|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
26.1.2017 14:40:06   
nata11
Da li je neko imao problema sa racunima EPS-a i kakav je to Zahtev za reklamaciju, gde moze da se skine?
Zovem broj za reklamaciju vec 15x i naravno niko se nejavlja. A ovo im nece uspetiuser posted image user posted image Da dvoje ljudi koji zimu provode u 2 sobe i imaju grejanje plate racun za decembar 16.300 user posted image user posted image
Epa muka mi je vise od drzavnih firmi, ganjacu ih i na sudu ako treba ali ovaj put ne odustajem.

P.S. Pa jos na racunu kaze: -zaduzenje za prethodni period i - uplate i finansijske promene za prethodni period i kao rezultat toga: kamata. Zasto mi se racuna kamata za nesto sto sam platila u roku. Pa ko je ovde lud a ko blesav user posted image user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 26.1.2017 14:43:02 >


_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
26.1.2017 15:06:29   
Ana RR
Nato, pola Srbije je dobilo visoke račune za struju. Treba da podneseš zahtev ali proveri na netu gde, šta i kako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
26.1.2017 15:17:20   
Anck Su Nmaun
I kod nas je katastrofa racun, mada su rekli da ce biti obesteceni i oni koji nisu podneli zalbe.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
27.1.2017 8:27:41   
Sanjalicaaa
Mi smo za decembar dobili ok racun, ali za oktobar je bio 3x veci. Deca i ja nismo vise od pola meseca bili kuci, mm skoro da nije ni grejao, a i kad smo bili kuci nismo se mnogo grejali nije bilo puno hladno. I toliki racun je stigao. Zalili smo se jer znamo da smo u pravu i verovali ili ne smanjili su nam racun za 150 din! Eeeej, 150 din? Ma stvarnno sramora sta nam rade i kako se ponasaju!


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
28.1.2017 10:46:01   
nata11
Meni su objasnili da nisu merili novembar i decembar pa mi je to za dva meseca. Htela sam reklamaciju da pisem da vidim po kom to pravu oni mogu kada hoce da mere struju ali mu muz kaze pusti budale, ne vredi da se nerviras.

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 11:32:42   
krin 40
Strah me je i da napišem šta osećam obzirom koliko sam se borila i koliko se borim da rodim treće dete.Stvarno jedva čekam,ako Bog da da se rodi.Sutra sam
25 nedelja.Toliko ne volim da budem trudna i sve mi smeta da me je sramota da izgovorim.Oko sebe imam još dve trudnice u komšiluku i kada počnu o
"blaženom stanju" ne znam šta bih im reklauser posted image user posted image .Dok sam radila dani su leteli.Sada je užas.Svaki mi je kao godina.Muž
radi,sin sprema ispite,ćerka uči,trenira...čini mi se da svi žive samo ja nešto čekam.Pola trudnoće mi je prošlo u čekanju uz,Nifty testa,pomera se,ne pomera se.
Ja sam"nestala" negde usput.Bože oprosti mi ako sam nezahvalna.Jedva čekam da zagrlim ovog dečaka ali ne volim
(najblaže rečeno) "DRUGO STANJE".Mislim da ću poludeti od svega vrlo brzo.Čitam,šetam,tražim zanimaciju..ali "Godina prodje,dan nikako".Maj mi se čini jakooooo daleko

< Poruku je uredio krin 40 -- 12.2.2017 11:41:36 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 11:36:45   
IvanaSK RR
Krin, draga, potpuno te razumem, isto, isto sam se osecala. 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 11:38:35   
krin 40
Joj Ivana ne znaš koliko mi to znači.Svi nešto cvrkuću a ja sikćem i ujedam.Osećam se kao "monstrum"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 11:47:44   
mati
Krin, i ja sam se tako osecala u drugoj trudnoci. Ali nisam pisala o tome i pricala jer me bilo strah osudjivanja. Prva trudnoca mi je bila fantasticna dok na drugu nista nije moglo da me pripremi. Od prvog dana mucnina, jaka, bez povracanja, strasan osecaj, od cetvrtog meseca prokrvarila pa sve do kraja. Rizicna trudnoca, strah, malo dete kuci, sami... Ma sve te stisne. I izgurala mog " rizicnog" andjelka od 4,5 kg.
To je nesto kroz sta moramo da prodjemo... Neko na laksi neko na tezi nacin.

