|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 19:52:23   
MicinaMama
Krin tu kod nas je super bar i padne sneg...ovde bude hladno a nikada da zapada,ali zato kisurina je obavezna.Samo da zamislis kako je lepo kada je hladno a jos i pokisnes,prehlada te ne zaobilaziuser posted image

Mene danas ceo dan boli glava.Mislila sam da je od kicme ali Boga mi uiga me iza uveta.

A dok sam isla do prodavnice i nazad bolela me stidna kost kao nekakav grc.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 22:20:57   
krin 40
Ma mora da se odnara u trudnoci.Mi se povremeno ponasamo kao da nismo trudne.Ovo sto ja sebi radim je ludilo mozga.Samo da preguram ovih deset dana...sve cu posle drugacije

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 0:14:07   
Mariya
Veče user posted image
Mi bili da čestitamo rođendan kumici, tamo večerali,devojčice su se igrale, a pošto su kumice bolesne sad samo čekam kad će i moje da proslinave ponovo. Verovatno u sredu uveče pošto u četvrtak planiramo mm i ja za Segedin. Tiker kaže još 9 nedelja, dr kaže uskoro krećemo na ctg, a ja sam žene moje, kao da imam još 90 nedelja do porođaja user posted image Treba da uzmem odećicu, plavu,pošto roze imam,za blizance bi bilo dovoljno user posted image apoteku, i za porodilište. Ništa veliko,ništa posebno. Mislila sam i da tražim od kume nešto odeće,znam da brzo prerastu a više beba neću imati, pa da pozajmim malo,što zbog praktičnosti,što zbog uštede.
Sutra kitimo veštačku jelkicu, ako mm nađe živu, nju ćemo u sreduuser posted image Sutra ću i da napravim neke ikebane, venac na vrata, a moram i ručak,uz sve obaveze, izgleda da ću morati da zovnem svekrvu da se igra malo sa H, a ja da radim, tj zanimam seuser posted image
Degu, razumem te! Ja kažem,ako sam sad ovakva,kakva ću biti u februaru user posted image ubiše me prepone!
Jao,krin,ne prizivaj sneg! Sad kad idem na kontrole,pa ću posle na vežbe,voziću i tu mi ne treba sneg! Možda nešto malo da padne između 25. I 3.eg dok su neradni dani, posle bolje da ga nemauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 0:24:59   
degu
Mi bili na slavi, jako mi je bilo teško da sedim a i da jedem,kako se nagnem tako me stiskaju BH kontrakcije, generalno mi je loš dan danas. Bili smo i na slikanju za kalendar, T sam skockala kao bonbončić. Nije zato što je moja ali stvarno je prslatka user posted image
Marija pozajmi tu malu odeću, pa to ne stignu sve ni da obuku.Ja imam belih, žutih i nešto zelenih stvarčica, imam za početak,posle ću videti. Sve je spremno.Svekrva će kupiti odelce za iznošenje.
Sad sam već nestrpljiva. Sa T nisam očekivala da ću se poroditi 2 nedelje ranije pa me iznenadilo, sad sve očekujem jer sam s njom tako, sve može, al samo da ne premašim termin, ne moguuuuuu!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 0:35:34   
Mariya
Degu,nećeš preći termin,ne brini, kod tebe je samo pitanje danauser posted image
Ja jedva imam nekoliko belih i žutih bodića, sive pantalone i to je to. Odeća,majice,čarapice,sve je roze ili ljubičasto, crveno,ženskasto user posted image Jedva čekam da kupim nešto preslatko za iznošenje!
Sad sam ustala i sisam Rennie. Nije mi presela jučerašnja večera, zato će ova od večerasuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 0:47:39   
degu
Joj nadam se Marija, jako me sve boli.Vratila se i meni kiselina.
A ti probah sad malo da se sačuvaš od virusa, sad se izleči i čuvaj se !

