|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čokolada
11.9.2014 10:32:56   
Klarita
Sve sto nije kakao tabla i crna cokolada, mmmmmm, sve volim....ipak ne i one sa suvim grozdjem...bljak!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čokolada
11.9.2014 10:35:25   
nata11
Najlepsa na svetu sa celim lesnjacima mmmm.. Ne svidja mi se ona 70% cokolada mnogo je gorka. Od mlecne kupim jeftinije pa topim i pravim praline u kalupu.

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čokolada
11.9.2014 10:39:16   
Klarita

IZVORNA PORUKA: nata11

Najlepsa na svetu sa celim lesnjacima mmmm.. Ne svidja mi se ona 70% cokolada mnogo je gorka. Od mlecne kupim jeftinije pa topim i pravim praline u kalupu.

Kakva ideja, Nato, hvala. Mogu K da kupim u Slatkoj kuci, pa je iznenadim kad me slusa user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čokolada
11.9.2014 10:47:36   
nata11
Aha super su, kupim one jeftine u Idei a kalupe sam narucila preko neta ali vidim ima ih i kod kineza. Pa jos ubacim unutra visnjicu...

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čokolada
11.9.2014 10:54:28   
Mala Elena
Kad sam bila trudna, izbegavala sam da ih kupujem , ali mm nije. Pojedem milku od 80g iz 3 zalogaja ....bilo je strasno. E onda od sutra necu da jedem, onda odemo u kupovinu, kad promoterke trce zamnom da probam neki novi ukus crne cokolade sa brusnicom hahauser posted image , pa onda sta cu, jace je od meneuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čokolada
11.9.2014 11:42:17   
anita
Moja omiljena cokolada je Najlepse zelje.
Svidjaju mi se i Galeb i mlecna iz SL-a.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čokolada
11.9.2014 15:24:26   
amelia
Zene drage kakva tema uhhh gde naletih inace sto se cokolade tice ja sam jako slaba na njih obavezno dnevno kresnem jednuuser posted image i dok sam bila u srbiji jela sam one SL ili milka i ostale od kad sam dosla u italiju jedem njemacke u lidl koje donose inace italijanci su slabi na tom polju pravljena cokolade ali kad sam bila u svajcarskoj u prolece pa ljudi moji to ti je bila komaaa nema kakvih cokolada nisam pojela i probala svaki dan sam bila u shoping da kupim cokoladu da ne kazem da sam se 3 kg ugojila za tri meseca sve zbog cokolade ali koliko sam pojela malo sam se ugojilauser posted image sta da vam kazem same se tope u ustima ako je neko imao priliku da jede zna o cemu pricam jedva cekam da ponovo idem pa da im pokazem kako se jedu user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čokolada
11.9.2014 15:32:25   
Dani.kv
Cokoladice sa rumom ili cica-mace

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čokolada
11.9.2014 15:37:51   
Sanchy
Najlepse zelje,ubedljivo bila i ostala najboljauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čokolada
11.9.2014 15:41:30   
bubulence
yo-yo sa rizom, od omiljenih omiljena, a volim i milku sa celim lesnikom i toblerone... kinder bueno...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čokolada
11.9.2014 15:45:37   
17 joka
ja obozavam mlecne, i one male sa rumom , kestenom ili karamelom.user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čokolada
11.9.2014 15:54:51   
mali_mis
Bilo koja sa marcipanom user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čokolada
11.9.2014 22:26:08   
Žapkić
Uhhhh.... meni je svaka omiljena!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čokolada
26.10.2014 18:29:36   
Kata90
Volim sve cokolade,i sve su mi omiljeneuser posted image ne mogu zamisliti zivot bez cokoladeuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čokolada
26.10.2014 19:22:19   
Mala Elena
Crnoj cokoladi se najvise obradujem , a volim i one od 300g najlepse zelje , simka , milka, galeb, sa celim lesnikom , pucketave ....cak i one sa mentom i dr. aromama user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čokolada
26.10.2014 19:28:04   
veselicaa
I ja volim crnu cokoladu jer je ona zdravija.Milka,Simka,euroblok koji sam jela u ogromnim kolicinama kada sam bila trudna jer mi jedino od njega nije bilo muka sve su super na svoj nacin.Volim i one od pririnca ali samo ako je skuplja.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čokolada
26.10.2014 19:48:44   
branki*
volim sve cokolade,malo manje mlecne,ali ne biram puno.bozi sam pocela da uzimam samo crne.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čokolada
26.10.2014 20:10:30   
Anoniman
Ja volim slatko, ali nisam neki ljubitelj cokolade, retko kada uzmem cokoladu da pojedem, da se zasladim

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čokolada
27.10.2014 13:25:35   
Bibilib
Obozavam sve pogotovo sa lesnicima...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čokolada
27.10.2014 13:56:11   
Modessty
sad sam jela čokoladnu tortu i oću još!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čokolada
27.10.2014 23:07:46   
mati
Ja sam imala coko faze... Jedno vreme je to bila Milka Happy cow(crno-bela), pa noiset_te bilo koja, onda sam se okrenula starom dobrom Galebu i Cipiripiju... A sad vise ne probiram... Omamim se na pomen cokolade... MMmmmmmm... Zavisna sam od cokoladeeee...user posted image

< Poruku je uredio mati -- 27.10.2014 23:09:04 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čokolada
12.3.2015 18:31:06   
Plavusa34
volim sve samo da je cokolada ali najvise milku i uvek trazim nesto novo cim ima nov ukus to kupujem

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čokolada
12.3.2015 18:51:50   
amdn
ufff cokolada al ne smem mozda mali komadic, neka za dijabeticare :)

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čokolada
28.11.2015 22:06:51   
branki*
Ja mom b kupujem sad well be dark cokoladu sa steviom.pise da je bez mleka i secera i soje.sta mislite je li to tacno?mm kaze da oni mogu svasta da pisu,a ko zna da l je.a,ja mislim ako pise na deklaraciji,da je to onda tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čokolada
28.11.2015 22:13:07   
NadaR
Euroblok i snickers . Ostalo moze stajati pored mene danima.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here