|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 14:33:10   
*Alexx*
Pa ona od 2700 će moći da uđe i u 50, pretpostavljam user posted image Ali meni je to mnogo malo. A ona od 4000 će moći u 56. Andrej sada, sa 7kg i 5 meseci nosi dve zeke koje su 62, ali takvi su modeli. Ogromni.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 14:36:02   
LillyT
Alexx, sta bih ja bez tebe user posted image

Ima da vas davim sa pitanjima, samo da pocnem da kupujem


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 14:36:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pa ona od 2700 će moći da uđe i u 50, pretpostavljam user posted image Ali meni je to mnogo malo. A ona od 4000 će moći u 56. Andrej sada, sa 7kg i 5 meseci nosi dve zeke koje su 62, ali takvi su modeli. Ogromni.


Upravo ovo sam htjela napomenuti,nisu svi proizvođači isti,moj sa 3150 je jedva par puta obukao 56 ali crkla bi da nisam kupila,kako je bilo slatkouser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 14:43:34   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Upravo ovo sam htjela napomenuti,nisu svi proizvođači isti,moj sa 3150 je jedva par puta obukao 56 ali crkla bi da nisam kupila,kako je bilo slatkouser posted image


Andrej tako ima dve preslatke zeke koje nikada nije obukao, ja se pojela živa. Bilo je pretoplo za njih, a kad je zahladnelo, tada su mu bile male.
Kako, bre, Lu, Roko nije oblačio 56, pa Andrej je imao 3500 i 53cm, pa je nosio 56 iha-ha.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 14:55:45   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pa ona od 2700 će moći da uđe i u 50, pretpostavljam user posted image Ali meni je to mnogo malo. A ona od 4000 će moći u 56. Andrej sada, sa 7kg i 5 meseci nosi dve zeke koje su 62, ali takvi su modeli. Ogromni.


Upravo ovo sam htjela napomenuti,nisu svi proizvođači isti,moj sa 3150 je jedva par puta obukao 56 ali crkla bi da nisam kupila,kako je bilo slatkouser posted image


Eh da. Sestra je Igora (52cm i 3400g) JEDVA ugurala u zeku vel. 56 prilikom otpustanja iz bolnice. Montirala mu je onaj siroki povoj i moje dete je izgledalo kao mali astronaut, onako spakovan. Mi smo prvih npr. 2 meseca koristili siroki povoj (sledeci put necu ni dva dana) pa je zbog golemog dupeta sve bilo vece. A i on je rastao prvih meseci, dok je samo sisao, kao da smo ga zalivali, tako da smo proletali kroz sve brojeve. Uglavnom sam po savetima iskusnijih mama, najvise odece kupila u vel 62 i to se nama pokazalo pametnim.

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.7.2011 15:40:22 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 15:00:24   
*Alexx*
Više ne dajem ruku za veličinu 56 user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 15:03:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Više ne dajem ruku za veličinu 56 user posted image


user posted image Ma ko će ih znati...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 15:03:12   
Anoniman
Imate cak i broj 46, proizvodjaca Oviesse (ima ih u RK ''Beograd''). Kupovala sam poklone pre neki dan i ima prelepih stvarcica u vel. 46, 50 i 56. Ja kupih 56 i ispostavilo se ok. Inace, tamo sam jedino videla i komplet posteljine za kolevku za 900 dinara. A i ostale cene su sasvim ok. Inace kod svih italijanskih proizvodjaca - Benetton, Iana, Oviesse... stvari su u milimetar identicne. Samo kod nas nisu sposobni da sasiju kako treba nista.

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
28.1.2010 15:07:12   
*Alexx*
E, da, Benetton je odličan, veličina je taman kakva treba. Treba uhvatiti sniženja, pa kupiti nekoliko stvari. 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
1.3.2010 4:09:16   
Anoniman
ja sam kupila nekoliko benkica 56, nekoliko 62 pa cemo da vidimo..
moja sestra rodila bebu od 2600 i sve joj bilo veliko...taman joj je broj 50...ali ona nista nije kupila u toj velicini..
ja nasla nekog zeku tog broja i to joj je taman...mala devojcica..


ma nije problem...na njoj je na primer sve visilo u pocetku dok nisu kupili jos stvari ali kakve veze ima?

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
1.4.2010 15:01:22   
trba
Na koje stvarcice da se skoncentrisem za bebironce rodjeno u sred leta?:)
Da li mi trebaju i neke benkice sa dugackim rukavima?

