|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zubići - redosled?
22.8.2015 14:45:09   
minnica
11.12.2013. donja desna jedinica
17.12.2013. donja leva jedinica
21.3.2014. gornja desna jedinica
21.4.2014. gornja leva jedinica
27.4.2014. gornja leva dvojka
1.5.2014. gornja desna dvojka
31.7.2014. donja desna dvojka
21.8.2014. donja leva dvojka
27.9.2014. donja leva četvorka
4.10.2014. donja desna trojka
7.10.2014. donja desna četvorka
12.10.2014. gornja desna četvorka
15.10.2014. gornja desna trojka
25.10.2014. gornja leva četvorka
10.11.2014. donja leva trojka
9.12.2014. gornja leva trojka
15.7.2015. donja leva petica
22.8.2015 donja desna petica

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Zubići - redosled?
16.11.2015 22:50:02   
MAMAMAJ
K je star 15m i 8dana.
Ima sve kečeve, obe gornje dvojke, levu donju dvojku i sada su mu probile obe gornje četvorke. user posted image
Znači, desnu donju dvojku još nema, o trojkama ni govora. user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Zubići - redosled?
16.11.2015 22:56:02   
Kata90
Mi tek jedan zubic imamo,dolnju levu jedinicuuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Zubići - redosled?
18.11.2015 17:27:33   
soni
Mi imamo 6 meseci i dve jedinice donje...iznikli su u 5.mesecu jedan za drugim

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Zubići - redosled?
18.11.2015 19:33:41   
srculence25
Soni i kod nas slicno kao i kod vas.M su izasle dole jedinice sa 5 ipo meseci a sa 7 jedno za drugim gore jedinice i dvojke

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 17:34:33   
bojana92
Danilu su prvo izbili gornji zubici,a Filipu prvo donji,

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 17:35:57   
bojana92
Danilo prvi zub dobio sa 11 meseci,posle 10-ta dans mu obila dvojka.Filip prvi zub dobio sa 7 meseci,par dana kasnije nikao je i drugi.user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 17:44:26   
mila83
Kod mojih troje sva tri razlicita iskustva...neki su dobijali po dva zubica u paru,a neko jedan zub pa mesec dana nista..kod sina nisam ni osetila da ima neke tegobe kad nicu,zato sada T nadoknadjuje sve. Oko 6.meseca su dobili prve zube,donje jedinice,pa posle mesec i po do dva gornje,onda donje dvojke,pa gornje..Evo T sada sa 14 meseci dobila 4 cetvorke otprilike u razmaku od dve nedelje(jedva preziveh nejelo i nespavanje) sad ocekujemo ocnjake ,samo da i to prodje...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 18:04:29   
choopa choops
I
30.11. dolje desno jedinica
1.12. gore desno dvojka
3.12. dolje lijevo jedinica
4.12. gore lijevo dvojka


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 18:35:10   
Trcosava
Au čupo ti i datume.

Ja pamtim samo redosled. Ani dole levo jedinica, gore levo jedinica, gore desno jedinica, dole desno jedinica.

Luki dole levo jedinica, dole desno jedinica. Gore levo jedinica, gore desna dvojka. Viri sad malo čini mi se i dore desno jedinica user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 19:00:27   
Mala Elena
Donje jedinice pa gornje u paru, pa dvojke isto u paru pa cetvorke pre oko 3 meseca i evo trojke sve cetiri odjednom probile !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 19:29:10   
dddaca
Sve cetiri odjednom!? Osecam da su to bile velike muke i neprospavane noci

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 19:29:29   
mila83
Chupo svaka cast za datume ! Ja sam pisala datume samo za prvo dete i nesto malo za drugo..a o trecem, da ne pricam..samo znam koji mesec,otprilike dan :)

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 19:32:22   
dddaca
I mi pisemo datume u radosnicu. Doduse, to je jedino sto stignem da zapisem u nju

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 20:42:46   
choopa choops
Ja sam pisala njima datume u radosnicu (ne za sve, ali u početku jesam), a za I odem neki dan da kupim radosnicu i dođem doma i ukapiram da nema taj dio za zubiće. user posted image Pa sam upisala na jedan papir i zalijepila na frižider pa ću nekako da upišem u tu jadnu radosnicu, bar u bilješke ili tako nešto...

