|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 11:59:11   
Milena18
Anck, za nosić možete koristiti Efedrin od 0.25%, ali samo 3-4 dana, bar je nama tako lekar rekao. Bravo za 7 kg!

Emice user posted image Nadam se da će sve biti u redu, toliko toga ste već prevalili preko glave, red je da se i ti i tm i dečica odmorite.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 13:51:56   
emicaa
Nazvace mm doktora da vidimo sta on misli,temperatura mu je 37.6,nije to nista ali mene uhvatila panika.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 15:12:49   
branki*
Suzi,srecan vam rodjendanko i ovde!
Emice,nadam se stvarno da nije touser posted image verujem vise da ti se smucilo sve!
Ja dosla iz skole,uzela decu,sad sam kod kuce,uobicajeno,kasnije dolazi logoped,b ima cas i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 17:09:07   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene.
Emice, znam da prvo pomislis na to ali ja se iskreno nadam da nije to.
user posted image
Ja sam od jutros na nogama. Mm danas ne radi, ali sam ga zaduzila.da ode u nabavku i da odnese tepihe. Uhvatili smo poslednji voz. Bas su prljavi. A decija soba je katastrofa. Ne znam kako cu da stignem da je sredim.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 19:41:21   
emicaa
hvala vam sto brinete samnom,uvjek ste tu kao da ste mi rod najrodjeniji user posted image
kaze doktor da proliv nema nikakve veze sa tbc a 37.6 je za bebu ok.samo ako nastavi cesce imati rijetku stolicu da se javimo,ali od jutros nije vise imao

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 20:04:15   
eca89
Emice, ja se isto nadam da nije to, ma nije sigurno!
Mm je bolestan, A.malo kaslje, ali zrelo, a ne zna iskasljati.
Znam da nije tema, ali ima ima li neko mozda iskustva sa cepicima za izbacivanje slajma? Posto mala djeca tesko izbace, a ona nije sklona povracanju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 20:53:30   
emicaa
Eco i ja samu sebe ubjedjujem da nije jer proslo je osam sedmice od kontakta a nema simptome,ali opet treba mi potvrda doktora.Najgore sto znam koliko bi bilo opasno kad bi on imao ovako mali pa se jedem zbog toga.Da mi je neko rekao da ce nas ovo nekad snaci rekla bih da je lud.
Kako je princezi u vrticu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 20:55:38   
Sanjica26 RR
Eco, jedino sto mozes za tako male je fluimicil koji se rastvori u vodi. I to pola kesice. Ili inhalacija bisolvonom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 21:00:46   
branki*
Ma daj emice,ko bi se tome nadao,ni u najludjem snuuser posted image !
Ecka,ja ne znam.
Mi polegali,uspavljujem boku,sad ce.

< Poruku je uredio branki RR -- 21.9.2016 21:01:56 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 21:19:23   
eca89
Sanjice, toga ovde nema. Ma, njoj je zreo kasalj, ali ona ne zna izbaciti.
Emice, dobra je, bas me iznenadila, kako je stalno samnom i bas je vezana za mene! Vaspitacice kazu da je super, da malo place kad je dam!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 21:20:47   
Sanjica26 RR
Sigurno onda da postoji neki sirup za iskasljavanje. Sad vec moze da koristi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
21.9.2016 21:44:03   
Anck Su Nmaun
Dobro vece mamice, i laku noc, udjoh na kratko na forum i odoh da spavam.
Danas sam malo skitala sa devojkama , a bebaca ostavila taju. Bas smo cunjale svuda, prijalo mi je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
22.9.2016 8:08:44   
vocicana
dobro jutro i ovde u temi, za mamice. Bas sam prijatno iznenadjena sto RR radi malo brze, sta bi ovo zadnjih dana, izgubila sam zelju da pisem.
Danas ce nam biti konacno lepo vreme, pa da izadjemo malo dusa i ja , dete je haos, ma da dremne u toku dana duze od 20 min, neeeee, samo ti mama budi tu ispred mojih ociju da te mogu videti, cim me nema vriska. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
22.9.2016 8:17:07   
IvanaSK RR
Voci, i ja sam skroz izgubila zelju za pisanjem kad je forum spor. Ne znam u čemu je problem, ali mi je jako cudno što to ne može da se sredi.
Ja sam ovde od decembra i nikad mi nije bilo ovako sporo, i da toliko dana traje.
Ne znam kako vama, al ja se smrzoh, i carape sam nocas morala staviti na noge, totalni sam zimogrozljivacuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
22.9.2016 8:20:08   
vocicana
Mene tako od jutros bole zglobovi i kolena, ovo me nikada nije bolelo ovako. Bas mi nije sve jedno, ruzan osecaj. Gledam ticker malo pre, bebac 5, 5 meseci. Gledam njega malo pre kako se oduevio necim sto je video, pa sve...iiiiii...pa zacici i smeje se, ja ne mogu da se opasuljim kada je proslo vreme, bas jos ovoliko i pocinjem da radim. Ivana, juce sam videla njene slike na fb, pa ona je kao secer. Odusevim se svaki put kada objavis slicicu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
22.9.2016 11:48:57   
emicaa
pozdravcic od nas user posted image
David kunja kod mene a Teodora kao na federima,odakle joj ovolika energija.Ja se umorim gledajuci je user posted image
Mamice znate li kakve vjezbu idu da bi se vratili razdvojeni trbusni misici,pisala sam i u temi ali niko nista user posted image *

