|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 20:27:08   
Anoniman
ne znam sta da joj posavetujem, bas me je izbedacila user posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 20:32:31   
wivern
Joj UM sto kaze emica ne verujem da ce to ostati samo na tom jednom. Ali je i jako nezahvalno da je ista savetujes, jer u velikom broju slucajeva zena sve isprica muzu pa posle neko drugi bude kriv. Imali smo skoro takav slucaj u familiji mm, par meseci cak ziveli razdvojeno i kad mu se vratila sve mu isprica sta je ko savetovao. Pogotovo ako je to zlostavljanje trajalo duze vreme, zene su u potpunosti u kandzama siledzije, psihicki.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 20:39:55   
bubulence
u tim situacijama je najbolje ne savetovati. saslusas i ponudis pomoc za bilo sta sto odluci. ali bez saveta...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 20:41:48   
Torbica
Bedak bas..... user posted image U principu, sta god da posavetujes, ona ce uraditi po svome. Ja u skakljivim situacijama kazem - Ne znam za tebe, ali da sam ja u pitanju, uradila bih to i to.... Nije lako.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 20:42:37   
Anoniman
Ok hvala Vam zenske moje drageuser posted image trrudicu se da je saslusam , i pomognem koliko mogu , ali bez savetauser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 20:53:24   
Didy
Slažem se sa Torbicom. Ja bih isto tako rekla u svoje ime, ali njoj ne bih davala savete. Svakako joj moraš biti podrška, sigurno joj je jako teško. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 20:59:40   
emicaa
Samo budi uz nju a ona će valjda sama vidjeti šta joj je najbolje da uradi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 22:50:30   
doktorkakristal
slazem se sa zenama,verovatno ce se ponoviti user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2014 23:06:14   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Torbica

Bedak bas..... user posted image U principu, sta god da posavetujes, ona ce uraditi po svome. Ja u skakljivim situacijama kazem - Ne znam za tebe, ali da sam ja u pitanju, uradila bih to i to.... Nije lako.


Slažem se. Prošla sve sa bliskim osobama dva puta. Obje su se ponašale na isti način u početkuuser posted image Kako se to ponavljalo, jedna je ostavila svoga muža i sad su srećno razvedeni, adruga je tek poslije duuuužeg maltertiranja ostavila, ali mu se opet vratila. Ne pitam kakvo je stanje sad, samo se molim da je više ne tuče...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
15.12.2014 21:11:52   
dragicar
U naletu besa i svadje ima obicaj da razbije nesto. Za sad to nisam ja user posted image

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
7.12.2015 2:59:20   
bojana92
Ne.Da me udari vratila bih mu i otisla bih od njega.Jer ako udari jednom udarice i drugi put.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
12.2.2016 23:01:14   
vukosava
Cula sam skoro za jedan slucaj ovde u Americi. Jedan je udario svoju zenu, slcuaj otisao na sud, policija javila fakultetu, izbacuju ga sa fakulteta. A njemu ceka duzi niz sudjenja oko razvoda, starateljstva itd...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 19:45:39   
srculence25
dobila juce udarac u glavu sa sve detetom u rukama....razlog nesredjena kuca i pitanje sta si radila ceo dan user posted image
sad samo u procesu razvoda ja sam ispala najgora i svakakva a za sebe kaze da je svetac i ne duzan.Oko deteta ni trunku pomoci nisam imala sve sama i navikla sam ali ovaj sok neznam kako dalje

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 19:48:13   
emicaa
Srce neka on priča šta hoće,ti najbolje znaš kakva si.On je tim udarcem pokazao svoju svetost.Žao mi je što prolazite kroz to,

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 19:51:22   
pipi_coco
Oooo Srce, baš mi je žao da je takva situacija user posted image , ali udarce nisi dužna da trpiš i ne treba da trpiš nikada

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 19:54:09   
Ana RR
Srculence user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 19:55:15   
mali_mis
Srce jel si ga prijavila?
Gde si ti sad? Jel imas gde da odes sa detetom?

Joj sto mrzim kad su muskarci stoka user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:01:31   
eca89
Joj srculence najezih se! Bjezi od budale, samo ti njega prijavi, ne moze on dijete dobiti, idiotcina!

< Poruku je uredio eca89 -- 10.3.2016 20:02:15 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:08:05   
emicaa
To i meni pade na pamet kad sam već napisala jesi li ga prijavila,vidi li se da te udario?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:33:24   
Maraj
Joj srculence user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:47:04   
srculence25
kod mojih sam trenutno u ns.Nevidi se da me je udario nije ostalo traga udarca i jos posle toga me gurao da padnem sa detetom uruci,na putu do mojih izvinuo se za udarac kaze za to je pogresio a za ovo sto me vodi kod mojih kaze negresi.Boli jako boli toliko god smo cekali na dete i to dete ni krivo ni duzno treba da prolazi kroz ovo.Sam on je bio ostavljen razvedenih rodtelja i zna kako mu je bilo.Nista pre 3 dana pravili rodjus bilo sve ok do juce.Dolazi sa posla vec vidno besan i pocne da se dere na nered u kuci i urlice sta si radila ceo dan.Kaze da se ja na dete uvek vadim da nemogu da sredim a sama sve okodeteta da je neki rekao bi pricuvace ga da sredim kucu ne to nisam docekala.Juce me je mojima kudio a kad sam pitala koliko puta je izneo vodu od kupanja m i sam zna da je to bilo svega 2x za godinu dana u odbranu kaze to je nebitno i privodi kraj price ne dozvoljava bilo sta da kazem.Pisala sam pre ako se neko seca imamo zamrsenim porodicnih odnosa sa njegovim roditeljima i tu je dodatno ispao problem oko rodjendana mozda sve to najedilo i skupljalo se ali nije razlog da se nada mnom izivljavauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:47:49   
Mala Elena
Tesko je reci bilo sta dok se ne nadjes u toj situaciji...user posted image
Jako mi je zao... da li ti zelis razvod, nisam razumela ko podnosi zahtev za razvod?
Muskarci danas sve manje postuju i zenu i njen rad iako se zene lome, znamo koliko je tesko podizati porodicu i biti zatvoren u kuci sa malim detetom. Nepostovanje. Svakom je svoja muka najteza!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:51:44   
nikiteki
Joj srculence bas mi je zao

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:53:12   
jess021
Srculence, pa otkud to sad?! Bas sam videla pre neki dan slike sa fb da ste slavili rodjendan.
Idiot, nemam drugi naziv za njega.
Moj ti je savet da ostanes kod svojih, a ti ces ionako odluciti kako mislis da je najbolje za tebe i dete.
user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.3.2016 20:53:59   
branki*
Jao,bree,srculence ,koliko mi je zao sto prolazis kroz sve ovo sad,zajedno smo trudnovale,secam se sta si pisala o toj zapetljanoj porodicnoj situaciji,skroz poremeceno,cela postavka je poremecena!sto mrzim nasilnike,mrzim,uh!umesto da bude srecan zbog zdravog,pravog detenceta,da uzivate u njemu,on besni i bije!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here