kada sutra prikazem svoje obline prosto cete se "oduseviti"....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:14:15   
vocicana
Msm laku noc, ja ustajem znate ujutru oko 6:30...a samo VI spavajteuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
29.10.2015 22:14:44   
alex88
Lepo spavajte user posted image ,ja cu da cekam mm,nadam se da ce stici pre ponoci.Voci nemoj da te nema sutra sa slikom user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here