|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
29.8.2016 10:50:27   
emicaa
Nato,Nado divne su vam frizure.
Ja imam izrast oko 2 cm,dva mjeseca niam farbala.užasno izgledam.Moram uzeti ovih dana farbu pa vidjetu hoće li biti dobro kad ofarbam ili ću morati frizerki.I dužina mi je opet porasla,i kad ispeglam opet je užas.Stalno vežem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Frizura - II dio
29.8.2016 11:14:31   
IvanaSK RR
Emice, kad se ofarbas, prstima prodji kroz kosu, kao da je peres, da budes sigurna da nisi negde omasila.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Frizura - II dio
29.8.2016 11:41:04   
emicaa
Ivana ma ja kontam da će ostati tamnije od ostatka kose.sad ću ja tebi slikati izrast da vidiš

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Frizura - II dio
29.8.2016 11:51:51   
IvanaSK RR
Ma, to sam mislila da prođeš preko korena, kao masaza, da ne bude da promasis negde. Ofarbaj se sada, pa za tri nedelje opet i bice ok.
Videh sliku na fb. Možeš da uzmes farbu za nijansu svetliju nego obicno ili jaci hidrogen.

< Poruku je uredio IvanaSK -- 29.8.2016 11:54:00 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Frizura - II dio
29.8.2016 12:19:56   
Ana RR
Voci, kaže drugarica da njoj baš i ne odgovara četka. Ne bude joj kosa glatka i sjajna kao kad je frizerka isfenira. Ali njena kosa je oštra i gusta, ima debelu dlaku. Kaže da bi verovatno nekome sa drugačijim tipom kose bolje radila posao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Frizura - II dio
29.8.2016 12:48:55   
Sanjica26 RR
I meni je kosa uzas. Imam puno zalisaka. Talasasta je. I opada. Moram definitivno da vidim sta da radim sa njom, ali treba mi dobar frizer.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Frizura - II dio
29.8.2016 14:00:45   
vocicana
Ako hoce da je proda kao polovnu, molim te javi mi. Meni ce onda definitivno zavrsavati posao.
Ivana, majke mi kao ona sto uci botanici carobnjake u Hogsvortu. Ona sa sedom kosom i vampirsko plavim ocima! Hhahahaaaa!!! Samo mi metla fali i tu sam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Frizura - II dio
19.9.2016 22:09:05   
wivern

user posted image


Me, myself and Pinokio

< Poruku je uredio wivern RR -- 19.9.2016 22:20:42 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Frizura - II dio
19.9.2016 22:54:38   
Ana RR
Hej hej user posted image super ti je boja! Frizura je strava ali što ja ne bih umela to da isfeniram... izludela bih.

Meni bila frizerka, kooonačno me ošišala. Čoveče, mesec i 20 dana se nisam šišala, užas koliko je bila porasla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Frizura - II dio
19.9.2016 23:55:25   
dunja RR
Wiiiiv, mačkooo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 0:08:11   
wivern

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hej hej user posted image super ti je boja! Frizura je strava ali što ja ne bih umela to da isfeniram... izludela bih.




Pa ne znam ni ja user posted image user posted image I samo se pitam na sta cu da licim kad se sama isfeniram.
Opet na zbun, jer kako god da okrenem donji deo mi ostane "naduven"

Dunjci user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 3:37:19   
Milena18
Lepa je frizura, a boja je predivna! Što se feniranja tiče, ja nalazim ona video uputstva na YouTube-u vrlo korisnim. Pre mi bilo smešno što neko uopšte snima takve stvari, ali uverih se par puta da pomaže, samo nađeš nekog finog online frizera user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 4:32:03   
IvanaSK RR
Uuu, super ti stoji friz!
Donji deo kose probaj da feniras sa manjom cetkom i cetku vuci ka dole, uz telo user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 5:14:24   
Trcosava
Je*o ga ti, nekako mi starije izgledaš sa tom bojom. Ja glasam za plavu ili crvenu ili šargarepu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 7:50:43   
vocicana
Wiv, ako je to opna ista boja za koju sam rekla da mi se ne svidja, sada mi se svidja. Mnogo je lepa frizurica, jos kada biimala ravnu kosu pa daje slatko tako skratim i jos krace.
Super ti stoji

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 8:48:43   
mali_mis
wiv super friz user posted image
Ja glasam za sargarepa boju user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 9:34:02   
wivern
Voci to je ona boja ali se isprala i skraceni su ofucani krajevi.

Trco to je zato jer nisam nasminkana user posted image podocnjaci do kolena

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Frizura - II dio
20.9.2016 10:53:40   
emicaa
Wiv odlicno,kao i uvjek user posted image nego kad vec svi nesto predlazu ja ti predlazem ombre user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Frizura - II dio
22.9.2016 17:19:00   
NadaR
Wiv user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Frizura - II dio
6.10.2016 11:43:57   
Animsaj9
Nado prava si mackaRRa user posted image
Joooj ja imam dugu gustuuu kosu tako ispod lopatice, sa pramenovima... i hocu da se osisam " dugi bob" , a bojim se da ce mi biti zao, al opet naraste mi brzo kosa, a i dosadilo mi je vise treba mi 5 sati da se isfeniram

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Frizura - II dio
6.10.2016 12:26:14   
MasnaMasnica
user posted image


Moja nova frizura i boja
Emicee okreni meuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.10.2016 15:58:35 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Frizura - II dio
6.10.2016 12:40:38   
dijana1*
Wiv slazem se sa Trcom. Super ti ova boja stoji ali mnogo mladje izgledas sa plavom bojom, a sa crvenom si ziva vatrauser posted image
Krajnje vreme da i ja posetim frizerauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Frizura - II dio
6.10.2016 15:27:23   
Animsaj9
Wiv , UM super ste zenske, friz vam je vrh!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Frizura - II dio
6.10.2016 16:07:17   
isidora88
Wiv odlicna je bojauser posted image
Ja sam sad nesto smedje-plavo, tj.imam ombre, vec mi se malo ispralo, nikako da odem da ponovim, nisam se farbala vise od 2 meseca sigurno, bas je zahvalno ovakvo farbanjeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Frizura - II dio
6.10.2016 19:55:11   
vocicana
Masno lepa ti je boja, nemoj menjati to, lepse ti stoji, imas mnogo zenstveniji izled, prefinjeniji, tamna boja te cini po malo detinjastom. Divna frizura

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here