|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 11:06:59   
Torbica
Ma nisam, i vi biste zene isto da ste blize. user posted image Javi mi gde, please. Za 13 idem na posao, ako mogu negde da ih dobacim? Ako ne, sutra? Gde?
Znam da si samo olaksala dusu i to je ok. Ovo je kap u moru, ali ce ti bar popraviti raspolozenje. Ljubim ja tebe divna majko.

< Poruku je uredio Torbica -- 30.12.2016 11:16:59 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 12:06:49   
Adriana83
Torbice draga,ja ti nisam nikako ni blizu a kamoli usput,ja sam u Temerinu. Mm jeste u gradu ali je u kasarni i ne moze da izadje.Tebi hvala do neba sto si ponudila,znam vec da si divna osoba ,sad si samo ponovo to dokazala. Lakse mi je kad se izjadam,kad vec nista drugo ne mogu.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 12:11:48   
Torbica
Dobro, kad radi, mogu mu do kasarne odneti?
Jel ti je aktivan onaj stari 063, taj nadjoh?

< Poruku je uredio Torbica -- 30.12.2016 12:14:14 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 12:16:40   
Torbica
Javi mi za sutra, odoh na posao.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 12:19:16   
Adriana83
On je na poslu do 13 sigurno,ali ne moze da izadje.I da,jos imam taj 063.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 13:07:25   
Torbica
Ok,onda cu doneti u 13h ispred kasarne sutra.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 13:33:21   
nata11
Adriana koliko su stara decica?

< Poruku je uredio nata11 -- 30.12.2016 13:35:26 >


_____________________________





(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 13:36:06   
IvanaSK RR
Nato, ima Adriana ticker...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 13:54:25   
Adriana83
Upravo me je posetio post expres,ako sam dobro videla sta pise na kombiju. Kaze poslala ga njegova sestra. Bubulence,zeno,hvala ti! Ne znam ni sta da kazem,A se zabrinula zasto placem a ja ne mogu ni da joj objasnim. user posted image Sve ste vi stvarno divne zene i zaista ste me dirnule,nemam reci da opisem Htela sam samo da olaksam dusu i pozalim se a sad ce moje devojke imati cemu da se raduju user posted image .Sad me je i Dunja zvala,pa zene stvarno ste posebne user posted image Ostala sam bez reci user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 13:59:15   
Sanjica26 RR
Bravo za nase drugarke. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 14:01:29   
degu
user posted image
Divneeee, samo nek se dečica raduju user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 14:13:38   
Ana RR
Adriana user posted image ovo je najbolje vreme za širenje radosti! Ljubi dečicu!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 16:49:53   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Adriana83

Upravo me je posetio post expres,ako sam dobro videla sta pise na kombiju. Kaze poslala ga njegova sestra. Bubulence,zeno,hvala ti! Ne znam ni sta da kazem,A se zabrinula zasto placem a ja ne mogu ni da joj objasnim. user posted image Sve ste vi stvarno divne zene i zaista ste me dirnule,nemam reci da opisem Htela sam samo da olaksam dusu i pozalim se a sad ce moje devojke imati cemu da se raduju user posted image .Sad me je i Dunja zvala,pa zene stvarno ste posebne user posted image Ostala sam bez reci user posted image


Aksuser posted image .
Draga, uzivajte. Toliko sam mogla ovog puta... Nadam se da sam bar malo pomogla. Grli decicu user posted image user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 17:32:58   
Anck Su Nmaun
Divne zenice, suze mi krenuse, Adriana samo nek se deca raduju user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 19:10:17   
Trcosava
Dođoh da se iskukam još malo, ali neću širim negativu u ovakvoj pozitivi. Bravu dRRugarke user posted image

p.s. jel se meničini ili mi beše imamo neku temu ++širenje pozitivne enegrije++?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 20:04:57   
jess021
Bravo zene!!
Adrianauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 20:11:59   
eca89
Kapa do poda, bubulence nasa divna!
Lijepo je procitati da ima jos dobrih ljudi!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 21:07:50   
Adriana83
Stvarno ste mi ulepsale danasnji dan! Sutra ujutru pravac da deci uzmem nesto da ih obradujem. Divne ste zene,stvarno! Odavno nisam bila ovoliko tuzna i srecna u isto vreme.Tuzna jer sam se nasla u takvoj situaciji a srecna,presrecna jer ima toliko divnih zena,pruzile ste mi neverovatnu pomoc i podrsku user posted image Definitivno ste mojoj deci i meni ulepsale ove sive dane user posted image Nikako ne smem da izostavim Dunju RR i Torbicu,zene velikog srca.I sve vas ostale koje ste mi pruzile reci utehe i ohrabrenja.Ma nemam reci user posted image user posted image

