|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 10:49:30   
IvanaSK RR
Anci, ja sam se u jednom trenutku smejala od muke.
Boli ga ruka, malo je dublja rana. Kaze da je desna ruka ne bi mogao da pise u skoliuser posted image
Taj noz stoji na polici oko dve godine i muz mu ga je i pokazivao, jer mu stalno pokazujemo nove stvari a i zabranjene da on ne bi sam dirao. Uopšte ne znam odakle mu ideja da ga uzme, ne sećam se kad je trazio da ga vidi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 10:55:17   
Sanjalicaaa
Ivana, dobro da se nije ozbiljno povredio. Jos ti je trebalo na hitnu da idete.

Mene mama upravo iznervirala. Ne volim kad je praznik i kad uzivam da mi drugi prenose nervozu i busaju se. A nema potrebe za tim, nego eto tako, cisto da ne prodje praznik mirno. Uh! user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 11:14:57   
branki*
jao,ivana,kako si ovo sve opisala,zamisljam tacno celu situaciju i sliku,cak imam i viziju posteljine kako izgleda...ima takvih dana i noci,uh...najbitnije je da se on nije duboko posekao,sve ostalo ce se izgurati..evo,veceras,pijemo zajedno vince ovde uz rruser posted image

sanjalice,moja mama je majstor za te stvari!

< Poruku je uredio branki RR -- 6.1.2017 11:21:45 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 11:20:23   
Anck Su Nmaun
Dobro je samo da se malisa nije ozbiljnije povredio!
uhh bas ima takvih dana kad se sve lose sjati , pa dan za poludeti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 11:49:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci, ja sam se u jednom trenutku smejala od muke.
Boli ga ruka, malo je dublja rana. Kaze da je desna ruka ne bi mogao da pise u skoliuser posted image
Taj noz stoji na polici oko dve godine i muz mu ga je i pokazivao, jer mu stalno pokazujemo nove stvari a i zabranjene da on ne bi sam dirao. Uopšte ne znam odakle mu ideja da ga uzme, ne sećam se kad je trazio da ga vidi.


E ovo bi stvarno bila tragedija user posted image

Nikad ne znaš šta će im pasti na pamet. Mi stalno tupimo oko nekih stvari pa se često desi da ih i pored svega uradi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 11:50:09   
IvanaSK RR
Branki, moze vince :)
Ja sam jos uvek iscrpljena zbog te prehlade i jedva sam cekala vece, a tih dva sata koliko je trajala zurka me iscrpelo koliko tri prehlade user posted image
Jeste, najbitnije je da nije nista ozbiljno, hvala Bogu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 11:52:31   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci, ja sam se u jednom trenutku smejala od muke.
Boli ga ruka, malo je dublja rana. Kaze da je desna ruka ne bi mogao da pise u skoliuser posted image
Taj noz stoji na polici oko dve godine i muz mu ga je i pokazivao, jer mu stalno pokazujemo nove stvari a i zabranjene da on ne bi sam dirao. Uopšte ne znam odakle mu ideja da ga uzme, ne sećam se kad je trazio da ga vidi.


E ovo bi stvarno bila tragedija user posted image

Nikad ne znaš šta će im pasti na pamet. Mi stalno tupimo oko nekih stvari pa se često desi da ih i pored svega uradi.

