|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.4.2011 14:51:00   
vukosava
mi nasu malu presvlacimo kad god jede. posto oboje ustajemo cas presvlacim ja cas muz kako ko naleti.

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.4.2011 14:56:37   
AndreaK
Ne, osim ako bas ima potrebe za tim,...tj. ako cujem da se jako ukakio...Sve dok spava ne diram ga...savetovale me iskusne zene...tako ne remetim njegov a ni svoj san...

ipak, vodim racuna da ne prodje mnogo vremena izmedju dva presvlacenja, uglavnom ga presvucem oko ponoci (pre nego sto ja legnem) i u ranu zoru...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.4.2011 15:52:00   
nencydrew
Ni ja ne noću, jer tad spava tvrdim snom, i neću da je budim, jedino ako se puno upiški ili ukaki

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.4.2011 19:35:00   
SareniVrabac
mi ga retko preslacimo nocu da ga ne bi razbudjivali dodatno, a i nocu ne kaki pa ni bas nema potrebe

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
24.4.2011 21:14:40   
nencydrew
Ovako i miuser posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
25.4.2011 21:04:10   
Mala Loojka
Nocu ga presvlacim samo kad se probudi i jede...

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 9:40:09   
Sanjalicaaa
Mi imamo problem. Vec par noci se budi ceo mokar. Mislila sam da je do nasih pelena, pa mu za promenu stavim pampers u toku noci. I pampers procuri. Sinoc sam mu negde u sred noci promenila pelenu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 10:53:01   
Khaleesi
A jel ti piski pre spavanja...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 11:13:48   
IvanaSK RR
Ja je ne presvlacim, osim ako se ne ukaki.
Sanjalice, a da probas da nocu stavis pelene za broj vece?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 11:23:44   
Anck Su Nmaun
Da , veci br. za spavanje, nama je to resilo problem

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.8.2016 11:24:19 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 12:03:11   
Khaleesi
Ok to sa pelenom, veci br... Probaj posle spavanja da stavis na nosu beku i pre... Vidim ima preko 8 mes, moze da sedi dva min na nosi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 12:32:05   
Sanjalicaaa
Da, probacu to sa vecim brojem, ne bih se toga nikad setila. A probacu i u nase da ubacim jedan ulozak vise. Pa da vidim.
Stavljam ja njega uredno na nosu od pre 3 ned. ali nijednom do sada nije ni piskio ni kakio. Samo gospodin sedi, uziva, meditira user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 13:43:27   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja je ne presvlacim, osim ako se ne ukaki.



Isto.

Probaj sa većim pelenama ili drugi model.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
2.8.2016 23:13:20   
Khaleesi
Sanjalice, moja ima 10 mes i skoro sve radi u nosu. Posle mesec dva ukapira za sta je nosa. Posle svakog spavanja na nosu, pri skidanju pelene isto, i kada idete negde pa ga presvlacis opet nosa. Obradujete se nenormalno kada odradi nesto i to je to... Starija je sa god dana skinula pelene, mislim da ce i mala isto :-) desi se sada po celu noc da se ne upiskii, ujutru suva potpuno. A sisa u toku noci jednom dva puta...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
4.8.2016 10:32:08   
muzicarka
Ni ja bebu ne presvlacim nocu....Sanjalice, koje su to vase pelene?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
4.8.2016 10:37:23   
Sanjalicaaa
Moderne platnene pelene Daj Daj.
Probala sam da mu stavim ulozak vise i bolje je. Bude samo malo vlaznjikav bodi, ili uopste ne bude.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
4.8.2016 11:25:03   
muzicarka
Cula sam.... Te pelene se peru, jel? Mislim nisu za jednokratnu uptrebu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
4.8.2016 11:51:12   
vocicana
E nisam znala za te pelenice.
Bebu sam posle konsultacije ovde sa RRingerajkama odustala da presvlacim nocu, Bogu hvala nije se ukakio ni jednom nocu, ali to je jedina situacija kada bi ga presvlacila. On se i onako buni kada je prljav, 15 min cuti i onda krece da place, kada ga sredim, on se ucuti.
Pametne bebice!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
4.8.2016 11:58:36   
muzicarka
Ja sam negde videla reklamu a, čini mi se, da je nekada bio neki prilog na Tv-u

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
4.8.2016 13:14:04   
Khaleesi
Pa ni moja ne kaki nocu, tada sve bebice spavaju. Moze stomak da ih probudi da kake, ali u snu tesko da ce da kake...
Te Daj Daj sam videla na decijem sajmu, lepo izgledaju.
Ali mi koristimo obicne pamucne iz Akse, i svedske i gumene gacice

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
4.8.2016 13:59:14   
Sanjalicaaa
Ika kaki ujutru. Samo sto nikako da mu se desi da se iskaki u nosu, to mora da bude pelena user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
8.8.2016 21:24:57   
Khaleesi
Trenirajte nosuuser posted image moja zna i do tri puta dnevno i uvek je nosauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
8.8.2016 23:06:00   
IvanaSK RR
Khaleesi, a kad si prvo dete naucila na nosu? Tj kad ste skroz skinuli pelene?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
8.8.2016 23:33:22   
Khaleesi
Mi smo sa 11 meseci nosali gace naveliko, e onda je dosla zima, pa je sedela mnogo dole, po podu, i prehladila... Tada smo vratili pelene samo zbog zime, a vec sledece leto sa god i po nije vise nosila pelenu, samo nocu dok spava, da ne bi upiskila krevet. Alii nije piskila u krevet mozda joj se desavalao dva puta u mesec dana da se upiski...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li prepovijati bebu noću?
8.8.2016 23:34:45   
Khaleesi
A na nosu su pocele da idu obe kada su pocele da sede... sa sest meseci... Posle svakog spavanja nosa, pa posle kada se setim, pre odlaska u grad, spavanja i tako :-)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here