|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
23.12.2016 21:39:51   
MicinaMama
Mariya znaci valjaju chiccova kolica.Pa verovatno cu ih i ja uzeti onda.Planiram jos dvoje dece da imam.Isplatice se hehehe...

Mozda sada u januaru-februaru na snizenju i snize malo cenu.
Mada i to mi je malo rano.Imacu jos 4 meseca do poroda.Nesto me strah prerano uzimati bilo sta.Bar do drugog UZ.Ovde se to zove morfoloski ultra-zvuk.

Bar da budem mirna da je sve u redu.

Danas ceo dan imam bolove stomaka...sve po dnu.Jos se i stvrdne kao kontrakcija.Bas me prepalo.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 0:52:40   
Mariya
Veče user posted image
Ja završila kolače, spremila i usisala celu kuću, sutra ne moram ništa da radim.
Oči mi se sklapaju, crkoh od umora a ne mogu da spavam jer mi je muka i boli me stomakuser posted image Sad sisam rennie u nadi da će mi ti malo pomoći, da mi olakša toliko da mogu da zaspim. A ovaj mališa me šutira , stomak mi se izobličio..
Micinam, ja sam prezadovoljna Chiccom.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 1:02:03   
degu
Marija prestani da se forsiras! Ja cu sutra samo posni rucak, popodne da smotam sarmu za prekosutra, a kupicu sitne kolace, ne mogu nista vise da pravim.
Ja sam bila danas ma uz, posteljica je zrela, protoci su dobri, malisa se baskari i uziva, ima dosta plodove vode, ne deluje da ce skoro.
Sestra mu je u ovo vreme vec bila kuci. Ugojila sam se 13.5 kg. sad do kraja samo na ctg idem. Sinoc su me opet stiskale BH kontrakcije, ponadala sam se da ce preci u prave, ali opet nista.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 5:03:18   
MicinaMama
Jutro zene...spavala s svega sat-dva.Malena mi imala visoku temperaturu,a mene juce ceo dan boleo stomak a evo i celo jutro.Ne da mi da spavam.Nekakva me i mucnina spopada od toga svega skupa.

Sva sam napeta od ne spavanja.

Mariya odmaraj sada.
Degu tebi je vreme za ananas i Schweppes.Meni jeste ubrzao kontrakcije.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 8:05:56   
krin 40
U Beogradu ima milion radnji i akcija.Kunert mogu da se nadju i za 300e.Izguglaj pa možeš i on line da poručiš.Pusti draga to što su slatka,slušaj iskusne rr drugarice.Hahaha.Kad sastaviš deset__ dana bez spavanja baš ćeš biti voljna da pereš kolica svaki danuser posted image .Za prvo kapiram da neko da 600e za kolica.Ipak biće još beba.Ali za treće mi je to suludo.Šta je,tu je.Meni sva chicco kolica koja se svide imaju dve ručke a ne jednu oblu.I to mi ne odgovara jer teret podizanja preko ivičnjaka,stepenika i sl prenosim na kičmu.Joj subota radna devojke moje.Sutra sam free.Prolete mi zbog posla sedmica za čas.Na poslu imam mnogo bolesnih koji rade a i mnogo ih je na bolovanju.Ovde je neki težak virus.Beban moj i ja se borimo.Opalim svaki dan 2 kivija,5-6 pomorandži i uz ručak pečenu ljutu papriku sa belim lukom.Po jednu.Pojela bih pet ali znam da ne smem:).Kuckamo se danas.Uživajte.Degu uskoro stiže:)

< Poruku je uredio krin 40 -- 24.12.2016 8:10:11 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 8:19:52   
AnaAna1
Marija nije ni cudo da te boli stomak kad svaki dan pravis druge kolace, juris za decom, ne smirujes se, daj bre oladi malo user posted image mnogo si aktivna hehe

Degu mozda ceka da bude prva beba u novoj godini, da mu neki politicar donese dodatni pokloncic user posted image

MicinaMama ni meni se ne kupuje jos uvek nista, iako sam vec usla u 6.mesec, a ima ovih novogodisnjih snizenja, svasta bih kupila user posted image znam da je glupo razmisljanje, ali nekako ima jos dosta bas... da sam bar usla u 7.mesec mozda bih i pocela... joj ne znam...

