|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 21:24:26   
branki*
Cao,mame!
Kod mene turbo kao po obicaju!danas isla do tate,p ospremila malo,kupila sta treba,isli na dva decija rodjendana,jedan u igraonici,drugi kuci kod kumova,malopre dosli .da uspavam boku,pa da malo po spremim,kako smo se spremali,ostao haos.
Anck,vidi da ih muz izvede sutra da dremnes,znacice ti!


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 21:32:19   
Sandricak
Anck, isti slucaj i kod mene... ja nisam sastavila ko covek 3 sata sna od 2.avgusta ... hvatam sebe sedeci da spavam...
A mm pogodio neki posao privatno pa kad ne radi opet nije slobodan...user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
24.9.2016 21:47:47   
Maraj
Vece mame. Mi imali goste danas. Devojcica , 9 meseci , tako je ujela mog L , da je ovaj mukica vristao 10min. Jedva ga smirih. Ovo mu je prvi put da ga neko dete "povredi"...
Inace , nista jos od one kosulje .... Da , da Ana cula sam te ja user posted image Ja cesto posecujem Carter's. Imali su u prosloj kolekciji to sto ja trazim tj u proslogodisnjoj. Ove godine imaju samo ovo sto je bebilule stavila ; al ja trazim belu kosulju. Nekako mi ona svecanija. Posto je i krstenje u piranju

