|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
28.2.2014 9:07:40   
moja ciklama
IZVORNA PORUKA: nina26
Ciklama, koliko je zdravo spremanje hrane u mikrotalasnojuser posted image znam da odavno kruze price, da nije zdravo ni podgrevati hranu, i ja je licno ne koristim, iako je priznajem korisna.
Kod mene se koristi najvise toster i blenderuser posted image


Vidi ovako, i ja sam verovala u to dok se nisam raspitala..dobro..naime..ono što sam saznala je, da nema naučnih istraživanja koja su verodostojna i koja govore o štetnosti mikrotalasne. Onda, masa ljudi koje znam koristi mikrotalasnu od kada ih znam i zdravi su..moje prijateljice, i prijatljice moje mame, koje su "vani" isključivo koriste mikrotalasne zrake u sve svrhe spremanja hrane..znam bebe koje sada imaju 20tak godina i čije se mleko samo u mikrotalasnim podgrevalo. I treće, vidite da je moja mikrotallasna noviji model, kupila sam je letos, sva je savršena..i još sam odabrala model koji ima opcije zdravog kuvanja povrća, piletine, ćuretine i ribe. Dal je zdravo ne znamuser posted image , ali, da je brzo i ukusno znam. Povrće se kuva u sopstvenom soku, samo se u krompir doda 4 kasike vode, skuva se za 4-8 min i ukus bude kao puter. da ne govorim o ukusu blitve, zelja, kukuruza, pastrmke i piletine..
Što se podgrevanja tiče, jaka je baš, za 1 min hrana je vrela, tako da podgrevam hranu za 30sec, a ako je supa iz frižidera i težoj činiji, ide 1min-2min.

< Poruku je uredio moja ciklama -- 28.2.2014 9:11:24 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
28.2.2014 9:58:07   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Didy

Isidora user posted image
Sigurno će ti služiti!


sluzi me savrseno za sada, pu,pu user posted image
seckalica je savrsena(za 5 sek.usitinim luk), i mleveno meso jako brzo i lepo ujednaci.
mutilicom sam vec mutila slag i neke filove, odlican je, mnogo jaci od redovnog miksera, nema vise da moram da mutim 10 minutauser posted image
sto se stapnog miksera tice, do sad sam pravila krem corbu i pire, super je, pire bude kao puding (ne dodajem nista osim malo soli i mrvicu mleka)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
2.11.2015 20:14:46   
madre
je l kada kazete secko mislite na onu univerzalnu seckalicu?
vec neko vreme planiram da je kupim, za seckanje luka, sargarepe i ostalog povrca pa me zanima da li bas lepo i sitno isecka ili to ne bude bas tako? za sta je najcesce koristite?
sada sam nasla neku boschovu na akciji pa bih iskoristila ako lepo odradi posaouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
2.11.2015 20:19:55   
Mariya
Ja imam secko koji je dodatak uz stapni mikser i super je. Koristim ga za mlevenje keksa, oraha, lesnika i sl. Melje i meso.
U njemu pravim masu za cake pops, knedle od mesa za supu...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
2.11.2015 22:28:37   
branki*
Trenutno blender zbog boke,inace mikser.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 8:48:23   
Leptiric123
Masinu za sudove user posted image , blender i toster.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 10:12:52   
Maraj
Trenutno najvise koristimo mikrotalasnu. Ko bi rekao..... i to zbog sterilizatora za flasice. Dobila sam na RR MAM sterilizator za flašice za mikrotalasnu. To se trenutno najvise koristi u mojoj kuci user posted image pravi poklon sam dobila user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 10:33:13   
Figaro88
Secka najcesce,dobili smo onaj veliki multipraktik i on samo tako stoji,upotrebim ga dva puta godisnje,mikrotalasnu isto....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 10:35:25   
branki*
A,ja,npr,secka nisam upotebila doslovce nijednom!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 10:49:47   
Mariya
Ja secka koristim najviše za kolače.
Prva na listi je mikrotalasna, pa štapni mikser zbog H,pa sudomasinu i mikser.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 10:55:48   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam secko koji je dodatak uz stapni mikser i super je. Koristim ga za mlevenje keksa, oraha, lesnika i sl. Melje i meso.
U njemu pravim masu za cake pops, knedle od mesa za supu...