< Poruku je uredio mati -- 12.2.2017 11:49:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 11:49:20   
emicaa
Krin isto mi je bilo...a to sto se tako osjecas ne znaci da neces ili da ne volis svoje zlato i da neces biti sjajna mama

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 11:50:06   
milicicak
Krin, potpuno te razumem. I sve je to normalno, treba vremena da se priviknes da sedis kos kuce i ne radis nista, narocito ako si navikla da budes aktivna. Ja sam sebi nabila pritisak dok sam morala da lezim pa je dr oducila da je zdravije za mene i bebu da se vratim na posao user posted image a i to cekanje mi je poznato, te cekas ovo te ono te se brines da li je sve u redu, ali i to je normalno. Samo sve izgleda mnogo gore kad te spice hormoni

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 12:45:22   
vocicana
E moja Krin...koliko te dobro razumem! Samo cu te zagrliti pa se vrati unazad, kako sam ja pisala, ma identicno sam se osecala. Samo zato sto me je trudnoca usporila. Sve ce proci, ne nerviraj se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 12:58:19   
krin 40
Znam ja da vi mene razumete pa zato ovde i kukam.Okolina me ne bi razumela.Prvo zato što znaju koliko sam želela treće.Pa pregurala sam jedan missed i sve.A naročito zvučim nezahvalno jer u ovim godinama ostajem trudna lako.Vi kapirate.Oni ne.Ja obožavam svoju bebu,samo ne trpim sebe u ovom stanju.Voći čitala sam šta si pisala.Ali bukvalno isto de osećam.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.2.2017 13:01:19   
vocicana
Jao muke su bile, usporena, ne radim, ne mogu da uradim sve sto hocu, da popiz...lepo. Trudnoca zdrava, kao konj sam bila, ali sve polako, kicma me je razvaljivala, setala sam, sve nmormalno, ali nije to to. Na kraju sam stvarno rekla, hajde sine vise, izadji da se up0oznamo, da se malo mama izresetuje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.2.2017 9:05:35   
mati
Grrrr... I na odmoru i sl danu i bolovanju, mora da me zove neko s posla. Ne da pita kako sam vec kako da me vodi, a prosle nedelje popunila sve papire.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.2.2017 9:17:11   
lesica
Mati user posted image ne nerviraj se!

Krin, evo jednog tekstića koji je suština KLIK kad se sao setimm koliko PREmajke svaki put opljuju kad ga metnemo na fb user posted image Ali čuj, fućka nam se.
Beš ga, ja sam u trudnoći sa D samo čekala da zagazimo uu 37. pa da završavamo s tim.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.2.2017 11:37:39   
Adriana83
Mene sramota i da se zalim kad citam vase postove. user posted image Mene depresija opasno gazi,jedva plivam. Jedan dan sam bila toliko lose da sam ceo dan provela u krevetu,placuci... Svasta mi je prolazilo kroz glavu... Realno,nemam na sta da se zalim.Deca su bi zdrava,dobra.Mm je ok.Imamo sta da jedemo,krov nad glavom i nismo goli i bosi. Ali to je sve. Ja zelim vise od zivota.Zelim da deci mogu da pruzim vise,da su poslusnije.Da ne moram po 10 puta da ponovim da bi me neko poslusao.Da vise sklanjaju za sobom,nisu vise tako male pa da ne mogu.Da se mm vise ukljuci u kucne poslove i podizanje ove nase dece. Stvarno ukljuci a ne da ocekuje da zivot tece glatko i po planu kao da nemas decu. Da ne igram lutriju svake 2 nedelje "koji cemo racun danas da platimo" i koliko puta cu morati da mesim do sledece plate. Da ne brojim svaku cepanicu koju stavim u pec jer ih je ostalo toliko da mogu da ih prebrojim,a zima planira da potraje. Da neko primeti da se raspadam iznutra i ne ignorise me jer Boze moj,nemam na sta da se zalim... Gledala sam cak i da uzmem one neke biljne smiretike ali i to kosta koliko moj nedeljni budzet za hranu... Inace,komsija jos nije dao sve pare... Nisu to ni neke pare,dao je 6000 duzan je jos 4000. Ali su moje! I hocu ih. A ne javlja se... I tako,bude mi lakse kad podelim sa nekim...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.2.2017 12:03:59   
krin 40
Jao Lesica user posted image user posted image .Hahaha.Pravo u centar.Skoro ništa bolje nisam pročitala.TA SAM! O "PREmajkama" no comment!