Krin i ja i moj bebac se drzimo jos uvek od ovih virusa, isto svaki dan smazem par mandarina, kivija, sta god, samo da unosim vitamin C iz voca i verujem da mi je to dosta pomoglo za imunitet do sada! Iako imam bas jak imunitet i inace, ali sviiii ljudi koje znam su imali neki virus zadnjih meseci, samo ja nista...pu, pu, da ne izbaksuziram sad, ali nastavicu ovako, cak cu i da pojacam voce kad krene grip...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 11:37:46   
Mariya
Dan user posted image
Kod nas pao prvi sneg!
E zamislite, ja odmaram. Devojčice kod babe, nisam morala ništa oko njih,baš mi je čudno,a tek kad sam videla prazan krevetac ujutro user posted image preko noći ga nisam videla jer je najzad bio mrkli mrak u sobiuser posted image
Danas idemo za Bečej da obiđemo mm tetku, zaovu i jetrvu, danas ne kuvam, sutra ručak kod svekrve, opet ne kuvam,kolači su gotovi, samo da spremimo igračke u dnevnoj i odmaram!
Ana, ma ti si odlučila da ćeš imati svetla kolica i gotovo, nećemo te mi virtuelno odvratiti, koliko god iskusne bile,znam po sebiuser posted image A što se tiče kupovine,kupuj sad,iskoristi sniženja. Pogotovo što su sad snižene letnje stvari,a ti ćeš imati letnju bebu,nakupuj joj sad povoljno robice. Ja nisam kupovala pre ekspertnog samo zato što sam se nadala da će preći u user posted image kad su mi potvrdili da je user posted image onda sam počela sa šopingomuser posted image
Iskukala sam se malopre u temi kako ne volim da budem trudna. Vi prvorotke ne čitajte! Skontala sam od čega mi je juče bila muka,od ručka, pržena riba. Uvek mi bude loše posle nje.
A ne boli me stomak kao materica, kontrakcije, boli me želudac i creva,taj deo stomaka,ali sad je to postalo svakodnevno i čini da se osećam bolesno i skenjano, da izvinete na izrazuuser posted image
A ne mogu da smanjim tempo,prvo što mi njih dve ne dozvoljavaju, drugo,volim da kuvam i spremam kolače, a treće,ne brinem se,u ovo vreme sam sa obe bila otvorena,sad ništa. Zacementiranauser posted image ni gospodin se nije još okrenuo. Vidim ja da on mene od starta za*ebava, biće teško deteuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 24.12.2016 11:44:29 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 12:43:10   
MicinaMama
Krin dobro je to sto jedes voce svaki dan.I ja kupujem,ali ja sto kupim odmah sve i pojedemo pa sutra nemam pa ako se setim uzmem.Ja ako kupim 2kg clementina ja to jedem dok ne pojedem.Sada sam uzela limun pa pijem limunadu.Ako ne kupim voce onda kupim gotov vocni kompot.

Mariya i ja ti se pridruzujem u misljenju ni ja ne volim da budem trudna isto tako...ali drugacije ne mogu da imam bebu sta cuuser posted image

Anaana ma ne mislim na sujeverje kada kazem za kupovinu,tj da sada mislom da niko ne treba.Nego ja uvek oko 6-og meseca dobijem nekakve komplikacije pa me strah.Mada i ja cu da kupim nesto to je sigurno u nadi da ce sve biti kako treba.

Samo eto boji nisam sigurna,pol cu da saznam na kraju februara.Uzecu neutralnu boju.Gledala sam nam netu nema sta nema a sve je podeljeno za decake i devojcice,ne zna se sta je lepse,ali kada nemam pojma sta je kod mene.

Rekla bih da je opet cura.Svekrva i mama mi ne daju reci.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 19:21:54   
krin 40
Veče.Šta se radi kod vas?Ja se izležavam i grickam bademJao blago M sto imaš sneg.Ovde nece do polovine januara.Čak najavljuju i otopljenje.Ja sam pristalica da

se kupuje ranije.Samo ja ne planiram mnogo garderobe da uzimam.Brzo prerastu a i svima sam "hit" jer sam trudna.Beban će dobijati brdo poklona😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 20:14:24   
degu
Ja evo ceo dan kuvam, jutros za Badnji dan, sad kuvam sarmu za sutra i malo za zamrzivac da imam za NG ili kad se porodim, bili u nabavci, spakovali paketice. Vec sam prestala da se nadam da ce beban pre termina.
Ja sam vec pisala da ne volim da budem trudna, svaka cast ko u ovome uziva user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 21:46:42   
AnaAna1
Ja ne znam jos sta da kazem o trudnoci, dok mi je bila mucnina i povracanje prva 4 meseca psovala sam devojke koje mi kazu "uziiivaj u trudnoci", pa jos cimanje da li ce biti sve u redu, pa cekas da prodje onaj rizican period, pa posle da li se lepo razvija, pa hiljadu briga...eee sad zadnjih mesec dana moram da priznam da nije lose :D ali i ovo cu da pricam verovatno dok ne pocnu druge tegobe tamo u 8. I 9. Mesecu :D hehehe ali prija mi malo sto svi lete oko mene i paze da me ne nasekiraju, da me ne izneerviraju, da slucajno ne radim nesto tesko po kuci... user posted image

