|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 9:43:26   
krin 40
Jutrooo.Da sam po ovome gledala slaže se.Mada ja znam za mog sina od 11 te nedelje zahvaljujući Nifty testu,ali ova "vudu računica" se slaže😁.Mebi je 14 ti dan O bila 234.Zanimljiva igrica.Niki dobro došla.Tebi je ovo četvrto ako se ne varam?Šta imaš od dečice?Mariya ti radjaš treće kao i ja e pa da ti javim da su majke troje dece skupile potpise preko 100 hiljada za uvodjenje demografske nadoknade za treće dete.Peticija je predata.Protesni skup se organizuje 8.marta u podne ispred skupštine Beograda.Ja ću protestvovati i za tebe jer ćeš biti tada porodjenauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 9:54:32   
nikiteki
Jutro trudnicice. Jeste krin imam dve ćerkice i sina.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 10:01:22   
Mariya
Jutro user posted image
Moji još uvek spavaju!ja se inhaliram.
Krin, ne znam tačno o čemu se radi, videla sam juče natpis u vestima. Ti protestuj tj podržavaj i za mene! Ali kakav sam ja baksuz, ili ću biti iznad njihovog nekog izmišljenog cenzusa, ili neće retroaktivno davati naknade, sve mi se čini da ja neću imati prava na to.
Micinam, to što si pisala da saznaju pol, pa abortiraju ako nije ono što su hteli, pa to nije normalno! A izgleda da ćeš ti morati četvrto user posted image
IZVORNA PORUKA: MicinaMama
Mariya mozda ces i ti uskoro jos jednom da se vratis na ovu temu user posted image

NE NE NE NE NE NE,to ne. Budem li još jednom morala ovo da prođem ja ću se roknuti, ili završiti u ludnici!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 10:02:09   
krin 40
Divno Niki.Neka su živi i zdravi😃.Naravno i da to ova četvrta trudnoća ide glatko😃Mariyauser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.2.2017 10:06:04 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 10:57:51   
krin 40
Hajdete na vruće uštipke,mladi čačanski kajmak i domaću govedju pršutuuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.2.2017 11:00:07 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 11:12:11   
MicinaMama
Zemunka,sta ces hehehe...neka je.Dve devojcice su super,bas mi je drago zbog ove moje dve cure,imaju jedna drugu,drustvo non-stop.

Eh htedoh treceg decaka ali me zeznu moja pisulja,neka je ziva i zdrava.Bice sekama kao igracka hehehe...

Krin ova tabela nije nekakva gatalica,nego tabela hormona.Tako jevreji predvidjaju pol,bas iz tih razloga ko zeli odredjen pol.Pa i ovde po nasim stranicama pise da zene koje nose devojcice trpe vece trudnicke hormone.

Tako da bi trebalo biti istina.

Mariya ah pa hocu,hocu...ako ne budem isla i na peto user posted image user posted image ,vidis da mi deckonje ne idu od rukeuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 11:16:03   
Skockica
Uh krin, sta mi radis. Ja sam malo bila vredna ispekla kolace, rucak privodim kraju sad ovu moju dvojicu da isteram na sunce pa da malo pretresem i usisam. Posle idemo po baku na stanicu user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 11:24:21   
MicinaMama
Ja ne radim nista nedeljom.Ni prasinu ne brisem.

Krin ta tvoja kombinacija mi je predivna,kako bih se sada mogla toga najesti.

Jutros sam se umalo ispovracala beba me stisnula po zelucu da mi je pozlilo.Nosim visoko,doktorica kaze da mi je posteljica bas visoko plasirana.Bebu nosim "u zubima" sto bi se reklo.Ugisi me!

Ne prija mi kada se najedem,onda ne mogu da disem.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 11:31:05   
krin 40
Samo izvolite😃Micina m ako baš jako želiš dečka ovde imaju klinike koje ti prate O i računaju kada da mućkaš da izabereš pol.Izguglaj,ako ima u Bg i NS ima i tamo.Znam da rade precizno sto posto

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 11:46:42   
MicinaMama
Stvarno??? Pa znas li kako se zove institut ili ime analize...imas li kakav link?Prvo moram da procitam na nasem pa da vidim kako bi ovde moglo da se zove i kako da trazim.

