|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 10:45:59   
Anck Su Nmaun
Ovo moje cudo od jutros me tri puta ispovracao, sad iskijao kasicu od sljive po meni i njemu... a posto je za rucak i cvekla .... nema presvlacenja do rucka user posted image
Presvlacimo se po citav dan , kao princeze.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 11:33:31   
Milena18
Hello mame!
I mi se presvlačimo po 3-4 puta dnevno, a jedno vreme se baš bilo smanjilo bljuckanje.
Mi naložili, bila sam na terasi da raširim veš, zaledila sam se. Žao mi mačke, od kad je beba tu ne puštamo je više u kuću jer se smuca po dvorištu po ceo dan, a baš je hladno danas da bude napolju. Sad sam je pustila u hodnik, jeste da to nije komfor na koji je navikla, ali makar se neće smrznuti user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 11:45:55   
Maraj
Dan mame.
mati , draga bas se namuci. Pa sta kazu doktori?
Mishmash , uhodaces se vec. Sve smo tako na pocetku...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 13:46:11   
emicaa
I kod nas burna noc,David se budio 100 puta,samo zaspi i ja legnem a on opet budan.
Popkice zasto ne snimi i pluca,vjerovatno nije nista ali za svoju sigurnost.Nisam ni ja kasljala pa na kraju sta mi nadjose.Nemoj me pogresno shvatiti ali jos sam puna straha,svakog vi ko kaslje najradije odvukla doktoru user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 18:49:23   
branki*
cao,mame!
ja juce preziveh stomacni virus,gadno je bas bila,nisam isla ni na posao...
ecka,do kad ti ostaje jetrva i devojcica?kako ona i anastasija?
kod nas od jutros sneg padao,ali se topi.nadam se da ga sutra necu videti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 20:09:56   
eca89
Branki, znam kako ti je i mene je spasio onaj sirup na E, nesto Enterf.
Ostaju do subote, ma divne su, danas su 2,5h spavale zajedno z sobi, A., u krevetcu, a curica na nasem krevetu! Daje joj igracke svoje i tako!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 20:42:39   
popkica bebic
Vece, mamike. Kod nas napadao sneg. Nema ga mnogo, ali vec se ledi, a to najvise mrzim.
Emice, znam da bi trebalo sve analize da odradi, ali eto, covek je cudno bice, strahuje od lose dijagnoze...uh!
A sisa, pa da je stavim u krevetac, a V je odjednom ljut i nece na pranje zuba. Joj, da li je ovo faza ili sta je, ali nonstop namcorise.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 11/16
29.11.2016 22:03:54   
mati
Jao slab mi je internet. Operisala sam kilu 10.11. I sve vreme dosad imam temperaturu. Mogu deca u posetu ali Mita je previse vezan za mene tako da ne znam kako bi podneo da me vidi i da se opet razdvojimo.
Pacijenti dolaze i odlaze a ja ih ispracam. Pisacu detalje u temi

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 7:48:31   
Anck Su Nmaun
Jutro mame
Mi smo bolji po pitanju spavanja, probudi se jednom oko 3 malo ga ljuljnem il uzmem na apr minuta i nastavi. I svako jutro u 5 i 20 se meskolji, prebacimo kod nas i nastavi do 6 h sve u svemu zadovoljna sam user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 7:57:57   
suzi kju
Jutrooo. ..
Anck to je super! !! Ja bi pevala kad bi ove moje blente tako. Al one su čvrsto rešile da me zezaju, samo ne znam kad ce da ih prodje ta faza zezancije user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 8:10:34   
vocicana
Dobro jutro mame. Spavanja.....malisa je stvarno super, necu ni da pisem vise o tome.
Da li cemo kaficu?
Mati idem u temu da vidim sta se desava.
Branki, nadam se da si bolje, Suzi, spavace one.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 8:13:52   
IvanaSK RR
Jutro. Jel opet pun mesec? user posted image
Moja pola noci bila budna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 8:20:31   
vocicana
Msm da nije, moje dete nije pizdelo juce, spavao je u komadu od 21:30 do 7:30. POljubi je!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 8:26:06   
IvanaSK RR
Hvala, voci, ljubi i ti malog gospodina.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 10:00:52   
emicaa
Ivana isto,samo sto je kod mene i Dora bila budna a Davida opet muci stomak.
Nadjoh juce postove kad sam rekla da sam trudna,u vecini cestitki je bilo i da bude beba spavalica,dal da se smijem ili da placem ne znam ni sama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 10:16:53   
Ed83
Dobro jutro i od nas.... I moja beba se budila na tacno sat vremena.. imala sam osecaj da samo sto zaspem, on se probudi i naravno svaki put je hteo da sisauser posted image ... na oci ne mogu da gledam...