Isto . Maloprije sam spremila keks za kolac. Super stvarcica. Uz njega mikser obavezno i mikrotalasnu .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 12:54:05   
Mala Elena
Mutilicu za kafu user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
18.11.2015 15:15:00   
isidora88
Mikser, secko, mikrotalasna. Moram da nabavim sokovnik, bas mi se piju domaci sokoviuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
19.11.2015 7:38:31   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Nada RR


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam secko koji je dodatak uz stapni mikser i super je. Koristim ga za mlevenje keksa, oraha, lesnika i sl. Melje i meso.
U njemu pravim masu za cake pops, knedle od mesa za supu...


Isto . Maloprije sam spremila keks za kolac. Super stvarcica. Uz njega mikser obavezno i mikrotalasnu .


Kako izgleda taj secko ? Mislite na onaj dodatak koji se menja na stapnom mikseru? Zar on moze da melje i jezgrasto voce? Nemam to ....

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
19.11.2015 9:14:21   
Animsaj9
Mikrotalasnu i secka, za sve pare sam ih iskoristila sto bi rekli user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
20.11.2015 17:31:22   
jovicaa
Mašina za pranje sudova, blender i mikser.. Ali bez masine za sudove ne znam sta bih spase nas..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
20.11.2015 18:32:47   
milicicak
Sve user posted image
Imam seckalicu, baby bulet, veliki blender, stapni mikser, mesoreznica sve ih koristim. Mikrotalasna i masina za sudove rade non stop.
Skoro sam dobila aparat za pravljenje kokica. E to sam vratila, kokice iz serpe su mnogooo bolje user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
7.10.2016 22:00:13   
Anck Su Nmaun
Bez mikrotalasne ne bih mogla da funkcionisem, naravno masinu za sudove i stapni mikser, vrhunska stvar!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
7.10.2016 22:14:05   
Sandricak
Decko i mikser za nes kafu :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
7.10.2016 22:18:46   
lesica
Sve user posted image
To radi non stop.
A u ovom trenutku, mašina za sušenje veša je dobila počasno mestouser posted image

I daaaa, najizrabljivaniji aparat je muzička linija sa podešenih par radio stanica user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
7.10.2016 22:20:46   
Anck Su Nmaun
Sandricak da nisi mozda htela da napises secko user posted image

Lesice.. sve ti to stoji u kuhinji user posted image bas sam zla! A za masinu za susenje ti zavidim ..i ja bih je naj vise volela user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
7.10.2016 22:24:49   
lesica
Anck, ne bi verovala... meni je kuFinja bukvalno pola zivotnog prostora. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
8.10.2016 0:07:54   
choopa choops
Baš razmišljam...Jedino šporet, mašinu za suđe i frižider user posted image

Sve ostalo, koristim povremeno, pa ih čak i stavim u kese da e skupljaju prašinu. Od sitnih aparata koristim još i mikser, mikro talasnu i aparat za esperso. Sokovnik, blender, multipraktik, mesoreznicu, pica pekac, toster, grill i evo ne znam šta još ... e da aparat za šećernu vunu user posted image ...mi najčešće stoji po kesama da ne smeta mala mi je kuhinja, i onda sve to fino potrpam i zatvorim

< Poruku je uredio choopa choops -- 8.10.2016 0:09:15 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
27.11.2016 17:25:10   
nata11
Da li ko koristi aparat za kuvanje na paru, koja marka i kako ste zadovoljni?

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta od tehnike u kuhinji rado koristite?
27.11.2016 17:34:57   
emicaa
na pitanje sta od tehnike u kuhnji rado koristite ja bih odgovorila telefon user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here