|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
12.1.2016 15:41:59   
dragana_ns
Ne mogu da se odlucim za prekrivac. Ne znam koji je alepsi, najradje bih uzela oba.
Posto je u pitanju poklon, molim za pomoc

Ovaj ili ovaj

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Dečija garderoba
12.1.2016 16:44:47   
Anck Su Nmaun
Meni ovaj drugi...mada... nema promasaja ni sa prvim user posted image

(odgovor članu dragana_ns)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Dečija garderoba
12.1.2016 20:46:26   
Anoniman
drugiuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 753
   RE: Dečija garderoba
12.1.2016 21:21:47   
emicaa
Drugi user posted image
Mi išli večeras kupiti za jednog dječaka odjelce i istopila sam se kad sam vidjela one male bebeće stvarčice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Dečija garderoba
15.1.2016 11:41:35   
Anarunika
Drugi se i meni više sviđa .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Dečija garderoba
10.2.2016 22:06:36   
Alzex
Mi samo da se pohvalimo danas su nam stigle preslatke snalice, porucili smo sa ove facebook strane , jedva smo se odlučili koje uzimamo user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 10.2.2016 23:02:50 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Dečija garderoba
6.3.2016 21:03:35   
madre
Ne znam da li je pravo mesto za ovo pitanje... sta radite sa garderobom koja je malo ili malo vise flekava (stare fleke koje ne mogu da se skinu)? Poklanjate takvu,bacate...?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Alzex)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Dečija garderoba
6.3.2016 21:21:22   
isidora88
Ja bacam, mada sigurno neko to iskoristi ko nadjem. Poklanjam samo ocuvano, bez fleka

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Dečija garderoba
6.3.2016 22:14:30   
Sanjalicaaa
Zavisi kolika je fleka. Za sada nisam nista bacila. Nekako te stvarcice stavim sa strane pa ako bas zafali garderoba onda im to obucem.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Dečija garderoba
6.3.2016 22:30:40   
madre
Mislila sam kad deca prerastuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Dečija garderoba
6.3.2016 23:14:41   
Sanjalicaaa
user posted image E pa kad deca prerastu poklonicu sve i flekavo pa taj neko nek vidi sta ce user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Dečija garderoba
6.3.2016 23:23:16   
branki*
Ja isto kao sanjalicaauser posted image cuvam ,ne bacam,poklanjam,sta fali sto ima neka manja fleka,nosice po kuci ,ionako kad krenu da jedu,umazu se skroz,prljaju,bolje da je ustaroj garderobi,nego u novoj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Dečija garderoba
6.3.2016 23:25:16   
vikiveki
Ja garderobu sa baš velikim flekama bacam jer glupo mi je da ih nekom dam kada nije za nošenje...nekad takvu garderobu ostavim pa od nje pravim razne stvarčice: lutke,lopte i još ponešto šta mi padne na pamet.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 12:29:37   
branki*
Beogradjanke,imate super radnju sa decijim stvarima,30 posto je popust na cuburi,mislim da je ulica cara nikolaja ili tako nesto.ja kupila donji deo trenerke za b 350 din,boki dve haljinice sa kratkim rukavima po 450 din,ima i helanke za nas i majice za decu od po 250 din,pamuk je sve.za svaki dan je super.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 12:35:08   
mila83
Ja prosledjujem garderobu koju su prerasli ako imam kome ili dajem u Crveni krst. Kod nas je zaziveo centar za mame,bas sl.nedelje imamo "tramping" za mame- razmenjujemo garderobu i odecu,pa cak i tasne i nakit,ko sta ima lepo i citavo a da mu ne koristi.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 13:19:32   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Ja prosledjujem garderobu koju su prerasli ako imam kome ili dajem u Crveni krst. Kod nas je zaziveo centar za mame,bas sl.nedelje imamo "tramping" za mame- razmenjujemo garderobu i odecu,pa cak i tasne i nakit,ko sta ima lepo i citavo a da mu ne koristi.




To je baš lepo Mila.
Meni je jako žao da bacim stvari pa čak i da vidim da neko drugi baca. I onda tako stalno skupljam pa prosledim ako imam kome a ako ne onda u Zvečansku,a oni onda prosleđuju dalje šta kome gde treba. Jedino ono što je stvarno nepopravljivo bacim u kontejner ili dam za krpe mužu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 13:30:29   
Mala Elena
Bas lepo! Ima na fb neka grupa za razmenu ili prodaju polovne garderobe.
Pa kome bas treba da zna.
Mojima je toliko stvari omalelo, Elena ni jednu haljinicu nema da joj je taman. A i Petra ima dosta, ako se okom pogleda po policama, ali u stvari totalno suprotno jer zekice vise ne nosi i treba joj stvari za toplije vreme.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 13:46:35   
Anck Su Nmaun
Ja da posizim od mojih cera i njihovih zelja i zahteva oko garderobe, sad smo bili u setnji i kupili nekek haljine na rese o tog odusevljenja ali uvek moram da kupim duplo jer se uvek neka oseca osteceno. Pogotovo mladja a ona sve nasledi od seke. Nije da njoj ne kupujem , kupim ali starijoj mnogo vise treba.

