|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veličina bebine garderobice za porodilište
22.1.2009 16:21:29   
Anoniman
sonja999s pita:

koju velicinu bodica da ponesem za bebu u porodiliste? neiskusni roditelji su kupovali za svoje dete garderobicu i pise na etiketi 0-1m velicina 50user posted image to je jako malo, jel? ali s obzirom da se tamo ne nose svedske g ni sirokoi povoj,  mozda mu i bude dobro? a imamo i bodic ali 62. to je veliko?
sta vi mislite?


< Poruku je uredio guppy RR -- 31.1.2009 21:20:27 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:28:04   
Anoniman
Kako si me nasmejala! user posted image  Luka se rodio sa 2730gr i 48cm. Najmanji bodići (56) su mu bili ooooooooooooogromni! Ja sam u porodilište nosila benkice (a ne bodiće), najmanje moguće koje sam našla u prodavnici da kupim, i dužina benkice mu je bila do ispod guze, podvrtali smo je, baš kao i rukave.... kada podvrnemo rukave, oni su se "vraćali" do lakata.

Sva ta robica ti se čini jako mala... ali bebe su jako male.

Nek napiše neka druga mama svoje iskustvo pa uporedi.

Kolika ti je bila beba na poslednjem UZ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:38:43   
sonja999s
36 ned i 5 dana 2800gr.
a imam i velicinu cak 48..ma strasno..ne treba nista vise da kupujem detetu, bolje nek to neko iskusniji uradiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:40:42   
sonja999s
mislim da nece biti beba preko 3500gr. mozda ni toliko? te smo bodice kupovali u H&M u Ljubljani, nismo mi krivi sto imaju "lose" oznakeuser posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:42:08   
Anoniman
Pa ti ponesi nekoliko... različitih veličina... mada mislim da mu 56 ne bi trebalo biti malo.

48??? Bože, šta se sve promenilo za 2,5god... ili sam ja zaboravila? user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:43:50   
Anoniman
Da, u H&M imaju te jako male bodiće... meni je to jako falilo kada se Luka rodio. U redu su te oznake (čisto da znaš). Ja Luku oblačim u H&M.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:47:18   
sonja999s
jao, tamo ima tako lepih stvarcica...razbolela sam se kada sam usla u prodavnicu..steta sto ovde kod nas nema nista od toga..a cene su i vise nego pristupacne..jedva cekam da nas dvoje krenemo u obilaskeuser posted image ima sve da opustosimo.
znaci, mislis da mu spakujem te br. 50?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:54:03   
Anoniman
Kontam da da. Uostalom, možeš spakovati i jedan veći, a kod kuće spremi negde te veće, reci mužu (čitaj: mora biti na upadljivom mestu da bi ih našao, tate su tada malko zbunjene user posted image ), pa ako mu budu trebali veći... ZVRC ZVRC tatu i on donese.

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:56:17   
sonja999s
jao, oni su vecito u rebusuuser posted image a za taj period dok smo mi u bolnici verujem da su kao sa druge planeteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:58:17   
sonja999s
u glavi mi je jedna smesna situacija:
muz je dopratio svoju zenu koja treba da se porodi do stepenista porodilista i prepricava drugaru kako se tada osecao..( bilo mu je tako i tako...) i izmedju ostalog kaze:
zamisli, nije se ni okrenula da vidi kako je meniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 16:59:54   
Anoniman
user posted image user posted image

Tako sam ja ostavila mog muža. Poljubila ga i otišla (kao da idem na kafu)... a on jadan onda nazvao moju mamu da pita kada će ona da dođe. user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 17:03:55   
sonja999s
hahhahaha jao kako su smesni i slatki! a kao glume frajere i zovu drustvo da proslave rodjenje deteta! a tada ni ne znaju gde se nalaze!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 17:17:12   
Jeca*
Moj Luka je od starta nosio broj 56. A on je na rođenju bio dugačak 55cm, pa to i ima smisla.
A vi za bebe nosite garderobicu i u porodilište???

