|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
11.7.2015 7:48:43   
branki*
mati,nisam znala da ste razdvojeni,nisam ulazila u ovu temu..a,sta ces,nekad treba pretrpeti nesto,da bi se posle dobilo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
11.11.2015 23:06:51   
Leptiric123
I ja da se upišem...prošlo mesec dana, a treba da prodje 12 meseci.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
12.11.2015 11:47:35   
emicaa
Auuu Leptiriću pa to je baš dugo,hoćete li se ikako vidjati u tom periodu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
12.11.2015 17:05:50   
Leptiric123
Hocemo, mi idemo sad za ng praznike kod njega pa on na proleće kod nas, pa mi opet na leto....ovaj skajp je spas.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
12.11.2015 17:14:23   
Leptiric123
Meni za sad najteže pada odvojenost tate i ćerke...ne mogu da se kontrolišem od kupovanja sitnica, i priče da joj sve to tata šalje...user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
24.1.2016 16:40:10   
mati
Opet smo u ovoj temi...
Ne znam, meni je sad kao mnogo lakse , ali je zato deci pet puta teze, cini mi se da prvog puta nisu ni bili svesni daljine.
Najteze mi je sto svakog dana pitaju, cim povisim ton oni traze tatu.
Matija me cak pitao da li tata opet nece da bude tu kad slavi rodjendan! Iskidala sam se.Ja mu kazem da ne brine, bice tu, ali za mamin rodjendan nece i da ce mi njih dvojica pomoci da ga lepo proslavimo.
Mita kad god sednemo za sto kaze "Mama sedi tu (i pokaze), Mita sedi tu, bata sedi tu... A de sedi tata?"
Tesko je...user posted image

< Poruku je uredio mati -- 24.1.2016 16:41:56 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
24.1.2016 19:06:53   
emicaa
Mati hoćete li dugo biti razdvojeni,možete li se posjećivati?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.2.2016 17:30:51   
mati
Ups emmice tek sad vidim. Ma nece dugo, do dva meseca ali i to je dugo za nas koji se retko razdvajamo, skoro nikada. A sto se tice posecivanja, nemoguca misija, jednom kad smo bili turisticki putovali smo 22h kamperom. Mata je bio kao sad Mita mali i na svaku pauzu nije zeleo da se vraca unutra. A o avionu nema teorije da razmisljamo.