< Poruku je uredio trba -- 1.4.2010 15:02:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
8.4.2010 13:48:43   
maslinica
ja sam od svih koji su pitali da li da kupe nesto bebi rekla da kupe od 62 na vise...ja ne znam da li cu imati ista tako malo kao sta je 56...mi od nikog ne nasedjujemo garderobicu, pa sam ja sebi umislila da 62 ok da kupujemo. a kupuje mi mama i dolaze mi dragi prijatelji iz USA i oni nose dve torbe....al to su ljudi koji vec imaju dete, pa su kupvali sve stvari vece da moze da nosi ihhahaj, raznih velicina, to ni ne racunam za sada....i sad ja u biti cekam da oni svi donesu, pa da vidim sta jos da dokupim....i sad sam tek u dilemi sa tom velicinom....user posted image



(odgovor članu trba)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
8.4.2010 13:49:57   
maslinica
IZVORNA PORUKA: OTI

ja sam kupila nekoliko benkica 56, nekoliko 62 pa cemo da vidimo..
moja sestra rodila bebu od 2600 i sve joj bilo veliko...taman joj je broj 50...ali ona nista nije kupila u toj velicini..
ja nasla nekog zeku tog broja i to joj je taman...mala devojcica..


ma nije problem...na njoj je na primer sve visilo u pocetku dok nisu kupili jos stvari ali kakve veze ima?



e i ja to mislim..ako visi, pa sta sad...narasce ko iz vode...i bice ok...ne sekiram se vise...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 11:33:23   
bebablue

IZVORNA PORUKA: trba

Na koje stvarcice da se skoncentrisem za bebironce rodjeno u sred leta?:)
Da li mi trebaju i neke benkice sa dugackim rukavima?

To se i ja pitam, s obzirom da nemaju razvijenu termoregulaciju, kako treba da bude obuceno?user posted image

(odgovor članu trba)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 12:07:48   
lanajelena
ja sam kupila toliko slatkih stvarcica 56 sad mi je zao sto ce ih samo kratko nositi user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 14:08:56   
usamljena
Drage moje, na brzinu cu pokusati prekucati ovo sto sam nasla u TL katalogu, cini mi se da je super. Bar bi meni bilo od pomoci da sam to videla pre kupovine. Ima zaista mnogo korisnog, kad stignem sve cu preneti, a za sada ovo:
Odeca (za prva 2 m):
* 6-12- benkica ( vel. 56, 62 i 68) - meni je ovo nepotrebno ali ...   ili
* 6-10 bodija ( vel. 56, 62 i 68)
* 3-6 kombinezna (stramplica, odelca, u svakoj velicini tj 56, 62 i 68)- mislim da su ovo gege za spavanje kako ih ja zovem
* 1-2 majice
* 2 dekice
*2 pamucne kapice
carapice i papucice

E sad, ako  ovo odudara od teme please prebacite.user posted image
A moje licno iskustvo da je najmanje nosila ovo 56. Jedino stvari iz TL su joj odgovarale, br 56 je mogla nositi do 4 m.





_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 14:29:58   
Anck Su Nmaun
Sve sto sam uzela je 62...pa bolje imda bude malkice veliko al duze ce nositi nego 58 pa da mozda ni jednom ne obuce!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 14:41:35   
Snelle
Ja sam malo pre kupovala garderobicu. Nisam ni rekla koju cu velicinu, meni prodavacica sama izabrala, jer je poznajem i dala mi je 68. Kaze, to je neka srednja velicina, ni malo, ni veliko. Sta ja znam, ako bude mnogo veliko, beba ce duze da nosi user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 14:44:41   
Anck Su Nmaun
Imam i ja dve stvari od 68 al mi to malo veliko za novorodjence a 58 je baaas malo...mada i kalupi su razliciti pa nekad budu jako slicne velicine!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 15:11:09   
*Alexx*
68 je Andrej nosio od četvrtog do sedmog meseca, a uopšte nije mala beba. Po meni je to baš veliko za novorođenče, ali neće se baciti user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 15:20:51   
Snelle
Joj Alexx, ja sve gledam onu garderobicu, kako je sicusna, meni i to izgleda maleno. Mada, verujem da opet ni proizvodjaci ne postuju neki standard, i da kod jednih nesto sto je 68, kod drugih nije user posted image
Mi u Obrenovcu imamo svog proizvodjaca, i sve sam kupila u njihovoj maloprodaji. Valjda ona prodavacica zna sta mi je dala, ili se malo z., jer ima dva unuceta, a oboje su kao bebe bili prilicno krupni, pa misli i moje ce tako user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 15:24:45   
Anck Su Nmaun
Ma sve ces ti to iskoristiti...i bebe brzo reastu !
Samo bi bilo dobro da imas i po koju manju !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
9.4.2010 15:33:02   
lanajelena
user posted image  moja cerkica je bas sitna i dugo je nosila neke bodice 62 uski a dugacki kao sto je ona  (da ne kazem do skoro ali blizu) ali je kalup bio nesto veci a sad ima 3 godine user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
15.4.2010 13:13:09   
upgrade011
   Kakva su vasa iskustva sa bodicima i zekicama od Arilja? Sutra planiram da idem u jednu njihovu radnju ali nisam sigurna koji broj bi uzela. Sad  gledam njihov sajt (nekog od proizvodjacauser posted image )i svi brojevi im pocinju od 62 ili 68. Do sada sam uzimala samo brojeve 62 i samo jedne pidzamice 56 pa se plasim da ce sve biti veliko.   

< Poruku je uredio upgrade011 -- 15.4.2010 13:19:56 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
15.4.2010 13:16:09   
Anoniman
Jednom sam Luki kupovala pižamu u Arilju, no, on je tada već bio velik, imao je više od godinu dana, i njihova jedinica je bila ogromna, veća od dvojki kod ostalih proizvođača. Mislim da su im modeli veći. 

(odgovor članu upgrade011)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here