|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
8.3.2011 11:23:00   
minna
Nama taj brod isto stoji kao opcija, jos uvek nije sigurno da ce mm ici, jos nismo nacisto kako cemo, sta cemo i gde cemo...uskoro bi trebalo da odlucimo, ranije sam ja bila dosta protiv tog broda, ali ako to ostaje kao najbolje resenje i kao nesto sto bio nam najbrze resilo trenutnu situaciju onda sam za to. I u svakom slucaju bolje dok je Vlada ovako mali. Manje mi je zbog mene, vise zbog njega, ali to ne bi bilo duze od 2x 6meseci pa bismo valjda izdrzali. Ne znam kako cemo ali nadam se da cemo naci najbolje moguce resenje i da ce sve biti ok. Ma mora da budeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 4:21:55   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Naziv teme sve govori. Da li mislite da brak moze da uspe, da sve moze da bude ok ako su supruznici dugo razdvojeni.



moj dobar drug se upravo razvodi nakon razdvajanja od manje od godinu dana - jun - februar

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 6:55:06   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Naziv teme sve govori. Da li mislite da brak moze da uspe, da sve moze da bude ok ako su supruznici dugo razdvojeni.


Može, moj traje već 7 godina, ali tu nema mjesta ljubomori i nepovjerenjuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 8:50:35   
Anoniman
Lu, mislim da je tu ključno da li je brak tako počeo, ili je to došlo iznenada. Tm je oduvek tako radio, i kad ste se upoznali, i ti si znala u šta se upuštaš kad si se udala. Ne kažem da je zbog toga lako živeti razdvojeno, ali je drukčije nego kad živite zajedno 3-4 godine, i onda jedno treba da ode na pola godine. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 8:53:27   
NadaR
Nedjo , ako znas da ce to nesto promijeniti na bolje , ako ce rijesiti problem (npr finansijski ) pa vrijedi se zrtvovati user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 8:56:42   
Anoniman
Ja sam od te ideje odustala potpuno, jer to ne bi bilo jednom šestmeseci i kraj. To bi bilo barem 5-6 puta po 6 meseci, sa pauzama od mesec-dva između putovanja. ne mogu, i pomirili smo se sa tim. Mm će verovatno dobiti posao u vojsci, ja gledam da završim sad treću godinu pa da uzmem diplomu makar više, i zaposlim se...neće nam biti kao kad bi otišao na brod, ali bićemo valjda okuser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 9:24:25   
caca81
Nedjo, vi ste odlučili i prelomili, ali ja ipak da dam svoje mišljenje...Ja bih mogla neki duži period bez muža, ako bi to popravilo našu financijsku situaciju...pouzdano znam da on ne bi mogao, a deca bi se navikla, jer on nekad radi ceo dan, a oni i ne pitaju za njega...U principu svo troje (deca i muž) su veoma vezani za mene i moje dugo odsustvovanje ne bi podneli...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 9:34:41   
bebać

IZVORNA PORUKA: caca81

Nedjo, vi ste odlučili i prelomili, ali ja ipak da dam svoje mišljenje...Ja bih mogla neki duži period bez muža, ako bi to popravilo našu financijsku situaciju...pouzdano znam da on ne bi mogao, a deca bi se navikla, jer on nekad radi ceo dan, a oni i ne pitaju za njega...U principu svo troje (deca i muž) su veoma vezani za mene i moje dugo odsustvovanje ne bi podneli...user posted image


a eto kod mene je drugačiji slučaj...mm je oduvijek radio i uvijek dolazio naveče doma,a u zadnjih mjesec je više kući...čim završi eto ga nekad i u pola dana...i Sergej se skroz navikao na njega....juče ga nije bilo čitav dan,ja čim sam digla Sergeja iz vrtića on je odmah pitao 'jel tajo kući' i tako do naveče je samo njega dozivao dok ovaj nije došao.Sergej ej veoma vezan za njega...jako sam se iznenadilauser posted image

I mi imamo nekakvu ponudu povodom posla u inostranstvu,još uvijek je razmatramo...kako god m odluči,ja smatram da je to mač sa dve oštrice,uostalom, kao i sve...pa mislim da neki kraći period od jednom ili dva puta bi mogla podnijeti...ali zastalno ipak NE....mlada sam a i sama sam u ovom gradu da baš ostanem SAMA u punom smislu te riječi...a da ne govorim o Sergeju.user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
10.3.2011 9:59:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Lu, mislim da je tu ključno da li je brak tako počeo, ili je to došlo iznenada. Tm je oduvek tako radio, i kad ste se upoznali, i ti si znala u šta se upuštaš kad si se udala. Ne kažem da je zbog toga lako živeti razdvojeno, ali je drukčije nego kad živite zajedno 3-4 godine, i onda jedno treba da ode na pola godine. 