< Poruku je uredio mati -- 10.2.2016 17:32:36 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.2.2016 18:34:11   
emicaa
Ne znam šta da ti kažem...a što da ne avionom,jel mnogo daleko?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.2.2016 17:02:13   
vocicana
Najteze mi pada samoca, mrzim samocu, toliko fali razgovor, pogled i topla rec, osmeh. Pozeleim da samo pucnem prstima i da te vidim tu. Nema davljenja svaki cas gde si sta si, samo poneka slika da ti stavim do znanja da mi je dusa prazna kada nisi tu.
Najlepsa stvar na svetu je sto od jula meseca prosle godine, nikada necu biti sama kada odes, ma koliko da to traje. Bas samuser posted image ...mrzim zvuk okretanja kljuca u vratima, znam da zuris, trcis prema stanici do busa da te odveze jer ne smes da zakasnis. Onda suze same krecu, naravno da ces doci i biti tu, ali tesko mi je... Nije prvi put da umesto tvojih pospanih ociju gledam u taj jastuk koji ce biti prazan, znam ne dugo, ali mi nedostajes toliko da imam utisak da me bole ruke i noge, da me celo telo boli od nedostajanja...
Tu je nas sin, svako jutro kada otvorim oci i on je budan, protegne se u stomaku, samo sto mi ne kaze, ne sekiraj se mama, doci ce tata, a dok on nije tu, ja te cuvam, mazim te i volim.
Eto tako moje RRingerajke, toliko mi nedostaje a ide ujutru.
Nije prvi put a ni poslednji, ali prosle godine sam toliko dugo bila sama, toliko vremena prodje...Dok se okrenes i eto tebe opet na vratima, moj miris i koza, moja sreca i sve najlepse sto sam do sada u zivotu dozivela. Kada se rodi nase dete, bicu toliko ispunjena jer ste vas dvojica moja porodica i moje dve ljubavi!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.2.2016 17:07:05   
eca89
Voci, dragauser posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.2.2016 17:09:44   
vocicana
Hvala sunce, bas se ovako osecam svaki put kada ode, morala sam da to kazem, da opisem, pokidah se vise, a ni od toga nemam nista, kada je moranje nije pitanje.
Dusa moja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.2.2016 17:52:57   
emicaa
Voci mm i ja smo više od godinu i po se tako razdvajali ali nije moglo drugačije.Hoću da ti kažem da te potuno razumijem.
Jel tm ide da radi negdje?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.2.2016 21:02:43   
branki*
Jao,voci,kako si ovo lepo i tuzno i emotivno opisala,bas .a,sta ces,ako vec mora tako.grlim te,pa da samoca sto pre prodje i sto brze budete opet zajedno😘😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.2.2016 22:01:41   
vocicana
Ljubim te Branki, ovo ovako nikada nisam izrekla a sada sam morala da napisem, hvala ti duso.
Izdrzacu ali je uvekk mnooogooo tesko user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.2.2016 23:13:24   
dijana1*
Voci bas emotivnouser posted image
Ali tu je vas beban koji ce ti dati snagu i volju user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
23.2.2016 6:35:42   
vocicana
user posted image user posted image moja Di .... ode on pre 20 minuta. Odmah smo se probudili i beban i ja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.4.2016 20:14:48   
Torbica
Nisam mislila da cu pisati ovde... Ide u utorak na dve nedelje a onda do kraja meseca na 6 meseci najverovatnije... user posted image
Ja sam bila sa njegove strane maksimalno podrzana i ohrabrena u svemu, da mogu samo isto to da uzvratim. Hoce da proba. A ja cu preziveti, moram.
Mama ce mi pomoci. Drzite mi fige. Otplacem pa mi bude lakse, a kad me vidi kaze, ma ne moram da idem..ne ne, idi, necu da jednom kaze da sam bila kilava pa zbog mene nije...
Ali troje dece, posao, pri tom, maksimalno u svemu ucestvuje, falice, jakoooooo.. Drzite mi fige. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.4.2016 20:24:24   
IvanaSK RR
Torbice, od prvog dana cesti tereni koji su trajali po tri, četiri nedelje, a onda prosle godine sest meseci...(sad je trebao ici na godinu dana, ali se nesto iskomplikovalo pa ne ide).. Znam kako je.. Budi mu podrska, nek ide, nije to prevelik vremenski period, moci ces sama, a sigurno ce vam znaciti.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.4.2016 20:57:11   
Torbica
Ivana user posted image
Ma on je entuzijasta, nada se u bolji sistem a ne ovaj trulex ovde.. Nije novac razlog, hoce da mu se otvore nove mogucnosti i bolja perspektiva. Plata ce mu u startu biti ista kao i ovde, ali ovde je sve neizvesno, nikad se ne zna sta nosi sutra. Ovako se otvaraju vrata za alternative... Nismo se razdvajali, predivan brak imamo, ma za pozeleti. Ali eto, zivot nosi nove izazove. Ne bih mu nikad stala na put, to je tako sebicno. Kukacu vam ovde, sta da kazem... Ja na otprilike pola specijalizacije, zabicu nos u knjigu i necu dati sebi mnogo vremena za razmisljanje..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.4.2016 21:02:15   
IvanaSK RR
Znam da nije novac uvek razlog, ali kao sto kazes, neke nove mogućnosti su tu... Učices, biti sa decom, brze ce ti vreme prolaziti, njemu ce verovatno biti teze.. Trudi se da gledas sa neke lepse strane sve to, bice vam jos lepse kad se uzelite jedno drugog :)
Kukaj slobodno, ako ce ti biti imalo lakse! user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.4.2016 21:37:33   
Torbica
Hvala ti, srce si! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.4.2016 21:38:26   
Ana RR
Torbice user posted image je l ide baš daleko?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.4.2016 22:00:39   
eca89
Torbiuser posted image user posted image !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
11.4.2016 9:09:11   
MishMash
Mi smo često bili razdvojeni od samog početka, uglavnom po mesec dana, a prošle godine šest meseci. Ne mogu da kažem da nije teško, jer jeste. Sreća pa su tu Skype i Viber da tu razdvojenost malo ublaže.user posted image

Torbice user posted image



_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here