|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 12:51:17   
Maraj
Pozdrav mame.
i ja se smorih kao Anck....
nocas cujem L da tesko dise. Visoko mu krkljaju slinci....jutros se probudio , kija i samo mu curi nos. Bas se smorih ziva , a u subotu se krstumo i slavimo rodjendan. Valjda ce proci do tad. Izvlacim mu slince i pumpicom. Bistri su. Valjda se prehladio. Ko ce ga znati. Bas mu curi nosic a naravno ne da mi da ga obrisem....

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 13:08:31   
Anck Su Nmaun
Hvala Milena, pitacu u apoteci bas... user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 13:45:47   
emicaa
da se pokusam javiti,stalno me izbacuje...
Dora me opet izludjuje sa svojim sirupima,rekla sam joj ako jutros ako nece ne mora ali onda se moramo vratiti u bolnicu i tek tad ih je popila.Davidenko kunja,i njega nocu bar jednom probudi nos ali ocistim ga i bude super.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 14:09:09   
IvanaSK RR
Ni ja sada nisam mogla da se ulogujem, ovo postaje sve gore!
Emice, ako moras tako da joj "pripretis" tako radi. Sta da radis, mukica i ona šta je sve prezivelauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 14:48:16   
emicaa
ona njih mora popiti,svidjali joj se ili ne mora,ali mala je da ukapira da nema drugog nacina,ili to ili preko sonde.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 15:24:38   
vocicana
Lutka moja lepa. Naucice, sta da radi..
Malo pre sam htela da zadavim svoje dete, od njakanja, od gladi, od zuba, celo jutro sam se zamlacivala po kuhinji i oko naseg jela i oko njegovog jela, da nije hteo u lezeci polozaj da se hrani, neee, samo da ga otac nosi. E pa neces ga majci, nema te sile na svetu! sve mi igra u meni. Dodje mi da mu samo mleko dajem,tako cu i da uradim, jebem ti uvodjenje hrane, znaci htela sam da ga zadavim! Uzasno sam nervozna!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 17:15:12   
emicaa
Voci polako zeno ne nerviraj se,tek ste na pocetku user posted image svasta vas jos ceka...imaces razloga za nerviranje koliko hoces user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 17:41:55   
Anck Su Nmaun
Voci pa sta je majku mu... ako ne ide odlozi pa ostavi za sutra.. bice bolje drugi dan, jos uvek mu je mleko naj bitnije pa nista strasno ako pojede mali il ni malo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 18:01:43   
mali_mis
Voci, nemoj da se nerviras, dete oseti nervozu user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
26.9.2016 21:03:53   
suzi kju
Ja uđoh da se izjadam!
Tata mi ima n a plućima obostrano razasute tačkice i odmah sutra ga ostavljaju u bolnicu za plućne bolesti Knez selo u Nišu na detaljna ispitivanja. user posted image Baš sam loše, glava me boli, pritisak mi je visok, mnogo brinem, mnogo!!!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 7:27:04   
vocicana
Suzi, ne sekiraj se, znam kako se osecas./ Uputicu te n jednu doktorku, sa kojom sam mnogo dugo radila,bas u Knez selu je, bas je pneumoftiziolog. Molim te ne sekiraj se, ucinice sve sto treba. Pisem tina fb kasnije.
Mame dobro jutro.
Nemoj da mi iko kaze da rr ne radi sporije zbog nagradne igre, ma nema sile. Sada je korektnoi, a do kada ce biti, videcemo.
Moze kafica?
Anck, Emice,Mishu user posted image juce sam mu sitno odbrojavala, dok mi je svaki organ igrao valcer za sebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 7:30:20   
Milena18
Jutro!

Suzi user posted image Nadam se da će sve biti u redu. Znam koliko je teško to iščekivanje.

Mm se razboleo, a evo i mene nešto boli glava od jutros, nadam se samo da nećemo preneti bebi neku viruščinu. On ode na posao, a ja opet u krevet, da probam makar sat vremena da odmorim, loše sam spavala noćas.

Voci, je l' bolje danas?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 8:28:03   
serpica
Dobro jutro mamike,samo da vam mahnem,ne stizem ovih dana da se javim,kod kuce neki problemi pa ne znam gde cu pre,cim se sredim pisacu,ljubim vas sve

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 8:31:25   
emicaa
Suzi drzite se,da bude sve ok.
Dobro jutro,Dora je opet spavala cijelu noc,do 8 jutros bez budjenja a i David je odlicno spavao.Dora se juce toliko izigrala sa rodjacima,milina je bilo gledati ih,samo je usima bala patnja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 8:34:46   
suzi kju
Hvala Vam drage moje, ostaje nam da se molimo Bogu da bude sve u redu. Voci ti me najbolje razumeš imajući u vidu gde radim i šta sve vidim i znam. I tvoje radno mesto je "divno" al moje je čini mi se još "divnije"... Povukla sam i ja sve svoje veze odavde koje imam al ništa mu nema smisla dok ne odem da lično popričam sa nekim. Videćemo kako će biti... A tebi mila moja Voci hvala do neba u svakom slučaju!!!

