|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:34:10   
branki*
eco,divna je!
moja se probudila i bas je kritikujem..trazi crtani na tvu i ja joj pustim,ona cacka onaj adapter,poremeti nesto i ja ne umem da namestim.to dete stalno tera svoje i nista joj ne mogu dokazati,da toliko ne slusa,neverovatno.sve se mislim da je samo kod mene ovakva,toj da su joj drugi roditelji,da bi bila bolja,ne znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:37:32   
Sanjica26 RR
Branki, mozda ona samo trazi paznju. To sam provalila kod Sofi. Cim pocnem s njom da igram ona je takva dobrica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:41:41   
IvanaSK RR
Da, moguce da trazi paznju..
Eco, tvoja maza je divna. Moja beba uopšte nece da se mazi, kako je uzmem u narucju ona se migolji da je spustimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:44:45   
eca89
Branki, moja nije više onako tvrdoglava, teta je nahvali u vrtiću u petak, kaže da sve sluša, da joj je dovoljno samo jednom reći.
A, vidim i kući da je drugačija, mirnija, da popusti i posluša.

Možda će i tvoju proći, to su faze, moja je skontala da plač i bacanje ne pali, ja je samo pustim i vidi da nema vajde!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:45:38   
Sanjica26 RR
Ivana, takva je bila T. Kakvo mazenje to je gubljenje vremena. user posted image Zato sad voli. Ovo malo mace voli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:49:08   
IvanaSK RR
Kaze muz, hteo sam devojcicu da se mazim sa njom, a ova kao Stefan 😂😂
Mojoj deci je sve gubljenje vremena, i mazenje i jelo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:58:22   
eca89
A moja je sva umiljata i tačno vidiš da uživa kad se mazi, naveče pred spavanje, zove nas da legnemo i da sve troje mazimo user posted image !
Ja sam takva, a i mm, sjećam se kao dijete kako sam samo za mamom trčala, grlila je i ljubilauser posted image !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 9:41:50   
IvanaSK RR
Eco, zavidim tiuser posted image Izmazi je i za mene :)
Maca zaspala, ja odoh kosu da operem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 10:40:18   
emicaa
Moji su oboje mazonje.Dora nece sa svakim,uglavnom samnom i sa babom.David ne bira user posted image
Slomljena sam,opet me malac bojkotovao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 12:48:02   
suzi kju
Maze naše lepe. Moje mackice vole da se maze. Ima već par dana kako su počele jedna drugu da ljube, maze.
A malopre su sve jastuke sa ugaone spustile na pod legle i zaspale. Istopila sam se kad sam ih videla.
Inače bas vole da se maze, pogotovo ovih dana otkad sam počela da radim.
Kad uđemo u stan odmah sedam sa njima na pod i igramo se mazimo pa onda sve ostalo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 14:15:25   
Milena18
Dobar dan!
Ivana, maca ti je prava slatkica. Zauzeta je ona sada hodanjem, zato se migolji, maziće se kad malo poraste.
Suzi, sva sam se raznežila čitajući tvoj post. Sestre user posted image
Kod nas duva neki hladan vetar, ne verujem da ćemo danas napolje, možda samo po dvorištu da prošetamo. M je nervozna, desni su joj otečene, kad će taj zub više...
Kad smo već kod zuba, nisam videla da li je Anck pisala jesu li njenoj devojčici radili onu intervenciju pod opštom anestezijom?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 20:56:12   
Skockica
Dobro vece društvo drago.
Ja nikako da se javim, telefon mi je ili rezervisan za belu buku da bekac mirno spava ili Vasi igra neku igricu ili mi je predaleko dok bekac siki i tako prolaze dani. Vidim svasta se izdesavalo, sad cu iscitati.
Ja sam se isto prehladila grlo mi se nadulo, usi me bole, nos zapusen, grozno. Ipak drago mi je kad ima vani sunca da mozemo bekca prosetati kao danas. Inace smo dobro, uhodavamo se lagano. Stavili smo i novi ticker danas user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 21:18:57   
Maraj
Vece mame. Ja namazala nokte , pa da vam se javim sada . Ja sutra krecem da radim posle porodiljskog. Moja mama ce cuvati L. Valjda cemo on i ja podneti ok "razdvajanje".