Potpuno se slažem Nedjo,
znali smo u što se upuštamo i zaštouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
16.3.2011 21:34:39   
Lu
Ali...postoje i situacije kada nema drugog izlaza, kada su parovi zajedno i po 20 godina ali došlo je vrijeme da nema posla da se nema od čega živjeti i tada te niko ne pita da li ti je teško, da li to želiš, možeš, da li će tvojoj djeci nedostajati otac, kako je njemu kako je tebi samoj...neke stvari se moraju progutati u životu, koliko god gorke bileuser posted image

Ovo gledam svaki dan oko sebe, valjda je to kod nas normalno, i ja u neku ruku spadam u tu kategoriju, mada je mm oduvijek u inostranstvu, ali da je ovdje ne bismo imali šta jesti ili bi nas neko morao uzdržavati, a to sebi ne bi nikad ja i mm dozvolili, sve dok smo zdravi i sposobni za raduser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 16.3.2011 21:36:19 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
17.3.2011 21:30:07   
lenaa
Nije za ovu temu ali ne znam gde da napisem.
Interesuje me da li brak moze dobro da funkcionise ako se supruznici vidjaju dnevno bukvalno na par minuta zbog posla, jedino vikend provode zajedno i petak vece ?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
17.3.2011 21:44:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
17.3.2011 21:52:36   
sneza24
Evo mi opstajemo zadnjih 5,5 meseci.Mm radi svaki dan od 10-22 h sem ponedeljkom i cetvrtkom,tad radi od 13-22h.E sad nama je lokal u kuci pa on dodje po par puta na dan kod nas da nas vidi i mi nekad odemo kod njega kad nema guzvu.
Jako malo vremena provodimo zajedno ali bili smo svesni toga kad smo se upustali u takav posao a da mm ne radi radila bih ja ali bi nam prihodili bili dosta manji pa smo zato doneli ovakvu odluku kakvu smo doneli.
I da dodam nije mi lako jer sam sama sa detetom po ceo dan a on jako zahtevan plus moram da obavim sve poslove po kuci ko i svaka zena.Zao mi je Davida i mm jer ne provode mnogo vremena zajedno pa David place kad mm mora da ide.

< Poruku je uredio sneza24 -- 17.3.2011 21:55:48 >

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
17.3.2011 21:52:50   
Lu
IZVORNA PORUKA: lenaa

Nije za ovu temu ali ne znam gde da napisem.
Interesuje me da li brak moze dobro da funkcionise ako se supruznici vidjaju dnevno bukvalno na par minuta zbog posla, jedino vikend provode zajedno i petak vece ?

Predlažem temu, KLIKuser posted image
Koliko kvalitetnog vremena dnevno provodite s partnerom.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
17.3.2011 21:53:03   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ja sam od te ideje odustala potpuno, jer to ne bi bilo jednom šestmeseci i kraj. To bi bilo barem 5-6 puta po 6 meseci, sa pauzama od mesec-dva između putovanja. ne mogu, i pomirili smo se sa tim.


jednom pomorac, uvijek pomorac. Ja ne znam ni jednog jedinog covjeka koji je otisao na brod, odradio jedno 5-6 vijadja i onda se vratio kuci da radi nesto drugo. Sto ne znaci da takvih ljudi nema, ali eto...neke zene mogu tako da zive, ja sam isto medju onima koje ne bi mogle user posted image da l' sam sebicna ili sta, ne znam, ali sigurna sam da ne bi mogla da zivim tim zivotom.

lenaa user posted image Valjda moze ukoliko se oboje svojski trude da odrze sve kako treba...ne znam user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
17.3.2011 22:12:36   
lenaa
Evo ja sam nastavila da pisem u ovoj temi koju je Lu predlozila.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.7.2011 17:36:55   
rošula
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ja sam od te ideje odustala potpuno, jer to ne bi bilo jednom šestmeseci i kraj. To bi bilo barem 5-6 puta po 6 meseci, sa pauzama od mesec-dva između putovanja. ne mogu, i pomirili smo se sa tim.


jednom pomorac, uvijek pomorac. Ja ne znam ni jednog jedinog covjeka koji je otisao na brod, odradio jedno 5-6 vijadja i onda se vratio kuci da radi nesto drugo. Sto ne znaci da takvih ljudi nema, ali eto...neke zene mogu tako da zive, ja sam isto medju onima koje ne bi mogle user posted image da l' sam sebicna ili sta, ne znam, ali sigurna sam da ne bi mogla da zivim tim zivotom.

lenaa user posted image Valjda moze ukoliko se oboje svojski trude da odrze sve kako treba...ne znam user posted image