Eh pa to je super ako ima,pomoglo bi mi :D

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:03:34   
krin 40
Znam po kom principu to rade pa možeš i sama jer nije jeftino.Prosto je.Spermatozoidi nose muške i ženske hromozome.Muški su brži ali žive samo 12h u materici a ženski i do 36h.Znači ako mućkaš svaki dam par dana pred O šanse za žensko su 80 posto a za muško samo 20 jer spermići sa muškim hromozom "umru"a sa ženskim "strpljivo u matericu plivaju jos 36h i tako prvi sačekaju zrelu jajnu ćeliju.Pitrebno je pratiti O trakixama ili kod doktora.Bolje kod dr jer lh trakice najave O 48h pre a dr vidi tačbo kada puca folikul.Čim dr kaže da će folikul da pukne odmah kući na mućkanje.Obzirom da su spermići sa muškim hromozomom brži oni prvi stižu do JC i oplode je😃.Koliko je ovo tačno ja sam živ primer.Ja nisam jurila pol ali sam zbog premnogo posla i umora pratila O jer nisam imala snage da mućkam svaki dan.Znači ja sam mućkala na dan same O i dečko je😃.baš se u crticama vidi kada sam pisala u temi da nemam snage da mućkam pet dana,da ću taj dan pa šta bude👅

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:12:32   
Zemunka85
Krin, hmmm ako sam shvatila onda je decak user posted image . Ceracemo se do konacnog saznanja.
Ja sam imala O 15og (po kalendaru je trebala biti 18og), tako da sam krenula malo ranije tj 15, 16 i 18.
Posle smo stali par dana, ja verujem da je 15i bio taj, jer posle po beti, bila je prevelika za 16i i 18i ....

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:20:51   
MicinaMama
Ih krin ja sam na dan same ovulacije i to uvece,sto se kaze vec prosao dan.

Znaci ni to meni nebi pomoglo heheheh.. user posted image

Izgleda da mm nosi samo xx hromozome ,nema dalje,posto sam i sa Dunjom bila sa mm pred kraj ovulacije,oplodila sam se u roku od 7h.Prokrvarila sam nakon 7h posle odnosa.Tada se vec ugnezdilo u matericu i sutradan popijem tabletu za dan posle tako da nije delovala.Vec je sve bilo gotovo.

Jedino sto moze biti kod nas "nemoj Radovane sa ledja!Bice zensko!" user posted image user posted image user posted image

Sve smo ih tako sklepaliuser posted image


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:29:39   
krin 40
Bitno je kada pukne folikul.Proces ovulacije traje oko 48h.Opet san živ dokaz.Meni je ceo život O 14-15 dc ali praćenje je sada pokazalo da mi je folikul pukao
17dc😃.Evo kako smo N napravili još jedna potvrda teorije.Imali smo odnos 13dc.Ujutro je muž otputovao u inostranstvo.O mi je je bila dva dana posle tog
odnosa.Ženski spermići preživeli 48h i rodila se moja ćera.Još sam se šokirala kako smo od jednog odnosa zatrudneli i to dva dana pred O

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.2.2017 12:33:37 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:39:33   
MicinaMama
Ja sam onda specifican slucaj.

Ma ima jednostavno neko ko ne moze,uvek sam rekla da je najlepse imati i jedno i drugo.Opet zahvalim se Bogu sto ih u opste mogu i imati.

Mozda mi jednom uspe i decak ali ako ne uspe Boze moj.

Samo da bude sve kako treba.

Videcu za cetvrto sta da pokusam da ispadne decak pa ako bude- bude.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:41:34   
Mariya
Jao,krin šalji te uštipke i kajmak!!
Mm umesio hleb i testo za picu, to će nam biti ručak, kažem mu da je on najbolji muž na svetuuser posted image
Baba došla po devojčice, mirna sam do 3,tad ih vraća. Mislim se da pokušam da odremam malo, opet sam loše spavala a uprkos panadolu i dalje me boli glava user posted image
Krin,kad stiže novi auto?
Inače ima nešto u ovome što krin piše, ja sam zatrudnela dan nakon ovulacije i eto dečak je. Ti Micina da promeniš petla, nađi nekog ko zna da pravi dečake user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:50:51   
krin 40
Zemunka ako je pukao 15dc biće bata😃Micina M isprati jedan ciklus pa se možda i iznenadiš.Mene lično pol nikada nije zanimao.Samo da su živi i zdravi.
Posebno ovaj mali jer je u ovim godinama.Na sve sam mislila osim na pol.Moj muž je isti kao i ja po tom pitanju.A obzirom da sam
ja "opasna veštica" u familiji ostali i ako su imali neke želje ne smeju da ih kažu,hahaha.Mene niko nikada nije smeo ni da pita "kada će drugo" i sl.seljačke teorije.Ja to ne dozvoljavam.Pravili smo prvu razliku devet god.Htela sam i svoj život.Smatram da sam premlada rodila prvo(21 god)a da bi brak bio sjajan kao i moj sada partneri moraju da imaju još
"nešto"a ne samo pelene.Naravno ovo je moje mišljenje.Svako ima pravo na svoje.Kod nas se pokazalo kao ispravno.

