|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 14:20:30   
jeca_sale
Hvala Ivana!!! Eveline da li si ti danas zvala, sta su tebi kazali?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 14:49:15   
Vesna.
Nije vreme da zapitkujem, a sva sam se uspanicila :)))) Nexy drzimo palčeve, i Jeco ajde ti stici cu te ja:))) Sa srecom da bude....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 15:34:54   
Eveline
Jeco zvala sam danas, rekli mi da kad zavrsim sa ovom kutijom da nastavim do 13. marta bez pauze da pijem tablete pa da dodjem 2. dana ciklusa a ako ne dobijem do 17. da se u svakom slucaju javim 17. marta sa dokumentacijom. Ja sam na kratkoj semi, verovatno zato tada i krecem sa bockama.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 15:37:53   
Nexy83
Drage moje, javila se prva ženica iz moje grupe, danas radila betu i POZITIVNA je! user posted image Toliko nas je obradovala i ulila nadu! Ja radim u ponedeljak, ali rezultati su tek u 19h. Treba preživeti do tada! Ali sada sam baš srećna, i nadam se da će svima nama da uspe! Pozdravljam vas! Ps. Hvala svima na podršci, videćete da to mnogo znači..

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 15:41:09   
Nexy83
Pa divno Evelin i Jeca, bićete zajedno! Kad krene kratka šema, tj te devojke se spajaju sa devojkama iz duge šeme, koje su krenule zajedno. I bockaćete se nadalje zajedno. To je baš lepa vest! Srećno obema! user posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 15:44:41   
Eveline
Uuuuu bas znace lepe vesti tj. pozitivne bete Nexy izdrzi jos ovih par dana mene to cekanje najvise i brine sta raditi kako prekratiti vreme kad samo o tome mislis! A bice i tebi pozitivno cim se ne zalis znaci da se dobro osecas :) A jer znas koliko traje bockanje na kratkoj semi? Jeco zajedno smo jace user posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 15:58:45   
Nexy83
Evelin sve zavisi. Ja sam počela 1. a one 11. februara. Neke su sa mnom bile na aspiraciji 22. i na transferu 25. A neke mnogo kasnije. Dve su tek juče imale transfer. Sve zavisi od tvojih jajnika i kako se razvijaju folikuli. Ja sam na dugoj primila 38 bocki. A jedna na kratkoj 114, primala jadna po osam odjednom. I na kraju joj izvukli jednu jajnu ćeliju samo. Toliko je sve individualno i nema pravila. Ja sam 11 dana primala po jednu, a posle po tri bocke. Neke podve. A neke na kraćoj i po šest. Oni naprave šemu na osnovu tvojih i muževljevih rezultata. I ne opterećuj se time. Koliko god da odrede oni znaju. Ja sam se prepala što ja primam tri, a neke dve, šta mi fal? Ali mi je sestra rekla da je to nebitno, i da se ne opterećujem time. I jeste tako, ja sam super odreagovala. Samo se ne opterećuj. Svaka ženica je priča za sebe. Biće sve super! user posted image

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 16:04:01   
Eveline
Ma ne opterecujem se ja znam da je sve individualno ali eto i kod nas je razmak sa pocetkom 10 dana, nego me zanimalo otprilike koliko traje ali nema veze na kraju krajeva neka traje koliko hoce samo da bude kako treba. Nama su svi nalazi u redu samo eto ta moja endometrioza pa nije htelo ovako, ali sta je tu je idemo do pobede!

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 16:19:16   
Nexy83
Cvetni pitala sam ovu devojku što je ležala u bolnici za putne troškove. Nije imala pravo, osim za dan kad je došla u Niš i za dan kad je pošla kući.
Evelin tako je. Samo pozitivno misli! Nas uputili zbog slabije pokretljivosti spermatozoida, a biolog mi je rekla da su se oplodili, i bili živahni baš! Od 12jc, 10 embriona je bilo! Sve je moguće. Samo taj ponedeljak da dočekam, i da bude ok.

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 19:13:41   
Cvetni
Nexy hvala na odgovoru i drzim ti palceve da ugledas dve user posted image i mnogo mi snaci sto si pisala sta nas ceka. Vesna posto smo za april da li si uradila one analize sto treba pocetkom marta ja idem u ponedeljak da to spremim. i kako se blizi taj april sve me vise hvata panika

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 20:53:34   
jeca_sale
Koliko divnih vesti, prvo uspesna vto, pa se nadamo da ce tako biti i sa Nexy, a kasnije i sa nama, imacu vec poznatu drugaricu u grupi, ma sta vise pozeleti, samo da uspe user posted image

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 20:54:43   
jeca_sale
Ja sam vise zaboravila i na paniku i na sve. Tako me je obradovala Nexy i Eveline da stvarno nemam reci. user posted image user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:00:39   
Vesna.
Cvetni znači bicemo zajedno, nisam, ja se u ponedeljak vracam kuci, kod mojih sam u Čačku, pa cu u sredu da idem, utorkom primaju samo trudnice... :) Sve imam osećaj da kasnim, a jos nisam kuci otisla... Pijem antibiotik i stavljam vaginalete za gljivice, jer ipak je kateter ostavio posledice... Ne smem bris ni da uradim.... Sva sam u panici.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:02:42   
Vesna.
Rekli su mi da pijem do 27og marta pilule i da cekam da dobijem i počinju injekcije, al vidis da je sve nepredvidivo....

