|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 14:57:38   
branki*
da,vecinom posle susenja u susilici ne mora da se pegla odeca,bude bas super.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 15:08:50   
World
Ne mora da se pegla ako stavis malo vesa, tipa ne smije biti mozda vise od 2/3 masine, inace poguzva skroz.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 15:10:13   
vikiveki
user posted image ovo sam pitala jer se ja i mm ganjamo oko toga,jer mi on ne veruje kada sam mu pričala da moja koleginica veš iz sušilice uglavnom ne pegla.Ja ga ubeđujem da kupimo mašinu za sušenje veša a on bi da kupi onu za pranje sudova koja mi trenutno i nije nešto neophodna.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 15:19:15   
World
Pa ja nesto nikako na pocetku nisam mogla da dobijem taj neizguzvani ves dok nisam skontala da ne smije biti nikako puna masina. Isplati ne nezamislivo, ja nemam gdje zimi da susim ves, a po kuci se samo usmrdi ako je mokar.
A sto se tice masine za sudje, i ja sam imala takvo misljenje, kao sta ce mi, medjutim sad je ne bih dala ni za sta na svijetu. Inace muz je otisao da je kupi kad ja nisam bila kod kuce, bila sam protiv. Sreca pa me ne slusa ponekad. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 15:29:19   
vikiveki
Worlduser posted image znači ponekad se isplati imati neposlušnog muža...moj je najviše za tu mašinu za sudove jer kada ja nisam tu on pere sudoveuser posted image a zimi kada veš treba osušiti on samo zvoca po kući da ne sušim više po kući i onom radijatoru sušilici koji smo zato i kupili

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 21:41:14   
World
Jao zeno, vjeruj mi, svaki kucni aparat je odlicna stvar, ako mozete priustiti obavezno nabavi.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 23:54:01   
Mariya
Da ja moram da biram između sušilice i sudomašine,definitivno biram mašinu za sudove. Veš će se osušiti već nekakouser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2016 23:59:11   
vikiveki
Mariya ti si znači na strani mog muža on mi stalno govori da je bolja mašina za pranje sudovauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 0:05:03   
Mariya
Ja imam obe mašine,pa znam kako je kad ih imaš,ali da treba jedne da se odreknem,to bi bila sušilica user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 0:10:37   
vikiveki
user posted image ja valjda zato tako mislim što ih još nisam kupila...a kada ih nabavim videću

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 2:28:54   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam obe mašine,pa znam kako je kad ih imaš,ali da treba jedne da se odreknem,to bi bila sušilica user posted image

Isto ovako mislim.

Što se tiče pitanja za peglanje. Da, poenta je da nije prepuna mašina, i da se roba izvadi odmah. Ne valja kad se "presuši" roba jer onda se zgužva. Iako, neke stvari moraš peglat, ne može se baš skroz bez toga user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 7:10:45   
wivern
Ovo mi je preko potrebno, nemam gde da sušim veš. A nemam gde ni tu mašinu da udenem user posted image
Na keca bi je kupila kad bih našla mesto gde da je stavim, meni je to sjajna stvar.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 14:27:31   
choopa choops
Na balkon? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 20:11:46   
Mariya
Wiv, uzmi kombinovanu mašinu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 20:16:25   
vikiveki
Znači glavna stvar kod mašina za sušenje veša jeste ne puniti je mnogo i odmah izvaditi veš,tako se ne mora sve peglatiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 21:38:22   
nikiteki
Meni bi definitivno trebala jedna masina za sušenje veša koliko stvari na dan operem

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2016 21:50:18   
Sanjica26 RR
Kad se bude pokvarila ves masina uzecu kombinovanu. Smucilo mi se vise premestanje zice.
Ali u vreme kad smo kupovali sudo masinu da sam morala da biram izmedju nje i masine za susenje vesa opet bih se odlucila za sudo masinu. Jedva me je nagovorio mm i sad sam mu beskrajno zahvalna,

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Mašina za sušenje veša
16.3.2016 8:03:40   
Sanjalicaaa
Wiw, uzmi neku koja i pere i suši.
Moj veš uvek bude izgužvan vadila ga odmah ili posle. Ali svejedno, s obzirom da ni mi nemamo gde da sušimo, nama je spas.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Mašina za sušenje veša
16.3.2016 13:05:42   
Anarunika
Kažu da kombinovane nisu baš toliko kvalitetne da je bolje kupiti odvojene mašine. mada štto jes' jes' jedna mašina zauzima mnogo manje prostora nego dve. Ni ja ne peglam veš posle sušenja u sušilici. Ali treba odmah da se izvadi.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Mašina za sušenje veša
16.3.2016 13:13:35   
Sanjalicaaa
Mi imamo candy i super je. Ja ne vadim odmah, jer ja ukljucujem po noci da pere i odmah da susi, i ko ce cekati da ona zavrsi pa jos onako bunovna da ga sirim. Lakse mi je da propeglam nego nocu da se budim da sirim ves user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:26:31   
IvanaSK RR
Sanjalice, jel mozes kad se vratis da mi posaljes link tvoje masine?
Mi razmišljamo o kombinovanoj masini, videli smo neku Gorenje.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:45:04   
Khaleesi
Mi smo uzeli samo za pranje, mozda smo trebali odmah za susenje i pranje...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:47:37   
IvanaSK RR
Mi smo pre godinu ipo uzeli za pranje i ne znam zašto nisam tada gledala kombinovanuuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:49:53   
Khaleesi
Ja sad nemam mesta za susenje...gde ces da je stavis...mm kaze jedna na druguuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:53:09   
branki*
Koliko sam cula te kombinovane nisu dobre,bolje je,ko moze,dve odvojene,jednu za pranje,drugu za susenje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here