Ana, da, da, ja mu rekoh, ipak bi isao u skolu, kaze, ali ne bi mogao pisati. U sekundi sam pomislila da ne napravi neku glupost sa rukama samo da ne ide u skolu. Ništa me ne bi cudilo koliko ne voli skolu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 12:01:06   
Ana RR
Joj ćuti, valjda mu tako nešto ne bi palo na pamet user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 16:49:43   
Sanjica26 RR
Ivana tek sad citam. On je hteo samo da vidi da li je to opasno. Bas ti je gadna noc bila kad si sama sa decom. Jel ti dolazi muz?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 17:30:22   
IvanaSK RR
Ana, valjda mu nece pasti na pamet user posted image
Sanjice, muz dosao nocas nesto posle dvanaest, radio danas i evo napokon kuci. A sin je, valjda, pogledao noz i dok ga je vraćao u tu futrolu se isekao. Nije mi jasno zašto ga je uopšte dirao i kako ga se setio. Deca, sta sve nece uraditi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 17:41:44   
Sanjica26 RR
A Zasto jd dirao?! Decija znatizelja. Izgleda do 18 godine ne smemo da ih ostavimo kod kuce.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 19:04:16   
Milena18
Jao, Ivana, šta te je sve snašlo za jedno veče! A kako mu je sada ruka, je l' ga ne boli?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 20:46:23   
Anck Su Nmaun
Mrtva sam !
Ja stvarno volim kad su mi sva deca kuci, kao sad na raspustu ali ne mogu sve da postignem. Raspadam se, boli me i mali nokat na malicu user posted image
I onda me opali nervoza jer iz kuce jedva izadjem pa to prenesem i na njih jadnicke. Mrzim da se ovako osecam user posted image mrzim zimuu.. mrzim!!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 22:02:21   
IvanaSK RR
Sanjice, ovog mog mogu ostaviti, izgleda tek kad se ozeni user posted image
Milence, dobro je ruka, zaboli ga na pritisak samo.
Anck, ni ja ne volim zimu i hladno vreme. Mada je meni trenutno lakse kad je sin na raspustu. Kad ide u skolu, a ja sama sa njim i bebom, od ucenja, domaceg, treninga ne znam gde se nalazim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
6.1.2017 22:05:46   
Sanjica26 RR
Ivana kako bi nam znacilo da nam decu neko vodi barem na te treninge. Bas se cimas sa bebomuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
12.1.2017 23:19:24   
Sanjalicaaa
Gledam ja imam talenat i ne verujem ko su nam uzori deci user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 8:14:44   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Gledam ja imam talenat i ne verujem ko su nam uzori deci user posted image

Slazem se. Ja ne egledam Talenat stalno, nista ne gledam stalno, ali pocni od zirija, osim Todorovica, Ana Nikolic i Rasta! Ko je taj covek? Strasno!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 8:24:46   
Sanjalicaaa
Voci, upravo to! Devojčica od otprilike pet šest godina, koja stvarno ima talenat, super igra, ma mala je ko šećer, prosto zrači, oduševljena je Rastom i najveća želja joj je bila njega da upozna. Posle saznam ko je lik. Pa mislim stvarno ću da izbacim tv iz kuće.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 9:07:38   
IvanaSK RR
A ko je i Ana Nikolic? user posted image I ona treba da mi bude uzor deci?!
Ma, nista vise nije normalno, prave vrednosti se svakim danom sve vise gube.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 9:09:38   
vocicana
Nikada necu da zaboravim jednu malu na tv-u..sta ces biti kada porastes? STARLETA???!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 9:13:12   
Sanjalicaaa
Tuga...
Ja bih Pink ugasila, spalila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 9:33:07   
Zemunka85
Aaaaaaaaaaaaaa toliko sam odlepila da msm da mi je pritisak skocio.
Kupimo L novo ski odelo, pre par dana, Boga oca je kostalo i danas vidim pocepano na dupetu.
Mogu li ikako ovo da resim? Kapiram da od usivanja nista - pustace. Kako da resim ovo? Treba nam za ekskurziju sa vrticem... user posted image , msm generalno za zimu ove i sledece godine!
Cak sam posumnjala da smo takvo kupili, i sta sad sa tim?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 9:56:23   
Anck Su Nmaun
Moja T je prosle godine na dupetiu pocepala pa smo prisili neki amblem, znas ono kao naziv neke marke ili neki natpis, i super izgleda.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 10:00:22   
Zemunka85
E pa to sam i ja mislila! To ste sami? Samo zasili? I ne propusta?
Meni mama pominje kod obucara nekim spec lekom kao neku zakrpu da stavi .. aoooo sto sam se smorila ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
13.1.2017 10:08:26   
Anck Su Nmaun
Sami, mama masinom presla i super, ne propusta nista, a izgleda kao da je namerno tu stavljeno. Samo nadji neki lep onako da se uklapa i super ce to biti.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here