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
22.9.2016 14:03:05   
Anck Su Nmaun
Jedva da otvara stranice user posted image
Ja se spremila da odemo da proset_amo do vrtica po devojke a malisa se komirao user posted image a vreme neko varljivo kakve smo srece pasce kisa dok se on probudi , a jutros kad sam htela da odmorim , neee eonda se budio non stop.
Inace noc nam je bila KA TA STRO FA ! Negde izjutra sam ga jedva i cula kako place jer nemma vise snage, mm ga je uzeo onda. Sta mu je sto se budi po 100 puta.. ne znam a bio je divna beba user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.9.2016 14:05:10 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
22.9.2016 14:21:28   
Mariya
Dan mame!
AAA kako koči, porodiću se dok mi otvori stranicuuser posted image
Ja sela da ručam na miru, L u vrtiću a H se šeta sa babom. Sređujem kuću polako, ostala mi dnevna i kuhinja ali to ću tek sutra uveče. sutra kuvam, pečem, pravim salate za slavlje, ja ću praviti haos, a dnevnu će devojčice urnisati do subote jedno 38 putauser posted image
Danas moram još torticu za H. kad je L dobila svoju, kako ona da ne dobije!? Umesiću neku brzu keks torticu za nju, pa da stavimo 2 svećiceuser posted image Juče su dobile barbike. Jao,te sreće!!! L ih oblači, stavlja u krevet, a H ih skida i ljubakauser posted image
Emice, meni su se razdvojili , 7-8 meseci nakon porođaja su još bili razdvojeni, osećao se razmak između njih ali je vremenom nestao, evo i sad su spojeni, nisu se još razdvojili. Ja sam radila trbušnjake, svakakve, klasične, bočne, pa ono dizanje nogu, plank...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
22.9.2016 14:49:09   
emicaa
Mariya ja ne znam dal smijem raditi trbusnjake zbog operacije bruha a sr mi je rekla da poradim na tome user posted image
Boze imam pamcenje kao kokoska,sad sam procitala sta ste pisale i vec sam zaboravila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 6:35:57   
vocicana
Dobro jutro .
Emice nemas ga samo ti kao kokoska, moje traje ukupno 5 sekundi. Uzas jedan.
Smes lagano, ako imas razdvojene trbusne , uzmi dobar pojas, ne znam gde ti je bila kila, preponska, trbusna, gde? Treba da stavis cvrst pojas i slobodno radi trbusnjake. Pretpostavljam da ti je kila sanirana mrezicom, to je sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 7:51:09   
Maraj
Jutro mame. Da vam se javim a i na miru popijem kafu dok L spava. Ovih dana me prevari pa se probudi pe mene. E tu nastaje haos.... nit stignem kafu da lopijem...jedva se i ocesljam...
mi smo zakazalibi crkvu i igraonicu za 1.10. Tako da slavimo krstenje i rodjendan , dan nakon L rodjendana. Juce mi stigla haljina koju sam on line narucila. Extra je. Jedino mi osralo da kupim bodi kosulju za L. Nekako miblakse i lepse da obuce bodi kosulju , da muvse ne izvlaci. Al imam problem , ne mogu je naci. Bila je u Zari. Prodala se... ne znam vise gde da gledam. Kupila sam mu leptir mašnu i tregere. Bice macan i po user posted image samo nam ta kosulja fali. Ima li ko ideju ge da je kupim? I da , da je bele boje user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 8:15:37   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro i od nas!
Kako je od jednom naglo zahladilo user posted image ujutru jedva da mogu izaci na terasu!
Moramo krenuti u potragu za nekom jaknicom za bebca... a i patofnice za cure.. uh ma svasta nam treba user posted image .
E a mi zakazali za 3.10. H rodjendanac, sad polako smisljam kako da ukrasimo tortu, mama ravi svake god, najbolja torta, a asmisljam deokraciju.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.9.2016 8:17:11 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 8:28:04   
suzi kju
Jutro i od nas. Beke u ogradici se igraju a ja bih da skuvam sebi kafu. Ustale još u pola 7 ali dok odradimo jutarnje aktivnosti presvlačenja, sređivanja prođe jutro.
One standardno i daaaaalje loše spavaju, al sad bar znam da su zubići. Anđi rastu dole jedinice, gore dvojke i malopre vidim otvara se mestašce za gornju jedinicu, ma sve kontra user posted image
Maraj moja jetrva je tražila za malenog takvu košuljicu, prave krštenje i oni polovinom oktobra, i nije mogla da nađe.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 8:34:00   
IvanaSK RR
Maraj, mi smo kupili letos belu kosulju (u kompletu sa crnom kravatom), bila 1000 din. A sad da me ubijes ne znam u kom trznom centru i prodavnici, da li Usce ili Delta. Pitacu muza kad dodje pa cu ti javiti da pogledaš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
23.9.2016 8:35:20   
suzi kju
U piramidi ima milion belih, ali nemaju košuljicu - bodi...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here