|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 11:44:36   
vocicana
Tamnjanika je jedno od najboljih belih suvih vina koje sam probala. Ima tako specifican miris i aromu, to je sorta grozdja koja je savrsena. Lepoje i kao desertno vino.
Icka, ljubim malu hrabricu za bez temp!
Suzi danas izlazi, tako mi je rekla, bas cu joj se posle javiti da vidim da li su konacno otisle.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 15:00:46   
Khaleesi
Dan mame
Voci bolje su hvala na pitanju. M je spala temp jutros ali se vidi da je izmorena. Valjda nece opet veceras temp...
Beba je ok prestala je da slini samo malo krklja...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 15:38:33   
branki*
ima li koga!
ja se smrzla nesto danas...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 15:50:37   
emicaa
ima mene user posted image
Bili u prodavnici i ja isla do apoteke narucit glupe lijekove.Samo da ih se rijesimo vise,postala sam kao inventar u apoteci.MM ne radi danas i sutra pa uzivamo,a od srijede ide na novo radno mjesto.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 17:21:30   
Anck Su Nmaun
Helo heloo
Evo i mene tu. sad usli, bili u set_njici sat vremena , Mm i V su usli malo ranije jer se V bas bas zarumeneo jadnicak. Bila do radnje i evo sedoh za komp...nesto sma ogladnela...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 18:06:11   
branki*
ja pisem glupe planove za skolu...samo nas gnjave glupostima..gledam i lekari,samo nesto cukaju u komp i pisu neke izvestaje,a nemaju kad da se posvete pacijentu,tako i mi,ucenici su najmanja briga,samo je bitno da li si pisao po dnevniku i pisao planove,predao izvestaje,trtmrt..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: JanuaRRski baRR
30.1.2017 18:32:48   
Sanjica26 RR
Branki, mi ne pisemo toliko planova za skolu. Ja na pocetku predam u elektronskoj formi globalni i mesecni plan. Planove niko ne trazi. Ni od drugih kolega ne traze.Imam svoje, a ne predajem. Izvestaje da, ali to ako sam predsednik aktiva.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 30.1.2017 18:33:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 7:58:38   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kuvam kafu i caj.
Toliko me je uhvatila prehlada da ne znam ni kako se zovem.
Makar mi je maca dobro. Sin malo slinavi,nadam se da nece i njega vise uhvatiti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 8:01:50   
Anck Su Nmaun
Dobro jutroo
Ja popila kafu.. a nesto sam sva bzvz od jutros...usporena.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.1.2017 8:02:05 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 8:38:12   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
Ivana, ako nista makar nek je mica mala dobro. I moj stariji malo zapusen. Danas ga mm vodi na ORL, danima nam se cini da ne cuje dobro. Bas brinem oko toga.

Ja pijem kafu, pa cemo I i ja napolje u setnju. Juce dok smo setali video je koku i malo kucence, odusevio se. Morala sam da ga nosim kuci, nije hteo da se odvoji od njih.

Jel se javljala Suzi?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 9:08:07   
IvanaSK RR
Suzi je juce dosla kuci :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 9:26:26   
Sanjalicaaa
Super, drago mi je.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 10:16:50   
emicaa
jutro,mene kao da je teretnjak pregazio.Uopste se nisam naspavala.
Danas se vracam na posao,godice mi da malo pobjegnem od kuce user posted image
Ivana zar opet prehlada,luk i slanina majka.Svaki dan po malo i nema bolesti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 10:18:33   
mali_mis
Jutro user posted image
Voci, kako si ga lepo opisala, sad bih ga popila user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 12:01:11   
Khaleesi
Dan mame.
Ja stavila rucak, sarme se krckaju pa da uspavam bebu malo da odmorimuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 12:10:55   
Anck Su Nmaun
Aaa i ja imam danas sarme, ali odmrzla sam ih, mrsko mi bilo da kuvam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 12:45:49   
Sanjalicaaa
Slazem se sa Emicom za luk i slaninicu user posted image
Ja danas imam boraniju, a bas mi se sad jede sarma.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 15:56:26   
emicaa
ja sam sinoc pripremila pice,danas samo ispeci.Jednu smo vec ipekli user posted image motaju mi se palacinke po mislima,izgleda da cu ih morati praviti veceras user posted image
Jao sto sam se smrzla na poslu,posto nisu bili tri sedmice kuci i grijanje im nije radilo,brrr

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 18:37:22   
suzi kju
Drage hvatam vreme i pišem sa wc šolje user posted image
Juče smo došle kuci, jedva nas pustise,nije nam doktor došao juče pa nece niko drugi da nas otpusti ali sam ga zvala pa je on zvao da kaže da nas puste kuci.
One su tamo navikle na ruke, non stop smo ih nosali i sad bi samo kod nekog u krilo i da ih neko seta po stanu a i mukice su preplasene.
Sve u svemu super sto smo kuci zdrave, još mali da se inhaliraju i to je to.
Grliša za sve pa čitam kasnije šta se pisalo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 19:03:28   
vocicana
Dobro vece devojke.
Ja sam se u sudoperi tako malo pre sredila, da je to strasno.Prala sam detetovu teglicu od rucka, jer ih u teglicama od kasice cuvam u frizideru, uzmem sundjer levom drzim teglicu, ne videvsi da je napukla, ma uopste nisam videla, ona se odlomi po rubovima i tako zasecem doooobroooo izmedju palca i kaziprsta, do same tetive! Tacno sam do nje zarubil.
Kada je jurnula krv, peskir mi je natopljen bio. Zovi muza, kada sam videla koliko je duboko znala sam sta me ceka. Brzo na ortopediju, sivenje, previjanje, sutra idem da me izbuse zadnjicu zbog AT zastite, znaci samo mi je jos to falilo.
Eto tako. A sada cu da izvrnem neku rakiju, da se smirim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 19:22:51   
eca89
Ooo, Voci draga, bas mi je zao, da se sto prije oporavis! Tako nek bezazlena stvar, napravi problem, drzi se!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 19:37:37   
vocicana
Hvala Ecika, bas sam se zasekla, nervira me samo to sto mrzim najvise povrede ruku, nista ne mogu sada, ovaj covek ima sada da nadrlja u svim segmentim[a, ali racunam za 7-8 dana da skinemo konce.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 19:57:01   
Ana RR
O bre Voci user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 20:27:27   
Sanjica26 RR
Voci gledaj malo sa vedrije strane. Malo ces da odmoris.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: JanuaRRski baRR
31.1.2017 21:29:39   
emicaa
Voci brzo ce to proci,sto bi rekla moja baba "na mladu je" user posted image
Suzi uzivajte kod kucice,sve je to bilo previse za njih.
David je jedva zaspao,pojma nemam sta mu bi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here