MicinaMama pa i mene strah da se nesto ne iskomplikuje, odakle znam user posted image

P.S. Srecno badnje vece i Bozic svima koji slave sutra :)

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 24.12.2016 21:49:33 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
24.12.2016 22:38:23   
MicinaMama
Dobro vece zenice!Srecno dadnje vece i sutrasnji Bozic svima koji slave!user posted image

Moja mladja curica je ceo dan provela u visokoj temperaturici.Borile smo se celu noc i dan.Spala joj je i evo nakon pola sata ponovo raste.Ovde sve sto smes detetu da das je paracetamol i fizioloski rastvor.Moze i brufen u kombinaciji sa paracetamolom ali tesko pada na zeludac ako dete ne jeda...a dete kada je bolesno jedva i da pojede koji zalogaj.

Sto se tice trudnoce i meni je bolje sada.Bebica se vrcka.Samo sto me sinoc stomak haos boleo...ali danas nista!Ni malo.Verovatno raste pa boli.

Moram da vas pitam,je li vama stomak odlakavio??Meni je stvarno cupav,bas je ruzno.Jos su onako i poduge dlake.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 0:14:51   
Mariya
Veče user posted image
Mi u krevetu, devojčice su najzad zaspale. Spavale su u autu i sad smo ih jedva strpali u krevet. Bili smo u Bečeju, obišli svu muževu rodbinu,dobili gomilu poklona,pre svega slatkiša i igračaka!
Malopre sam i ja stavila poklone ispod jelke,da ih vide čim se sutra probude,jedva čekam da vidim tu radost,baš sam našla ono što vole,L Max -a iz "Secret life of pets" a za H Peppa piguser posted image
Sutra ručak kod svekrve a posle uživancija i odmor!
Ana,prva trudnoća je skoro uvek dugo očekivana,nova i neobična, pre svega neopisiva sreća pa tegobe brzo i zaboraviš,ustvari toliko si srećna da možeš sve, ni ne obraćaš pažnju toliko na tegobe. I onda ti svi čuvaju i maze i paze. Meni je prva bila laka, ali džabe kad sam je provela po lekarima i bolnicama sa bolesnom mamomuser posted image A druga i treća.. Kad već imaš dete i punu kuću obaveza teže je,plus godine...
Degu,mališa čeka da prođe božić pa će onda da se rodi,već za NG ćete biti zajedno, videćeš!!
Micinam, pa ako nema neku ozbiljnu upalu,ne vidim razlog zašto bi davali lekove,pogotovo kada je virus u pitanju,leči se simptomatski. Kod nas krkaju dete lekovima, i to preterano. Mislim ja. E meni je stomak od prošle nedelje odlakaveo user posted image Baš je ružno. Nisu dugačke ali su tamne dlake.
Meni opet kreće mučnina. Izluđuje me ovo više! Svejedno je da li jedem ili ne,šta jedem,pijem,oko 10 mi kreće kiselina a posle ponoći mučnina. Sinoć sam zaspala oko 2, i to od umora i sedeći,pa sam se u neko doba probudila i legla. Mislila sam da ću crći koliko mi je bilo lošeuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 25.12.2016 0:15:48 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 12:17:45   
krin 40
Dan devojke.Srećan Božić svima koji slave.Ja odmaram danas.Samo stižu poruke od radnika.Jedan po jedan se razboleva.Samo Bog da me sačuva ovu sedmicu od virusa.Svi bolesni.A posla koliko voliš.Moram da organizujem posao sa duplo manje ljudi..Degu uskoro će a i Mariya se približava:).Ja sutra 18 nedeljauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 18:12:33   
Mariya
Dan user posted image
Danas niko ne pišeuser posted image
Ja odmaram. Ustala sam u 8.15, spavala sam pola sata u podne i malopre se probudila, opet sam dremnula još pola satauser posted image
Ne znam šta mi jeuser posted image Mislim da me stigao umor. Cele nedelje sam na nogama,turbo tempo,pa nije ni čudo.
Bili smo na božićnom ručku kod svekrve, jedva da sam jela nešto,ubi me želudac. Kako nešto pojedem ili popijem a da nije voda,boli me kao da sam kamenje jela a ne hranuuser posted image Ako će ovo da traje još 2 meseca ja ću da se roknem.
Ceo dan sam danas čudna,nervozna, svi me nerviraju.
A najviše nerviram samu sebe. Sve se tripujem da sam bolesna,da mi nešto fali čim me želudac ovoliko zeza. A nemirne nogeuser posted image user posted image da li se nekoj to dešava?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 18:35:57   
krin 40
Jao Mariya "nemirne noge" su strašnee.Imala sam ih u drugoj trudnoći od sedmog meseca.Za sada nemam,ali rano je.Pomagale su mi tople kupke za stopala.Probaj

