|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 12:23:06   
wivern
gde ste zenske.
Ja u nekoj trci od juce. Ne zavrsise mi radnu knjizicu danas, tek u ponedeljak. Juce isla da vidim buduci posao user posted image nemam zamerki svi su bili fini.
A danas trk po stanu da sredim sve.
A vremeeeeeee bas za jednu laganu setnjicu, mislim da cu da se spakujem i iskoristim to.
Emice kako je proslo sa sveki?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 13:29:26   
emicaa
Sveki su vratili sa operacije do daljnjeg jer je prehladjena,taman krenula u salu na pripremu kad je dr rekao da moraju odgodit.Vjerovatno će nekad krajem sledeće sedmice.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 13:37:09   
amdn
mame uspeh da se ulogujem, J nije isao u vrtic cele nedelje pa kad je on kuci ja trcim na sve strane. Hvala bogu prosao je virus, idemo popodne kod dr po potvrdu za vrtic.
ja nekako u citavom haosu radim dekupaz kutije za prodaju, i imam neki konkurs za malu grafiku , pa sam leteca, Emice bice sve u resu.
WIv superiska za posao :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 14:48:00   
wivern
Amdn bice ti lakse kad J krene u vrtic, sa jedne strane..a sa druge dodje 1000 drugih obaveza.
Emice sto je to bzvz za psihu, taman se psihicki spremis pa ono nista Ali bolje sto su je vratili. To je sigurno i zbog promene klime.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 15:43:14   
emicaa
Wiv i ja to kažem,sad je zvali i tek za 20 novembar dobila termin,ima da se načeka a ruka je sve više boli.Sad će vjerovatno i mama odgodit dolazak za tad a i ha se trebam dogovorit sa tetom jel može da T vodim samo jednom sedmično da bude sa drugom djecom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 16:06:49   
wivern
Au bre, to je za mesec dana tek. Mogu misliti kako vas to sve remeti, pogotovo sveki. Treba izdrzati jos toliko.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 16:08:04   
Kata90
user posted image

Evo toplog caja,za nas bolesne

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 17:51:45   
emicaa
Wiv problem je sad i na poslu da se opet organizuju jer su taman iskombinovali ko će je mijenjati i sad odjednom ona se vraća,luda kuća pa eto.
Nego ajte na tople buhtle user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 17:55:09   
Sanjica26 RR
Meni sad treba jedan cajuser posted image
Grozim se od pomisli da stavim nesto u usta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 19:51:46   
wivern
Moze, moze buhtle...Caj ostavljam bolesnima....user posted image
Ma sta je tu je, samo da zena zavrsi vise sa tim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 21:09:21   
emicaa
Evo mene,radila sam opet samo sat vremena u restoranu,četvoro ih bilo na večeri.Dora spava a ja opet navalila na sjemenke.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 22:40:18   
Ivanka 75
Emice, samo 1h?
Ti vise vremena provedes u putu do posla i nazad user posted image

Ivka spava kod babe i dede mi na medenom mesecu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: OktobeRRfest [chat]
30.10.2015 23:04:16   
Ana RR
Ćao ženske user posted image ima li ovde nešto da se popije? Ja u pms-u, eksplodiraću user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 6:57:15   
superm
Dobro jutro, dzezveri! Moze user posted image ?
Kod mene svi spavaju. Milica se probudila oko pola 6. Ja sada ne mogu da zaspim. Odoh da skuvam kafu. Naručila sam aparat za filter kafu. Jedva čekam da stigne user posted image


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 6:59:49   
serpica
Superm moze jedna na brzinu..
kako si ti? kako se snalazis? kako su decaci prihvatili sestru?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 7:02:11   
branki*
Moze,superm kafa!po mogucstvu u krevet ,privela bih ceo dan u krevetu,sva sam osamucena.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 7:04:01   
superm
Eee Serpi! Super sam! Uživam sa decom. Mlađi sin je očekivano ljubomoran na sestricu ali nije agresivan prema njoj. I on je mali, ima samo 2 god i 4 meseca. Stariji je divno prihvatio sestru. Mazi je i nežan je prema njoj.
Kako su tvoja dečica? Manja?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 7:15:33   
serpica
Ehhh pa ista situacija i kod mene,i moj Toma je tog uzrasta malo mladji isto je ljubomoran ali sve manje i manje,trazi da ga nosim,malo skrece paznju na sebe,ali to je normalno..
A Manja je prava smizla,samo se smeje,guce,bas se promenila,gledam da se posvetim svima ali nazalost uvek neko pomalo bude uskracen,a sad me stisla i prehlada pa sam sva nikakva...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 7:58:32   
emicaa
Dobro jutro,i ja bih kaficu.
Spremimo se i idemo u kupovinu za Doru,treba jij jakna,kišne hlače i i i user posted image Posle podne idemo da joj kupimo rodjendanski poklon user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 8:34:48   
milicicak
Jutar u kafanu
user posted image
Kroz prozor izgleda kao da je divan dan :) samo da jos smislimo kako da ga iskoristimo bez izlaska napolje, mini buba kaslje za medalju :(

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 8:36:33   
Sanjica26 RR
Emice, sta joj kupujete za rodjendan? Daj ideju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 8:42:38   
vocicana
Dobro jutro oktobarskre pricalice, posto jos samo danas imamo vremena. Molim vas u temi porodica porodici, paket za trudnice, glasajte za sonyasha- u I vocicana-u. Hvala vam, ja I ona poginusmo a paket ne dobismo vec treci mesec, a stalno se prijavljuju neki padobranci, niko ih ne poznaje, ja sam jako razocarana

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 9:12:42   
Kata90
Jutro svima.....user posted image
Joj noc mi bila katastrofa,presla na malog prehlada malo mu curi nos,oka nisam sklopila redovno...a mene vec skoro proslo.
Emice onda vam zelim sretan rodjendan,i kakav poklon ce dobiti cura?user posted image
Voicana,ja da imam fb glasalabi sigurno,sorryuser posted image
Danas pravimo disnotor,pa me nece biti citav dan da se javnem.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 9:31:56   
Ivanka 75
Dobro jutro.... terajte me na pijac.... morammmmm
Kaficu popila, ceka me krpa, varjaca i usisivac!
Fun day today! user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: OktobeRRfest [chat]
31.10.2015 9:41:19   
mamin mish
Dobro jutro u kafani! Poslednje za ovaj mesec.
Kod nas je sve dobro i za pravo cudo svi smo zdravi.
Emice bas mu je zao za sveki. Taman se organizujes i oni sve odloze.
Napolju je bas lep dan osim sto duva vetar tako da mislim da cemi T i ja da ga iskoristimo u potpunosti.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here