Procitah sve sto sam propustila i sve sam zaboravilauser posted image , ne zamerite, mozak mi je na stand by...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 10:21:48   
Anck Su Nmaun
Mi imamo uglavnom problem oko spavanja kad je prehladjen tj. zapusen nosic, ovako nisam neto primetila da je "hirovit'' user posted image

Mogla bih sad jednu kafu na miru popiti...

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:00:55   
Sanjica26 RR
dobar dan. Suzi bas mi je drago sto je devojcicama super u vrticu. Bas si brinula.
Mati, pisi mi na viber. Samo mogu tako da ti kuckam, jer sam uvek na online.
Danas kod nas niko nije otisao na radne zadatke. Samo cu ja sad na casove. Sale se sa mnom radim dvokratno. A mene to bas nervira.
Mm je zakacio stomacni. Sinoc je povracao. Teodora je dobila temperaturu. Kao da je imao osecaj mm kad je rekao da ih ne vodimo kad je on vec kod kuce. Kad se vratim sa casova vodim je kod dr.
Sofi nas od rane zore nervira. Trazi nemoguce stvari. Tek se kasnije umirila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:04:46   
sonyasha
Dobro jutro!!!
Kako ste od jutros? Mi smo monotoni, vrtimo periode bez i sa slinavim nosićima, i uglavnom je sve standardica! V je dobrica, baš se promenio u zadnjih par meseci i nije toooliko besan i zna kada nešto mora, a M je u fazi puzi brzo kao metak, svuda gde stane ustane i kada mu kažeš ne on se cerekauser posted image
Ank, da li postoji kafa na miru? Jedino da je pijem u 11 uvečeuser posted image
Mati, nadam se da će brzo tura da spadneuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:31:44   
emicaa
Sanjice znaci i kod vas je jos isto sto se tice histerije.
Teodora je danas bila strasno bezobrazna prema teti sto joj sprema sirupe.Stalno joj kontrirala,nije dala nista da pipne.Bas me izbacila iz takta.Objasnila sam joj da je teta tu da joj pomogne da ozdravi ali ne vrijedi.Na kraju sam rekla ako nastavi tako vodim je u bolnicu pa ce joj tamo spremati i tad se malo smirila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:42:42   
Sanjica26 RR
Ma, ne pitaj Emice. Plakanje do besvesti ako nije po njenom. Jutros je u pola sedam ustala i probudila T. Ona ju je odvela u wc da piski. Obukla je.
Posle je onda udarila u plakanje iz nepoznatog razloga. I nece da ucuti. Nemam pojma kako cemo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:46:31   
vocicana
o Boze, plakala je mozda sto je nisi Sanjice ti odvela da pis, pis.
Moje dete je sa takvim uzivanjem popilo 180 ml mleka i koma trans.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:52:24   
suzi kju
Joj te histerije me tek cekaju user posted image to nijednu mamu izgleda ne mimoiđe user posted image
A meni je dosadno kuci, juce sam isla ranije da ih uzmem al sam sve vreme radila nesto,a danas odmaram, ruckove imam i za njih i za nas pa sad cekam pola 1 da odem po njih. Mnogo mi je neobično user posted image
E da,i tripujem da ih cujem da placu,jesam ja luda ili se to i vama desavalo?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:55:22   
Sanjica26 RR
Ma jok Voci. Bas su lepo razgovarali. T se ponasa prema njoj tako nezno da jr milina da je slusas. To je namcorasto deteuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori mama 11/16
30.11.2016 11:57:13   
vocicana
A mnogo je slatka, stvarno je med. Verujem da si ponosna na svoje starije dete. Stavrno je divna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here