|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 10:34:45   
Nimfa
Ja sam citala nesto da im obuku samo bodice na kratke rukave ili na brtele, kapicu i carapice , meni to deluje malo , ali opet sto kazes ovo vreme je uzas pa najbolje da ponesemo od svega po nesto , i dugo j kratko user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 11:21:23   
milicicak
Ja bih uzela nesto Ovako, carapice i pelenu ili tanki prekrivac preko.
Danas sam sredjivala ormane, pa sam slagala mini bubine prve stvari sve velicina 47 i 50, joj kako je to malo malo malecno...

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 11:47:43   
IvanaSK RR
Ja cu verovatno krajem maja, niti toplo, niti hladno user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 19:16:42   
marijana22
Meni je termin prva polovina avgusta pa cu uzeti nesto kao sto milicicak rece. Pripremicu i pantalonice, bodi dug rukav, i neki pamucni prekrivac ako bude hladnije.
Ivana ja bi na tvom mestu ponela bodi kratak rukav, pantalonice i neki duks, majicu dugih rukava i naravno prekrivac. Ako bude toplo bodi+ pantalone, ako bude hladnije obuces je pokrijes. Moj sin je rodjen 02.05 kad smo izlazili bio je lep dan, ali ne pretoplo. Obukli mu bodi, pantalone i duks.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 21:06:14   
IvanaSK RR
Hvala , i verovatno cu tako :)

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 21:47:37   
vocicana
Mici divno nesto, nego moje dete ce se roditi u prvoj nedelji aprilla, racunam ako sve bude ok, izlazimo za nedelju dana, bice ok,jedan bodic kratkih rukava, pelenica, carapice, preko pamucni zeka, kapica i prekrivac takodje pamucni.
Nadam se da nece biti previse hladno, ali i ako bude imamo cebence pa cemo videti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 22:04:23   
Nimfa
Meni je termin 14-ti jun po meci, a po uz-u 23-i, doca kaze da ipak verujem ovom prvom. Uglavnom racunam da ce biti toplo, za svaki slucaj spremicu i nesto sa duzim rukavicima. Jedva cekam da krenem u kupovinu, znajuci sebe necu izdrzati mnogo i pocecu vec od ponedeljka user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2016 22:20:37   
BubaBubica
I meni je termin u prvoj polovini augusta Marijana user posted image

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2016 19:03:22   
Anck Su Nmaun
Ja sma takodje krajem Maja ali svakako planiram da pripremim pantalonice sa kratkim i sa dugim rukavima,pa kako god bude vreme. A plus imam i letnji prekrivac i to je to.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2016 19:21:49   
IvanaSK RR
U prodavnici Leto sam uzela dva pokrivaca (u jednom pakovanju) 1650 din. Taman su za leto, tanki.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2016 19:46:23   
lesica
Devojke drage, ne pretopljavajte bebe user posted image
Za izkazak u prelaznom periodu dovoljno je obući im bodić kratkih rukava, zekicu ( ili kompletić duksić pantalone) neku kapicu i tanak pokrivač. Ionako su ušuškani u jajetu/korpi za iznošenje, nema potrebe previše garderobe.

Lenka je rođenja 17.5. tada je bilo solidno hladno, a izašla je u kopletiću bodi kratkih rukava, zekica i kapica, u jajetu pokrivena pamučnim prekrivačem.
Damjan rođen 3.4. bilo takođe hladnjikavo izašao u sličnoj varijanti.

Ipak idete kolima, ne zaboravite user posted image

A leti, ja bih tu nešto lagano ako bude toplo, tipa zekice kratkih rukava ili slično, i eventualno pamučnu pelenu ili tanak pamučni pokrivač preko.

< Poruku je uredio lesica RR -- 14.2.2016 19:47:43 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Prva bebina garderoba
15.2.2016 8:16:22   
vocicana
Lesica je u pravu, potpuno, oblacite decu kako bi i sebe, a dolaze po nas, voze nas, stizemo u toplu sobu. Bas je to lepo, jedva cekam da stigne taj smotuljak....

< Poruku je uredio vocicana -- 15.2.2016 8:26:44 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Prva bebina garderoba
21.2.2016 8:25:50   
Anck Su Nmaun
Odelce za izlazak user posted image
user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Prva bebina garderoba
21.2.2016 11:30:28   
branki*
tetka kupila svojoj sari za izlazak

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 21.2.2016 11:31:21 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Prva bebina garderoba
21.2.2016 13:15:53   
IvanaSK RR
Jaoj, meni se sviđa i za decaka i za devojcicu :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Prva bebina garderoba
21.2.2016 15:40:20   
eca89
Branki, bas je meedeno!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Prva bebina garderoba
21.2.2016 18:51:59   
emicaa
Anck,Branki ne znam koje je sladje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Prva bebina garderoba
21.2.2016 20:32:23   
vocicana
Koliko su lepe stvarcice odusevila sam se. Bravo mama, bravo teto za tebe!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Prva bebina garderoba
22.2.2016 14:01:18   
marijana22
ASN, Branki prelepe su stvarciceuser posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Prva bebina garderoba
6.3.2016 18:13:51   
aleksandrici
Kako su lepe ,skoro najlepše bebine stvari,sa koliko samo uživanja sam birala prvo za mog sina a kasnije i ćerkicu.Zadovoljstvo mi je bilo presvlačiti dečicu,isprobavati ima razna odela.Sećam se jedne prilike gde se mojoj devojčici nije svidela haljina.I danas se sećam tog smešnog prizora.Neće dete da obuče haljinicu pa n4eće.Nije lape ,kaže.Nikad neću saznati zašto nije htela da obuče.Koliko ona nije htela tokliko sam ja insistirala,jer se meni fdopadala.Ali ?I danas čuvam ti haljinicu.Sad joj se mnogo sviđa.Čak je i jedna lutka u njoj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Prva bebina garderoba
6.3.2016 18:15:56   
aleksandrici
Meni su lepe stvarčice i uza dečaka ali i za devojčicu ali definitivno naj,najlepše ipak za devojčice.Toliko haljinica,kaputića,jakni,šnalica,gumica,helanki,đžemperica i šta sve još ne.Ma,prava divota.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Prva bebina garderoba
7.3.2016 0:29:07   
vikiveki
Branki, tetka je kupila predivan kompletuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Prva bebina garderoba
7.3.2016 8:17:21   
nikiteki
Anck, Branki odelca su prelepa

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Prva bebina garderoba
7.3.2016 8:18:22   
branki*
e,hvala,zenske,bas smo isli u petak na babineuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Prva bebina garderoba
7.3.2016 8:28:08   
Maraj
Anck , branki , preslatko je

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here