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 7:46:23   
zumbulcic
Jutroooo hajmo na nogice lagano user posted image ceka

degu vjerujem da te sve vec boli, pa kako i ne bi kad si tako masala velika. Kao sto kazu vec je pitanje dana kad ce krenuti. Neka ti je sa srecom user posted image

Maria ja sam okitila jelku ima i mjesec dana user posted image Ove drugarice katolkinje i pravoslavke sve me zezaju kao ja muslimanka i prva kitim a zadnja raskitim user posted image a ne znam, uzivam u tim ukrasima i sijalicama

krin kod nas je palo malo snijega preksinoc i posto je vani -6 jos uvijek je tu. Fino ga je gledati kroz prozor user posted image kad trebm sta obavit sva se sledim.

Sad gledam neki lokalni jutarnji program i kazu da ce ove godine biti organizovan docek na 2017 na otvorenom user posted image sto znaci malo ce i okitit. Bas se veselim vatrometu kao neko dijete. Nista nije bilo nekih 9 godina

MM a gdje te sad snade kila user posted image valjda izguras do kraja i da se nesto ne iskomplikuje. A kad se porodis rijesi to.

mimice ja uvijek govorim nek je zenama Bog na pomoci kad se zivi u blizini roditellja, bilo nasih ili muzevih. Mene to uzasno iritira kad se samo svrati i bez razloga. Da je moja mama ziva ne bi mogla s njom a kamoli sa sveki. Pusti ti kraju sveki i uzivaj s mamom, ili izadi negdje i prosetaj s njom.

Zene moje meni se moja mrvica sinoc aktivirala i par sati je lupkala, pa kao da skace user posted image evo jutros ustala a ona vec na zadatku. Ne znam sta da kazem, cekala sam na ovo duuugo godina, i kad se desilo brinula da li je sve ok ali moram da kazem iskreno meni je ovo jeziv osjecaj, pa kad lupi a oskocim sa secije user posted image kao da imam misa podstanara

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 8:33:02   
Mariya
Jutro trudnice!
Probudila me H u 7.50! Pa sam čekala da zaspi ponovo, da na miru obavim svoje jutarnje obaveze i pripreme. Uvek provetravam kuću po 20-30 minuta, pa pripremim čajeve,mleko,doručak, sve to volim da uradim sama,bez njih. Onda kad se probude onda mogu da se bavim samo njima. Plus što sad hoću da pripremim jelku i ukrase za njih user posted image Ali,prvo da se iskašljem i islinim user posted image
Degu,pokušavam ja to svo vreme! L ide još 4 dana u vrtić,mm još sutra u školu pa ćemo valjda posle biti dobri. Njih dvoje su glavne kliconoše kod nas,oni nam sve donose. Ja ionako nemam neki ekstra imunitet, ali dok sam radila bar sam bila u kontaktu sa ljudima i virusima a ovako, kući sam,malo se krećem, svaka boleština se za mene zalepiuser posted image
Zumbule, tek ćeš da vidiš šta je lupkanje,za jedno 2-3 meseca,kad krene sinak da igra fudbal u tvom stomaku user posted image meni su ta lupkanja na početku simpatična skroz,ovo sad je većuser posted image i juče me kod kumova šutirao tako da sam jauknula, a stomak mi se izobličio skroz.

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 11:26:27   
AnaAna1
Dobro jutro devojke :) degu, srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem :) uh, ja se posteno izmorih zadnjih dana... ne mogu da vam opisem koliko sam iscrpljena, ovo je neverovatno kako organizam reaguje na promenu ritma sada u trudnoci.... prvo smo u nedelju bili celo jutro u nabavku oko slave, pa onda kod muzevljevog drugara na proslavu, dobio je sina, i sedeli smo od 7 uvece do 2 ujutru, muzika je trestala doneo je neke ogromne zvucnike, u prostoriji je pusilo bar 15 ljudi, nisam toliko dugo ostala budna ne pamtim... pa smo onda juce rano ustali da pravim slavski kolac, pa sam onda ceo dan bila na nogama u kuhinji iako smo resili da ove godine ne pravimo slavu za 25 ljudi kao uvek, nego smo pozvali samo kumove, ali opet sam se izmorila posteno... i kad su otisli sinoc ja nisam imala snage da ustanem sa stolice da stavim u frizder hranu ako mi verujete, nego sam sedela i pricala muzu gde sta da rasporedi, kad se nisam srusila od umora, ali bukvalno... jutros se budim posle 10 sati spavanja sva naduvena kao da su me bili celu noc... sad moram na komisiju, a nemam snage ni za sta... nadam se da nece biti guzve u cekaonici, prosli put sam bila sama sa sobom... jadna ova bebica, istraumirala se zadnjih dana, mozda ni ona nije mogla da spava od mene, prvo ona muzika na proslavi, a u subotu isto bila na nekom rodjendanu gde jesu bila galama do kasno uvece, pa juce ceo dan aktivna, evo nema je da se javi uopste ni jutros ni juce, i ona se izmorila...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 11:41:47   
MicinaMama
Jutro zene,