< Poruku je uredio krin 40 -- 13.2.2017 12:12:59 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.2.2017 12:23:28   
mati
Adriana, caj od maticnjaka uzmi negde na merenje, jako je dobar za smirenje. A ja te razumem i meni dodju takvi dani...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.2.2017 18:46:39   
branki*
adriana,imamo mi sve takve dane..kad ti nije ni do cega i kad zelis nesto vise i bolje,a ne znas bas ni sam sta..iskukaj se,bice lakse..uzmi neki caj ili ponekad neku rakijicu ili casu vina,bice svet odmah lepsiuser posted image a,sto se tice komsije,ma insistiraj da ti ih vrati,tvoje su pare i trebaju ti!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
14.2.2017 7:48:40   
vocicana
Adriana, to kada se izrezira tako biva! Samo cu te user posted image i izlazi iz sobe i kreveta, pusti glasnu, jaku muziku, popij neku dobru casicu,mosmehuj se i razmisljaj o prolecu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 13:20:17   
dijana1*
Danima me nervira Vukova uciteljicauser posted image
Od prvog dana skole zena ga samo kritikuje. Vidim da i on nije srecan i da je bojkotuje tako sto jako slabo radi u skoli. Sve ga ja kuci forsiram. U skoli cak nece ni da boji nego samo isara preko slike a kuci bas lepo boji. Cak sam joj i pokazala kako on to radi kuci. Kada god odem na informacije drcna je i predlaze mi psihologa. Pitam je pa da li pravi probleme, da li se tuce, da li dira decu, sve super ali nece da se trudi. Cak ga je i poredila sa decakom sa posebnim potrebama. Masu stvari sam joj precutala ali sada me je bas iznervirala.
Deca svaki dan nose u skolu putujucu svesku u kojoj ona lepi informacije. Poslednja je bila vezano za slikanje dece. Svima je zalepila ali Vuku nije. Razumem da je mogla pogresiti ali.... nije se ni potrudila da vidi sta je zaista problem. Do petka su svi trebali doneti 5 KM. Meni je Vuk rekao da treba da plati slikanje a ja sam mu rekla dace ti mama kada uciteljica zalepi obavestenje u putujucu svesku. Juce dolazim po njega i svi dobili slike samo on nije. Reko sta je sa tobom. Pa rekao sam ti da trebam dati, svi su se slikali a ja nisam. Pitao sam uciteljicu da me cika uslika i da ces ti doneti pare a ona je rekla stani na kraj reda nisi doneo 5 KM i nema slikanja. Kaze da mu se jedna devojcica rugala zbog toga. Proverim sa ostalimroditeljima svi su dobili obavestenje. Sto je najgore pre 3 dana sam bila u skolu skoro sat vremena i uciteljica mi ama bas nista nije rekla za slikanje.
Postavlja se pitanje sta da nemam tih jebenih 5 KM?
Kako moze dozvoliti da se dete ne uslika?
Zasto ga izbaciju iz kolektiva i dovodi u neugodnu situaciju?
A nakgore od svega vidi da imam tih 5 KM ali nije se ni potrudila da vidi zbog cega nisam platila do petka, sta se ustvari desava. To je skolska uspomena za ceo zivot. Poludela sam!!!!! Kipim od nervoze! U 14 h idem po njega pa cu da vidim sta se tacno desava a veceras je roditeljski. Bude li istina da se dete nije JEDINO slikalo zbog 5 KM pamtice me do kraja zivota za takvo ponizenje. Kakav je to pedagog uopste, pitam se!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 13:41:32   
Sanjalicaaa
Uh Dijo, ja sam se iznervirala dok sam citala.
Mislim da ces morati sa njom ostrije. Vuk je prvi razred?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 13:52:37   
mati
Dijo, strasno. Proveri to sve na roditeljskom. Ali ja bi svejedno otisla do direktora i sve do detalja ispricala. Ako postoji mogucnost , na znam koliko ima odeljenja prvog razreda, da ga prebacis kod druge uciteljice. Dete nije nista krivo da bi trpelo takvu nepravdu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 14:05:48   
Rosita
Ako se uveris da je sve tacni, stvarno je postupila krajnje nepedagoski i neljudski :(. Otvoreno razgovaraj sa njom i gledaj interes svog deteta!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here