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.2.2017 12:57:17 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 12:54:07   
krin 40
Mariya dušo ako ćeš da se porodiš doneću ih peške"od Topole pa do Ravne Gore"hahaha.Da ovo neko ne shvati pogrešno...Mariya je iz Topole a ha Čačanka,to su Jelica i Ravna Gora😃Ide muž sl.vikend da mi ih doveze

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.2.2017 13:01:48 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 14:14:54   
MicinaMama

Ti Micina da promeniš petla, nađi nekog ko zna da pravi dečake



hahaha mariya u paravu si,majstor mi ne valja user posted image user posted image


< Poruku je uredio MicinaMama -- 19.2.2017 14:15:40 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 14:16:58   
AnaAna1
Krin daj malo tih ustipaka i kajmaka i do Nisa, mi juznjaci smo izgleda malo izolovani pa svima delujemo daleko user posted image joj ja bih samo neko testo jela, zato ni ne pravim nista, da bih se suzdrzala, muz je na nekoj dijeti pa sta god da napravim slatko ili testasto moram sama da pojedem za oboje user posted image on kaze mora da smrsa posto je malo nabacio stomak jer nije trenirao dva meseca zbog povrede, kaze kako da mu cepaju majicu kad se porodim ako ne smrsa ahahahaha ali on to ozbiljno misli user posted image

Nikiteki dobrodosla i svaka cas_t za 4.bebicu! Koliko su ti stara ostala decica? :) odakle si?

I kod mene je tacno ovo za devojcicu da su preziveli spermatozoidi, doduse posto meni variraju ciklusi od 28 do 36 dana mi pocnemo da jurimo ovulaciju od 10.dana pa sve tamo do 25., i tako smo godinu i po dana gledali da to bude svaki drugi-treci dan, nismo smeli ni svaki dan zbog loseg spermograma da bi stigli da se obnove, i tako sve u krug :) s obrzirom da smo pocinjali par dana pred O, veca je verovatnoca bila da to bude devojcica ...ma bitno da je na kraju uspelo user posted image sreca je kad mozes iz prve-druge da zatrudnis pa onda mozes da biras da li ces da probas bas na O, ili kasnije, ranije, kako god :)

Marija, jos si tu? (Hahaha mala sala user posted image ) user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 19.2.2017 14:19:33 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 14:49:54   
MicinaMama
To jedino ne vredi za mene hehehe...pokusacu sledeci put da uzmem LH trakice za ovulaciju pa da upratum dan posle ovulacije.Da jos probam i to....ali tek za dve godine.

Prvo skolu da zavrsim i da ovo dete malo stasa,moram malo i da se zaposlim posle skole.U skolu bih trebala sledecu godinu u septembru

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 15:06:11   
krin 40
Anči jedi bre šta ti duša traži.Ja samo spremam.Za ručak pilence(u njega ubacim crni i beli luk i celer da puste aromu)Oa u tu moču krompiri.Mmmmm.Evo moji čekaju nestrpljivo.Miriše im..haha.Šta vi radite u ovo nedeljno popodne?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 15:54:09   
emicaa
posto ste se raspisale evo pogledajte i ovu temicu user posted image
Ne zamjerite,samo da ne ostane zagubljeno sta ste pisale

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 16:17:24   
degu
I kod mene je tacno za cerku, sa sinom nisam radila betu user posted image
Gde nam je Marija?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
19.2.2017 16:32:34   
MicinaMama
Degu bas je super sto imas i jedno i drugo!

Ma ova tabela moze pomoci za otkrivanje pola,nije losa.I u mom slucaju je tacna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here