< Poruku je uredio suzi kju -- 27.9.2016 8:36:22 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 8:38:34   
Mala Elena
Maraj, nadam se da ce ozdraviti do proslave!
Suzi , bas mi je zao. Ali uvek pozitivno misli...

Mame, imam pitanje. Kad operete sareni ves pa vam recimo neka roza boja ne bude vise tako roza vec dobije onu plavkastu ili sivkastu boju, sta radite tada ? Da li vredi vratiti na pranje u masinu uz neki dodatak ili potopiti sa venisem za izbeljivanje? Bojim se da ne upropastim .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 10:13:06   
sonyasha
Dobro jutro mamike!
Suzi, samo razmišljaj pozitivno i šaljem tiuser posted image
Me, ja sam skroz razočarana praškovima, sve mi beli odeću u boji, a ovi tečni za obojeno ne operu kako treba, nemam rešenje osim što me izluđuju i nikada nisam uspela da vratim jednom promenjenu boju user posted image
Kod nas zezanje, slatko slani život, red obaveze, red smejanje, red njakanje, red opuštanje...uz napomenu da je opušta nje 2% vremenauser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 11:37:24   
emicaa
Elena jedi li probala jos jednom oprati normalno?
Mi popile lijekice pa da dami nalakiram nokte,obecala sam joj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 11:52:44   
vocicana
E devojke mali spava, skuvala sam opet brokoli i krompir pa da mu izmesam, iako sam rekla da ce samo mleko dobiti. Valjda ce danas biti bolje.
Sto se praska tice, sareni ves iskljucivo perem tecnim deterdzentom, novo staro, nebitno, to je DM tecni deterdzent, Nature, odlican je, biorazgradljiv, nikada se nije desilo da garderobica poprimi taj "prljavi ton"
Suzi kJu, duso moja, kako bude bice, ja cu se cuti sa njom, a o radnim mestima nemam reci, sve mi je jasno i sve razumem. NE SEKIRAJ SE!
Emice user posted image za decu, bas mi je milo da sulepo spavali!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 12:42:02   
Maraj
Suzi , drzim fige da sve bude ok

inace , onaj nas nosic od juce je presao sinoc u temperaturu od 38,6. Jutros se videli sa dr. Kaze grlo crveno. Dala nam ospomax i vaxol za usi. Nije mogla da mu vidi bubne opne od cerumena. Uzas. Valjda ce sve proci do petka/subote. U subotu ga krstimo i slavimo rodjendan....bas bi bilo bezveze da bude prehladjen. Nos mu i dalje curi. Jedva dise. Nije mu zapusen , samo pun.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 13:13:32   
amelia
Mame dobar dan da se i ja konacno javim stigli smo konacno u italiju ovakaf odmor mi se vise ne ponovio samo smo se raspravljali sa bolestinama. Juce je dovrsio terapiju sa ab. Pisa mu i dalje crvena mislim da nam ne gine hiruski zahvat tj obrezivanje jer kozica kao da se zalepila ne mogu da vidim pisu.
Danas zovemo dr ako moze vodimo ga danas videcemo kad ce nam zakazati...

Suzi nadam se da nije nista opasno i da se brzo sredi.
Voci vec ste poceli sa cvrstom hranom? user posted image
Elena meni kad se nesto tako oboji izbelin varikinom jer na staru boju se vise sigurno nece vratiti. Ali probaj sa vanish mozda uspe.
ostale sve vas jako grlim.:-*

< Poruku je uredio amelia -- 27.9.2016 13:18:00 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 15:52:23   
branki*
Mame,ja sad usla u stan,boka se vec nakacila na sisu!
Voci,sve raxumem,ja sam uzasno nervozna i zivcana,tako da kapiram sve😘,mada,gledaj da iskuliram koliko mozes,njemu nece biti nista,a tebi to crpi silnu energiju i snagu.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 16:43:23   
vocicana
Malo je reci da sam i danas popizdela!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 18:49:52   
Milena18
Voci, šta je bilo? Je l' opet zbog hrane?

Uh, 10 minuta mi učitava stranu. Valjda je zbog te sporosti i ovako praznjikavo ovde danas...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
27.9.2016 19:44:32   
eca89
Ovo je strasno! Kud je sporo, kud od ove nagradne igre nista ne mogu otvoriti. Ikone su smor, a ulazim preko tel.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here