Ja se probidila prehladjena.Kisem,nos zapusen-curi.Ma i oci su mi bile zalepljene...zato je mene juce onako glava bolela i uho.

Zumbulcic ma imala sam kilu(herbiju,bruh) i pre trudnoce sa D pa se povukla u trudnoci i nije se vracala.E sada se vratila.Ma nece biti problema.ja imam onu epigastricnu herniju iznad pupka.Inace je u pitanju trbusna maramica koja prodje misicni zid a ne crevo pa je i ok.Tako kazu.

Jao sinoc sam imala uzasne snove.Sve sam ruzno sanjala.

Degu mogu zamisliti tvoju zgaravicu,ja sam imala u trudnoci sa M ne da ne je przilo.Do mozga mi se penjala!Ja nisam znala ni za jedan jedini lek tada.Morala sam samo da je istrpim.

Za sada jos nemam.

Htela sam da vas pitam a sta vam to znaci da li je beba na prednjem ili zadnjem zidu materice?Zbog cega je vazno?

Kod mene beba lezi na zadnjem delu materice.Je li to nesto bolje ili nije?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 13:15:59   
zumbulcic
MM pa dr kazu a i ovdje je meni cini mi se degu pisala za posteljicu. Kao ako se nalazi na zadnjem zidu beba se ranije osjeti i obratno. Uglavnom sve je ok, gdje god bila, samo da nije nisko.Kod mene je na zadnjem pa se mogu ti reci pocela osjecat vec od 15-e sedmice, doduse rijetko ali sad vec cesce.

Zao mi je sto si slaba, pokusaj malo vitaminima se bombardovat i pod dekicu.

Ana zeno draga, malo uspori tempo. Pusti kraju slave i pripremu hrane, misli na sebe i na svoju user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 13:52:55   
MicinaMama
Aha...ja sam mislila da nesto mozda bude drugacije.Ja ne znam kako si mi ove moje dve lezale.Ovo je na zadnjem zidu.Glava je malo na desnoj strani dok su nogice na levoj ali je malo uvrnuto.Nije nisko nego je malo pri vrhu materice.

Zato sam se zezala sa babicom na UZ.Ide ona sa onim uz visoko da vidi bebu.Pa reko gde mi se to popela u zeludac!!A babica se odvalila smejati.

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 17:30:33   
Mariya
Dan user posted image
Ja donela L iz vrtića, eno je skače po trpezariji, puna energije,pitam je kako de nije umorila u vrtiću user posted image A ja prilegla dok H spava da odmorim. Kad L ruča pravićemo ukrase,a kad se H probudi mislim da ćemo da okitimo jelku!!
Micinam, ne znam tačno zašto ali dr uvek gleda položaj posteljice. Mislim da je bitno da nije blizu grlića. Ako je na zadnjem zidu onda se pokreti bebe ranije i jače oset_e. Meni su u svakoj trudnoći posteljice na zadnjem zidu.


< Poruku je uredio Mariya -- 20.12.2016 17:32:11 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 18:10:16   
degu
Ja sam uspela malo da odmorim popodne, preporodila sam se.
Ana i ja sam sinoc bila u zadimljenom i ukocila sam se od sedenja, cini mi se da mi je samo moja kuca udobna.
U pravu si Marija, bitno je da nije blizu grlica i kad je napred posteljica veci je stomak i ledja vise bole jer beba vise naleze na kicmu bez amortizera. Meni je oba puta napred posteljica al mi je sad jos veci stomak nego prosli put.
I mi cemo ovih dana okititi jelku, jedva cekam :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 18:41:36   
MicinaMama
Mi smo vec davno okitili jelku hehe..tamo oko 5-og.