Ja znam. Moj komšija je radio dugo na brodu i kada je skupio dovoljno love kupio je stan u Beogradu, žena je jedno vreme bila sama sa devojčicama i onda su zajedno započeli biznis. Danas imaju super brak i lepo žive.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.7.2011 17:48:57   
tijatija
Svaka cast, skidam kapu svakoj zeni koja moze to da izdrzi, neko je to ovde napisao jednom pomorac uvek pomorac, tesko je to prekinuti nakon 2,3-5 godina ili bilo kad. Zivim u PG i dosta zena znam sto su im muzevi pomorci, dodju na 3 meseca kuci a 9 provedu na brodu kojima isto na ugovoru pise 6+1.Te zene imaju sve, situirane su paze na decu ali muzivi im nisu pored njih ni na rodjenje deteta, niti ucestvuju u njihovom odrastanju, skolovanju, prvim recima ili koracima... zato kazem tesko je to barem meni ja nebi mogla nizasta na svetu i zato jos jednom skidam kapu svim zenama svaka im cas na toj hrabrosti user posted image user posted image

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.7.2011 19:11:10   
vukosava

IZVORNA PORUKA: sneza24

Evo mi opstajemo zadnjih 5,5 meseci.Mm radi svaki dan od 10-22 h sem ponedeljkom i cetvrtkom,tad radi od 13-22h.E sad nama je lokal u kuci pa on dodje po par puta na dan kod nas da nas vidi i mi nekad odemo kod njega kad nema guzvu.
Jako malo vremena provodimo zajedno ali bili smo svesni toga kad smo se upustali u takav posao a da mm ne radi radila bih ja ali bi nam prihodili bili dosta manji pa smo zato doneli ovakvu odluku kakvu smo doneli.
I da dodam nije mi lako jer sam sama sa detetom po ceo dan a on jako zahtevan plus moram da obavim sve poslove po kuci ko i svaka zena.Zao mi je Davida i mm jer ne provode mnogo vremena zajedno pa David place kad mm mora da ide.


Zasto ne podelite njegovih 12 sati na dva dela pa radi on dole 6 sati a ti sledecih 6 sati? I dete lepo vidi oba roditelja...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.7.2011 19:20:31   
dunja RR
Vuko sve zavisi čime se bave, ako je recimo automehaničar ne može ga Sneža menjati. Ako je nešto što i ona može raditi onda ok...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.7.2011 19:24:35   
Lu
Mm je otišao u 6. mjesecu a doće u 9.

Normalno da bi voljela da je svako veče u krevetu kod kuće, ali opet razmišljam pozitivno, znam zašto smo se odlučili na to i kažem, bitan mi je kvalitet provedenog vremena sa mužem a ne kvantitet, potrebna mi je i ljubav, povjerenje...sve to imamo HBuser posted image
Najviše mi je žao sina ali i on se nekako uklopio u sve to, eto provodi vrijeme sa tatom naveče na skyp-u, prepričava mu svoj dan i onda stotinu puta volim te tajouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.7.2011 19:26:19   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

onda stotinu puta volim te tajouser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.7.2011 21:53:40   
tijatija

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

onda stotinu puta volim te tajouser posted image


user posted image user posted image user posted image


o pile malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
6.9.2013 14:57:26   
bea83
Uh jedva nadjoh temu, nije baš sveža al ajde malo da je osvežimouser posted image

MM je odlučio, ide na brod.Sad samo korak po korak. Prošao je već dva intervjua, sad samo da odluči koja kompanija nudi bolje uslove i da nastavi dalju proceduru.l
Teško smo doneli ovu odluku, ali nažalost drugog rešenja nema. Stambeno pitanje nam nije rešeno niti ćemo ga ikako rešiti sa platama i stanjem u ovoj zemlji. Jedva izdržavamo sa plaćanjem stana a pritom ne živimo, nego životarimo. On je odavno razmišljao o tome ali ja se sa tim nisam slagala dok smo bili u vezi, odnosno rekla sam mu da naravno ako odluči ide slobodno ali da ja ne želim da se obavezujem ni na šta. Sad je situacija drugačija, u braku smo, imamo dete i naše želje više nisu prioritet. Ovo je jedina mogućnost da našem detetu nešto obezbedimo.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
6.9.2013 15:35:48   
Lu
Bea glavu gore, gledaj na to samo s pozitivne strane i šta vam je cilj, najbitnije je da ste odluku donijeli zajedno ali iskreno od srca i da znate zašto to radite, sve će biti okuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Da li vam se sviđa ime
lelaigor

Miona?

da (39%)

ne (61%)


Ukupan broj glasova: 761

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here