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
25.9.2016 6:44:12   
branki*
Jutro,mame!budna sam,ali ne ustajem jos,kuliram dok boka spava.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
25.9.2016 7:27:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ledja ne osecam koliko me bole od dva dana pravljenja ajvara. Mm je sinoc malo masirao, ali evo jutros ne mogu da se pridignem. Grdi me sto sam se probudila umesto da spavam. I tom prilikom Branki ja cu tebe da grdim sto se budis ranouser posted image user posted image
Ceo vikend prodje u drndanju. I pored toga milion drugih obaveza. Izem ti zensko. Danas ceo da lezim. Nece biti struje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
25.9.2016 8:46:07   
IvanaSK RR
Sanjice, nek prodju ledja sto pre!
Branki, mars na spavanje :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
25.9.2016 9:02:14   
vocicana
O lutke moje vredne, bravo za vas!!!
Ja sam se juce raskrecila od trcanja, tamo amo, sa malim, dva puta do grada, zacas cu...jela nisam nista do sinoc!
Ah, a da li neko moze da pristavi kaficu....fali mi drustvo!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
25.9.2016 10:57:09   
Anck Su Nmaun
Voci.. moze on line kafenisanje, ja sam bas za!
Citavo jutro spremem kucu, taman sam sve dovela u red... a sad cu da uslikam jer vrlo kratko ce tako savrseno ostati user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
25.9.2016 14:58:54   
branki*
Haha,sanjiceuser posted image i ja sama sebe vecim sto tako da im kad ne moram ali ver neka navika,organizam ne moze da se opusti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
25.9.2016 15:02:32   
Sanjica26 RR
Izgleda je i kod mene tako. Secam se kad sam bila devojka do 12 sati spavam bez problema, a sad u 7 budem budna kao da sam spavala ne znam koliko.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 7:18:23   
sonyasha
Dobro jutro mame!!! Mi vilenimo od pola 6, a vi, kako 'te?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 7:38:28   
bebilule
Jutro i od mene. M u krevetu, popio mlijeko i sad pjeva od srece. Ja koristim to vrijeme i pijem u miru kafu. Bar se ujutru malo izigra, ostali dio dana se svodi na konstantni nadzor. Sve ga zivo interesuje, ali sve. Kada kuham, ima svoje serpe, kuha i on. Nekad mora i sjesti na radnu plocu. Vec lijepo hoda oko stola. Pokusava da se pusti, i onda drmne na guzicu, u najboljem slucaju user posted image .
Danas smo sami. Skontala sam da tada najbolje i funkcionisemo. Ne ispituje mi granice strpljenja user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 8:23:43   
Sandricak
Jutro i od nas... Marka i mm ispratila, I sad spava a ja skuvala nesic malo uzivam sama sa sobom... imam rucka od juce samo danas sa vesom da se izborim...
Masem svima :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 8:26:25   
vonavoj
Jutro,mamike nisam vas zaboravila,ali ne stizem..posle godisnjeg odmora me sacekao pakao na poslu..a pri tom je kolega dobio otkaz...kladionica,vrazji posao..ne pitajte...uzas...i sad smo samo koleginica i ja..do maja nas je bilo sestoro...sad treba traziti novog radnika,obucavati ga..a ja ne znam gde bijem.. pri tom,deca u vrtic,J opet od juce pocela da kaslje..mm radi non stop,i tako..vi kako ste? Nista ne uspevam da citam i pohvatam..nadam se da cu uspeti bar deo..nedostajete mi!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 8:27:37   
vocicana
Moji momci spavaju osuser posted image sta bi...?
Dobro jutrooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 8:33:01   
Mala Elena
I kod mene danas turbo sto kaze Branki user posted image
Sluzim nesic ko hoce user posted image
Juce bili u dve kupovine, prekjuce nesto malo garderobice kupili deci i opet nema para . user posted image Sinoc bili kod drugara, dosli kuci, dok smo se svi sredili i vecerali, legli u 23 razbudjeni svi, deca povilenela...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 8:41:45   
vocicana
E pa Von, sve razumem, kako se izostravaju stvari u mojoj ustanovi, ne bi me cudilo da i nama pocnu davati otkaze.
ME samo ti mogu reci da sam primila socijalnu pomoc (platu) u ponedeljak, imam tri i po hiljade u dzepu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 8:50:48   
eca89
Dobro jutro mamike, ja sam odvela A.u vrtic, popila kafu sa drugaricom, pa sad imam milion obaveza.
Ljubim vas sve!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 9:13:47   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro
Budna od 4 user posted image malisu nosic mucio, ja stvarno vise ne znam sta da radim sa njegovim nosicem. Nema sta nismo probali user posted image
Sirim ves i pijem kafu.. ko je za ?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 9:18:40   
vocicana
Jaaaaa hocu kaficu!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 9:25:45   
IvanaSK RR
Anck, fiziološki i pumpica nista ne pomazu?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 9:29:46   
vocicana
Nista gore Anck, ti ga spustis, on dremnne neki minut, place budi se ne moze da dise. Dizi, nosaj. Zato ja Damjanu otcepljen zacepljen, obavezno spricam Marisol pre spavanja i ujutru. On hrce malo nocu, ali ne budi se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 9:30:25   
Anck Su Nmaun
Ma nistaaa, ni fizioloski, ni pumpica, ni slani rastvor, problem je sto to ne mogu da izvucem tek kad dodje onako malo na vrh ali to je njemu duboko, cuje se kao da hrce. bas bi mu pomogle neke kapi, ali ne znam ima li nesto od kapi bas za bebe.
Eto sinoc je bio dobar, nije se budio do 4h, taman se ponadala da ide ka boljem kad hoces...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 9:59:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo se jutros uspavali, pa drz ne daj. Decu odveli u vrtic. Sad cy i ja na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 11:47:36   
Milena18
Ćao mamike!

Ja oprala sudove, stavila ručak da se kuva, sad čekam da se mladunče probudi, spava već dva i po sata. Gleda mi se neki film, čita mi se knjiga, ali izgleda nema ništa od toga u narednih par meseci. Čak i kad imam vremena, toliko sam umorna da mi je koncentracija nikakva.

Anck, zapušen nosić i loše spavanje su karakteristični za GER, mada sigurno ne se nekako može ublažiti. Meni je pedijatar rekao da beba sme koristiti Efedrin 0.25% 3-4 dana.

Grliša za sve! Želim vam lep dan...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here