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 21:25:01   
suzi kju
Srećno sutra Maraj, videćeš ništa se nije promenilo. Sve je mnogo gore nego ranije. Prvi dan će ti biti ok,drugog ćeš poželeti bolovanje user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 21:33:54   
Sanjica26 RR
Suzi, rekoh ja da ce te da pozelete odmah da idete na bolovanjeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 21:44:54   
emicaa
Maraj srecno sutra user posted image
Milena i kod Davida ima tacka samo ne probije ali tako stoji vec par dana,on smo grize,ne bira sta ce staviti u usta.Mm mu pred spavanje stavio cepic,kaze mozda ce spavati bolje user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 21:48:32   
eca89
Maraj srecno sutrauser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 21:54:59   
IvanaSK RR
Emice, moja sestra je uzimala u Nemackoj neke cepice koje smiruju bebu, homeopatske valjda, nemam pojma tacno.
I macu urnisu zubicu, danas me je ugrizla za jagodicu prsta, vrisnula samuser posted image
Maraj, srecno sutra. A ja mislila da si vec pocela da radis.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 22:04:58   
Milena18
Skockice, da brzo ozdraviš! Super što bela buka uspavljuje tvog bebca, na moju M to uopšte nije delovalo.
Maraj, srećan ponovni početak!
I moja beba trpa svašta u usta, što tvrđe to bolje. Rajsferšluse obožava, a jede i ogradicu od kreveca user posted image Jadni oni, koliko ih to boli...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 23:35:34   
Mariya
Veče mame!
Kod mene svi u carstvu snova, pokušavam da probudim mališu pošto je baš malo sisao ali ne da se, baciću a u krevetac i sebe u krevet, kad već imam priliku da zaspim pre ponoći user posted image
Pisaću vam u zoru kad me probudi.
Milena,ja se sećam kako su me boleli umnjaci kad su rasli, pretpostavljam da i njih to boli barem tolikouser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 23:48:14   
Mariya
Aaaaaaaa, gnjavila sam ga 10 minuta kod sebe i ništa,spava kao top, kako sam ga spustila u krevetac tako je otvorio očiuser posted image
Moja H je maza, ona svako jutro dolazi kod mene,pomazi me i poljubiuser posted image više puta dnevno iz čista mira dođe,zagrli me, poljubi i kaže da me voli! A Lu uopšte nije takva,nikad nije ni bila, ona retko kad hoće da se mazi.
Kod nas je bilo gadno vreme,sijalo je sunce i bilo je oko 16-17 stepeni ali je duvao ludački vetar, a moj pametni muž izveo devojčice i držao ih napolju skoro sat vremena, po onom vetru, sad čujem H da drugačije diše,valjda se neće razboleti..
Skockice, da ozdraviš što pre!

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Mojoj deci je sve gubljenje vremena, i mazenje i jelo user posted image

I spavanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 23:52:01   
Skockica
Milena hvala na lepim zeljama
user posted image

Maraj srecno sutra! Mi ovde imamo samo 4 meseca porodiljsko i sto puta pomislim kako je dobro sto ne radim puno radno vreme nego samo 11-12 sati sedmicno.

Ivana maca je preslatka, steta samo sto ne voli da se mazi, prosto je da je poruckas. I ja ovo moje malo samo cmacem i kad se buni mislim se jos si mali sutra neces dati user posted image Vasi je maza kako mu dodje obicno hoce da se mazi kad ga zovnem ali ja i ne preterujem. Ipak je on decak. A nekad dodje sam me zagrli i vice sunceee ili nas ljubi sve po kuci, ima svoje momente.

Eco divno i za tvoju mazu!

Mariya bravo za rukicu! Nadam se da necete morati u bolnicu i da nije nista strasno kod sestre. Za muza ne pricaj i mene moj tako nekad iznervira ali on valjda racuna doveo mi je majku da mi pomogne, on radi po ceo dan i mora odmoriti. Sve ja to postujem, ipak smatram da se treba malo vise ukljuciti oko bebana. Ipak ide na bolje, barem kad je slobodan ali su mi prvi dani bili bas teski i puni strahova. Pre neki dan sam se isplakala, malo je specificna situacija kad ne znas da li ti je dete sasvim zdravo onda te milion stvari plasi. Dobro sam se zadrzala da ne izbije svadja...


< Poruku je uredio Skockica -- 27.3.2017 0:12:23 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 0:18:20   
Skockica
Hvala Mariya user posted image
I ja bih volela da imam jednu mazulju kao tvoja sto je ali sad kad me muz provocira kao da mami rodi jednu seku, ja kazem moze trece dete samo ako ga necu dojiti. Lepo flasica pa jednu noc ti drugu ja, a ne mama sto ima (*)(*) svaku noc sto puta skače.



_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 5:56:01   
Mariya
Jao,Skockice, identično je i kod mene sa mužem! Stvarno se baš baš kontrolišem da se ne svađam baš stalno sa njim i da ga ne zadavim nekoliko puta dnevno user posted image i on misli da, kad je svekrva tu da pomogne ili kada odnese devojčice pa sam ja sama sa bebom. time je on sve rešio i nema obaveza. Prekjuče devojčice stigle kući a ja dojim malog. One vrište,srećne što su kući i što nas vide. I nikako da se utišaju. A on gospodin seo u kuhinju i večera na miru,a ja pokušavam da dojim malog dok one skaču po nama. Vičem mm da ih izvede iz sobe. I konačno, nakon poludnevnog kenjkanja i nosanja uspavam mališu i odem u kuhinju da večeram. I onda mama daj ovo ono,večera,žedna sam,plastelin,makaze , neću to da jedem, a mm zatvorio vrata od dnevne, on u fotelji,laptop u krilu,daljinski u ruci!!user posted image s ja se borim sa vrištalinama i spremam im večeru i igram se. Pošto meni znate ne treba ni odmor ni mir...

< Poruku je uredio Mariya -- 27.3.2017 6:08:53 >

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
27.3.2017 7:58:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Skockice, Mariya, drzite se. Sve razumem. Moj je mnogo vise pomagao kad se sin rodio, a sada, pa mislim da je za ovih deset ipo meseci bebu presvukao pet puta i isto toliko puta nahranio, uspavao mozda tri puta user posted image A evo danas je opet otisao na teren..
Mariya, da, da, hvala sto si me podsetila, i spavanje je gubljenje vremena user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here