Ja sam bas se prehladila.Bas sam bolesljiva ovu trudnocu.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 19:59:56   
krin 40
Vece devojke.Ja radila do sest.Zanela se i nisam ni skontala da sam davno trebala kuciuser posted image .Umorna sam kao pas.Beba se umirila zadnja dva dana.Nije ni cudo koliko radim.Zumbulicu jedva cekam da se pokrene kao tvoja.Lecite se zene uskoro ce bebe.

Blago vamauser posted image Jedina prednost mog rintanja je sto dan odleti za cas.Samo sto je svanulo a vec mi mrak

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 23:10:18   
MicinaMama
Krin mrdace se i tvoj zafrkant.Sto rekla moja babica,mozda je pospanko mali.

Ne znam koliko je to ok ali ja mogu svaki dan da pijem pivo,sva sreca danas ga nema.Toliko mi sjedne.Posle jela ohhhh...

Mada izbegavam iako me vuce haos.I kada uzmem uzmem koji gutljaj a MM to zavrsi za cas.

Boze dragi hoce li mi se dete roditi pijano.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
20.12.2016 23:46:27   
Mariya
Veče user posted image
Mi u krevetu, baš mi se spava. Ali prvo da se iskašljem jedno 20 minuta,pa ću možda i uspeti da zaspim.
Mi na kraju nismo okitili jelku,devojčice su do pola okitile malu. Kaže mm sutra ćemo.
Micinam, pa pij ako ti prija,što bi se suzdržavala.
Degu, u pravu si, samo svoja kućica. Pre mesec dana sam nagovarala muža da idemo negde za doček NG, e sad ne bih išla da mi plate! Niti mogu da pijem,ni da jedem,ni da đuskam, ni da sedim,nisam nizašta. Bolje da smo kući. Možda pozovemo kumove i to je to.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
21.12.2016 0:01:02   
MicinaMama
Mariya zasto ne pijes mleko sa przenim secerom.Meni to pomaze.Popijes pred spavanje.Karamelizujes secer u to sipnes mleko i cekas samo da se karamel sjedini sa mlekom ne da prokuha i popijes.Sta ja znam meni je to lepo i ukusno i jos bonus lepo i sapavam posle.

Smiri kasalj,ja to pravim i deci i sebi.

Valjda ce te proci uskoro,bas se oteglo.
Meni kasalj nije dobar ni za bruh.
Za sada mi je samo nos zacepljen,slinim vodenasto i kisem.Imala sam danas i vrtoglavice.

Ako sta ne volim to su te prehlade,virusi kojekakvi...a sada sam malo je reci osetljiva.Nikada mi nije bio losiji imunitet.Nemam ni snage.

Hvala Bogu eto cetvrtog decembra cu napokon da radim krvnu sliku.Po prvi put!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
21.12.2016 7:13:30   
krin 40
Jutro, evo da uhvatim vreme da se jedno jutro javim pre posla. Mariya ja sam tek sad posle dva meseca prestala da kasljem. Sve sam narodne lekove isprobala I nista. MM valjda 4 tog januarauser posted image . Lete dani brzo. Sada ce I Nova Godina. Meni je sledeca kontrola 15 tog januara. Jedva cekam. Lepo se odmarajte danas. Odoh da rintam

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
21.12.2016 8:22:04   
Mariya
Jutro drugarice!
Micinam, da te prođe što pre. Znam za to,ali ne setim se jednostavno da napravim, a i ja volim da pijem, to je moja mama zvala karamel mlekouser posted image I ja sam kukala mom dr kako sam neprestano bolesna i kaže mi da se pomirim sa tim,tako je uređeno. Trudnicama je imunitet slabiji da ne bi organizam odbacio plod. Vitamini,minerali,i kaže može propolis da se pije,ne mora dečiji već može i onaj sa alkoholom, za odrasle.
Uu,krin,baš me uteši, 2 meseca kašljanja! Mogu da kažem da je bolje nakon 3 dana belog sleza ali uveče mi je gadno,oko 8-9 sati počnem da kašljucam, pa se to pojačava,a najgore je kad legnem. Onda ide jedno 20 minuta kašljanja. Ali ne sećam se da sam ove noći kašljala niti da sam se budila. Spavala sam kao beba! Sanjala sam da sam se porodila i sin mi je bio isti kao mmuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
21.12.2016 10:22:27   
AnaAna1
Moja mama to sa secerom i mlekom zove šerbet, i baaas pomaze, odlicno je za prehladu, a i ukus mu je mmmmm.. :)

