|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:55:45   
Khaleesi
Ja sam cula da spale ves...to da najbolje odvojene, ali ja nemam mesta u kupatilu za obeuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:57:03   
IvanaSK RR
Ja sam čula razne komentare, zato i pitam ovde. Za dve masine nemam mesta.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 12:59:42   
Khaleesi
Ista stvar malo mesta, a da li moze jos negde u stanu da se zamaskira osim u kupatilu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 13:08:57   
IvanaSK RR
Ja je nemam gde ni na drugom mestu u stanu user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 13:10:21   
Khaleesi
Ma uvek moze nesto da se mrdneuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 13:17:09   
IvanaSK RR
Eee, mrdnula bih da moze, sigurno :)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 13:36:26   
MishMash
Moja stoji na terasi (zatvorenoj), nigde vise nije bilo mesta. Obozavam je ❤️

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 13:42:23   
choopa choops
Meni stoje jedna na drugoj u WC-u.
Za pranje je Ariston, koju smo kupili nakon što nam se Gorenje kvarila jedno šurnaes puta pa nam je dosmrdilo.
A za sušenje je Gorenje, isto se kvari non stop.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 14:03:18   
IvanaSK RR
Tako lose iskustvo sa Gorenjem?
Nama je iznad masine bojler i mislim da ne moze stati na nju ova za susenje. A terasa nam nije zatvorena.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 15:09:16   
Khaleesi
Ja sve imam Gorenje i vrh stvarno, za sadauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 15:21:18   
isidora88
Meni tako fali masina za susenje, hrela sam da je kupimo medjutim nemam gde sa njom user posted image
Moja drugarica ima kombinovanu ariston ona je prezadovoljna jedino sto za susenje ide skoro duplo manje vesa od kapaciteta za pranje. Mi smo imali beko koju smo kupili kad sni mm i ja ziveli sami, pa sad se nedavno menjala sa tatom, on ima gorenje za 7kg novu a ja nju nasu malu od 5 kg.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Mašina za sušenje veša
2.7.2016 15:56:04   
Khaleesi
I moja je za pranje mala 5 kg... a ta za susenje mi bas fali u zivotuuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Mašina za sušenje veša
30.7.2016 9:20:26   
IvanaSK RR
Mi smo kupili Candy Alisa, kombinovanu, kosta 54000 din. I ja sam prezadovoljna. Moze da pere 9 kg vesa, da suši 6kg. Juce sam isprobala program od sat vremena koji opere i osusi oko 1.5 kg garderobe. Skroz super program.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Mašina za sušenje veša
4.10.2016 19:02:24   
Animsaj9
treba da naručimo mašinu za susenje i dvoumim se između dve Gorenje mašine jedna je iz klase B, a jedna iz A++, razlika u ceni je 20.000 sto nije malo...
ta sto je jeftinija trosi maLo vise kW struje na sat, ali ima krace programe, a uglavnom imaju iste funkcije programa... isto kg vesa... sve isto

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Mašina za sušenje veša
4.10.2016 19:11:59   
IvanaSK RR
Animsaj, ne znam, ja gledam da biram A+++. Ja sam zadovoljna ovom Candy sto sam gore pisala, ali ona je kombinovana.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Mašina za sušenje veša
4.10.2016 19:18:51   
Khaleesi
Ja nisam pisala kupili smo pre 10 dana Whirlpool 6th sense. Oko 63000 je a++ Ja sam htela jeftiniju oko 41000 ali b klasa.
Na kraju uzmemo tu skuplju.
Racun: mnogo vise ova b pojede struje. A i ima neke super senzore pa ne presusuje ves.
Ima toplotbu pumpu to je sad najnovije nesto. Koristi isti vazduh koji zagreje jednom pa ga vrti u krug...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Mašina za sušenje veša
4.10.2016 20:04:43   
isidora88
Ne mogu da prezalim sto nemam masinu za susenje vesauser posted image
Sad mi pogotovo fali, u stanu je hladnije, grejanje jos nije pocelo pa susenje traje po 3 dana, a sa dvoje male dece imam minimum 1-2 masine dnevno pa mi se ves samo gomila jer ne mogu da operem toliko masina kad nemam gde da susim.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Mašina za sušenje veša
4.10.2016 20:17:01   
Khaleesi
Mi i zbog zime sada uzeli masinu... prosle zime nam se pojavila vlaga u stanu zbog vesa...
Ja pustila 12 cekova, to je u Tehnomaniji bez kamateuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Mašina za sušenje veša
4.10.2016 20:20:28   
vocicana
KUnem se u nasu susaru, nema sta, CandyGrand Vita, ko god se bude odlucio, nece se pokajati. Toliko je to pametna stvar, jede struju, ali vaznije je da je bez vlage i da se ne razvlacimo sto kaze Isidora po 3 dana sa zicom i onako ne sklapam zicu, skidaj jedno a svako jutro sirim novu turu vesa. Veceras opet belo...Ali ne mora se ni peglati nakon susenja u njoj, mekano je sve kao novo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Mašina za sušenje veša
5.10.2016 9:37:08   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Mi i zbog zime sada uzeli masinu... prosle zime nam se pojavila vlaga u stanu zbog vesa...
Ja pustila 12 cekova, to je u Tehnomaniji bez kamateuser posted image

Nisu pare problem, nego nemam gde sa njom user posted image , mislila sam na terasu ali nemam kako da je zatvorim jer ne mogu napraviti spajz jer mi prozori od spavacih soba gledaju na terasu, a da zastaklim terasu nemam bas ni para jer je velika a i onda ne bih mogla da luftiram sobe jer bi sve bilo zatvoreno


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Mašina za sušenje veša
5.10.2016 11:05:18   
IvanaSK RR
Isidora, jedino da uzmete kombinovanu, a tu vasu da prodate.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Mašina za sušenje veša
5.10.2016 11:09:27   
Animsaj9
Ne znam jos se razmisljamo, a sto se tice struje i potrosnje tata je moj elektricar pa mi je rekao da mi na isto dodje kad je gledao potrosnju jedne i ddruge.
Isi a da stoji jedna na drugoj sad imaju te vakum nogice uglavnom sve

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Mašina za sušenje veša
5.10.2016 11:09:42   
isidora88
Necu za sad prodavati, nova je pa mi bezveze da prodajem. Evo poceli su nocas da greju pa ce se brze susiti ves nadam se.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Mašina za sušenje veša
5.10.2016 11:13:23   
Khaleesi
Moja drugarica ima kombinovanu. Nije bas zadovoljna. Platila je oko 80000 ali kaze zali sto nije uzela odvojeno jer joj je veliko kupatilo...
Isi ti najbolje znas.
Ja nisam imala kes a vise ne daju u Tehnomaniji na rate kao pre Raifaisen, zato sam pustila cekove to mu dodje na istouser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Mašina za sušenje veša
7.10.2016 14:32:19   
Mariya
Ja imam kombinovanu whirpool,bila je dobra dok je radila kako treba. Sad više ne suši već iskuvava na programu za sušenje user posted image
Uprkos tome i dalje ne mislim da uzimam 2 mašine posebno već sam opet naručila kombinovanu. Imam mesta ali jednostavno neću 2 mašine i gotovo. Čekam da mi je brat donese. Candy ili Indesit, videćemo koju nađe na lageru. Pa kad stigne pišem iskustva.
Moja mašina je 5+3 kg, a nije mi problem da razvrstavam veš nakon pranja jer ne može sve da ide na sušenje.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here