kako izaci na kraj s tim da kuim jednoj nesto ( sto joj stvrano treba) a da ne kupim drugoj (kojoj npr. ta stvar nije neophodna)user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 14:10:15   
Anarunika
Kupiš drugoj ono što njoj treba user posted image , a ako joj ne treba ništa kupiš neku sitnicu i ubediš je kako je to baš fenomenalno i posebno user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 14:41:22   
Mala Elena
Uh Anck, tesko pitanje...
Nekako pokusaj u prici da je ispitujes sta bi od sitnica volela i dogovorite se da ces joj bas to kupiti.. a starijoj ono sto joj zaista treba.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 20:46:24   
mila83
Da,samo takvim kompromisom mozes resiti tu situaciju.I meni se to nekad desava sa starijima,iako su seka i bata u pitanju...ona je prvak i vise joj treba i pribora svesaka...garderobe isto..decake je lakse obuci user posted image ali objasnjavam pa njemu nadoknadim nekom sitnicom i obrnuto. Sta ce biti kad i T poraste i pocne i ona traziti....nadrljali smouser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 20:57:12   
Anck Su Nmaun
Starija nikad nista ne kaze a mladja pravi problem jer kuka kako njoj nisam nista kupila i ziva se pojedem onda. Zato uvek prodje tako da i njoj moram kupiti nesto iako u tom momentu nema potrebe da joj bilo sta kupujem. Njen orman je puuun garderobe sto novo sto nasledjeno od seke dok starija dete sve brzo preraste i kad dodje nova sezona to je pola malo pola za po ulici samo par stvari za vrtic i sl. i moram deteu obnovoti mnogo vise garderobu a onda vise volim kupiti ono sto nam je stvarno potrebno al eto... drugacije neznam da resim stvar nego da kupim obema user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Dečija garderoba
29.5.2016 22:38:49   
serpica

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja da posizim od mojih cera i njihovih zelja i zahteva oko garderobe, sad smo bili u setnji i kupili nekek haljine na rese o tog odusevljenja ali uvek moram da kupim duplo jer se uvek neka oseca osteceno. Pogotovo mladja a ona sve nasledi od seke. Nije da njoj ne kupujem , kupim ali starijoj mnogo vise treba.

kako izaci na kraj s tim da kuim jednoj nesto ( sto joj stvrano treba) a da ne kupim drugoj (kojoj npr. ta stvar nije neophodna)user posted image




Moje su naucile sta je kome prioritet,mada me mladja cesto pita "da li cu ja ceo zivot da nasledjujem od sestre?' tad mi padne krivo,ali ako mladjoj ne kupim odmah kad i starijoj sledeci put njoj kupim,kod nas je razlika skoro 4 god pa ne moze da nasledi od ove god za sledecu moramo da cekamo jos dve god da bi nasledila pa zato kupujem otprilike u isto vreme svima,ali opet kazem ostali cekaju ako nam je prioritet neto za neko dete.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Dečija garderoba
30.5.2016 0:20:15   
choopa choops
ASN ona voli da ima sve što i sestra sigurno. Prije nekoliko gledamo slike kad smo bile male, i na slikama sestra i ja stalno u istoj garderobi, haljinama, šorcevima, obući...Ja kažem mami: E baš si seljanka što si nas ovako uvijek isto oblačila! Kaže ona: Ti misliš da sam mogla da kupim jednoj nešto, a drugoj ne? Uvijek ste tražile ono što ima jedna da ima i druga! user posted image

A moji (L najčešće, M jako rijetko) se isto "kolju" ko šta ima i ima li neko više i šta je dobio. To me opasno živcira, odmah im ukinem sve benefite kad počnu da se bune. I što je najgore, ona je kao prvo dijete dobilaa toliko da oni da još jednom požive ne bi mogli da je stignu user posted image Ja se trudim da kad im kupujem, kupujem u isto vrijeme. Recimo desilo se prekjuče da smo bili u šopingu i kupila sam (naletila na jeftine) njemu 3 pakovanja sa po dvije majice, kupaće, sandale i još jednu majicu, a njoj nisam uzela ništa. I naravno čim smo kući došli kreću pitanja: A zašto ne meni kupaći? I td. Dok joj objasnih da sam njoj prošli put kupila, a njemu tada nisam našla, šiznula sam. Ako me išta nervira, onda je to ta njena škrtost! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Dečija garderoba
30.5.2016 8:13:43   
Mala Elena
To su deca!
Anck, a da probas jedno dete da povedes u kupovinu a drugo ostavis sa tatom ? Ili da neko drugi kupi to sto treba pa samo donese kuci, mozda se to i zataska pa izostanu ta pitanja "Zasto ne meni?"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta vreme detetovog odlaska u krevet govor...
Pročitajte zabavne pretpostavke o tome, šta vreme kada tvoje dete ide na spavanje, govori o tebi kao roditelju.
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here