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 17:18:59   
sonja999s
ma da..mi kao na ekskurziju da smo krenule..hehe..i pelenice mu trebaju i dzak, 2 benkice ili bodica, vlazne maramice, pavloviceva i to je za bebu ja mislim sve.

< Poruku je uredio sonja999s -- 22.1.2009 17:19:16 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.1.2009 22:14:25   
Anoniman
Rekli su nam da nosimo, međutim moj Luka u porodilištu nije bio u svojoj garderobici, ne znam dal je to zbog toga što sam porođena CR pa beba nije bila sa mnom. user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
24.1.2009 11:01:10   
Jeca*
Nama su tražili samo malo pakovanje Pampers pelena. Mislim da je tako u svim beogradskim porodilištima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
24.1.2009 14:45:45   
Anoniman
Nama reoše 20 pelena, što naravno nije bilo dosta za 5 dana koliko smo bili, pa je mm donosio još.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2009 10:30:07   
Jele
Ja sam kupila bodiće br. 56 i 62. 56-ica je bila najmanji broj koji sam našla. Kupila sam i zeke br. 56, 58 i 62. Bila je neka rasprodaja u Benetonnu...
Inače, jako mi se sviđaju H&M-ove stvari za bebe, a iznad svega su super povoljne, međutim ne znam gde ja da ih nađem u Novom Sadu, mislim da ih nema ovde. Znam da je trebalo da se otvori H&M u Bg-u, ali ne znam kakav im je izbor tamo i da li uopšte imaju Baby program. Ako neko zna neke detalje o tome, bilo bi lepo da napiše.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2009 10:33:11   
sonja999s
nisam bila u Bg u HM-u ali sam cula da nema nista specijalno ni za odrasle a ni za decu. jako je mali izbor a roba je katastrofa! u Novom Sadu nema HM. ne znam da li ga ima u Madjarskoj ali ja kupujem u Sloveniji

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2009 10:37:16   
Anoniman
Ima u Budimpešti nekoliko H&M prodavnica, oooooooogromnih. user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2009 10:40:06   
Anoniman
Otvorila sam temu o H&M... samo još niko nije napisao svoja iskustva...

H&M u Beogradu! (KLIK)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2009 10:43:16   
Jele
Ima u Mađarskoj H&M-ovih radnji, ali mi treba viza da odem u šoping user posted image . Koliko sam čitala, početkom 2009. bi trebalo da se otvori H&M u Zagrebu. Baš sam tražila te inf. na netu, ali nema još ništa konkretno povodom toga.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
29.1.2009 13:14:27   
ivana3777
Ja sam upravo kupila par bodica i zekica za mog deckica i uzela broj 56. Mislim kao bice ok. za ocekivanu tezinu od 3.5 - 4.0 kg koliko i ocekujemo da bude. Moj dragi gledao izbezumljeno, kaze mnogo je to malo user posted image , valjda zato sto nije imao prilike da provodi vremena sa tek rodjenim bebama, za razliku od mene. Obzirom da ima jos vremena, cekam da vidim kakav ce biti razvoj bebe, pa cu tamo pred kraj uzeti nesto za porodiliste i prve dane kod kuce. Elem, ovo sto sam kupila, narucila sam putem sajta Readyuser posted image . Ucinilo mi se da su cene veoma povoljne, a mogu vam reci da sam zadovoljna kvalitetom.

<dodala guppy: Obrisala sam link na sajt, izvini.>



< Poruku je uredio guppy RR -- 31.1.2009 21:23:14 >

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
29.1.2009 13:22:42   
Anoniman
Odličan ti je sajt. Cene jesu pristupačne. user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 31.1.2009 21:22:35 >

(odgovor članu ivana3777)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
7.2.2009 18:55:17   
Anoniman
Ne znam da li je ovo sto me interesuje za ovu temu, ili treba da otvorim novu.

Trudna sam 28+6 i jos nista nismo mm i ja poceli dakupujemo za bebejce. Kao, imamo jos vremena. Medjutim, sad me vec hvata frka. Da li znate gde u Novom Sadu ima povoljne, a dobre bebece garderobe i opreme?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here