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 18:42:52   
MicinaMama
Srecan Bozic svima koji slave!

Mi se jos borimo sa visokom temperaturom.Videcu kako ce proci noc ako nastavi sutra u bolnicu.Pocela je i da povraca.Nece nista da jede.

Marija proci ce kada se porodis,tako meni mama kaze user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 21:48:25   
krin 40
Ja sam danas i spavala,sad ne mogu.MM to je virus neki.Pustiće jecza dan - dva

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 22:47:01   
degu
MM još uvek :( e ništa gore nego kad su bolesni.
Marija zar nisu nemirne noge usled nedostatka gvožđa?
ja sam danas odmarala, a i sutra ću, nakuvala sam sarmu za vojsku. I odspavala sam s T popodne, milina.
Danas bili mm-ovi, konačno prošle boginje i paketiće smo podelili deci, a za T smo spremili da joj Deda Mraz donese. Drago mi je što sam kući još za ovo kićenje jelke, slikanje za kalendar,kako je krenulo biću i za NG user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 23:02:19   
Mariya
Veče user posted image
Mi u krevetu strašno mi se spava, a spavala sam 2 puta danas. Popila sam uveče čaj od kamilice i lavande, da smiri i mene i moj želudac, a primetila sam da me lavanda obično uspava, sad da li je do nje? A opet se ne usuđujem zaspati, probudiću se u 5 pa ću da buljim u plafon do 7...
Degu, sad će mališa,sutra,prekosutra. Ma on čeka da ti odradiš sve što si planirala pa će onda napolje user posted image ne znam od čega su nemirne noge ali izludjuju meuser posted image
Micinam, nadam se da će sutra biti bolje i da brzo ozdravite.
Pitam mm šta radimo sutra,kaže on lenčarimo user posted image ručak sam.donela od svekrve, samo da spremimo prilog uz meso,svi kažu pomfrit user posted image i bez obaveza sam sutra!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
25.12.2016 23:35:32   
degu
e ako čeka još i Deda Mraza onda kontam mogli bi do tad stići i da izađemo iz porodilištaako požuri malo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 6:36:09   
emicaa
Nisam trudna,dolazim samo da vidim kako je Degu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 9:12:57   
AnaAna1
Dobro jutrooo :) napolju je bas tmurno i kisovito, ne mrdam nigde danas. Juce smo bili da set_amo malo po gradu pa smo bacili pogled na kolica i uzivo... dogovorili smo se da ih kupimo za dan zaljubljenih, jer ce tada biti isto popusta svuda, a ja cu ulaziti polako u 8.mesec :) taman da do tada izaberem sta hocu :)

Degu, ja sve nesto mislim da ce bas za Novu Godinu user posted image

Sta su to nemirne noge, kako se to manifestuje? user posted image

Moj dragi je dobio temperaturu juce, ali ne visoku, vrti se oko 37.2, ali mislim da nije virus nego da se prehladio jer ga je produvao vetar pre neki dan kada je trenirao, i kaslje bas dosta...

Veceras idem na pregleeed, pa vam se javljam kad zavrsim user posted image drzite mi palceve da sve napreduje kako treba user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 26.12.2016 9:15:16 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 9:39:50   
degu

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Nisam trudna,dolazim samo da vidim kako je Degu user posted image


Evo Emice, isto stanje, razlicito odstojanje user posted image
Nista posebno se ne desava, pritiska besiku, ceste su BH kontrakcije i to je sve. Svaki dan se nadam da je taj. A nesanica me vec dobro drma zbog frke i neizvesnosti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 9:48:12   
vocicana
Hej Degu!!!! Pa svakog dana moze. Jao kao da si juce rekla da si user posted image
Jedva cekam!!!
Trudnice, nisam trudna, samo sam svratila da vam mahnem i da vas sve izljubim!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here