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:23:22   
Cvetni
Ja kad sam zvala na 19 dan rekli mi da pravim pauzu 7 dana i kad pocnem da ih netreba zovem na prvu jer su upisali ali da zovem kad budem na 19 tabletu. Pa cu videti sta ce da kazu kad pocinju bocke, mozda se desi da budemo u istoj grupi.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:30:04   
jeca_sale
Vesna samo polako sve ce da dodje na svoje, a i vreme leti. Opusti se nema panike...

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:31:55   
jeca_sale
Cvetni i meni su isto tako kazali, a kad sam zvala na drugoj kutiji 19-te tablete kazali mi da ne prekidam da pijem, ja sam zvala u sredu, a kazali su mi da dodjem u ponedeljak, kao okvirno imaj u vidu da ces tada trebati da ides na bockanje,...

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:44:00   
Cvetni
Pa zato idem u ponedeljak da uradim sve potrebne analize da budem u pripravnosti za iznenadni poziv. Bas stvarno vreme leti, kad smo bili na konsultaciju to je bilo pred novu godinu i kad nam rekli da se planira postupak za maj delovalo je mnogo vremena pa nam posle javili da se pomera za april i tad smo bili hepi ali sad kako se blizi mi je frka da li ce sve biti u redu, i velika mi je podrska ovaj forum gde se upucujemo sta nas ceka hvala vam na druzenju i zelim svima veliki uspeh.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:48:28   
jeca_sale
Isti slucaj samo sto sam ja bila na konsultacije u novembru i vreme ode za cas. Pripremaj ti analize polako, neka budu spremne. A posle samo zfravlje da posluzi... Bice sve u redu...

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 23:50:10   
jeca_sale
Sto se tice foruma, stvarno je pun pogodak, ja nikad nisam pisala ni na jednom forumu, uvek sam samo citala, a ovde sam osim iskustva koje sam stekla, dobila i puno dobrih prijateljicauser posted image user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
5.3.2016 0:54:08   
Vesna.
Hvala drage, problem je sto sam od lapaarskopije smrsala pet kg, a toliko sam trebala da se ugojim do vto. Znaci sada mi treba deset, sto je nemoguće i odustajem od kilaze. Došla kod mojih u Čačak, zaglavila u bolnici na infuziji od povraćanja, to me dokrajči, kao kostur sam. Opao imunitet i osecam neku infekciju. Šta ako na brisevima bude nešto, treba da im javim ili da lečim mozda ima vremena???

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
5.3.2016 0:55:30   
Vesna.
I nzm sta bih bez vas, zelim vam uspeh koliko i sebi ako mi verujete... Jeco ja sam bila na konsultacijama 28og decembra a ti? Toliko sam kukala sto je tek u maju, pa jave za april, sad sam u fazonu dajte jos jedan mesec :)))) Samo da nas Nexy obraduje u ponedeljak, pa da nas vuče za nos :))))

< Poruku je uredio Vesna. -- 5.3.2016 1:00:22 >

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
5.3.2016 10:24:37   
Nexy83
Draha Vesna ne brini! Sa mnom u grupi je bila ženica, toliko mršava, moja ruka je kao njena noga. Ne mogu ti opisati. Pa ništa. Super je sve izdržala, i sada čeka i ona. Sa druge strane neke su morale da smršaju. Jedna jeste 12 kg, druga 10kg. Ali su trebale još, nego nisu. Pa i one super reagovale na terapiju. Tako da ne brineš. Ja ti želim da ti ova borba uspe, pa da budeš prava slatka debeljucaaaa! user posted image

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
5.3.2016 20:57:10   
Vesna.
Hvala Nexy, hvala svima. A meni su rekli da ne zovem uopste. Kao zvace oni. Samo kad počnem drugu kutiju da ne prekidam do 27og marta.... Inace nzm da li sam rekla, kratka sam šema.

< Poruku je uredio Vesna. -- 5.3.2016 20:59:27 >

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
6.3.2016 19:22:13   
jeca_sale
Vesna, ja sam bila na konsultacijama 16.novembra cini mi se, i rekoh ima vreme, ali evo me stigla u Nis, nasla neki stan, nista posebno, ali nisam imala izbora, jedini me primio za samo mesec dana. Nexy, da li ujutru moramo da imamo punu besiku, i dal smemo da doruckujemo, ili nista?

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here