|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 8:30:17   
suzi kju
Jutro i ovde, sneg pada, lepo za gledati iz toplog stana,ali ko mora van bgm zeznuto, ja isla do prodavnice i smrzla se,lice bi je bilo crveno celo kad sam ušla u stan, muž m3 pita sta mi je user posted image

Lose smo nocas spavali bas bas

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 9:09:54   
Sanjalicaaa
Dobro jutro!
I ja mrzim zimu. Koliko god da se natrontam nije mi dovoljno. Jutros mi bilo zao da saljem G u vrtic.
Ja pijem kafu i citam sta ste pisale, Ika doruckuje.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 9:12:08   
Anck Su Nmaun
Ja pijem kafu i gledam crtani user posted image bebi spava i ostalo upljeno.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 9:13:25   
milicicak
Jutar u kafanu :)
Majko mila, napolju je i pingvinima hladno... A sneg pada, zimska idila al samo iz toplog stana. Autobus mili ne mogu ni glavne ulice da rasciste koliko pada :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 9:30:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Lepse je iz stana gledati, ali ja moram Sofi na kontrolu. Mm je na putu. Moracemo taksijem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 9:36:03   
Sanjalicaaa
Sanjice, javi kako je S. I mi cemo morati danas ili sutra na kontrolu, zavisi kada radi dr.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 9:50:19   
Sanjica26 RR
Hocu Sanjalice. Ja je ne bih slala do kraja januara u vrtic, ali nazalost nema ko da je cuva. Jeste da nam se ponudila bivsa dadilka bez i kakve nadoknade. Ali nije nam ona rod, pa da joj ne platim. Videcemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 10:14:55   
mali_mis
Jutro user posted image
Bas je lepo izgleda kad pada sneg, i moje sivo dvoriste nekako lepse izgleda.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 10:45:21   
suzi kju
Ja sam išla i do vrtica, da uzmem patofnice i jastucnice da operem i uplatnice, kad tamo samo vaspitačice user posted image nema dece, ni u petak ni danas, one sede uzivaju.
Ako sledece nedelje malo otopli šaljem ih u vrtic ako ne onda neka su do kraja januara kuci, svakako od 1.decembra ne idu .
Mame koliko se placa vrtic kad dete ne ide ceo mesec? Malo sam off al u temi ne znam hoce li neko videti.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 10:54:39   
IvanaSK RR
Suzi, zavisi kolika ti je puna cifra.
Sneg pada i kod nas, valjda ce popodne biti nekog kliskanja, toliko o učenju user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 11:03:28   
Sanjalicaaa
Suzi, bas nijedno dete? Sad cu da isnstaliram aplikaciju da vidim kakv je stanje u nasem vrticu.
Ko o cemu, Ivana o ucenju user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 11:20:16   
Anck Su Nmaun
Suzi kod nas samo onaj mali deo , neka bude oko 500 din ali ne znam kako kod vas
.
Jaao klizanjee, mi jedva cekamo malko samo da otopli pa da picimo na klizanje da isprobamo nove klizaljke user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 11:28:03   
suzi kju
5500 je puna cena ,i to je sada za svu decu isto, nije kao pre na osnovu proseka zarade,a ne znam da li se placa 50 ili 60 % kad ne idu.
Videcu kad mi daju uplatnice.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 11:32:53   
Sanjica26 RR
Pre bi stigle pesice do dr nego taksijem. Ne znam da li da se vracamo pesice. Poneli smo i knjige da vratimo. Cekamo de da stigne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 11:46:59   
IvanaSK RR
Da, Suzi, zaboravih da sad svi placaju isto. Ne mogu da se setim tacno, ali mislim 50%, nemoj me drzati za rec.
Sanjalice, jes, ko o čemu, ja o učenju user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 12:36:38   
Sanjalicaaa
I mene zanima koliko se plaća u državnom vrtiću kad dete ne ide. Baš sam juče pričala sa mm o tome i reko pitaću vas. Mislim da je to sad svuda isto.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 13:05:46   
Anck Su Nmaun
Nije svuda isto sem ako ne mislite na BG, , kod nas jaslice su naj skuplje do 5 000, pa srednje grupice i predskolsko je najjeftinije. sad oko 2.500
A kad ne bi isle ceo mesec nesto oko 1000 din da ne lupam ne znam tacnu sumu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.1.2017 13:07:11 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 15:04:05   
lesica
Ahoooj!
Ima li zime? I snega user posted image

Mi se valjali u snegu od 11.15 do pola 2, onda je bilo mama daj kaj (čaj) ide pava!
Rešismo da pobijemo boleštine na hladnoći, doduše ja sad ne osećam ni krilca ni nožice nooo sve za rumene obraščiće.

Eee, a vrtić u Bg-u, od pune cene se svakako plaća pola ako dete ne ide ceo mesec. Kada malo ide malo ne ide dani kada dete ne ide se plaćaju pola ostali puna cena. A koja je cena po danu sam Bog zna jer nekad ima koji dan više nekad koji manje, ali recimo da je oko 250-260 dinara dan.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 15:37:49   
Anck Su Nmaun
Moji su kod bake, eno zovem i teram da izadju na sneg a oni se bore, nece kazu hladno im user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 16:00:51   
milicicak
Mi ne smemo na sneg, curi nos, rovite usi... Evo je stoji na prozoru i kuka kad ce smeti na citiram: "zimske carolije".
Mislim se, da znas kako je hladno napolju, nista ti tu ne bi bilo carobno user posted image smrzla sam se dok sam dosla sa posla, sad cu vince da skuvam da se malo zagrejem user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 16:00:59   
lesica
Moji trenutno spavaju, ja taman na miru spremam ručak, posle ćemo na još jednu turu valjanja, sankanja, lizanja snega user posted image

Mili, moji su slinavi i kilavi danima, Lenkić nakon injekcija pije ab, ali da budem iskrena jedva sam dočekala da napada (iako ga mrzim iz dubine duše) i da konačno udahu malo čistog vazduha.

< Poruku je uredio lesica RR -- 9.1.2017 16:03:08 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 16:07:22   
milicicak
Les, citala sam kako ste se napatili sa bolestima :( ja mog smaraca stvarno ne smem napolje, cuvamo se da opet ne procuri nos, proslo je 3 nedelje od poslednje upale uha i oko 2 meseca od poslednjeg pucanja bubne opne. Imam traume od slina :( mada nije nam ovo sedenje u kuci strasno dok je nama Lega user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 16:11:29   
suzi kju
Les videla sam slike, medenjaci mali!
I ja moje ne smem da izvodim na sneg. I male su,nemaju pojma sta ae desava a i bas je hladno. Evo zdrave su neke dve nedelje pa da malo odmorimo od inhalacija i izvlačenja slina.

Njih dve se igraju a ja završila po kuhinji sta sam imala, spremila mašinu za večeras i sela sam. Cituckam sta se piše i tako.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 16:22:03   
LauraAndrija
Dan mame! Nama je konačno bolje, još uvek slinave, ali bitno je da nemaju temperaturu. Ja sredjivala kucu, mm izveo Lauru malo na sneg, ali brzo se vratila unutra, kaže hladnouser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: JanuaRRski baRR
9.1.2017 16:41:08   
Sanjalicaaa
Ja skuvala kafu, bas sam umorna. Ika mi je danas iskulirao rucak, a sad i spavanje. Bice veselo za sat-dva.
Ni ja njega necu napolje jer jos uvek malo kasljuca, da je zdrav vodila bih ga.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here