Joj meni je zadnjih 10ak dana nekako naglo poraso stomak, a imam utisak da mi se nisu dovoljno rasirili ni koza nii ligamenti, sve me zateze zivo i pored mackanja... a zadnja 3'dana kad maaalo vise hrane pojedem, gore gde je zeludac imam utisak da ce da mi pukne koza, moram da pazim da jedem cesce a manje dok se to malo ne sredi i dodje sve na svoje mesto...

Merila sam se jutros, prvo da se pohvalim da sam pre 2 dana svecano usla u 6.mesec, a sto se kilaze tice za sada sam dodala 4kg, sto je za mene uspeh... doduse mogu da zahvalim povracanju na tom uspehu, ali bitno da nisam pocela nesto nekontrolisano da se gojim, a toga sam se plasila user posted image da mi se nesto ne poremeti organizam od hormona ili tako neceg... ali dobro je :)

Meni je posteljica na prednjem zidu i evo tek u 21.nedelji sam pocela lepo da osecam bebu... i ne znam da li ima veze sa tim ali pocela je polako da me boli kiiicmaaa... dole nisko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
21.12.2016 11:28:15   
MicinaMama
Anaana pa dobro ste vi vec 6-i mesec,uh kod mene ima mesta meni je koza odvec razvucena ima mesta ihhhhh user posted image

Marija ma proci ce.Moram limuna da uzmem,a vidis dobro si rekla za propolis kazu extra dobar za imunitet.Mogla sam da potrazim ovde u apoteci.

Ako je bolje za bebu sto mi je slab imunitet onda i neka.

Krin srecno na poslu!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
21.12.2016 19:42:33   
krin 40
Veče devojke.I danas sam se narintala-ali to se vec podrazumeva.Ja sam tako stvarno dva meseca kašljala.Noću najstrašnije.Kod nas se šerbet zove
takav šećert sa vodom.Kao čaj.Sutra već četvrtakuser posted image Alla mi leti vreme.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
21.12.2016 21:35:10   
mimica83
E drage moje evo me sa izvestajem od danasnje kontrole, hemoglobin poceo da pada, dr mi dao tabletice gvozdja da sisam, u urinu ima malo bakterija pa mi rekao da pijem caj uzela sam od josipa pancica za trudnice, nije mi danas radio uz vec ce u ponedeljak, nije me ni pregledao a ja se mucila da se sredim user posted image bas mi bilo krivo mislila sam da cu danas to sve da zavrsim. Kad smo kod sredjivanja ja sam u prvoj trudnoci mogla nekako da se dohvatim da se *sredim* a sada mi vec tesko dostupno kako to resiti? Poceo od juce da me boli nisko stomak, bas me nervira, dr mi kaze da vise lezim ali kako pored svih obaveza i deteta grrr

Marya i ja sam pila taj serbet od mleka ja u njega stavim guscje masti, mozes i putera, i hoce to da pomogne za kasalj. I mene si utesila s tim odgovorom od dr da tako mora kod trudnica zbog bebe da bude slabiji imunitet.
AnaAna mene vec odavno boli kicma nisko kod krsta, mada su mene i noge pocele boleti dr kaze odmarajte, njemu to resenje za sve, ali bre sta ce biti sledecih meseci kad stomak svaki dan bude veci to me bas brine kako cu tada...
Krin izdrzi jos malo na poslu pa ces posle da uzivas, sad ce to proleteti :)
MM uzimaj cajice limunadu, sve po redu da sto pre odbacis prehladu.
Degu gde si???
Idem sad da isplaniram sta cu da spremam za rucak, sutra mi dolazi mama i njena sestra, a mamu nisam videla od maja meseca user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here