< Poruku je uredio Adriana83 -- 30.12.2016 21:11:01 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 21:39:30   
emicaa
Torbice,Bubi,dunja vi ste zlatne zene,da vam se vrati svaka dobra misao a ne samo dobro djelo.
Adriana drago mi je da su ti uljepsale dan.
Da sam blize rado bih pomogla.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 22:03:50   
Torbica
Ja sad dosla sa posla. Sutra sam u 13h ispred kasarne. Znala sam da ce nas biti vise user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 22:29:14   
dijana1*
Drugari divni ste, zaista imate divno srceuser posted image
Suze mi krenuse, zaista bi volela pomoci ako ikako mogu. Sada razmisljam boze koliko decice ima da nisu primili paketice za praznike, a neka deca pa prvo moja toliko poklona i slatkisauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
30.12.2016 22:33:58   
Sanjica26 RR
Dijana, bas sam to pre neki dan pisala u jednoj temi. Nasa deca imaju i previse. A neka deca nemaju barem jednom godisnje neki pokloncic. user posted image Ni to mi nije toliko strasno koliko to da ima dece koja su bez roditeljskog staranja. Ne oset_e nikad roditeljski zagrljaj. Rastuzih se za cas.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 30.12.2016 22:34:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
31.12.2016 9:54:53   
vocicana
Adriana pa sada sam se zaplakala, Torbice, Dunjic, Bubulence user posted image
Adriana uzivaj sa svojim andjelima u prznicima. Uvek smo tu, nisam znala sta ste organizovale, uvek me pozovite, zelim koliko mogu svima da pomognem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 10:29:02   
IvanaSK RR
21:15h. Beba zaspala, sin vecerao, obukao pidzamu, gleda crtani. Uzimam povodac i izvodim kuce. Napolju hladnooo, ponegde i led, pa pocinje opet koleno da boli. Gledam kuce i nerviram se, opet mora kod veterinara, ne zna se ko sporije ide od nas dvoje. Prsnucu mu Oktanisept, a ja, pa mogla bih napraviti neki lep sendvic i casu vina, pa tuširanje i mazanje kolena...
Vucemo se uz stepenice, otvaram vrata od stana, sin stoji i priguseno place. Drzi desnom ruku levu, a u njoj krv. Uzimam krpu i grlim ga, smirujem ga. Kaze "a kud Bog stvori nozeve i skolu" da li da se smejem ili placem... Jos uvek ne znam koliko je duboka rana i da li cemo na usivanje... Shvatim da je kuce ostalo u hodniku, nisam mu oprala sape. Na brzinu ga perem, trcim i gledam da li se beba probudila, dobro je, nije. Koleno opet ubija...
Dajem sinu sirup i kazem da ce ga manje boleti. Uzeo je ukrasni noz koji stoji u futroli na polici vec dve godine i vrhom se isekao. Ispiram ranu, hvala Bogu, nije strasno, ne mora usivanje, ali sad imam ranjenika u kuci, tako je sam sebe nazvao. Kaze da sad razume zašto mu stalno pricamo da ne dira nozeve, upaljace... Nadam se da je stvarno razumeo.. Trazim hanzaplast, sterilnu gazu iiii evo je beba, gospodjica se naspavala. Stavljam je u stolicu za hranjenje, zavrsavam ispiranje rane, stavljamo gazu... Prebacujem ih u krevet, sa druge strane stavljam jastuke i govorim sinu da je pazi dok operem zube, presvucem se i spremim mleko. Mislim da me je pet puta zvao da dodjem. Izbljuckala se na posteljinu, nemam snage da menjam, povucem samo i stavim jorgan ispod. Shvatim da se i ukakila. Presvlaci, peri guzu. Tu negde mazem i koleno. Pije mleko, shvatim da se i ona Izbljuckala i da se užasno oseca. Presvlaci opet. Oci joj kao u sove. Stavim je pored nas da se uspava. Muz kaze ne zna ni da li da dolazi kuci u toku noci kad nam je krevet pun. Gledam i razmišljam da bacim telefon.
Sin tone u san, a pre toga jos koji put spomenuo kako je ranjenik, smanjujem svetlo u nadi da ce se i beba uspavati. Nemam snage da se pomerim, sendvic, vino, drugi dan. A tusiranje... Ma, ko kaze da mame treba da se tusiraju...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 10:45:22   
Ana RR
Joj Ivančice user posted image to je ono kada isplaniraš veče...i sve se preokrene. Je l nam drugar dobro, ne boli ga ruka? Sve vole da pipaju...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here