Edit: A to za treće dijete mila sve isto, samo ti govori to da sam joj i radosnicu nabavila tek sa 9mjeseci user posted image Nego eto zapeče me savjest pa se natjeram da upišem neke važne događaje kad se sjetim user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 7.12.2015 20:44:21 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 20:47:21   
mila83
Joj Chupo meni nekad bas bude krivo ,ali kad stvarno ne stizem sve da zapisem..ako nije tog trena uradjeno,gotovo.Sad cu zapisati za te cetvorke da ih je dobila u novembru ,bar to. Ajd bar znam kad je prohodala i propuzala i tako neke stvarcice,mada ni blizu kao sa prvo dvoje...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 21:08:31   
dddaca
Potpuno vas razumem, ista situacija i kod mene samo sto mi je prvo dete. Ako ne zapisem odmah, nista, zaboravim

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 21:44:34   
anita
Mojim trojkama totalno razlicito izbijaju zubići. Masa ima 8 jedinice i dvojke i gore i dole. Prvi zubić izbio u julu sa 6 meseci.
Nikolina ima dve jedinice dole i to je prva izbila sa nepunih deset meseci.
Mihajlo trenutno 4 zubića. Jedinice gore i dole. Na vidiku su gornje dvojke. Njemu je prvi zubić izbio sa 7 meseci.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 21:52:28   
mirkam
I ja imam sve datume u radosnici.
Nama prije mjesec dana nikle i obje donje petice jedna za drugom,a od gornjih ni traga.
Mada,ja sam petice očekivala oko dvije ipo godine,zašto pojma nemam

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Zubići - redosled?
7.12.2015 23:38:16   
choopa choops
Upravo sam vidjela da je M izašao donji lijevi kutnjak user posted image Al' nas je krenulo sa zubima ovaj mjesec user posted image

dacco nije loša ova fora da zalijepiš papir na frižider, tuda stalno prolazimo, mora se čovjek sjetiti user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Zubići - redosled?
8.12.2015 16:18:01   
Anarunika
Ne znam, da li sam pisala u ovoj temi ali kod nas je zanimljiva situacija. Akiju je prvi zub izbio sa četiri i po meseca,donja jedinica.Pa onda druga donja jedinica a onda gornja dvojka.
Iskonu su izbile donje jedinice sa sedam meseci a onda obe gornje dvojke i bio je mnogo smešan,kao vampir.Imam negde i sliku ako je nađem zakačiću je.I dugo je bio tako baš se lepo videlo da ima dvojkice a gornji kečevi ništa.
A Živi je prvi zub izbio sa devt meseci i nedelju dana otprilike,donja jedinica desno. I evo pre dva dana sa deset meseci i nedelju dana druga jedinica,donja,levo. I to je sve.A gornje desni već mesec dana natečene kao da je jela pivski kvasac. Baš je namučiše zubi. Danas čak ima i blagu temperaturu.Sigurna sam da je zbog zubića.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Zubići - redosled?
9.12.2015 17:29:25   
MakiJ
Mi imamo jedinice, dvojke i cetvorke

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Zubići - redosled?
11.12.2015 13:36:59   
Anarunika
Izgleda da će i Živi prvo gornje dvojke da izbiju,eno leva samo što nije izbila. Kod mojih sve naopako ljubi ih majka user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Zubići - redosled?
23.12.2015 0:34:29   
MAMAMAJ
Kod nas je sada stanje takvo da su nam gornje četvorke potpuno izašle, a izlazile su par nedelja, i sada nam niču i obe donje četvorke.
A onu dvojku i dalje nemamo, ma ni u najavi... user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Zubići - redosled?
23.12.2015 7:26:08   
tekilica
Mamamaj, verujem da je medenjak :) Mi smo isto cekali dvojku. Prvo jedinica, pa trojka :) Ama, da se istopis u takvom osmehu :)

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here